اکتبر 30, 2022
60 مدل سینی مسی شیک و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

60 مدل سینی مسی شیک و ارزان + خرید اینترنتیلوازم پذیرایی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سینی مسی را می توان یکی از بهترین و محبوب ترین ظروفی دانست که امروزه استفاده از آن در میان بسیاری از خریداران رایج شده است.
مارس 8, 2022
۲۵ مدل ست کارد صبحانه خوری پرفروش و زیبا + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۵ مدل ست کارد صبحانه خوری پرفروش و زیبا + خرید اینترنتیلوازم پذیرایی 
⏱زمان مطالعه: 5 دقیقه

لوازم آشپزخانه به ویژه لوازم غذاخوری، زیبایی و رنگ تازه ای به هر خانه می بخشند. در واقع ست های تزئینی و کاربردی غذاخوری از جمله کارد صبحانه علاوه بر زیبایی های ظاهری که دارد به علت کارایی و آسان نمودن اعضای خانه خیلی محبوب است.  با گذشت زمان و به وجود آمدن کمپانی های معتبر در صنعت لوازم آشپزخانه، محصولات بسیار زیادی تولید شده اند که نیاز مشتریان را فراهم کنند. در این مقاله سعی داریم تا راجب ست کارد صبحانه از جمله مدل ها و کاربرد آن ها صحبت کنیم.
فوریه 9, 2022
راهنمای خرید کاسه سفالی با معرفی مدل های باکیفیت و زیبا-گرین لیست

راهنمای خرید کاسه سفالی با معرفی مدل های باکیفیت و زیباسرو و پذیرای 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کاسه سفالی امروزه در خانه تمام افراد مشاهده می شود و در طرح ها و رنگ های جذابی نیز در بازار وجود دارد. با توجه به اینکه قیمت خرید کاسه سفالی بسیار مقرون به صرفه است و استفاده از آنها آسان می باشد، از همین رو افراد زیادی هستند که به سمت تهیه و خرید این کاسه ها سوق پیدا می کنند.
نوامبر 20, 2021
45 مدل سرویس چای خوری شیک و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

45 مدل سرویس چای خوری شیک و ارزان + خرید اینترنتیلوازم پذیرایی 
⏱زمان مطالعه: 7 دقیقه

سرویس چای خوری یکی از ملزومات هر خانه می باشد که معمولا" در استفاده روزانه و برای پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی از چای خوری در بازار موجود است که افراد مختلف با توجه به نوع استفاده مورد نظر خود، میزان بودجه و سلیقه فردی می توانند گزینه مناسبی را انتخاب نمایند.
اکتبر 12, 2021
راهنمای خرید لیست جهیزیه عروس-گرین لیست

راهنمای خرید لیست جهیزیه عروس با قیمت روز و خرید اینترنتیدکوراتیو 
⏱زمان مطالعه: 5 دقیقه

لیست جهیزیه عروس از مهمترین مواردی است که قبل از ازدواج باید توسط خانواده عروس تهیه شود. این چک لیست به شما کمک کرده تا راحت‌تر بتوانید در انتخاب موثرتر وسایل مورد نیاز برای جهیزیه خانه عروس تصمیم گیری کنید. از آنجایی که هر روزه نوسانات ارز در قیمت وسایل وجود دارد، پس نیاز است که قبل از تهیه لیست جهیزیه عروس، وسایل ضروری را خریداری نمایید.
سپتامبر 20, 2021
۲۴ مدل سفره باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس سفره

۲۴ مدل سفره باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتیلوازم آشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 8 دقیقه

سفره یکی از وسایل پر کاربرد است که روزانه و به دفعات زیاد مورد استفاده خانواده های ایرانی قرار می گیرد. به همین خاطر، سفره جز آن دسته از محصولاتی است که باید در لیست خرید ضروری وسایل منزل قرار گیرد. در بازار می توانید مدل های مختلف این محصول را بیابید و با توجه به سلیقه خود، بهترین جنس آن را در مقایسه با مدل های دیگر انتخاب نمایید.
سپتامبر 19, 2021
راهنمای خرید بهترین پارچ آب با معرفی مدل های شیک و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین پارچ آب با معرفی مدل های شیک و ارزانسرو و پذیرایی 
⏱زمان مطالعه: 5 دقیقه

پارچ آب ،یکی از محصولاتی است که در لیست پیشنهادی ملزومات آشپزخانه باید خریداری شود. امروزه این محصول را می توانید در سایز و طراحی های مختلف بر روی میز غذای هر ایرانی مشاهده کنید. در ادامه به نکات مهمی اشاره می کنیم که روند خرید محصولی مانند: پارچ آب را برای شما آسان تر می کند.
جولای 31, 2021
۲۵ مدل اسکوپ بستنی باکیفیت و کاربردی + خرید اینترنتی-گرین لیست. عکس اسکوپ بستنی

۲۵ مدل اسکوپ بستنی باکیفیت و کاربردی + خرید اینترنتیلوازم پذیرایی 
⏱زمان مطالعه: 9 دقیقه

اسکوپ بستنی از ضروری ترین وسایل آشپزخانه است که خرید آن به بسیاری از افراد توصیه می شود. این محصول علاوه بر برش بستنی کاربردهای فراوانی دارد که می توان از آن جهت برش انواع کیک و میوه های مختلفی مانند: هندوانه و... استفاده کرد. شما می توانید این محصول کاربردی را به صورت اینترنتی از فروشگاه های آنلاین و معتبر سراسر کشور، خریداری نمایید.
جولای 2, 2021
راهنمای خرید بهترین ظروف کریستال با معرفی مدل های شیک-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین ظروف کریستال با معرفی مدل های شیکسرو و پذیرایی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

ظروف کریستال جز وسایل گران قیمتی است که بسیاری از خانم های خانه دار به مناسبت های مختلف از آنها جهت پذیرایی از مهمان ها استفاده می کنند. این ظروف به دلیل کاربردهای تزیینی در لیست خرید هر خانم خانه داری گنجانده شده است. راهنمای خرید اصولی به شما کمک می کند که بتوانید ظروف کریستال اصل را از تقلبی تشخیص دهید و در انتخاب آنها آگاهانه عمل کنید.