لوازم ورزشی

۲۵ مدل میز پرس خانگی استاندارد و ارزان + خرید اینترنتی

راهنمای خرید اینترنتی میز پرس خانگی

میز پرس خانگی وسیله ای کاربردی برای آن دسته از عزیزانی است که به انجام فعالیت های ورزشی داخل منزل تمایل دارند.

شما می توانید این وسیله بدنسازی را بدون نیاز به مربی جهت انجام حرکات پرس سینه در منزل استفاده نمایید.

با وجود مشغله های کاری، امکان حضور در باشگاه ها مثل قبل برای یک سری افراد وجود ندارد. تجهیزات مختلف ورزشی موجود در بازار شرایط مناسبی را جهت انجام یک سری تمرینات در منزل فراهم می کنند.

میز پرس، یکی از وسایل بدنسازی بوده که می توانید از آن جهت اجرای تمرینات مختلف و تقویت عضلات خود استفاده نمایید.

میز پرس های خانگی موجود در بازار از قابلیت جمع شوندگی برخوردار بوده و در مکان های کوچک به راحتی قابل استفاده هستند. تهیه این وسیله ورزشی برای اکثر خریداران به یک چالش مهمی تبدیل شده است.

نکات مهم هنگام خرید میز پرس خانگی

 • بررسی انواع میز پرس بر اساس کاربرد آنها

میز پرس خانگی را می توان در مدل های متنوعی در بازار یافت. اینکه شما چه نوع دستگاه بدنسازی را جهت استفاده ترجیح می دهید به نیاز و سلیقه شخصی تان بستگی دارد. میز پرس ها از لحاظ کاربرد به دو نوع تقسیم می شوند:

 1. میز پرس چندکاره خانگی: همانطور که از نام این مدل میز پرس پیداست به صورت چند کاره است. به عبارتی می توان جهت انجام تمرین های مختلف نظیر: پرس سینه، بالا سینه، جلو سینه، زیر سینه، حرکات شکم و… از آن استفاده نمود. از مهمترین مزایای این مدل خاصیت تاشوندگی آن بوده و در محیط های کوچک فضای زیادی را اشغال نمی کند.
 2. میز پرس خانگی ساده (تک کاره): طراحی این مدل میز پرس بسیار ساده بوده و می توانید روش های مختلف پرس سینه را با استفاده از آن انجام دهید. تهیه میز پرس خانگی ساده به نوع فعالیت ورزشی تان بستگی خواهد شد. طراحی میز پرس های ساده به نحوی است که می توانید از آن در محیط های با متراژ پایین استفاده نمایید.
 • قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه پشتی میز پرس

میز پرس خانگی دارای قابلیت های مختلفی بوده که با در نظر گرفتن آنها می توانید راحت تر در مورد خرید آن تصمیم گیری نمایید.

به عنوان مثال، بعضی مدل ها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع بوده که شما بتوانید محل قرار گیری هالتر را با دست خود تنظیم نمایید. علاوه بر این، بعضی مدل ها از قابلیت تنظیم زاویه پشت برخوردار هستند.

این ویژگی باعث تقویت قسمت های مختلف عضلات سینه به هنگام اجرای تمرینات خواهد شد.

 • بررسی جنس بدنه دستگاه

جنس بدنه میز پرس خانگی جزو موارد مهم دیگری بوده که باید مد نظر قرار گیرد. به هنگام خرید، جنس بدنه دستگاه را از لحاظ میزان مقاومت مورد توجه قرار دهید.

خرید مدلی که جنس بدنه مستحکمی داشته باشد و بتواند وزن بالای وزنه ها را تحمل نماید به شدت توصیه می شود.

 • چند کاره بودن دستگاه

ویژگی های مختلف میز پرس های خانگی موجود در بازار باعث شده که تقاضا جهت خرید آنها افزایش یابد. البته این مورد به نیاز و هدف شما بستگی داشته که بخواهید چه مدل دستگاهی را با توجه به ویژگی های منحصر به فرد آن تهیه نمایید.

به عنوان مثال، میز پرس خانگی 3 کاره دارای قابلیت های مختلفی بوده و می توان از آن جهت انجام حرکات جلو بازو، شکم و حرکات سینه استفاده نمود.

 • قابلیت جمع شوندگی دستگاه

محدودیت فضا در آپارتمان ها باعث شده تا از محیط اطرافمان نهایت استفاده را ببریم. اکثر مدل های دستگاه میز پرس خانگی که در بازار موجود بوده از قابلیت جمع شوندگی برخوردار هستند.

شما بعد از انجام یک تمرین ورزشی لذت بخش می توانید دستگاه را جمع کرده و از فضای ایجاد شده در اتاق خواب تان نهایت استفاده را ببرید.

خرید میز پرس خانگی

میز پرس خانگی، یکی از تجهیزات ورزشی بوده که می توان از آن جهت انجام فعالیت های ورزشی استفاده نمود. امکان دارد شرایط رفتن به باشگاه به دلایل مختلفی برای افراد مهیا نباشد.

شما می توانید با تهیه این وسیله یک باشگاه کوچک در منزل خود داشته باشید. با استفاده از این وسیله دیگر به باشگاه نیازی نداشته و می توانید بدون نیاز به مربی حرکات مختلف پرس سینه، شکم و پا را در منزل انجام دهید.

میز پرس های خانگی در سایزهای کوچک در بازار موجود بوده که می توانید از آنها در منزل خود استفاده نمایید. البته ناگفته نماند که امکان خرید این وسیله ورزشی به صورت اینترنتی از سایت های فروشگاهی معتبر سراسر کشور وجود دارد.

قیمت میز پرس

خرید میز پرس خانگی ارزان به میزان بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید، بستگی خواهد داشت.

یک سری فاکتورها نظیر: کیفیت، مدل، برند و تکنولوژی های به کار رفته در تولید میتوانند قیمت دستگاه های پرس خانگی را تحت تاثیر قرار دهند. تمام این موارد به میزان فعالیت های ورزشی و هدف شما از خرید بستگی دارد.

روش نگهداری از میز پرس خانگی

 • قرار دادن وزنه متناسب با توان دستگاه میز پرس
 • عدم نگهداری دستگاه در محیط های مرطوب به دلیل زنگ زندگی بدنه
 • استفاده از پارچه تمیز جهت خشک کردن رطوبت و عرق باقیمانده بر روی اسفنج دستگاه
 • عدم شستشوی دستگاه با آب

توجه: اکیدا توصیه می کنیم که به هیچ عنوان دستگاه میز پرس را با آب نشویید. زیرا این کار باعث زنگ زدگی زودهنگام بدنه و آسیب به بالشتک های دستگاه خواهد شد.

جمع بندی خرید اینترنتی میز پرس خانگی

میز پرس، یکی از بهترین تجهیزات بدنسازی جهت انجام فعالیت های مختلف ورزشی به شمار می رود. تهیه این وسیله به آن دسته از عزیزانی که زمان کافی جهت رفتن به باشگاه ندارند، توصیه می شود.

از مهمترین مزایای این وسیله ورزشی می توان به مدل ها، امکانات و قابلیت های مختلف آن اشاره نمود. طراحی بعضی مدل ها بسیار ساده بوده و از آنها می توان جهت انجام چند حرکت ورزشی محدود استفاده نمود.

میز پرس خانگی تاشو، یکی از پر تقاضا ترین مدل های موجود در بازار بوده که به دلیل قابلیت جمع شوندگی می توانید از آن در مکان های کوچک استفاده نمایید. زیرا فضای زیادی را اشغال نخواهد کرد.

یک سری نکات مهم به هنگام خرید این وسیله جذاب ورزشی وجود داشته که در این مقاله به مهمترین آنها اشاره شده است.

مشاهده نسخه pdf مقاله: ۲۵ مدل میز پرس خانگی استاندارد و ارزان + خرید اینترنتی

پیشنهادهایی برای شما

[digi-offers id=15168]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا