آوریل 25, 2022
۱۷ مدل پرینتر لیبل زن برتر و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۷ مدل پرینتر لیبل زن برتر و پرفروش + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 

پرینتر لیبل زن مهمترین لوازم جانبی کامپیوتر است که از آن جهت چاپ بارکد روی لیبل‌ها استفاده می‌‌شود. استفاده از این وسیله در میان بسیاری از کسب‌و‌کارها رواج دارد.
آوریل 24, 2022
۲۵ مدل پرینتر جوهرافشان باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل پرینتر جوهرافشان باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 

پرینتر جوهرافشان یکی از مهمترین لوازم جانبی کامپیوتر بوده که استفاده از آن در سال‌های اخیر بسیار گسترش یافته است. طراحی این پرینتر به نحوی است که جهت مصارف عمومی کاربرد ندارد. این مدل پرینتر با اسپری کردن جوهر بر روی کاغذ می‌تواند یک کپی کاغذی از متن و تصویر را ایجاد نماید.
آوریل 22, 2022
۱۹ مدل اسپیکر بلوتوثی باکیفیت و خوش صدا + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۹ مدل اسپیکر بلوتوثی باکیفیت و خوش صدا + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 

اسپیکر بلوتوثی دستگاهی است که به وسیله آن می‌توانید در هر مکانی به موسیقی دلخواه خود گوش دهید. استفاده از اسپیکرهای بلوتوثی این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا موسیقی مورد علاقه خود را پخش کرده و از شنیدن آن لذت ببرید. امروزه، سیستم‌های صوتی زیادی در بازار موجود بوده که شما با توجه به نیاز خود می‌توانید جهت خرید آنها اقدام نمایید.
آوریل 18, 2022
۳۰ مدل پردازنده مرکزی (CPU) باکیفیت و برتر + خرید اینترنتی-گرین لیست

۳۰ مدل پردازنده مرکزی (CPU) باکیفیت و برتر + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 

پردازنده مرکزی (CPU)، مهمترین بخش واحد پردازش رایانه به شمار رفته که وظایفی نظیر: محاسبات و اجرای برنامه‌ها را در سیستم بر عهده دارد. این قطعه کوچک و مربع شکل بر روی برد اصلی دستگاه‌های الکترونیکی، نصب می‌شود و جهت اجرای برنامه‌های مختلف نیاز دارد که با سایر بخش‌های سیستم در تعامل باشد.
آوریل 15, 2022
۲۴ مدل موس بی سیم برتر و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل موس بی سیم برتر و پرفروش + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 

موس بی سیم یکی از تجهیزات جانبی مهم در لپ تاپ یا کامپیوتر به شمار رفته که استفاده از آن در میان بسیاری از کاربران رواج دارد. در واقع موس بی‌سیم همان موس مستقل بوده که شامل بخش‌های مختلفی چون: فرستنده، باتری و گیرنده است. موس‌های بی سیم از لحاظ عملکردی با موس‌های کابلی هیچگونه تفاوتی نداشته و تنها تمایز آن را می‌توان در وجود سیم دانست.
آوریل 12, 2022
۲۴ مدل هدست واقعیت مجازی برتر و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل هدست واقعیت مجازی برتر و ارزان + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 

هدست واقعیت مجازی دستگاهی بوده که بر روی سر و چشمان فرد قرار گرفته و این امکان را به او می‌دهد تا دنیای شبیه‌سازی شده را در حالت واقعی مشاهده نماید. این دستگاه را می‌توان از مهمترین دستاوردهای جدید فناوری دانست که با تجهیزات پیشرفته‌ای که دارد فرد را با دنیای مجازی آشنا می‌کند.
آوریل 9, 2022
۱۹ مدل پرینتر لیزری برتر و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۹ مدل پرینتر لیزری برتر و پرفروش + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 

پرینتر لیزری چیزی شبیه دستگاه فتوکپی بوده که از تکنولوژی مشابهی در ساخت این وسیله استفاده شده است. از این دستگاه می‌توان جهت مصارف اداری و خانگی، استفاده نمود. با توجه به مدل‌های مختلفی که در بازار موجود بوده، امکان انتخاب برای کاربران بسیار سخت شده است. شما با مطالعه راهنمای خرید اینترنتی می‌توانید این دستگاه کاربردی جهت مصارف اداری و خانگی را از فروشگاه‌های آنلاین سراسر کشور خریداری کنید.
آوریل 3, 2022
۲۵ مدل لپ تاپ ایسر باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل لپ تاپ ایسر باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتیکالای دیجیتال 

لپ تاپ ایسر از جمله محصولات الکتریکی ساخت کشور تایوان به شمار می‌رود که در بازار جهانی و داخلی به دلیل قیمت مناسب و کیفیت فوق‌العاده، مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. کمپانی ایسر، کم کم توانست فعالیت خود را در زمینه تولید انواع قطعات الکتریکی، لپ تاپ و گوشی‌های هوشمند گسترش دهد و موفقیت های چشمگیری را در بازار جهانی و همینطور داخل کشور به دست آورد.
مارس 31, 2022
۲۵ مدل فن کیس باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل فن کیس باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتیکالای دیجیتال 

فن کیس که به آن فن سیستم هم گفته شده نوعی وسیله خنک‌کننده‌ای است که به عملکرد بهتر کامپیوتر کمک می‌کند. از آنجا که کیس مهمترین بخش در سیستم‌های کامپیوتری به شمار رفته باید در مورد نکات مهم قبل از انتخاب بهترین مدل، تصمیم‌گیری نمود تا بتوان خرید مناسبی داشت.