مارس 17, 2022
۲۵ مدل رم ریدر ارزان و پرفروش با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل رم ریدر ارزان و پرفروش با خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

رم ریدر وسیله کاربردی است که رم انواع دستگاه ها همچون موبایل، دوربین عکاسی و مواردی از این قبیل در آن قرار گرفته و امکان خواندن یا نوشتن اطلاعات را بر روی رم فراهم می آورد. در واقع اگر قرار باشد تا شما رم را به کامپیوتر متصل نمایید، نیاز به این دستگاه دارید
ژانویه 31, 2022
راهنمای خرید USB هاب با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید USB هاب با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

USB هاب قطعه ای می باشد که به شما امکان دسترسی به پورت های زیادی را می دهد. در واقع با استفاده از این تجهیزات می توانید به پورت های یو اس بی بیشتری دسترسی داشته و تبادل اطلاعات بیشتری را انجام دهید. با این حال امروزه USB هاب های بسیاری با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارند.
دسامبر 29, 2021
راهنمای خرید بهترین دوربین مداربسته با معرفی مدل های باکیفیت و برتر-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین دوربین مداربسته با معرفی مدل های باکیفیت و برترکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

دوربین مداربسته یکی از ضروری ترین و مهمترین تجهیزات امنیتی مورد استفاده در بسیاری از ساختمان های مسکونی و اداری می باشد. شما می توانید با توجه به قدرت مالی خود، یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع دوربین های مدار بسته را تهیه نموده و آن را مورد استفاده قرار دهید.
اکتبر 4, 2021
راهنمای-خرید-مودم-روتر-بی-سیم-پرسرعت-گرین لیست

راهنمای خرید مودم روتر بی سیم پرسرعت با معرفی مدل های باکیفیتکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 5 دقیقه

مودم روتر بی سیم پرسرعت دستگاهی است که به وسیله یک سیم کارت داخلی به شبکه جهانی اینترنت وصل شده و امکان استفاده آسان‌تر از اینترنت را برای همگان در همه نقاط جهان فراهم کرده است. به همین خاطر نیاز است که ویژگی ها و مزایای هر کدام را شناخته و سپس جهت تهیه چه از طریق حضوری و چه از طریق خرید اینترنتی، اقدام نهایی را انجام دهید.