ژوئن 27, 2022
چگونه هزینه قبض‌ های پرداختی را کاهش دهیم - گرین لیست

چگونه هزینه قبض‌ های پرداختی را کاهش دهیمخانه داری 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

قبض‌های آب، گاز و برق که آخر هر ماه باید بپردازید، نشان‌دهنده این است که میزان انرژی مصرفی شما در حوزه‌های مشخص شده چقدر است.
ژانویه 21, 2022
راهنمای خرید چراغ خواب کودک با معرفی مدل های جذاب-گرین لیست

راهنمای خرید چراغ خواب کودک با معرفی مدل های جذابکودک و نوزاد 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

چراغ خواب کودک یکی از اقلامی است که در اتاق کودک استفاده می شود تا نور ملایم را ایجاد نماید و آسایش و امنیت کودک را فراهم آورد. با توجه به اینکه امروز برخی برند ها تنها بر روی شکل ظاهری این چراغ ها مانور می دهند اما باید دانست که در زمان خرید فاکتورهای مهم دیگری نیز وجود دارند
ژانویه 15, 2022
تمیز کردن لوستر به صورت اصولی به همراه ترفندهای کاربردی-گرین لیست

تمیز کردن لوستر به صورت اصولی به همراه ترفندهای کاربردیخانه داری 
⏱زمان مطالعه: 2 دقیقه

تمیز کردن لوستر ، لوسترها جز اصلی دکوراسیون منزل به شمار رفته که در زیبایی محیط نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. اما متاسفانه زیبایی لوسترها تحت تاثیر گرد و خاک نشسته بر روی آنها قرار می‌گیرد. تمیز کردن اینگونه لامپ ‌های آویزی سخت نبوده و با به کار بردن چند راهکاری که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم و حتی بدون جدا کردن هیچگونه قطعه‌ای، می‌توانید لوسترهای شفاف و تمیزی داشته باشید.
ژانویه 1, 2022
راهنمای خرید انواع چراغ دکوری در اتاق خواب با معرفی مدل های شیک-گرین لیست

راهنمای خرید انواع چراغ دکوری در اتاق خواب با معرفی مدل های شیکدکوراتیو 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

اتاق خواب، محیط امن و آرامش بخش هر خانه شناخته می شود. وسایل مصرفی در اتاق خواب به نحوی انتخاب می شود که آرامش و سکون محیط را تقویت کند. چراغ دکوری در اتاق خواب مناسب، یکی از مهم ترین امکانات یک اتاق خواب بوده که تاثیر بسیار زیادی بر روی دکوراسیون محیط دارد.
نوامبر 28, 2021
نکات مهمی که در نورپردازی داخلی باید مد نظر قرار داد-گرین لیست

نکات مهمی که در نورپردازی داخلی باید مد نظر قرار دادمبلمان و چیدمان 
⏱زمان مطالعه: 2 دقیقه

نورپردازی داخلی چه برای نمای بیرونی و چه نمای درونی ساختمان انجام شود، محیط را زیباتر و کاربردی‌تر از آنچه که هست نشان می‌دهد. در واقع این مبحث جز مهمترین موارد دکوراسیون داخلی به شمار رفته که گاهی اوقات مورد توجه افراد قرار نمی‌گیرد. در ادامه به نکات مهمی راجب این موضوع اشاره کرده‌ایم.
نوامبر 21, 2021
۲۵ مدل لوستر شیک و زیبا + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس لوستر

75 مدل لوستر زیبا و ارزان + خرید اینترنتیروشنایی 
⏱زمان مطالعه: 8 دقیقه

لوستر ارزان و شیک به عنوان یکی از محبوب ترین اکسسوری های نورپردازی شناخته می شوند؛ زیرا جدا از طراحی های هیجان انگیزی که دارند، می توانند زیبایی خاصی به خانه و کاشانه شما اضافه کنند. بیشترین کاربرد آنها در اتاق خواب، اتاق نشیمن، اتاق ناهارخوری، آشپزخانه ها و حتی حمام است. شما می توانید آن را در هر مکانی که بخواهید استفاده نمایید.
نوامبر 16, 2021
45 مدل شمعدان و جاشمعی باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتی - گرین لیست

45 مدل شمعدان و جاشمعی باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتیدکوراسیون و دکوراتیو 
⏱زمان مطالعه: 6 دقیقه

خانه‌ای زیبا با شمعدان‌هایی زیبا، استفاده از شمعدان ریشه در فرهنگ اصیل ایرانیان دارد. علاوه بر زیبایی تحسین برانگیزش، نماد روشنایی و جاودانگی یک خانه و خانواده است. در سفره‌های عقد عروس‌های ایرانی حضور همیشگی این آتشدان نجیب به چشم می خورد. ناگفته پیداست که خرید شمعدان برای نوعروس‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی‌‌های شمعدان و نکات هنگام خرید آن آشنا کنیم.
نوامبر 16, 2021
35 مدل آباژور لوکس، باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس آباژور

35 مدل آباژور لوکس، باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتیدکوراسیون و دکوراتیو 
⏱زمان مطالعه: 6 دقیقه

با خرید آباژور شما می توانید علاوه بر این که زیبایی را به منزل خود می برید از نورپردازی خاصی نیز بهره مند گردید. هم چنین دیگر نگرانی بابت برخی نورهای خیره کننده و یا کمبود نور در نقاط خاصی از منزل خود نخواهید داشت. امکان خرید اینترنتی آباژور نیز برای شما وجود دارد که می تواند کمک بسیار خوبی برای یک خرید خوب باشد.
نوامبر 14, 2021
35 مدل چراغ خواب شیک و زیبا + خرید اینترنتی - گرین لیست

35 مدل چراغ خواب شیک و زیبا + خرید اینترنتیدکوراسیون و دکوراتیو 
⏱زمان مطالعه: 8 دقیقه

چراغ خواب از جمله وسیله هایی است که برای یک خواب باکیفیت مورد نیاز هر خانه ای می باشد و با توجه به تنوع در شکل آن ها خریدار حق انتخاب زیادی دارد. برای خرید نوع باکیفیت این محصول همراه راهنمای خرید امروز باشید.