مارس 13, 2022
چند ترفند کم هزینه برای تبدیل خانه به سالن یوگا-گرین لیست

چند ترفند کم هزینه برای تبدیل خانه به سالن یوگاخانه داری 

سالن یوگا یکی از محیط هایی می باشد که توصیه می شود تا افراد حتما در محیط خانه خود داشته باشند. وجود این سالن در محیط خانه موجب می شود تا افراد برای مدت زمان اندکی هم که شده از دغدغه های زندگی دور شده و بتوانند اوقات آرامی را برای آرامش جسم و روح خود صرف نمایند.
فوریه 23, 2022
نکات کاربردی برای خشک کردن لباس ها در هوای مرطوب-گرین لیست

نکات کاربردی برای خشک کردن لباس ها در هوای مرطوبخانه داری 

هوای مرطوب یک کابوس برای افرادی است که به تازگی لباس خود را شسته و نیاز دارند تا آن را خشک نمایند. در این آموزش چند ترفند به شما یاد داده می شود که می توانید از آنها برای خشک نمودن لباس بهره ببرید.
فوریه 20, 2022
8 راه ساده در خصوص خنک کردن منزل و محیط اطراف-گرین لیست

8 راه ساده در خصوص خنک کردن منزل و محیط اطرافخانه داری 

خنک کردن منزل و محل زندگی موجب می شود تا افراد در فصل های گرم با آرامش بیشتری کنار یکدیگر زمان خود را سپری نمایند و از لحظات خود استفاده کنند. اما جالب است که بدانید روش های زیادی برای خنک کردن منزل وجود دارد که با در نظر گرفتن آنها می توانید یک محیط خوب و آرام را ایجاد نمایید.
ژانویه 17, 2022
با بهترین ترفندهای شستن کفش در جنس‌های مختلف آشنا شوید-گرین لیست

با بهترین ترفندهای شستن کفش در جنس‌های مختلف آشنا شویدخانه داری 

کفش‌ها، مدل‌های متنوعی داشته که هر کدام از آنها از جنس‌های مختلفی ساخته شده‌اند. اگر یک روز قرار مهمی داشته باشید و ببینید که کفش مورد نظر شما کثیف است، حال خوبی به شما دست نداده و تمایلی جهت پوشیدن آن ندارید. روش‌های مختلفی وجود داشته که می‌توانید با به کارگیری آنها از این محصول به تمیزی روز اول، استفاده نمایید.
ژانویه 16, 2022
ایجاد فضای شاد در خانه به همراه راههای ایجاد نشاط در خانواده-گرین لیست

ایجاد فضای شاد در خانه به همراه راههای ایجاد نشاط در خانوادهخانه داری 

داشتن خانه‌ ای شاد و پرانرژی را می‌توان به سادگی هرچه تمام‌ تر تجربه نمود. شادی به طور کلی حالتی از رضایت است که در زندگی و با کسب تجربه‌های مختلف می‌توان به آن دست یافت. از جمله روش‌های عالی جهت زندگی شاد و پرانرژی این است که خانه خود را به فضای امن و راحت تبدیل کنید.
ژانویه 15, 2022
تمیز کردن لوستر به صورت اصولی به همراه ترفندهای کاربردی-گرین لیست

تمیز کردن لوستر به صورت اصولی به همراه ترفندهای کاربردیخانه داری 

تمیز کردن لوستر ، لوسترها جز اصلی دکوراسیون منزل به شمار رفته که در زیبایی محیط نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. اما متاسفانه زیبایی لوسترها تحت تاثیر گرد و خاک نشسته بر روی آنها قرار می‌گیرد. تمیز کردن اینگونه لامپ ‌های آویزی سخت نبوده و با به کار بردن چند راهکاری که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم و حتی بدون جدا کردن هیچگونه قطعه‌ای، می‌توانید لوسترهای شفاف و تمیزی داشته باشید.
ژانویه 14, 2022
با نکات مهم و اصول نگهداری لوازم خانگی برقی آشنا شویم-گرین لیست

با نکات مهم و اصول نگهداری لوازم خانگی برقی آشنا شویمخانه داری 

لوازم خانگی برقی مجموعه وسایلی هستند که بر کیفیت زندگی همگی ما تاثیرگذار بوده و به همین دلیل نیاز است که به راهنمای نگهداری از آنها توجه بسیار ویژه‌ای شود. از آنجا که تعمیر و جایگزین کردن لوازم خانگی با وسایل جدید پر هزینه بوده، پس باید هنگام استفاده از آنها دقت زیادی نمود تا وسایل آسیب نبینند.
ژانویه 13, 2022
آشنایی با روش‌ های تميز كردن سينک ظرفشويي-گرین لیست

آشنایی با روش‌ های تميز كردن سينک ظرفشوييخانه داری 

سینک ظرفشویی جز مهمی در اجزای آشپزخانه به شمار رفته که تمیز کردن و نظافت آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از آنجا که جنس سینک ‌های ظرفشویی متنوع بوده، روش‌های زیادی وجود دارند که به شما در تمیز کردن اصولی آنها کمک خواهند کرد. زیرا بعضی جنس‌ها جهت تمیز شدن نیاز به مواد شوینده داشته اما شستشوی بعضی جنس‌های دیگر تنها به وسیله آب امکان‌پذیر است.
ژانویه 12, 2022
بهترین روش برای شستن و از بین بردن بوی تخته گوشت-گرین لیست

بهترین روش برای شستن و از بین بردن بوی تخته گوشتخانه داری 

تخته گوشت وسیله‌‌ای ضروری در آشپزخانه است که جهت تهیه غذا و برش مواد غذایی بر روی آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. تحقیقات زیادی در رابطه با ایجاد باکتری‌های مختلف بر روی تخته‌های برش چوبی شده که اگر به صورت اصولی شسته نشوند، باعث ایجاد بیماری‌ می‌شوند. نیاز است که تخته گوشت به صورت مرتب شسته و ضدعفونی شود تا از لحاظ ایجاد بیماری برای ما مشکلی یجاد نکنند.