مبلمان و چیدمان

ایده هایی برای پیاده سازی دکوراسیون ساحلی در خانه

سبک ساحلی در طراحی داخلی

دکوراسیون ساحلی یکی از انواع دکوراسیون های عالی و بینظیری است که این روزها استفاده می شود. رنگ های شاد و ملایم در کنار المان های ساحلی چون صدف، مرجان و … همگی حس آرامش را به خانه می بخشند. از همین رو در مقاله امروز گرین لیست تلاش نمودیم تا برخی از ایده های دکوراسیون ساحلی را عنوان نماییم. اگر شما نیز طرفدار این سبک هستید حتما مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

بهترین سبک دکوراسیون منزل با پیاده سازی دکوراسیون ساحلی

دکوراسیون ساحلی یکی از سبک های پرطرفدار است. اما سوال اینجاست که چگونه می توان آن را اجرا نمود؟ در زیر می توانید پاسخ این سوال را بیابید:

  • در دکوراسیون ساحلی به لایه ها و بافت ها توجه نمایید

در دکوراسیون ساحلی به لایه ها و بافت ها توجه نمایید-گرین لیست

منظور از دکوراسیون ساحلی راه راه آبی و کشتی های مینیاتوری در بطری ها نیست. شما می توانید تمام فضای داخلی خانه های ساحلی را با لایه بندی پارچه ها و مواد مختلفی از این دست دیزاین کنید. فرش‌ها، کوسن‌ها، سبدها، آویزهای دیواری همگی می‌توانند در فضای فعلی شما گنجانده شوند تا احساس آرامشی را ایجاد کنند.

  • رنگ های آبی را به اتاق نشیمن خانه ساحلی اضافه کنید

رنگ های آبی را به اتاق نشیمن خانه ساحلی اضافه کنید-گرین لیست

ظاهر سنتی کنار دریا و نمای دکوراسیون ساحلی مدرن و روستایی را با ترکیبی از مواد، چند رنگ آبی زیبا کنید. شما می توانید از فرش های آبی استفاده نمایید. همچنین می توانید از کوسن هایی به شکل ستاره بهره ببرید تا فضای شما را زیباتر نماید.

پیشنهاد مطالعه: بهترین رنگ دکوراسیون خانه چه رنگی است؟(روانشناسی رنگ ها) 

  • در مبلمان خانه ساحلی به دنبال خطوط ساده و راحتی باشید

در مبلمان خانه ساحلی به دنبال خطوط ساده و راحتی باشید-گرین لیست

با خطوط تمیز و پالت رنگ آبی و سفید همه چیز را در دکوراسیون ساحلی خود ساده و کلاسیک نگه دارید. به عنوان یک ایده کاربردی می توانید از دیوارهای سفید کار شده و کف کم رنگ با مبل آبی عمیق و کوسن های خاکستری روشن استفاده کنید. برخی از لوازم چوبی را به آن اضافه کنید تا از همسانی ظاهری جلوگیری نمایید. چند اکسسوری شیک ساحلی همچون آینه های چوبی و مواردی از این قبیل می توانند دکور شما را کامل تر نمایند.

  • روی یک مبل راه راه ظریف در دکوراسیون ساحلی سرمایه گذاری کنید

روی یک مبل راه راه ظریف در دکوراسیون ساحلی سرمایه گذاری کنید-گرین لیست

اگر عشق شما به فضای داخلی ساحلی فراتر از چند لنگر چاپ شده روی کوسن ها و آویز دیواری است، به سرمایه گذاری روی مبل راه راه کلاسیک به عنوان نقطه کانونی اتاق نشیمن خود فکر کنید. در دکوراسیون ساحلی این مورد می تواند فضای شما را دگرگون نموده و به آن ظرافت خاصی ببخشد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بهترین مبل راحتی با معرفی مدل های شیک و راحت 

  • به سراغ صندلی راحتی راه راه بروید

به سراغ صندلی راحتی راه راه بروید-گرین لیست

اگر با یک مبل راه راه در دکوراسیون ساحلی راحت نیستید، شاید یک صندلی راحتی ایده بهتری باشد. برای این موارد می توانید از صندلی های روکش دار استفاده نمایید. برای راحتی بیشتر این صندلی ها می توانید از کوسن های رنگ روشن اما بافت دار استفاده نمایید که فضا را بینظیر می نمایند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بهترین بین بگ با معرفی مدل های شیک و ارزان

  • مبلمان چرخشی در دکوراسیون ساحلی عالی هستند

راحتی دکوراسیون ساحلی با مبلمان چرخشی-گرین لیست

اگر می‌خواهید دکوراسیون ساحلی را به خانه‌تان بیاورید، اما نمی‌خواهید مبلمان جدید بخرید، سعی کنید برخی از قطعات موجود خود را به صورت چرخ دار درآورید. ظاهر شیک سفید و کهنه در فضای داخلی ساحلی کلید دکوراسیون است.

  • رنگ های پاستلی زیبا را برای دیوارهای خود انتخاب کنید

برای دکوراسیون ساحلی رنگ های پاستلی زیبا را برای دیوارهای خود انتخاب کنید-گرین لیست

یک راه سریع و آسان برای به دست آوردن ظاهری زیبا، سبک و ساحلی در دکوراسیون ساحلی استفاده از رنگ است. به دیوارهای خود رنگی جدید ساحلی بدهید تا فوراً آن را به اتاقی تبدیل کنید که احساس می کنید متعلق به دریا است. آبی کم رنگ، کرم و رنگ چوب در کنار یکدیگر می توانند عالی باشند. با این رنگ ها می توانید تابستان را به خانه خود بیاورید.

  • ملافه های خود را برای ایده های اتاق خواب خانه ساحلی تغییر دهید

طراحی و دیزاین اتاق خواب در دکوراسیون ساحلی-گرین لیست

برای اینکه دکوراسیون ساحلی را در اتاق خواب خود پیاده سازی نمایید، گزینه های زیادی وجود دارد. اما ما فکر می کنیم ساده ترین راه برای آوردن هر گرایش به اتاق خواب استفاده از رختخواب است زیرا انجام آن سریع و (نسبتا) ارزان است. برای فضای داخلی ساحلی، انتخاب واضحی که باید به سراغ آن بروید، راه راه است. اما ما همچنین ظاهر آرام ملحفه های کتان را با رنگ های الهام گرفته از دریا را پیشنهاد می دهیم. از همین رو بهتر است به آبی های آرام، سفیدهای شفاف و بژ فکر کنید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید سرویس لحاف و روتختی با معرفی مدل های شیک و ارزان 

  • برای داشتن فضایی آرام، یک پالت رنگی ظریف را با چوب هماهنگ کنید

اگر رنگ‌ های آبی سنتی‌ و راه راه‌های دریایی در دکوراسیون ساحلی مورد علاقه‌تان نیستند، اما عاشق حس سبک و مطبوع فضای داخلی ساحلی هستید، یک پالت ساده گزینه خوبی است. پالت ساده و خنثی می‌تواند به همان اندازه در برانگیختن احساسات مؤثر باشد. رنگ‌ های مختلف ساحلی را لایه‌بندی کنید و مواد طبیعی را برای بافت و جذابیت فراوان به آن اضافه کنید. هنگام اضافه کردن لوازم جانبی، آنها را در گروه های کوچک، به روشی تصادفی، مطابق با ظاهر غیر رسمی بچینید.

  • یک ظاهر ساحلی روستایی در اتاق غذاخوری خود ایجاد کنید

یک ظاهر ساحلی روستایی در اتاق غذاخوری خود ایجاد کنید-گرین لیست

درست مانند اتاق خواب، لازم نیست تا در اتاق ناهار خوری زرق و برق و صدف دریایی دیده شود. شما می توانید پالت رنگی خنثی و همه عناصر طبیعی ساحلی را به کار بگیرید. ما استفاده از گلدان بزرگ، چمن طبیعی و رنگ های ملایم را پیشنهاد می دهیم.

یک راه سریع برای به دست آوردن آن ظاهر ساحلی در اتاق ناهارخوری این است که صندلی های غذاخوری خود را عوض کنید. یا حتی می توانید صندلی های فعلی خود را به رنگ آبی دریایی دوست داشتنی رنگ کنید.

جمع بندی

در دکوراسیون ساحلی موارد متفاوتی را می توانید در نظر داشته باشید. برخی از افراد تنها رنگ آبی و المان های دریایی را مهم می دانند. اما در این مقاله تلاش شد تا یک سری ایده های کاربردی در اختیار شما قرار داده تا به کمک آن بتوانید یک سبک دریایی زیبایی داشته باشید. از همین رو اگر هنوز مایل هستید تا ایده های خود را عملی نمایید، می توانید از پیشنهاد های ارزان بالا بهره بگیرد.

در نظر داشته باشید که دکوراسیون ساحلی را در تمام محیط ها می توانید استفاده نمایید و نیاز به هزینه زیاد ندارد.

پیشنهادهایی برای شما

محصولات پیشنهادی این مقاله
محدوده قیمت 0 تا 2,000,000 تومان
محدوده قیمت 2,000,001 تا 4,000,000 تومان
محدوده قیمت 4,000,001 تا 6,000,000 تومان
محدوده قیمت 6,000,001 تا 20,000,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا