کودک و نوزاد

ذوق یک اسباب بازی تازه! گرین لیست معتقد است که اسباب بازی غذای روانی کودکان است، بهترین اسباب بازی آن است كه كودک را مجذوب خود كند و او بارها با آن بازی کند فارغ از قیمت آن. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع اسباب بازی و لوازم کودک و نوزاد با قیمت روز آن‌هاست.
می 11, 2022
۲۴ مدل پوشک کودک استاندارد و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست. عکس پوشک کودک

۲۴ مدل پوشک کودک استاندارد و ارزان + خرید اینترنتیبهداشت و حمام 

پوشک کودک یکی از اقلام مهم و اساسی است که خانواده ها پس از به دنیا آمدن فرزند خود باید حتما آن را تهیه نمایند. با توجه به اینکه امروزه برندهای مختلف، پوشک های گوناگونی را به بازار عرضه می نمایند لذا خرید یک پوشک کودک گاها چالش برانگیز می شود.
آوریل 27, 2022
۲۴ مدل سارافون نوزادی شیک و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل سارافون نوزادی شیک و ارزان + خرید اینترنتیکودک و نوزاد 

سارافون نوزادی جز آن‌دسته از لباس‌هایی است که باید در لیست خرید سیسمونی نوزاد قرار گیرد. خرید لباس کودک از مهمترین دغدغه‌های والدین به شمار می‌رود.
آوریل 24, 2022
۲۴ مدل هواپیما اسباب بازی باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل هواپیما اسباب بازی باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتیکودک و نوزاد 

هواپیما اسباب بازی بهترین وسیله‌ای بوده که کودک می‌تواند به وسیله آن هیجان زیادی را هنگام بازی تجربه نماید. تهیه این اسباب ‌بازی می‌تواند برای کودک شما بسیار جذاب باشد.
آوریل 21, 2022
۲۴ مدل کریر نوزاد مقاوم و راحت + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل کریر نوزاد مقاوم و راحت + خرید اینترنتیکودک و نوزاد 

کریر نوزاد از ضروری‌ترین لوازم مربوط به سیسمونی به شمار رفته که والدین به وسیله آن می‌توانند نوزاد تازه متولد شده خود را به مکان‌های مختلف حمل نمایند. در واقع، کریر نوزاد امکان حمل راحت‌تر کودک را برای پدرها و مادرها فراهم کرده و از لحاظ استفاده از ایمنی بالایی برخوردار است.
آوریل 16, 2022
۲۴ مدل دندان گیر نوزاد برتر و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل دندان گیر نوزاد برتر و پرفروش + خرید اینترنتیکودک و نوزاد 

دندان گیر نوزاد از مهمترین وسایلی است که باید در لیست خرید پیشنهادی سیسمونی، منظور شود. نوزادان معمولا در سنین 3 الی 6 ماهگی دندان درمی‌آورند و شروع این فرآیند برای آنها با چالش همراه بوده و تنها راه‌حلی که می‌توان از طریق آن درد ناشی از درآمدن دندان در کودکان کاهش داد، استفاده از دندان گیر است.
آوریل 11, 2022
۲۵ مدل ظرف غذای کودک باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل ظرف غذای کودک باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتیکودک و نوزاد 

ظرف غذای کودک وسیله‌ای است که می‌توان به وسیله آن، استقلال در غذا خوردن را به کودکان آموزش داد. بسیاری از کودکان پس از اتمام 6 ماهگی، تمایل به غذا خوردن و تمرین این فعالیت دارند. در این سن، تغذیه کمکی علاوه بر شیر مادر ضرورت پیدا می‌کند و والدین باید در این مورد جهت آموزش غذا خوردن به کودک در ظرف غذای مخصوص، توجه خاصی داشته باشند.
آوریل 4, 2022
۲۵ مدل آغوشی ایمن و باکیفیت با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل آغوشی ایمن و باکیفیت با خرید اینترنتیکودک و نوزاد 

آغوشی وسیله ای است که به کمک آن می‌توانید کودک خود را در آغوش بگیرید. بغل کردن نوزاد یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهای مورد علاقه پدر و مادرها است. در این میان آغوشی نوزاد، محصولی بوده که باعث ‌می‌شود والدین بدون دردسر کودک خود را در آغوش بگیرند. مخصوصا در مواقعی که کودک مدام گریه کرده یا بهانه‌گیر می‌شود، استفاده از این وسیله بسیار ضروری است.
آوریل 1, 2022
۲۵ مدل شورت آموزشی کودک استاندارد و ارزان با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل شورت آموزشی کودک استاندارد و ارزان با خرید اینترنتیکودک و نوزاد 

شورت آموزشی کودک مدل خاصی از شورت بوده که از 3 لایه کتان و پارچه‌های نرم تشکیل شده است. اینگونه شورت‌ها برای آموزش به کودکان بسیار مناسب و کاربردی به نظر می‌رسد. اگر کودک دلبند شما در اوایل مسیر آموزش است تا یاد بگیرد چگونه خود را کنترل کرده و به توالت برود، استفاده از اینگونه شورت‌ به او کمک خواهد کرد که دیگر اتاق را کثیف نکند.
مارس 29, 2022
۲۵ مدل کاور شیردهی برتر و پرفروش با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل کاور شیردهی برتر و پرفروش با خرید اینترنتیکودک و نوزاد 

کاور شیردهی در واقع نوعی پیشبند است که خانم‌های به وسیله آن می‌توانند در هر مکانی و بدون هیچگونه دغده‌ای کودک تازه به دنیا آمده خود را شیر بدهند. این وسیله بسیار کاربردی و در عین حال ارزان‌قیمت بوده که معضل شیر دادن مادر به کودک را در مواقع دشوار حل کرده است.
مارس 25, 2022
۲۵ مدل شیردوش برقی بهداشتی و ارزان با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل شیردوش برقی باکیفیت و کاربردی با خرید اینترنتیکودک و نوزاد 

شیردوش برقی یکی از لوازم مهم و مفید برای مادرانی است که اغلب شاغل می باشند اما تغذیه کودک نیز برای آنها دارای اهمیت زیادی است. شیردوش هایی که امروزه در بازار وجود دارند دارای انواع متفاوتی هستند اما دو مورد دستی و برقی بین آنها بیشترین کاربرد را دارند.
مارس 22, 2022
۲۵ مدل پد شیردهی بهداشتی و ارزان با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل پد شیردهی بهداشتی و ارزان با خرید اینترنتیکودک و نوزاد 

پد شیردهی که به آن پد سینه یا پد پرستاری نیز می گویند، یکی از لوازم جانبی بسیار کاربردی برای زمان شیردهی نوزادان است. آنها در یک سوتین معمولی یا شیردهی قرار می گیرند و می توانند شیر مادر را در زمان نشت از سینه ها جذب کنند تا مانع خجالت آنها شده و لباس ها را از لکه شدن محافظت کنند.
مارس 18, 2022
۲۵ مدل سرهمی نوزادی زیبا و باکیفیت با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل سرهمی نوزادی زیبا و باکیفیت با خرید اینترنتیکودک و نوزاد 

سرهمی نوزادی یکی از لباس های پرکاربرد می باشد که در خرید سیسمونی نیز بسیار مهم بوده و مورد توجه قرار می گیرد. سرهمی ها لباس های یکسره ای می باشند که پوشیدن و از تن خارج نمودن آنها بسیار آسان است. این لباس ها دارای جنس های مختلفی بوده که برای انواع فصل ها کاربرد دارند

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد

اگر به تازگی پدر و مادر شده اید، حتما با چالش ها و دشواری های خرید لوازم کودک و نوزاد به خوبی آشنایید. ابزار و وسایل مربوط به کودکان و نوزادان، دنیای وسیع و متنوعی دارد و همین امر خرید کردن را برای پدران و مادران، به ویژه زوج هایی که به تازگی صاحب فرزند شده اند، سخت تر می کند. بدیهی است که برای داشتن خریدی ایده آل، مادر و پدر باید زمان زیادی را صرف بررسی انتخاب های مختلف کنند، برند های متفاوت را بررسی کنند، نیاز های کودک خود را اولویت بندی کنند و همچنین در میان برنامه های شلوغ کاری و روزانه خود، زمانی را به خرید کردن اختصاص دهند.
این امر با وجود یک نوزاد تازه وارد یا در ماه های آخر بارداری، می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد. به همین خاطر است که بسیاری از والدین ترجیح می دهند بخش بزرگی از لوازم کودک و نوزاد خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند. برای خرید اینترنتی امن و ایده آل لوازم کودک و نوزاد باید به چه نکاتی توجه کرد؟ چه پارامترهایی در خرید لوازم نوزادان و کودکان مهم هستند؟ چه استاندارد هایی را باید مد نظر قرار دهیم؟ در ادامه این مقاله نکاتی را معرفی خواهیم کرد که به کمک آن ها می توانید به پرسش های فوق پاسخ دهید. برای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد بهتر است به موارد زیر دقت کنید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: خرید پوشاک

در خرید پوشاک برای کودک یا نوزاد خود باید به پارامترهای مختلفی توجه کنید. جنس الیاف لباس باید نرم و مقاوم باشد و کودک شما حساسیتی به آن نداشته باشد. بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که نیاز به اتوکشی نداشته باشند. توجه داشته باشید که ممکن است برندهای مختلف از استاندارد و سایز بندی های متفاوتی استفاده کنند. به عنوان مثال، اگر نوزاد شما 53 تا 55 سانتی متر قد و بین 2.5 تا 4 کیلوگرم وزن داشته باشد، لباس های سایز M1 برای او مناسب خواهند بود. با این حال ممکن است برندهای دیگر مدل های M3 را برای این کودک در نظر گرفته باشند. بنابراین حتما اندازه های کودک خود را با سایزهایی که در صفحه فروشگاه اعلام شده است، مطابقت دهید. کودکان با سرعت زیادی رشد می کنند، بنابراین بهتر است لباس هایی که می خواهید خریداری کنید را یک الی دو سایز بزرگتر سفارش دهید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: اعتبار برند یا فروشگاه اینترنتی

به هنگام خرید آنلاین هر نوع وسایل یا لباسی، باید اعتبار فروشنده را به خوبی بررسی کنید. هزاران فروشگاه و آنلاین شاپ غیر معتبر در دنیای دیجیتال و پلتفرم های شبکه های مجازی وجود دارند که اجناس بی کیفیت را با قیمت های بسیار بالا به فروش می رسانند. از طرف دیگر، برخی از کلاهبرداران با فروش اجناسی که وجود خارجی ندارند، پول زیادی به جیب می زنند. بنابراین به هنگام خرید لوازم کودک و نوزاد ( و هر وسیله دیگری) به صورت آنلاین، باید اعتبار برند یا فروشگاه را به خوبی در نظر بگیرید. برای انجام این کار می توانید موارد زیر را بررسی کنید: • بخش مربوط به نظرات مشتریان و امتیازهای کالای مد نظر خود را بررسی کنید. معمولا برندهای معتبر و فروشگاه ها، نظرات مثبت و منفی خریداران محصولات خود را در صفحه های مختلف به نمایش می گذارند. نظرات مثبت و منفی را با دقت بررسی کنید و مطمئن شوید نظرات مثبت تقلبی و یا نظرات منفی مغرضانه را در تصمیم گیری نهایی خود لحاظ نخواهید کرد. • به صورت خصوصی با خریداران صفحه ها ارتباط برقرار کنید. اگر آنلاین شاپی در اینستاگرام را پیدا کرده اید که کالای مورد نیاز شما را می فروشد، می توانید یک پیام خصوصی به خریدارانی که نظرات مثبت یا منفی داشتند، ارسال کرده و نظر آن ها را در خصوص آنلاین شاپ بپرسید. شما همچنین می توانید از اطرافیان خود که کالای مشابهی را اخیرا به صورت آنلاین خریداری کرده اند، کمک بخواهید. همچنین بسیاری از فروشگاه های فیزیکی امروزه به صورت آنلاین اقدام به فروش محصولاتشان کرده اند. می توانید آنلاین شاپ یا پلتفرم فروش محصولات فروشگاه محبوب خود در زمینه لوازم نوزاد و کودک را پیدا کرده و از محلی امن و مورد اطمینان، خرید های خود را انجام دهید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: قیمت های ارائه شده را بررسی کنید

تصور کنید به دنبال خرید یک کالسکه برای نوزاد خود هستید. شما می توانید این کالا را در برند های مختلف، آنلاین شاپ های متفاوت و همچنین فروشگاه های عمده فروشی بررسی کنید. قیمت ها را با توجه به ویژگی ها، کاربرد ها و جنس کالسکه بررسی کنید. برند ها ممکن است با هدف جذب مشتری بیشتر، موارد مشابهی را با قیمت های پایین تر ارائه کنند. این بررسی ها به شما کمک می کند تا در نهایت هزینه منصفانه ای را برای کالایی با کیفیت و خدمات ایده آل، صرف کنید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: سیاست گذاری های برند را در نظر بگیرید

برخی از وسایل کودک و نوزاد بسیار گرانقیمت و در عین حال کلیدی هستند. میز تعویض، کالسکه، صندلی ماشین و تخت از جمله مواردی هستند که هزینه به نسبت زیادی دارند و یکی از مواردی که می تواند به شما کمک کند تا خریدی ایده آل را تجربه کنید، سیاست های مشتری مداری برند است. برند یا فروشگاه آنلاینی که از آن خرید می کنید در خصوص مرجوع کردن کالا، زمانبندی تحویل کالا، روش های پرداخت، نحوه برخورد با مشتری و پاسخگویی در خصوص مشکلات چه تدابیری دارد؟ آیا به ازای محصولاتی که به فروش می رسند، فروشگاه گارانتی یا ضمانت نامه ای در نظر گرفته است؟ پاسخ به این پرسش ها می تواند در تصمیم گیری نهایی شما بسیار تاثیر بگذارد.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: حراجی ها را از دست ندهید

اگر هنوز فرصت کافی برای تجهیز اتاق کودک یا نوزاد خود دارید، می توانید سر فرصت از حراجی هایی که در زمان های مختلف سال وجود دارند استفاده کنید. کد های تخفیف، حراج های فصلی، حراج هایی با هدف تغییر شغل و حراج های مربوط به عید ها و مناسبت ها را از دست ندهید. همچنین شما می توانید برخی از وسایل کودک، مانند صندلی ماشین یا کالسکه را به صورت دست دوم و از فروشگاههای آنلاین مربوط به این دسته از لوازم نوزاد و کودک تهیه کنید. این کار به کاهش هزینه های شما کمک می کند.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: یک لیست تهیه کنید

خرید لوازم کودک و نوزاد، به ویژه برای پدران و مادران کم تجربه، می تواند فرایند چالش برانگیز، گیج کننده و در مواردی حتی پر ضرر باشد. بهتر است برای اطمینان از خرید لوازمی که به آنها نیاز دارید و همچنین جلوگیری از خرید لوازم غیر ضروری، یک لیست تهیه کنید. شما می توانید لوازم کودک خود در این لیست را اولویت بندی کنید و با گسترده تر کردن تحقیقات خود، برندهایی که برای خرید مد نظر شما ایده آل هستند را نیز مشخص کنید. بدین ترتیب می توانید به شکل کاملا هدفمند، هر آنچه را که بدان نیاز دارید در زمان کوتاهی تهیه کنید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد

اگر به تازگی پدر و مادر شده اید، حتما با چالش ها و دشواری های خرید لوازم کودک و نوزاد به خوبی آشنایید. ابزار و وسایل مربوط به کودکان و نوزادان، دنیای وسیع و متنوعی دارد و همین امر خرید کردن را برای پدران و مادران، به ویژه زوج هایی که به تازگی صاحب فرزند شده اند، سخت تر می کند.
بدیهی است که برای داشتن خریدی ایده آل، مادر و پدر باید زمان زیادی را صرف بررسی انتخاب های مختلف کنند، برند های متفاوت را بررسی کنند، نیاز های کودک خود را اولویت بندی کنند و همچنین در میان برنامه های شلوغ کاری و روزانه خود، زمانی را به خرید کردن اختصاص دهند. این امر با وجود یک نوزاد تازه وارد یا در ماه های آخر بارداری، می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد. به همین خاطر است که بسیاری از والدین ترجیح می دهند بخش بزرگی از لوازم کودک و نوزاد خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند. برای خرید اینترنتی امن و ایده آل لوازم کودک و نوزاد باید به چه نکاتی توجه کرد؟ چه پارامترهایی در خرید لوازم نوزادان و کودکان مهم هستند؟ چه استاندارد هایی را باید مد نظر قرار دهیم؟ در ادامه این مقاله نکاتی را معرفی خواهیم کرد که به کمک آن ها می توانید به پرسش های فوق پاسخ دهید. برای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد بهتر است به موارد زیر دقت کنید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: خرید پوشاک

در خرید پوشاک برای کودک یا نوزاد خود باید به پارامترهای مختلفی توجه کنید. جنس الیاف لباس باید نرم و مقاوم باشد و کودک شما حساسیتی به آن نداشته باشد. بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که نیاز به اتوکشی نداشته باشند. توجه داشته باشید که ممکن است برندهای مختلف از استاندارد و سایز بندی های متفاوتی استفاده کنند. به عنوان مثال، اگر نوزاد شما 53 تا 55 سانتی متر قد و بین 2.5 تا 4 کیلوگرم وزن داشته باشد، لباس های سایز M1 برای او مناسب خواهند بود. با این حال ممکن است برندهای دیگر مدل های M3 را برای این کودک در نظر گرفته باشند. بنابراین حتما اندازه های کودک خود را با سایزهایی که در صفحه فروشگاه اعلام شده است، مطابقت دهید. کودکان با سرعت زیادی رشد می کنند، بنابراین بهتر است لباس هایی که می خواهید خریداری کنید را یک الی دو سایز بزرگتر سفارش دهید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: اعتبار برند یا فروشگاه اینترنتی

به هنگام خرید آنلاین هر نوع وسایل یا لباسی، باید اعتبار فروشنده را به خوبی بررسی کنید. هزاران فروشگاه و آنلاین شاپ غیر معتبر در دنیای دیجیتال و پلتفرم های شبکه های مجازی وجود دارند که اجناس بی کیفیت را با قیمت های بسیار بالا به فروش می رسانند. از طرف دیگر، برخی از کلاهبرداران با فروش اجناسی که وجود خارجی ندارند، پول زیادی به جیب می زنند. بنابراین به هنگام خرید لوازم کودک و نوزاد ( و هر وسیله دیگری) به صورت آنلاین، باید اعتبار برند یا فروشگاه را به خوبی در نظر بگیرید. برای انجام این کار می توانید موارد زیر را بررسی کنید: • بخش مربوط به نظرات مشتریان و امتیازهای کالای مد نظر خود را بررسی کنید. معمولا برندهای معتبر و فروشگاه ها، نظرات مثبت و منفی خریداران محصولات خود را در صفحه های مختلف به نمایش می گذارند. نظرات مثبت و منفی را با دقت بررسی کنید و مطمئن شوید نظرات مثبت تقلبی و یا نظرات منفی مغرضانه را در تصمیم گیری نهایی خود لحاظ نخواهید کرد. • به صورت خصوصی با خریداران صفحه ها ارتباط برقرار کنید. اگر آنلاین شاپی در اینستاگرام را پیدا کرده اید که کالای مورد نیاز شما را می فروشد، می توانید یک پیام خصوصی به خریدارانی که نظرات مثبت یا منفی داشتند، ارسال کرده و نظر آن ها را در خصوص آنلاین شاپ بپرسید. شما همچنین می توانید از اطرافیان خود که کالای مشابهی را اخیرا به صورت آنلاین خریداری کرده اند، کمک بخواهید. همچنین بسیاری از فروشگاه های فیزیکی امروزه به صورت آنلاین اقدام به فروش محصولاتشان کرده اند. می توانید آنلاین شاپ یا پلتفرم فروش محصولات فروشگاه محبوب خود در زمینه لوازم نوزاد و کودک را پیدا کرده و از محلی امن و مورد اطمینان، خرید های خود را انجام دهید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: قیمت های ارائه شده را بررسی کنید

تصور کنید به دنبال خرید یک کالسکه برای نوزاد خود هستید. شما می توانید این کالا را در برند های مختلف، آنلاین شاپ های متفاوت و همچنین فروشگاه های عمده فروشی بررسی کنید. قیمت ها را با توجه به ویژگی ها، کاربرد ها و جنس کالسکه بررسی کنید. برند ها ممکن است با هدف جذب مشتری بیشتر، موارد مشابهی را با قیمت های پایین تر ارائه کنند. این بررسی ها به شما کمک می کند تا در نهایت هزینه منصفانه ای را برای کالایی با کیفیت و خدمات ایده آل، صرف کنید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: سیاست گذاری های برند را در نظر بگیرید

برخی از وسایل کودک و نوزاد بسیار گرانقیمت و در عین حال کلیدی هستند. میز تعویض، کالسکه، صندلی ماشین و تخت از جمله مواردی هستند که هزینه به نسبت زیادی دارند و یکی از مواردی که می تواند به شما کمک کند تا خریدی ایده آل را تجربه کنید، سیاست های مشتری مداری برند است. برند یا فروشگاه آنلاینی که از آن خرید می کنید در خصوص مرجوع کردن کالا، زمانبندی تحویل کالا، روش های پرداخت، نحوه برخورد با مشتری و پاسخگویی در خصوص مشکلات چه تدابیری دارد؟ آیا به ازای محصولاتی که به فروش می رسند، فروشگاه گارانتی یا ضمانت نامه ای در نظر گرفته است؟ پاسخ به این پرسش ها می تواند در تصمیم گیری نهایی شما بسیار تاثیر بگذارد.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: حراجی ها را از دست ندهید

اگر هنوز فرصت کافی برای تجهیز اتاق کودک یا نوزاد خود دارید، می توانید سر فرصت از حراجی هایی که در زمان های مختلف سال وجود دارند استفاده کنید. کد های تخفیف، حراج های فصلی، حراج هایی با هدف تغییر شغل و حراج های مربوط به عید ها و مناسبت ها را از دست ندهید. همچنین شما می توانید برخی از وسایل کودک، مانند صندلی ماشین یا کالسکه را به صورت دست دوم و از فروشگاههای آنلاین مربوط به این دسته از لوازم نوزاد و کودک تهیه کنید. این کار به کاهش هزینه های شما کمک می کند.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: یک لیست تهیه کنید

خرید لوازم کودک و نوزاد، به ویژه برای پدران و مادران کم تجربه، می تواند فرایند چالش برانگیز، گیج کننده و در مواردی حتی پر ضرر باشد. بهتر است برای اطمینان از خرید لوازمی که به آنها نیاز دارید و همچنین جلوگیری از خرید لوازم غیر ضروری، یک لیست تهیه کنید. شما می توانید لوازم کودک خود در این لیست را اولویت بندی کنید و با گسترده تر کردن تحقیقات خود، برندهایی که برای خرید مد نظر شما ایده آل هستند را نیز مشخص کنید. بدین ترتیب می توانید به شکل کاملا هدفمند، هر آنچه را که بدان نیاز دارید در زمان کوتاهی تهیه کنید.