مارس 23, 2022
۲۵ مدل هولدر موبایل باکیفیت و زیبا با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل هولدر موبایل باکیفیت و زیبا با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

هولدر موبایل یکی از اقلام مهم و کاربردی برای رانندگانی است که در حین رانندگی لازم است تا برای انجام کارها و فعالیت خود به صفحه گوشی زیاد نگاه نمایند. این وسیله کمک می نماید تا راننده تمرکز خود را حین رانندگی از دست ندهد. از همین رو میزان تصادفات کاهش می یابد
مارس 12, 2022
۲۵ مدل مونوپاد سبک و مقاوم با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل مونوپاد سبک و مقاوم با خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

مونوپاد یکی از اقلام اساسی برای تمام افرادی است که به عکاسی علاقه مند می باشند. قطعا برای شما نیز اتفاق افتاده است که در جمع دوستان یا خانواده بوده و بخواهید یک عکس دسته جمعی داشته باشید اما سه پایه دوربین را فراموش کرده باشید، در این صورت با یک مونوپاد خواهید توانست عکس های زیبایی را ثبت نمایید.
فوریه 12, 2022
راهنمای خرید محافظ صفحه موبایل با معرفی مدل های برتر و پرفروش-گرین لیست

راهنمای خرید محافظ صفحه موبایل با معرفی مدل های برتر و پرفروشکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی در صنعت ساخت تلفن های همراه، صفحه نمایشگر آن ها ضد خش و ضد ضربه تولید می شود. اما با این حال اکثر افراد پس از خرید یک موبایل جدید، فورا به خرید محافظ صفحه موبایل برای آن یا به عبارتی همان گلس اقدام می کنند. یکی از دلایل ای امر می تواند این موضوع باشد که در صورت آسیب رسیدن به صفحه اصلی موبایل، هزینه زیادی برای تعمیر آن باید پرداخته شود.
نوامبر 14, 2021
راهنمای خرید بهترین شارژر بی سیم با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین شارژر بی سیم با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

امروزه بسیاری از کاربران به دنبال راهنمای خرید و استفاده از بهترین و بادوام ترین انواع شارژرهای بی سیم هستند تا بتوانند در مسافرت های مختلف، از شارژر بی سیم خود، استفاده نمایند. شارژرهای بی سیم از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده که شما می توانید بهترین مدل شارژرهای یاد شده را خریداری کنید.