ژانویه 23, 2023
30 مدل فلوت ریکوردر باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

30 مدل فلوت ریکوردر باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیآلات موسیقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

فلوت ریکوردر یک ساز بادی و چوبی می باشد و از طریق دمیدن هوا درون سوراخی که در سر آن تعبیه شده است آوا و صدا تولید می کند.
مارس 19, 2022
۲۵ مدل سنتور باکیفیت و خوش صدا با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل سنتور باکیفیت و خوش صدا با خرید اینترنتیآلات موسیقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سنتور یکی از سازهای زهی می باشد که از لحاظ شکل، ذوزنقه ای است. این ساز دارای سیم هایی است که به کمک ضربه دو زخمه چوبی بر روی آنها می توان صدای خوبی تولید نمود. اگر مایلید تا یک ساز خوب و کاربردی تهیه نمایید، توصیه می شود راهنمای خرید سنتور که در زیر درج شده است را مطالعه نمایید.
مارس 14, 2022
۲۵ مدل هنگ درام باکیفیت و خوش صدا با خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس هنگ درام

۲۵ مدل هنگ درام باکیفیت و خوش صدا + خرید اینترنتیآلات موسیقی 
⏱زمان مطالعه: 7 دقیقه

هنگ درام یا هندپن در واقع یک نوع ساز کوبه ای محسوب می شود که بسیار خوش صدا نیز می باشد. صدای تولید شده توسط این ساز به وسیله ارتعاشات به وجود آمده در بدنه آن تولید می گردد. شما با کشیدن دست، ایجاد ضربه یا مالش دادن ساز می توانید صداهای مختلفی را ایجاد نمایید. در این مقاله قصد داریم تا یک راهنمای خرید هنگ درام ارزان را در اختیارتان قرار دهیم.
مارس 11, 2022
۲۵ مدل سازدهنی باکیفیت و خوش صدا با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل سازدهنی باکیفیت و خوش صدا با خرید اینترنتیفرهنگ و هنر 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سازدهنی یکی از سازهای خوش صدایی است که این روزها علاقه مندان زیاد در هر سنی را به سمت خود جلب می نماید. اما گاها افراد برای خرید این ساز از خود می پرسند که بهترین مارک ساز دهنی چیست؟ چگونه می توان گزینه مناسبی را خریداری نمود؟
مارس 6, 2022
۲۵ مدل کمانچه محبوب و خوش صدا با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل کمانچه محبوب و خوش صدا با خرید اینترنتیفرهنگ و هنر 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کمانچه یکی از سازهای زهی می باشد که این روزها علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب نموده است. بسیاری از افراد تصور می نمایند که خرید این ساز آسان است اما با توجه به اینکه انواع کمانچه در بازار وجود دارند که هر کدام مشخصات مخصوص به خود را دارند لذا در زمان خرید باید دقت لازم را به خرج دهید.
مارس 5, 2022
۲۵ مدل گیتار الکتریک خوش صدا و باکیفیت با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل گیتار الکتریک خوش صدا و باکیفیت با خرید اینترنتیفرهنگ و هنر 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

گیتار الکتریک یکی از سازهای پرطرفدار می باشد. اگر یک نوازنده گیتار الکتریک مشتاق هستید، انتخاب بهترین گیتار الکتریک برای شروع می تواند فرآیندی دشوار باشد. با چنین تنوع گسترده ای از گزینه های موجود، به راحتی می توان گیج شد. به همین دلیل در این مقاله یک راهنمای خرید گیتار الکتریک ارزان و خوب درج شده است.
مارس 2, 2022
۲۵ مدل دف خوش صدا و باکیفیت با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل دف خوش صدا و باکیفیت با خرید اینترنتیفرهنگ و هنر 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

دف در بین سازهای کوبه ای علاقه مندان زیادی دارد زیرا صدای آن بسیار خوش است. این آلت موسیقی دارای یک پوسته نازک می باشد که با ضربه انگشت بر روی آن صدا تولید می شود. صدای تولید شده از این وسیله بسیار بم است. در گذشته عموما برای پوسته از پوست آهو استفاده می نمودند که صدای بهتری داشته باشد.
مارس 1, 2022
۲۵ مدل تار باکیفیت و خوش صدا با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل تار باکیفیت و خوش صدا با خرید اینترنتیفرهنگ و هنر 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

تار یکی از سازهای مهم و کاربردی می باشد که این روزها طرفداران بسیاری دارد. انواع تار و قیمت های مختلف آن که توسط برندهای مختلف ارائه می شود گاها خرید آن را با چالش روبرو می سازد. از همین رو در این مقاله قصد داریم تا برخی از نکات مهم برای خرید تار را با یکدیگر مرور نماییم.
فوریه 27, 2022
۲۵ مدل پیانو دیجیتال باکیفیت و خوش صدا با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل پیانو دیجیتال باکیفیت و خوش صدا با خرید اینترنتیفرهنگ و هنر 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پیانو دیجیتال یک ساز فوق العاده برای افراد در هر سنی است. این آلت موسیقی می تواند توسط طیف گسترده ای از افراد در سطوح مختلف، چه شخصی، چه حرفه ای و یا صرفاً برای اوقات فراغت مورد استفاده قرار گیرد. پیانوهای دیجیتال از زمان آغاز به کار خود به تغییر چشم‌انداز موسیقی کمک کرده‌اند