ماشین های اداری

۱۷ مدل پرینتر لیبل زن برتر و پرفروش + خرید اینترنتی

راهنمای خرید پرینتر لیبل زن

پرینتر لیبل زن مهمترین لوازم جانبی کامپیوتر است که از آن جهت چاپ بارکد روی لیبل‌ ها استفاده می‌شود. امروزه استفاده از این وسیله کاربردی در میان بسیاری از کسب و کارها رواج دارد. این پرینتر امکان چاپ بارکد روی لیبل‌ ها را فراهم کرده تا فروشندگان بدین طریق بتوانند اطلاعات مورد نیاز در مورد محصول را کسب نمایند.

این وسیله بیشتر جنبه صنعتی داشته و کمتر مورد استفاده خانگی قرار می‌گیرد. مدل‌های مختلفی از پرینتر لیبل زن در بازار موجود بوده که باید قبل از خرید در مورد ویژگی‌های آنها اطلاعات جامعی را کسب کرد.

شما می‌توانید بعد از مطالعه راهنمای خرید اینترنتی این کالا را از سایت‌های معتبر سراسر کشور تهیه نمایید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با راهنمای خرید این وسیله کاربردی آشنا نماییم.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

آشنایی با مهمترین مزایای استفاده از پرینتر لیبل زن

پرینتر لیبل زن از مزایای زیادی برخوردار است. به همین دلیل امروزه ما شاهد استفاده از این وسیله در بسیاری از کسب و کارها نظیر: رستوران‌ ها، داروخانه‌ ها، فروشگاه‌ ها و… هستیم.

در ادامه به عواملی که باعث شده تا استفاده از این مدل پرینتر در بسیاری از کسب و کارها جایگاه ویژه‌ای پیدا کند، اشاره می‌کنیم:

 • عملکرد بالای دستگاه در چاپ لیبل
 • هزینه چاپ پایین دستگاه
 • پایین بودن هزینه‌های متفرقه دستگاه نظیر: عدم نیاز به سرویس، عدم نیاز به شارژ مجدد جوهر و…
 • استفاده طولانی مدت از دستگاه
 • عدم ایجاد صداهای گوش‌خراش هنگام چاپ

این مدل ها عملکرد بالایی جهت صدور فیش و برچسب دارد. به همین دلیل است که استفاده از این محصول می‌تواند کیفیت کار را به طرز قابل توجهی افزایش دهد. از طرفی، پرینترهای لیبل زن در مقایسه با مدل‌های دیگر نیاز به هزینه‌های متفرقه نظیر: شارژ مجدد جوهر، نیاز به سرویس، کاغذ و موارد دیگر ندارند.

همین امر باعث شده که بتوان به مدت طولانی‌تری از آنها استفاده کرد. از مهمترین مزایای این مدل پرینتر، طراحی خاص آن بوده که فضای بسیار کمی از میز را اشغال می‌کند. مجموعه این عوامل باعث شده که خرید پرینترهای لیبل زن مورد توجه بسیار از کاربران قرار گیرد.

با انواع پرینترهای لیبل زن از لحاظ عملکرد و نوع کاربری آشنا شوید

پرینتر لیبل زن از لحاظ عملکرد و همچنین نوع کاربری دارای مدل‌های مختلفی است. به همین دلیل ضروری است قبل از خرید در مورد مشخصات فنی و ویژگی‌های هر کدام از مدل‌ها اطلاعات جامعی کسب نمایید.

این محصول از لحاظ عملکرد به دو دسته لیبل پرینترهای حرارتی مستقیم و لیبل پرینترهای حرارتی غیر مستقیم تقسیم می‌شود.

 • پرینتر لیبل زن حرارتی مستقیم از طریق گرما، متن را روی لیبل چاپ کرده و از لحاظ استفاده دارای محدودیت خاصی است. البته باید گفت که ماندگاری متن چاپ شده بر روی لیبل‌ ها به وسیله این مدل پرینتر، بسیار کم است. استفاده از لیبل پرینتر های حرارتی در آزمایشگاه‌ ها بیشتر کاربرد دارد.
 • اما در عوض، لیبل پرینتر های حرارتی غیر مستقیم، هیچ‌گونه محدودیتی از لحاظ استفاده ندارند. در این مدل پرینتر، متن از طریق ریبون بر روی لیبل چاپ شده و از آن می‌توان در هر کسب و کاری استفاده کرد.
 • پرینتر لیبل زن از لحاظ نوع کاربردی دارای مدل‌های دیگری بوده که استفاده از آن به نیاز و نوع فعالیت کاربر بستگی دارد. برای کارهای سبک و متوسط بهتر است مدل‌های رومیزی که سرعت چاپ آنها حدود 10 یا 12 سانتی متر بر ثانیه بوده، خریداری شوند.
 • مدل‌های دیگری از این پرینترها در بازار موجود بوده که از لحاظ کاربری به دو مدل صنعتی و غیر صنعتی تقسیم می‌شوند. لیبل پرینتر های غیر صنعتی در مقایسه با مدل‌های رومیزی از سرعت چاپ و ظرافت بیشتری برخوردار است.
 • استفاده از پرینتر های صنعتی در انبار و کارخانجات بیشتر رواج دارد. ظرافت طراحی این مدل پرینترها در مقایسه با مدل‌های قبلی بیشتر بوده و جهت کارهای سنگین‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نکات مهم و تاثیرگذار در خرید و قیمت پرینتر لیبل زن

 • توجه به کاربری پرینتر لیبل زن

پرینتر لیبل زن دارای مدل‌های مختلفی بوده که در ابتدا باید بررسی نمایید که استفاده از کدام مدل می‌تواند نیازتان را رفع نماید. توصیه ما به شما این است که جهت کارهای دفتری از پرینترهای مدل رومیزی و جهت کارهای سنگین‌تر مدل صنعتی را انتخاب نمایید.

به هر حال قبل از خرید پرینترهای لیبل زن باید نیاز خود را بررسی کنید. سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب، مدلی که مورد پسندتان است را جهت خرید انتخاب نمایید.

 • توجه به سرعت و کیفیت چاپ پرینتر لیبل زن

پرینتر لیبل زن در مقایسه با مدل‌های دیگر از سرعت بالایی در چاپ برخوردار است. اما بهتر است که جهت خرید مدل‌ مورد نظر به سرعت چاپ آن جهت درج بارکد روی لیبل توجه نمایید. البته این مورد هم به نیاز کاربر بستگی دارد.

اگر فعالیت شما به نحوی است که باید بارکدهای زیادی را بر روی لیبل چاپ نمایید، دنبال مدلی باشید که سرعت چاپ بالایی داشته باشد.

مورد مهم دیگری که نباید از نگاه خریداران دور بماند، توجه به کیفیت چاپ پرینتر بوده که با نماد DPI مشخص می‌شود. مسلما هر چقدر تعداد آن بیشتر باشد، نشان‌دهنده این است که پرینتر از کیفیت چاپ بسیار مناسبی برخوردار است.

 • توجه به سایز برچسب پرینتر لیبل زن

پرینتر لیبل زن دارای مدل‌های مختلفی بوده و به همین دلیل نیاز است که در مورد ویژگی‌های مربوط به آنها، اطلاعات جامعی کسب نمایید. هر دستگاهی ویژگی‌های خاصی داشته که بر آن اساس قادر است که برچسب‌ها را در اندازه‌های مشخص چاپ نماید.

قبل از خرید مدل‌های مختلف به این مورد مهم توجه نمایید تا هنگام استفاده برای شما مشکلی ایجاد نکند.

 • توجه به نحوه اتصال پرینتر لیبل زن به کامپیوتر

پرینتر لیبل زن از لحاظ نحوه اتصال به سیستم به دو مدل با سیم و بدون سیم، تقسیم می‌شود. سازگاری پرینترهای لیبل زن با سیستم از جمله موارد مهمی بوده که نیاز است قبل از خرید مورد بررسی قرار گیرند.

در مورد تمامی این موارد از فروشنده مورد نظر اطلاعات کسب نموده و سپس جهت انتخاب بهترین مدل اقدام نمایید.

 • قیمت پرینتر لیبل زن

تمام موارد ذکر شده در جملات بالا بر قیمت پرینترهای لیبل زن تاثیر می‌گذارند. در این زمینه توصیه می‌کنیم که بررسی‌های لازم را در مورد برند، ویژگی‌ها و مدل محصول انجام دهید. سپس با توجه به بودجه‌ مورد نظرتان جهت تهیه مدلی که با نیاز شما تناسب داشته باشد، اقدام نمایید.

پیشنهادهایی برای شما

[digi-offers id=23048]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا