ابزارآلات و خودرو

آوریل 17, 2022
۲۵ مدل تراز لیزری دقیق و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل تراز لیزری دقیق و پرفروش + خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 

تراز لیزری جز آن دسته از ابزارهای اندازه‌گیری است که به وسیله آن می‌توان عملیات تراز کردن اجسام را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام داد. امروزه با توجه به رشد چشم‌گیر علوم طراحی و معماری، استفاده از ابزارآلات قدیمی نظیر: شاقول و... منسوخ شده و از روش‌های جدیدتر چون: تراز کردن، ایجاد و اندازه‌گیری دقیق شیب‌ها یا عمود بر سطوح مختلف جهت انجام فعالیت‌های ساختمانی استفاده می‌کنند.
آوریل 14, 2022
۳۰ مدل سمپاش ارزان و پرفروش + خرید اینترنتی

۳۰ مدل سمپاش ارزان و پرفروش + خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 

سمپاش دستی جز آن دسته از ابزارهای قدرتمندی بوده که به فرد امکان سمپاشی محیط‌های متوسط تا بزرگ را می‌دهد. در حال حاضر، امکان تهیه دستگاه سمپاش از طریق سایت‌های فروشگاهی وجود داشته و شما می‌توانید پس از مطالعه راهنمای خرید اینترنتی نسبت به انتخاب مدل مورد نظر خود، اقدام نمایید.
آوریل 12, 2022
۱۹ مدل آینه جانبی خودرو (آینه بغل) برتر و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۹ مدل آینه جانبی خودرو (آینه بغل) برتر و پرفروش + خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 

آینه جانبی خودرو از مهمترین اجزا در خودرو به شمار رفته که بدون استفاده از آن عملا رانندگی، امکان‌پذیر نیست. آینه بغل در واقع چشم راننده بوده و به او کمک می‌کند تا به قسمت‌هایی که در زاویه دید قرار ندارند، دسترسی پیدا کند. شما می‌توانید این محصول را پس از مطالعه راهنمای خرید اینترنتی از فروشگاه‌های معتبر خریداری نمایید.
آوریل 9, 2022
۲۴ مدل فیلتر هوا خودرو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل فیلتر هوا خودرو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 

فیلتر هوا خودرو یکی از مهمترین لوازم مصرفی در خودروها به شمار رفته که شما باید با توجه به سبک رانندگی خود نسبت به تهیه آن اقدام نمایید. در واقع فیلتر هوا خودرو یک قطعه کاملا کاربردی بوده که وظیفه آن حذف ذرات معلق موجود در هوا است. این قطعه با جلوگیری کردن از ورود آلودگی‌ها به قسمت موتور باعث عملکرد بهتر خودروی شما می‌شود.
آوریل 5, 2022
۲۵ مدل دستگاه جوش لوله باکیفیت و برتر با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل دستگاه جوش لوله باکیفیت و برتر با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 

دستگاه جوش لوله یکی از مهمترین ابزار آلات در شغل لوله کشی به شمار رفته و کار به وسیله آن بسیار ساده و راحت است. البته به این ابزار کاربردی اتو لوله هم گفته شده و همانطور که از نام این وسیله پیدا است از آن جهت اتصال لوله‌ها به همدیگر استفاده می‌شود.
آوریل 2, 2022
۲۵ مدل اره زنجیری برتر و پرفروش با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل اره زنجیری برتر و پرفروش با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 

اره زنجیری دستگاهی پرقدرت بوده که جهت برش الوار، تنه درختان و چوب‌های قطور مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. از آنجایی که اره زنجیری جز خطرناک‌ترین تجهیزات صنعتی و کشاورزی به شمار می‌رود، استفاده از آن هم کار هر کسی نمی‌تواند باشد. اره‌های برقی موجود در بازار، مدل‌های مختلفی داشته که شما بر حسب نیاز خود باید ببینید که کدام مدل جهت استفاده برای شما راحت‌تر است.
مارس 30, 2022
۲۵ مدل انبر قفلی باکیفیت و پرفروش با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل انبر قفلی باکیفیت و پرفروش با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 

انبر قفلی ابزاری دستی بوده که به وسیله آن هر پیچ و مهره‌ای را می‌توان باز نمود. از آنجا که این وسیله بسیار کاربردی بوده در همه مکان‌ها قابل استفاده است. از این وسیله به عنوان آچار همه‌کاره یاد شده که می‌توان به وسیله آن حتی پیچ و مهره‌‌های هرز را باز کرد.
مارس 27, 2022
۲۵ مدل قیچی شاخه زن تیز و پرفروش با خرید اینترنتی-عکس قیچی شاخه زن

۲۵ مدل قیچی شاخه زن تیز و پرفروش با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 

قیچی شاخه زن که به آن قیچی باغبانی نیز گفته می شود امروزه طرفداران زیادی را به سمت خود جلب نموده است. هر باغبان حداقل به یک جفت قیچی شاخه زن نیاز دارد و بسیاری از باغبانان ترجیح می دهند دو یا چند جفت داشته باشند که بتوانند بهترین آنها را برای هر کار خاصی انتخاب کنند.
مارس 23, 2022
۲۵ مدل لاستیک خودرو باکیفیت و برتر با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل لاستیک خودرو باکیفیت و برتر با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 

لاستیک خودرو یکی از اقلام ضروری در ماشین می باشد که توجه به آن بسیار مهم می باشد. تهیه یک لاستیک مناسب کمک می نماید تا سر و صداهای کمتری به داخل اتاق ماشین نفوذ نمایند و همچنین تصادفات و چپ شدن ماشین ها نیز تا حد زیادی کاهش یابند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا یک راهنمای خرید آنلاین لاستیک ماشین را در اختیارتان قرار دهیم.