کودک و نوزاد
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کودک و نوزاد

ذوق یک اسباب بازی تازه! گرین لیست معتقد است که اسباب بازی غذای روانی کودکان است، بهترین اسباب بازی آن است كه كودک را مجذوب خود كند و او بارها با آن بازی کند فارغ از قیمت آن. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع اسباب بازی و لوازم کودک و نوزاد با قیمت روز آن‌هاست.
دسامبر 20, 2022
40 مدل شلوارک نوزاد شیک و راحت + خرید اینترنتی - گرین لیست

40 مدل شلوارک نوزاد شیک و راحت + خرید اینترنتیلباس نوزاد 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

شلوارک نوزاد یکی از لباس های تابستانی محسوب می شود که طرفداران زیادی دارد. مادران در هنگام خرید برای نوزادان خود هیجان زیادی دارند و همیشه دوست دارند بهترین لباس ها را برای آنها تهیه کنند.
ژوئن 21, 2022
۳۰ مدل شانه و برس کودک باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس شانه و برس کودک

۳۰ مدل شانه و برس کودک باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتیبهداشت و حمام 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

شانه و برس کودک از مهمترین بخش‌های خرید سیسمونی به شمار رفته که دارای تنوع بسیار زیادی است. از آنجا که بدن نوزادان در مقایسه با افراد بزرگسال، بسیار حساس و آسیب‌پذیر بوده، بهتر است که وسایلی هم که برای کودکان تهیه می‌کنید
ژوئن 15, 2022
۲۴ مدل کفش کودک شیک و باکیفیت + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس کفش کودک

۲۴ مدل کفش کودک شیک و باکیفیت + خرید اینترنتیلباس نوزاد 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کفش کودک یکی از لوازم اساسی برای کودکانی است که تازه به راه می افتند. قطعا خرید اولین کفش کودک یکی از شیرین ترین خریدهایی است که انجام می دهید
ژوئن 4, 2022
۲۴ مدل ست لباس نوزاد شیک و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس ست لباس نوزاد

۲۴ مدل ست لباس نوزاد شیک و ارزان + خرید اینترنتیلباس نوزاد 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

ست لباس نوزاد که امروزه در اغلب فروشگاه های لباس کودک دیده می شود، یکی از ملزومات کاربردی و اساسی است که تمام مادران باید برای فرزندان خود تهیه نمایند. خوشبختانه امروزه تنوع در این لباس ها بسیار زیاد است.
ژوئن 3, 2022
۲۴ مدل پیش بند نوزاد ارزان و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۴ مدل پیش بند نوزاد ارزان و پرفروش + خرید اینترنتیلباس نوزاد 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پیش بند نوزاد یکی از ملزومات مهم و کاربردی است که حتما باید برای فرزند دلبندتان تهیه نمایید. با پیشبند خوب، نوزاد دیگر لباس های خود را کثیف نمی کند
می 30, 2022
35 مدل کفش نوزادی شیک و باکیفیت + خرید اینترنتی - گرین لیست

35 مدل کفش نوزادی شیک و باکیفیت + خرید اینترنتیلباس نوزاد 
⏱زمان مطالعه: 8 دقیقه

کفش نوزادی از دید بسیاری از افراد یک وسیله مهم و کاربردی نمی باشد که خرید آن ضرورت داشته باشد. اما به محض اینکه فرزند شما شروع به حرکت کرد، نیاز به یک کفش مناسب دارد. در همین راستا در این مقاله یک راهنمای کاربردی در اختیار شما قرار داده شده است که با در نظر گرفتن آن می توانید بهترین کفش را برای کودک خود تهیه نمایید.
می 11, 2022
۲۴ مدل پوشک کودک استاندارد و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست. عکس پوشک کودک

۲۴ مدل پوشک کودک استاندارد و ارزان + خرید اینترنتیبهداشت و حمام 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پوشک کودک یکی از اقلام مهم و اساسی است که خانواده ها پس از به دنیا آمدن فرزند خود باید حتما آن را تهیه نمایند. با توجه به اینکه امروزه برندهای مختلف، پوشک های گوناگونی را به بازار عرضه می نمایند لذا خرید یک پوشک کودک گاها چالش برانگیز می شود.
آوریل 27, 2022
۲۴ مدل سارافون نوزادی شیک و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل سارافون نوزادی شیک و ارزان + خرید اینترنتیکودک و نوزاد 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سارافون نوزادی جز آن‌دسته از لباس‌هایی است که باید در لیست خرید سیسمونی نوزاد قرار گیرد. خرید لباس کودک از مهمترین دغدغه‌های والدین به شمار می‌رود.
آوریل 24, 2022
35 مدل هواپیما اسباب بازی باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتی - گرین لیست

35 مدل هواپیما اسباب بازی باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتیسرگرمی و آموزش 
⏱زمان مطالعه: 7 دقیقه

هواپیما اسباب بازی بهترین وسیله‌ای بوده که کودک می‌تواند به وسیله آن هیجان زیادی را هنگام بازی تجربه نماید. تهیه این اسباب ‌بازی می‌تواند برای کودک شما بسیار جذاب باشد.
آوریل 21, 2022
۲۴ مدل کریر نوزاد مقاوم و راحت + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل کریر نوزاد مقاوم و راحت + خرید اینترنتیکودک و نوزاد 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کریر نوزاد از ضروری‌ترین لوازم مربوط به سیسمونی به شمار رفته که والدین به وسیله آن می‌توانند نوزاد تازه متولد شده خود را به مکان‌های مختلف حمل نمایند. در واقع، کریر نوزاد امکان حمل راحت‌تر کودک را برای پدرها و مادرها فراهم کرده و از لحاظ استفاده از ایمنی بالایی برخوردار است.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد

اگر به تازگی پدر و مادر شده اید، حتما با چالش ها و دشواری های خرید لوازم کودک و نوزاد به خوبی آشنایید. ابزار و وسایل مربوط به کودکان و نوزادان، دنیای وسیع و متنوعی دارد و همین امر خرید کردن را برای پدران و مادران، به ویژه زوج هایی که به تازگی صاحب فرزند شده اند، سخت تر می کند. بدیهی است که برای داشتن خریدی ایده آل، مادر و پدر باید زمان زیادی را صرف بررسی انتخاب های مختلف کنند، برند های متفاوت را بررسی کنند، نیاز های کودک خود را اولویت بندی کنند و همچنین در میان برنامه های شلوغ کاری و روزانه خود، زمانی را به خرید کردن اختصاص دهند.
این امر با وجود یک نوزاد تازه وارد یا در ماه های آخر بارداری، می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد. به همین خاطر است که بسیاری از والدین ترجیح می دهند بخش بزرگی از لوازم کودک و نوزاد خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند. برای خرید اینترنتی امن و ایده آل لوازم کودک و نوزاد باید به چه نکاتی توجه کرد؟ چه پارامترهایی در خرید لوازم نوزادان و کودکان مهم هستند؟ چه استاندارد هایی را باید مد نظر قرار دهیم؟ در ادامه این مقاله نکاتی را معرفی خواهیم کرد که به کمک آن ها می توانید به پرسش های فوق پاسخ دهید. برای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد بهتر است به موارد زیر دقت کنید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: خرید پوشاک

در خرید پوشاک برای کودک یا نوزاد خود باید به پارامترهای مختلفی توجه کنید. جنس الیاف لباس باید نرم و مقاوم باشد و کودک شما حساسیتی به آن نداشته باشد. بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که نیاز به اتوکشی نداشته باشند. توجه داشته باشید که ممکن است برندهای مختلف از استاندارد و سایز بندی های متفاوتی استفاده کنند. به عنوان مثال، اگر نوزاد شما 53 تا 55 سانتی متر قد و بین 2.5 تا 4 کیلوگرم وزن داشته باشد، لباس های سایز M1 برای او مناسب خواهند بود. با این حال ممکن است برندهای دیگر مدل های M3 را برای این کودک در نظر گرفته باشند. بنابراین حتما اندازه های کودک خود را با سایزهایی که در صفحه فروشگاه اعلام شده است، مطابقت دهید. کودکان با سرعت زیادی رشد می کنند، بنابراین بهتر است لباس هایی که می خواهید خریداری کنید را یک الی دو سایز بزرگتر سفارش دهید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: اعتبار برند یا فروشگاه اینترنتی

به هنگام خرید آنلاین هر نوع وسایل یا لباسی، باید اعتبار فروشنده را به خوبی بررسی کنید. هزاران فروشگاه و آنلاین شاپ غیر معتبر در دنیای دیجیتال و پلتفرم های شبکه های مجازی وجود دارند که اجناس بی کیفیت را با قیمت های بسیار بالا به فروش می رسانند. از طرف دیگر، برخی از کلاهبرداران با فروش اجناسی که وجود خارجی ندارند، پول زیادی به جیب می زنند. بنابراین به هنگام خرید لوازم کودک و نوزاد ( و هر وسیله دیگری) به صورت آنلاین، باید اعتبار برند یا فروشگاه را به خوبی در نظر بگیرید. برای انجام این کار می توانید موارد زیر را بررسی کنید: • بخش مربوط به نظرات مشتریان و امتیازهای کالای مد نظر خود را بررسی کنید. معمولا برندهای معتبر و فروشگاه ها، نظرات مثبت و منفی خریداران محصولات خود را در صفحه های مختلف به نمایش می گذارند. نظرات مثبت و منفی را با دقت بررسی کنید و مطمئن شوید نظرات مثبت تقلبی و یا نظرات منفی مغرضانه را در تصمیم گیری نهایی خود لحاظ نخواهید کرد. • به صورت خصوصی با خریداران صفحه ها ارتباط برقرار کنید. اگر آنلاین شاپی در اینستاگرام را پیدا کرده اید که کالای مورد نیاز شما را می فروشد، می توانید یک پیام خصوصی به خریدارانی که نظرات مثبت یا منفی داشتند، ارسال کرده و نظر آن ها را در خصوص آنلاین شاپ بپرسید. شما همچنین می توانید از اطرافیان خود که کالای مشابهی را اخیرا به صورت آنلاین خریداری کرده اند، کمک بخواهید. همچنین بسیاری از فروشگاه های فیزیکی امروزه به صورت آنلاین اقدام به فروش محصولاتشان کرده اند. می توانید آنلاین شاپ یا پلتفرم فروش محصولات فروشگاه محبوب خود در زمینه لوازم نوزاد و کودک را پیدا کرده و از محلی امن و مورد اطمینان، خرید های خود را انجام دهید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: قیمت های ارائه شده را بررسی کنید

تصور کنید به دنبال خرید یک کالسکه برای نوزاد خود هستید. شما می توانید این کالا را در برند های مختلف، آنلاین شاپ های متفاوت و همچنین فروشگاه های عمده فروشی بررسی کنید. قیمت ها را با توجه به ویژگی ها، کاربرد ها و جنس کالسکه بررسی کنید. برند ها ممکن است با هدف جذب مشتری بیشتر، موارد مشابهی را با قیمت های پایین تر ارائه کنند. این بررسی ها به شما کمک می کند تا در نهایت هزینه منصفانه ای را برای کالایی با کیفیت و خدمات ایده آل، صرف کنید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: سیاست گذاری های برند را در نظر بگیرید

برخی از وسایل کودک و نوزاد بسیار گرانقیمت و در عین حال کلیدی هستند. میز تعویض، کالسکه، صندلی ماشین و تخت از جمله مواردی هستند که هزینه به نسبت زیادی دارند و یکی از مواردی که می تواند به شما کمک کند تا خریدی ایده آل را تجربه کنید، سیاست های مشتری مداری برند است. برند یا فروشگاه آنلاینی که از آن خرید می کنید در خصوص مرجوع کردن کالا، زمانبندی تحویل کالا، روش های پرداخت، نحوه برخورد با مشتری و پاسخگویی در خصوص مشکلات چه تدابیری دارد؟ آیا به ازای محصولاتی که به فروش می رسند، فروشگاه گارانتی یا ضمانت نامه ای در نظر گرفته است؟ پاسخ به این پرسش ها می تواند در تصمیم گیری نهایی شما بسیار تاثیر بگذارد.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: حراجی ها را از دست ندهید

اگر هنوز فرصت کافی برای تجهیز اتاق کودک یا نوزاد خود دارید، می توانید سر فرصت از حراجی هایی که در زمان های مختلف سال وجود دارند استفاده کنید. کد های تخفیف، حراج های فصلی، حراج هایی با هدف تغییر شغل و حراج های مربوط به عید ها و مناسبت ها را از دست ندهید. همچنین شما می توانید برخی از وسایل کودک، مانند صندلی ماشین یا کالسکه را به صورت دست دوم و از فروشگاههای آنلاین مربوط به این دسته از لوازم نوزاد و کودک تهیه کنید. این کار به کاهش هزینه های شما کمک می کند.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: یک لیست تهیه کنید

خرید لوازم کودک و نوزاد، به ویژه برای پدران و مادران کم تجربه، می تواند فرایند چالش برانگیز، گیج کننده و در مواردی حتی پر ضرر باشد. بهتر است برای اطمینان از خرید لوازمی که به آنها نیاز دارید و همچنین جلوگیری از خرید لوازم غیر ضروری، یک لیست تهیه کنید. شما می توانید لوازم کودک خود در این لیست را اولویت بندی کنید و با گسترده تر کردن تحقیقات خود، برندهایی که برای خرید مد نظر شما ایده آل هستند را نیز مشخص کنید. بدین ترتیب می توانید به شکل کاملا هدفمند، هر آنچه را که بدان نیاز دارید در زمان کوتاهی تهیه کنید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد

اگر به تازگی پدر و مادر شده اید، حتما با چالش ها و دشواری های خرید لوازم کودک و نوزاد به خوبی آشنایید. ابزار و وسایل مربوط به کودکان و نوزادان، دنیای وسیع و متنوعی دارد و همین امر خرید کردن را برای پدران و مادران، به ویژه زوج هایی که به تازگی صاحب فرزند شده اند، سخت تر می کند.
بدیهی است که برای داشتن خریدی ایده آل، مادر و پدر باید زمان زیادی را صرف بررسی انتخاب های مختلف کنند، برند های متفاوت را بررسی کنند، نیاز های کودک خود را اولویت بندی کنند و همچنین در میان برنامه های شلوغ کاری و روزانه خود، زمانی را به خرید کردن اختصاص دهند. این امر با وجود یک نوزاد تازه وارد یا در ماه های آخر بارداری، می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد. به همین خاطر است که بسیاری از والدین ترجیح می دهند بخش بزرگی از لوازم کودک و نوزاد خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند. برای خرید اینترنتی امن و ایده آل لوازم کودک و نوزاد باید به چه نکاتی توجه کرد؟ چه پارامترهایی در خرید لوازم نوزادان و کودکان مهم هستند؟ چه استاندارد هایی را باید مد نظر قرار دهیم؟ در ادامه این مقاله نکاتی را معرفی خواهیم کرد که به کمک آن ها می توانید به پرسش های فوق پاسخ دهید. برای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد بهتر است به موارد زیر دقت کنید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: خرید پوشاک

در خرید پوشاک برای کودک یا نوزاد خود باید به پارامترهای مختلفی توجه کنید. جنس الیاف لباس باید نرم و مقاوم باشد و کودک شما حساسیتی به آن نداشته باشد. بهتر است از لباس هایی استفاده کنید که نیاز به اتوکشی نداشته باشند. توجه داشته باشید که ممکن است برندهای مختلف از استاندارد و سایز بندی های متفاوتی استفاده کنند. به عنوان مثال، اگر نوزاد شما 53 تا 55 سانتی متر قد و بین 2.5 تا 4 کیلوگرم وزن داشته باشد، لباس های سایز M1 برای او مناسب خواهند بود. با این حال ممکن است برندهای دیگر مدل های M3 را برای این کودک در نظر گرفته باشند. بنابراین حتما اندازه های کودک خود را با سایزهایی که در صفحه فروشگاه اعلام شده است، مطابقت دهید. کودکان با سرعت زیادی رشد می کنند، بنابراین بهتر است لباس هایی که می خواهید خریداری کنید را یک الی دو سایز بزرگتر سفارش دهید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: اعتبار برند یا فروشگاه اینترنتی

به هنگام خرید آنلاین هر نوع وسایل یا لباسی، باید اعتبار فروشنده را به خوبی بررسی کنید. هزاران فروشگاه و آنلاین شاپ غیر معتبر در دنیای دیجیتال و پلتفرم های شبکه های مجازی وجود دارند که اجناس بی کیفیت را با قیمت های بسیار بالا به فروش می رسانند. از طرف دیگر، برخی از کلاهبرداران با فروش اجناسی که وجود خارجی ندارند، پول زیادی به جیب می زنند. بنابراین به هنگام خرید لوازم کودک و نوزاد ( و هر وسیله دیگری) به صورت آنلاین، باید اعتبار برند یا فروشگاه را به خوبی در نظر بگیرید. برای انجام این کار می توانید موارد زیر را بررسی کنید: • بخش مربوط به نظرات مشتریان و امتیازهای کالای مد نظر خود را بررسی کنید. معمولا برندهای معتبر و فروشگاه ها، نظرات مثبت و منفی خریداران محصولات خود را در صفحه های مختلف به نمایش می گذارند. نظرات مثبت و منفی را با دقت بررسی کنید و مطمئن شوید نظرات مثبت تقلبی و یا نظرات منفی مغرضانه را در تصمیم گیری نهایی خود لحاظ نخواهید کرد. • به صورت خصوصی با خریداران صفحه ها ارتباط برقرار کنید. اگر آنلاین شاپی در اینستاگرام را پیدا کرده اید که کالای مورد نیاز شما را می فروشد، می توانید یک پیام خصوصی به خریدارانی که نظرات مثبت یا منفی داشتند، ارسال کرده و نظر آن ها را در خصوص آنلاین شاپ بپرسید. شما همچنین می توانید از اطرافیان خود که کالای مشابهی را اخیرا به صورت آنلاین خریداری کرده اند، کمک بخواهید. همچنین بسیاری از فروشگاه های فیزیکی امروزه به صورت آنلاین اقدام به فروش محصولاتشان کرده اند. می توانید آنلاین شاپ یا پلتفرم فروش محصولات فروشگاه محبوب خود در زمینه لوازم نوزاد و کودک را پیدا کرده و از محلی امن و مورد اطمینان، خرید های خود را انجام دهید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: قیمت های ارائه شده را بررسی کنید

تصور کنید به دنبال خرید یک کالسکه برای نوزاد خود هستید. شما می توانید این کالا را در برند های مختلف، آنلاین شاپ های متفاوت و همچنین فروشگاه های عمده فروشی بررسی کنید. قیمت ها را با توجه به ویژگی ها، کاربرد ها و جنس کالسکه بررسی کنید. برند ها ممکن است با هدف جذب مشتری بیشتر، موارد مشابهی را با قیمت های پایین تر ارائه کنند. این بررسی ها به شما کمک می کند تا در نهایت هزینه منصفانه ای را برای کالایی با کیفیت و خدمات ایده آل، صرف کنید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: سیاست گذاری های برند را در نظر بگیرید

برخی از وسایل کودک و نوزاد بسیار گرانقیمت و در عین حال کلیدی هستند. میز تعویض، کالسکه، صندلی ماشین و تخت از جمله مواردی هستند که هزینه به نسبت زیادی دارند و یکی از مواردی که می تواند به شما کمک کند تا خریدی ایده آل را تجربه کنید، سیاست های مشتری مداری برند است. برند یا فروشگاه آنلاینی که از آن خرید می کنید در خصوص مرجوع کردن کالا، زمانبندی تحویل کالا، روش های پرداخت، نحوه برخورد با مشتری و پاسخگویی در خصوص مشکلات چه تدابیری دارد؟ آیا به ازای محصولاتی که به فروش می رسند، فروشگاه گارانتی یا ضمانت نامه ای در نظر گرفته است؟ پاسخ به این پرسش ها می تواند در تصمیم گیری نهایی شما بسیار تاثیر بگذارد.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: حراجی ها را از دست ندهید

اگر هنوز فرصت کافی برای تجهیز اتاق کودک یا نوزاد خود دارید، می توانید سر فرصت از حراجی هایی که در زمان های مختلف سال وجود دارند استفاده کنید. کد های تخفیف، حراج های فصلی، حراج هایی با هدف تغییر شغل و حراج های مربوط به عید ها و مناسبت ها را از دست ندهید. همچنین شما می توانید برخی از وسایل کودک، مانند صندلی ماشین یا کالسکه را به صورت دست دوم و از فروشگاههای آنلاین مربوط به این دسته از لوازم نوزاد و کودک تهیه کنید. این کار به کاهش هزینه های شما کمک می کند.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم کودک و نوزاد: یک لیست تهیه کنید

خرید لوازم کودک و نوزاد، به ویژه برای پدران و مادران کم تجربه، می تواند فرایند چالش برانگیز، گیج کننده و در مواردی حتی پر ضرر باشد. بهتر است برای اطمینان از خرید لوازمی که به آنها نیاز دارید و همچنین جلوگیری از خرید لوازم غیر ضروری، یک لیست تهیه کنید. شما می توانید لوازم کودک خود در این لیست را اولویت بندی کنید و با گسترده تر کردن تحقیقات خود، برندهایی که برای خرید مد نظر شما ایده آل هستند را نیز مشخص کنید. بدین ترتیب می توانید به شکل کاملا هدفمند، هر آنچه را که بدان نیاز دارید در زمان کوتاهی تهیه کنید.