لوازم اداری

۲۵ مدل ست لوازم اداری رومیزی شیک با خرید اینترنتی

راهنمای خرید آنلاین ست لوازم اداری رومیزی

ست لوازم اداری رومیزی که در انواع جنس ها و رنگ ها در بازار وجود دارد، طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب نموده است. این ست ها موجب می شوند تا میز کار شما بسیار مرتب و شیک به نظر برسد. اما از آنجا که اقلام موجود در ست لوازم اداری رومیزی بسیار است، گاها در زمان خرید افراد دچار سردرگمی می شوند. از همین رو در راهنمای خرید اینترنتی امروز تلاش شده است تا برخی از لوازم ضروری که تهیه آنها الزامی است، بیان شوند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید اقلام مصرفی لوازم اداری با معرفی مدل های پرفروش 

ست لوازم اداری رومیزی شامل چه مواردی می شود؟

اگر شما نیز قصد دارید تا برای میز کار خود از ست لوازم اداری رومیزی استفاده نمایید، لازم است تا ابتدا مواردی که نیاز دارید را لیست نموده و سپس اقدام به خرید ست مد نظر نمایید. در نظر داشته باشید که ست ها دارای اقلام متفاوتی هستند و بر اساس تعداد و جنس این اقلام قیمت های مختلفی نیز دارند. به صورت کلی توصیه می شود تا حتما گزینه های زیر را برای خود خریداری نمایید تا در زمان کار دچار مشکل نشوید:

  • جای برگه یادداشت

همانگونه که از نام این موارد می توان متوجه شد، شما قادر هستید تا کاغذهای خود را در آن قرار دهید. این مورد از ست لوازم اداری رومیزی در تمیز نگه داشتن میزها نقش بسزایی دارد. از همین رو توصیه می شود تا حتما یک مورد از آنها را بر روی خریداری نمایید. جای کاغذ یادداشت می تواند به صورت پلاستیکی یا چوبی باشد. توصیه می گردد تا جنس آن را مطابق با سایر المان هایی که بر روی میز قرار می گیرد همانند جای خودکار و مواردی از این قبیل انتخاب کنید تا همخوانی لازم را داشته باشد.

  • جامدادی رومیزی

این موارد از ست لوازم اداری رومیزی، می تواند انواع خودکارها، مدادها و لوازم التحریر را در خود جای دهد. این گزینه ها گاها به صورت ایستاده و گاها نیز به صورت افقی می باشند. معمولا جامدادی ها در تمام ست ها وجود دارند زیرا وجود آنها بر روی میزها الزامی است. برخی از جامدادی ها تنها تعداد انگشت شماری خودکار یا مداد را در خود جای می دهند و برخی دیگر می توانند تعداد بیشمار خودکار را جای دهند. لذا باید به میزان فعالیت و فضای مورد نیاز خود دقت داشته باشید تا گزینه مناسب را خریداری نمایید.

  • منگنه و انواع منگنه کش

طبیعتا در هر اداره ای نیاز دارید تا یک سری کاغذها را به یکدیگر متصل نموده و بایگانی نمایید. برای این موارد اغلب از منگنه استفاده می شود. از همین رو می توانید بر اساس میزان برگه ها و ضخامت آنها منگنه مناسبی را برای خود خریداری نمایید. البته باید در نظر داشته باشید که تفاوت بین منگنه ها به خاطر بلندی سوزن آنان می باشد. در مقابل در بین اقلام ست لوازم اداری رومیزی، خرید منگنه کش نیز مهم است زیرا می توانید منگنه های اشتباه را باز نموده بدون اینکه کاغذها آسیب ببینند. منگنه کش ها کوچک بوده و فضای زیادی نیاز ندارند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید لوازم اداری رومیزی با معرفی مدل های باکیفیت 

  • جای کارت ویزیت

یک شرکت خوب و با نظم قطعا دارای کارت ویزیت است. از همین رو نیاز است تا شما در ست لوازم اداری رومیزی به دنبال جای کارت مناسب باشید که کارت ها را در خود جای دهد. البته توجه به این موضوع الزامی می باشد که جای کارت ها می بایست شیک باشند زیرا کارت ها بیانگر هویت یک اداره هستند. البته توجه نمایید چون این موارد بر روی میز قرار می گیرند لذا باید با سایر موارد و المان ها همرنگ باشند. از همین رو در انتخاب این مورد باید دقت نمایید.

  • گیره نگهدارنده کاغذ

قطعا یکی از موارد پرکاربرد در بین ست لوازم اداری رومیزی، نگهدارنده های گیره هستند. در برخی موارد نیاز است تا شما بدون اینکه کاغذها را سوراخ نمایید، آنها را به یکدیگر متصل نمایید تا گم نشوند. در این موارد باید از گیره استفاده نمایید. گیره ها خود در سایزها و اندازه های متفاوتی ارائه می شوند. به همین دلیل برای اینکه آنها گم نشوند، لازم است تا یک نگهدارنده مناسب نیز برای آنها تهیه نمایید. نگهدارنده ها دارای رنگ های متفاوتی هستند که می توانید مطابق با سلیقه خود و همانند سایر المان ها خریداری نمایید.

  • پایه تقویم رومیزی و کازیه

قطعا شما نیز بر روی میزها کازیه های چند طبقه را مشاهده نموده اید که باعث نظم بخشیدن به وسایل روی میز می شوند. این موارد در بین ست لوازم اداری رومیزی جزء پرکاربردترین موارد می باشند. از همین رو توصیه می شود تا حتما بر اساس تعداد کاغذها و وسایل خود از گزینه مناسب استفاده نمایید. این موارد می توانند به صورت کشویی باشند که کار کردن با آنها بسیار آسان باشد. از سوی دیگر برای انجام کارهای اداری شما به سک تقویم و پایه نگهدارنده آن نیاز دارید. توصیه می شود تا پایه را هم رنگ با سایر المان های موجود بر روی میز خریداری نمایید.

  • پایه چسب و پانچ

تعداد اقلام موجود در ست لوازم اداری رومیزی بسیار زیاد هستند. از دیگر مواردی که تهیه آنها الزامی می باشد، پایه چسب و پانچ است.به کمک پایه چسب می توانید به راحتی چسب ها را بریده و استفاده نمایید. پایه ها در اندازه ها و جنس های مختلف وجود دارند. برای خرید توصیه می شود، گزینه هایی را انتخاب نمایید که تیغه تیزی دارند. پانچ نیز می تواند بسیار کاربردی باشد. عموما برای بایگانی نمودن طولانی مدت اسناد، لازم است تا آنها را به کمک پانچ سوراخ نمایید و در پرونده ها قرار دهید. از همین رو توصیه می شود از پانچ مناسب در دفتر کار خود بهره ببرید.

پیشنهاد مطالعه: ۲۵ مدل دفتر باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتی 

جمع بندی

همانگونه که در بالا نیز بیان شد، ست لوازم اداری رومیزی شامل موارد گوناگون و مختلفی می باشد. از همین رو توصیه می شود تا ابتدا افراد موارد ضروری مد نظر خود را لیست نمایند و سپس بر اساس آن اقدام به خرید گزینه مناسب نمایند. در بازار شما می توانید ست ها را در رنگ ها و جنس های مختلفی مشاهده نمایید. توصیه می گردد تا ست مناسب را با توجه به رنگ میز کار و دفتر خود خریداری نمایید تا همخوانی بیشتری بین المان ها وجود داشته باشد.

پیشنهادهایی برای شما

محصولات پیشنهادی این مقاله
محدوده قیمت 0 تا 300,000 تومان
محدوده قیمت 300,001 تا 600,000 تومان
محدوده قیمت 600,001 تا 1,000,000 تومان
محدوده قیمت 1,000,001 تا 2,000,000 تومان
محدوده قیمت 2,000,001 تا 3,000,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا