مارس 28, 2022
7 اشتباه رایج در نصب آینه دکوراتیو-گرین لیست

اشتباهات رایج در نصب آینه دکوراتیومبلمان و چیدمان 

نصب آینه دکوراتیو یکی از ایده های دکوراسیون است که امروزه علاقه مندان زیادی را به خود جلب نموده است. آیا می خواهید چند آینه زیبا در داخل خانه نصب کنید تا توهم فضای بزرگ را ایجاد کنید؟ آیا می خواهید کمی نور وارد منزل کنید؟ در این مقاله قصد داریم تا رایج ترین اشتباهات نصب آینه را بررسی کنیم که افراد هنگام استفاده از آینه به عنوان یک عنصر مهم در دکوراسیون داخلی خود باید از آنها اجتناب کنند.
مارس 18, 2022
چند ایده کاربردی برای داشتن یک اتاق خواب رویایی-گرین لیست

چند ایده کاربردی برای داشتن یک اتاق خواب رویاییمبلمان و چیدمان 

اتاق خواب رویایی می تواند تمام خستگی های یک فرد را از تن بیرون نماید و محیط مناسبی را برای استراحت فراهم آورد. اغلب افراد تصور می نمایند برای اینکه یک اتاق خواب رویایی داشته باشند، لازم است تا هزینه بسیاری انجام دهند. اما ما در این مقاله قصد داریم تا یک سری ایده های کاربردی در اختیار شما قرار دهیم تا به کمک آنها بتوانید اتاق خواب رویایی خود را داشته باشید.
مارس 11, 2022
ترفندهای کاربردی برای بزرگ تر نشان دادن فضای نشیمن-گرین لیست

ترفندهای کاربردی برای بزرگ تر نشان دادن فضای نشیمنمبلمان و چیدمان 

فضای نشیمن یکی از فضاهای پرکاربرد در محیط خانه است. هر اندازه این فضا بزرگ تر و دلچسب تر باشد برای ساکنین حس بهتری را به همراه دارد. آیا فضای نشیمن کوچک شما باید بزرگتر به نظر برسد؟ آیا فضا تنگ است یا کمبود نور باعث کوچکتر نشان دادن آن می شود؟ در ادامه یکسری نکات کاربردی ذکر شده است که فضای نشیمن شما بزرگ تر نمایش داده شود.
مارس 10, 2022
ایده هایی برای پیاده سازی دکوراسیون ساحلی در خانه

ایده هایی برای پیاده سازی دکوراسیون ساحلی در خانهمبلمان و چیدمان 

دکوراسیون ساحلی یکی از انواع دکوراسیون های عالی و بینظیری است که این روزها استفاده می شود. رنگ های شاد و ملایم در کنار المان های ساحلی چون صدف، مرجان و ... همگی حس آرامش را به خانه می بخشند. از همین رو در مقاله امروز گرین لیست تلاش نمودیم تا برخی از ایده های دکوراسیون ساحلی را عنوان نماییم. اگر شما نیز طرفدار این سبک هستید حتما مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
مارس 7, 2022
ایده های جذاب برای تزیین دیوار اتاق ناهارخوری

ایده های جذاب برای تزیین دیوار اتاق ناهارخوریمبلمان و چیدمان 

تزیین دیوار اتاق ناهارخوری یک کار بسیار سرگرم کننده می باشد. از کاغذ دیواری گرفته تا آثار هنری، گزینه های بسیاری را می توانید برای این دیوارها در نظر بگیرید.
فوریه 28, 2022
ارائه ایده های خاص برای تزئین دیوارهای آشپزخانه-گرین لیست

ارائه ایده های خاص برای تزئین دیوارهای آشپزخانهمبلمان و چیدمان 

تزئین دیوارهای آشپزخانه یک راهکار کاربردی برای داشتن فضایی دلنشین و آرام است. اگر پول کافی برای بازسازی عمده آشپزخانه خود ندارید، به این معنی نیست که نمی توانید برخی تغییرات را در طراحی آن انجام دهید. ایده های زیادی برای تزئین دیوارهای آشپزخانه وجود دارد که هزینه زیادی ندارند، اما می توانند اتاق را تازه کرده و جذاب تر کنند.
فوریه 26, 2022
چند اشتباه بزرگ و رایج در دکوراسیون اتاق خواب-گرین لیست

چند اشتباه بزرگ و رایج در دکوراسیون اتاق خوابمبلمان و چیدمان 

دکوراسیون اتاق خواب همواره در هر منزلی دارای اهمیت زیادی است. از آنچه که اتاق خواب محل ریسک نمودن است لذا باید به نحوه دیزاین آن نیز دقت نمود.
فوریه 22, 2022
ایده های کاربردی برای طراحی حمام و سرویس بهداشتی-گرین لیست

ایده های کاربردی برای طراحی حمام و سرویس بهداشتیمبلمان و چیدمان 

طراحی حمام و سرویس بهداشتی برخلاف آنچه که عموم مردم تصور می نمایند بسیار مهم است و باید به آن توجه شود. از همین رو در این مقاله قصد داریم تا یک سری ایده های کاربردی در اختیار شما قرار دهیم.
فوریه 18, 2022
ایده های کاربردی برای دکوراسیون بهاری خانه-گرین لیست

ایده های کاربردی برای دکوراسیون بهاری خانهمبلمان و چیدمان 

دکوراسیون بهاری یکی از انواع دکوراسیون ها و چیدمانی است که طرفداران بسیاری دارد. از آنجا که در این نوع چیدمان رنگ های گرم و المان های زیادی استفاده می شود لذا حس زندگی در آن بیشتر جریان دارد. از همین رو در این مقاله قصد داریم تا در خصوص نکاتی که در دکوراسیون بهاری باید در نظر داشته باشید؛ صحبت کنیم.