زنانه

گرین لیست معتقد است لباس زنانه همیشه به معنای نوع خاص یا برند خاصی از پوشاک نیست. چیزی است که از درون شما بر می‌آید. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع لباس زنانه با قیمت روز آن‌هاست.
می 9, 2022
۳۰ مدل تاپ زنانه شیک و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست . عکس تاپ زنانه

۳۰ مدل تاپ زنانه شیک و پرفروش + خرید اینترنتیزنانه 

تاپ زنانه از مجبوب‌ترین لباس‌هایی بوده که در بازار به فروش می‌رسد. استفاده از مدل‌های مختلف تاپ در تمام فصول سال رایج است. تاپ‌های موجود در بازار از لحاظ مدل، تنوع زیادی دارند.
می 9, 2022
۲۴ مدل دمپایی زنانه شیک و راحت + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل دمپایی زنانه شیک و راحت + خرید اینترنتیزنانه 

دمپایی زنانه وسیله‌ای کاربردی است که جهت محافظت از پا در خانه و یا در محیط‌های بیرون مورد استفاده قرار می‌گیرد. دمپایی‌های زنانه از کارآمدترین و پرمصرف‌ترین پاپوش‌ها به شمار رفته و در هر محیطی می‌توان از آنها استفاده نمود.
می 8, 2022
۱۹ مدل پلیور زنانه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتی - گرین لیست

۱۹ مدل پلیور زنانه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتیزنانه 

پلیور زنانه جز آن‌دسته از لباس‌هایی است که در زمستان و پاییز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لباس دارای مدل‌های مختلفی بوده که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.
می 7, 2022
۲۴ مدل شلوار بارداری باکیفیت و راحت + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل شلوار بارداری باکیفیت و راحت + خرید اینترنتیزنانه 

شلوار بارداری از جمله لباس‌هایی بوده که استفاده از آن در میان خانم‌های حامله بسیار رواج دارد. شلوارهای بارداری باعث می‌شوند که خانم‌های حامله احساس راحتی بیشتری داشته باشند.
می 6, 2022
۲۵ مدل چادر مشکی زنانه باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل چادر مشکی زنانه باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتیزنانه 

چادر مشکی زنانه پوشش‌ کاملی برای زنان کشورهای مسلمان است. زیباترین نوع حجاب برای یک خانم مسلمان، استفاده از چادر است. در کمد لباس آن‌دسته از خانم‌هایی که چادری نیستند، مطمئنا می‌توان مدل‌های متنوع چادر جهت شرکت در عزاداری‌ها و مراسمات مختلف را یافت.
می 4, 2022
۳۰ مدل شلوار جین زنانه شیک و جذاب + خرید اینترنتی-گرین لیست

۳۰ مدل شلوار جین زنانه شیک و جذاب + خرید اینترنتیزنانه 

شلوار جین زنانه جز آن‌دسته از پوشاکی است که بسیاری از افراد به هنگام خرید آن با دغدغه‌های زیادی رو‌به‌رو هستند. تنوع مدل‌های مختلف شلوار جین در بازار به حدی زیاد است که خریدار را به هنگام انتخاب با مشکل مواجه می‌کند.
می 4, 2022
۲۴ مدل ژاکت زنانه شیک و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل ژاکت زنانه شیک و ارزان + خرید اینترنتیزنانه 

ژاکت زنانه جز آن‌دسته از لباس‌هایی است که استفاده از آن در فصل سرما بسیار رواج دارد. شما می‌توانید از این لباس زمستانی در مراسمات مختلف استفاده نمایید.
می 3, 2022
۲۴ مدل گرمکن ورزشی زنانه اسپرت و شیک + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل گرمکن ورزشی زنانه اسپرت و شیک + خرید اینترنتیزنانه 

گرمکن ورزشی جز آن‌دسته از لباس‌هایی است که استفاده از آن در میان خانم‌ها و آقایان رواج دارد. لباس‌های ورزشی در افزایش کارایی و عملکرد بهتر افراد نقش مهمی دارند.
می 3, 2022
۲۵ مدل کلاه کپ شیک و جذاب + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل کلاه کپ شیک و جذاب + خرید اینترنتیمردانه و زنانه 

کلاه کپ از جمله اکسسوری‌های مورد علاقه دختران و پسران به شمار می‌رود. امروزه استفاده از کلاه‌های لبه‌دار در صنعت مد و فشن بسیار رایج است.
آوریل 30, 2022
۲۵ مدل شومیز زنانه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل شومیز زنانه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتیزنانه 

شومیز زنانه از جمله لباس‌های پرطرفدار به شمار رفته که خرید آن در میان بسیاری از خانم‌های جوان رواج دارد. از آنجا که تنوع شومیزهای زنانه از لحاظ مدل زیاد بوده، بهتر است که در مورد راهنمای خرید آنها به خوبی مطالعه شود.
آوریل 29, 2022
۲۴ مدل توربان شیک و جذاب + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل توربان شیک و جذاب + خرید اینترنتیمد و پوشاک 

توربان در واقع نوعی کلاه حجاب است که بسیاری از خانم‌ها علاقه‌مند به استفاده از آن در مجالس مهمانی هستند. پیشینه استفاده از این نوع کلاه به کشورهای مصر و نیجریه بر می‌گردد.
آوریل 28, 2022
۲۴ مدل روسری شیک و زیبا + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل روسری شیک و زیبا + خرید اینترنتیمد و پوشاک 

خرید روسری مناسب و باکیفیت می‌تواند نقش مهمی در جذابیت ظاهری خانم‌ها ایفا کند. روسری از جمله اکسسوری‌های مورد علاقه خانم‌ها به شمار می‌رود.