لوازم آشپزخانه
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

لوازم آشپزخانه

گرین لیست تعادلِ رنگ را چیزی شبیه آشپزی یا مسئله ریاضی می داند. بدون تکرار و تمرین، آن را فرا نخواهید گرفته. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع لوازم آشپزخانه با قیمت روز آن‌هاست.
نوامبر 20, 2022
35 مدل فیلتر یخچال باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

35 مدل فیلتر یخچال باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیلوازم آشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

فیلتر یخچال یکی از مهمترین قطعات کاربردی بوده که نقش مهمی را در حذف ذرات معلق در آب و حذف میکروب های آن ایفا می کند.
نوامبر 2, 2022
70 مدل زیر لیوانی باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

70 مدل زیر لیوانی باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیلوازم آشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

زیر لیوانی یکی از کاربردی ترین وسایلی بوده که می توان از آن جهت پذیرایی و سرویس دهی به مهمان ها استفاده نمود.
اکتبر 30, 2022
60 مدل سینی مسی شیک و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

60 مدل سینی مسی شیک و ارزان + خرید اینترنتیلوازم پذیرایی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سینی مسی را می توان یکی از بهترین و محبوب ترین ظروفی دانست که امروزه استفاده از آن در میان بسیاری از خریداران رایج شده است.
اکتبر 27, 2022
60 مدل پیشبند آشپزخانه شیک و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست

60 مدل پیشبند آشپزخانه شیک و پرفروش + خرید اینترنتیلوازم آشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پیشبند آشپزخانه جزو آن دسته از محصولات کاربردی بوده که استفاده از آن در بین بسیاری از خانم های خانه دار رواج دارد.
مارس 8, 2022
۲۵ مدل ست کارد صبحانه خوری پرفروش و زیبا + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۵ مدل ست کارد صبحانه خوری پرفروش و زیبا + خرید اینترنتیلوازم پذیرایی 
⏱زمان مطالعه: 5 دقیقه

لوازم آشپزخانه به ویژه لوازم غذاخوری، زیبایی و رنگ تازه ای به هر خانه می بخشند. در واقع ست های تزئینی و کاربردی غذاخوری از جمله کارد صبحانه علاوه بر زیبایی های ظاهری که دارد به علت کارایی و آسان نمودن اعضای خانه خیلی محبوب است.  با گذشت زمان و به وجود آمدن کمپانی های معتبر در صنعت لوازم آشپزخانه، محصولات بسیار زیادی تولید شده اند که نیاز مشتریان را فراهم کنند. در این مقاله سعی داریم تا راجب ست کارد صبحانه از جمله مدل ها و کاربرد آن ها صحبت کنیم.
مارس 8, 2022
راهنمای خرید ست قابلمه گرانیتی با معرفی مدل های زیبا-گرین لیست

راهنمای خرید ست قابلمه گرانیتی با معرفی مدل های زیباآشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

راهنمای خرید ست قابلمه گرانیتی به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را تجربه کنید. همان گونه که می دانید انتخاب قابلمه آن چنان موضوع کم اهمیتی نیست. علاوه بر دکوراسیون آشپزخانه به کیفیت پخت و پز غذا نیز به شکل ویژه ای کمک می کند. معمولا اکثر افراد به خوبی می دانند که قابلمه های گرانیتی عمدتا به نام قابلمه های نچسب به فروش می رسند.
مارس 8, 2022
۲۵ مدل قابلمه روحی شیک و باکیفیت با خرید اینترنتی-گرین لیست

50 مدل قابلمه روحی شیک و باکیفیت + خرید اینترنتیلوازم آشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 6 دقیقه

حتما شما هم برای‌تان سوال شده که ظروف و قابلمه روحی از چه جنسی ساخته شده‌اند؟ آیا از جنس روی هستند؟ و یا اینکه پختن غذا در قابلمه‌های روحی بر سلامت‌تان چه تاثیری دارد؟ حال آنکه اگر پختن غذا در این ظروف دارای فوایدی باشد، هنگام خرید قابلمه و دیگر ظروف روحی به چه نکاتی باید توجه کرد؟ با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را بیابید.
مارس 6, 2022
۲۵ مدل قابلمه چدن شیک و باکیفیت با خرید اینترنتی- گرین لیست. عکس قابلمه چدن

۲۵ مدل قابلمه چدن شیک و باکیفیت با خرید اینترنتیآشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

ظروف چدنی ترکیبی از عناصر آهن و کربن هستند. مزیت های بسیاری که این ظروف به همراه دارد، باعث شده تا در بسیاری از آشپزخانه ها به عنوان مهره اصلی پخت و پز استفاده شود. در این مقاله سعی داریم تا راهنمایی های لازم در خصوص خرید قابلمه چدن به شما ارائه دهیم.
مارس 6, 2022
راهنمای خرید ست قابلمه سرامیک با معرفی مدل های شیک-گرین لیست

راهنمای خرید ست قابلمه سرامیک با معرفی مدل های شیکآشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

راهنمای خرید ست قابلمه سرامیک این امکان را به شما می‌دهد تا در هنگام خریدن ست قابلمه از خرید خود اطمینان داشته باشید. امروزه به دلیل پیشرفت علم ابزار آشپزی جدید وارد خانه‌های ما شده است که درگذشته قابلمه‌هایی با جنس تفلون کاربرد داشته است. این قابلمه‌ها با اینکه ویژگی‌های مطلوبی مانند مقاومت در برابر حرارت و نچسبیدن غذا به ظرف را داشت ولی از نظر سالم بودن غذا
فوریه 28, 2022
ارائه ایده های خاص برای تزئین دیوارهای آشپزخانه-گرین لیست

ارائه ایده های خاص برای تزئین دیوارهای آشپزخانهمبلمان و چیدمان 
⏱زمان مطالعه: 5 دقیقه

تزئین دیوارهای آشپزخانه یک راهکار کاربردی برای داشتن فضایی دلنشین و آرام است. اگر پول کافی برای بازسازی عمده آشپزخانه خود ندارید، به این معنی نیست که نمی توانید برخی تغییرات را در طراحی آن انجام دهید. ایده های زیادی برای تزئین دیوارهای آشپزخانه وجود دارد که هزینه زیادی ندارند، اما می توانند اتاق را تازه کرده و جذاب تر کنند.

شما به خرید لوازم آشپزخانه احتیاج دارید!

خرید لوازم آشپزخانه را می توان یکی از مهمترین خرید های هر خانه دانست. آشپزخانه در فرهنگ ایران به نوعی قلب تپنده یک خانه محسوب می شود. معمولا از وضعیت آشپزخانه می توان به سادگی به وضع کلیت خانه و خانواده پی برد. از این رو عملا می توان گفت که خرید لوازم آشپزخانه یک نوع خرید حساس و مهم محسوب می شود.
اما مسئله ای که وجود دارد این است که بسیاری هنگام خرید لوازم آشپزخانه سردرگم می شوند. چرا که تنوع این لوازم در طرح و رنگ و حتی کاربرد به اندازه ای است که می تواند هر کسی را گمراه کند. در کلام ساده تر می توان گفت ما بیشترین تنوع کاربردی را در لوازم آشپزخانه شاهد هستیم. در کلام ساده تر اگر بخواهیم بگوییم، یک فرد می تواند بدون خرید متنوع لوازم آشپزخانه نیز امورات خود را به بهترین نحو بگذراند. اما گستره کاربردها و تخصصی شدن لوازم آشپزخانه به اندازه ای است که تقریبا برای هر کاری می توان از لوازم مخصوص خود استفاده کرد. اما آیا این بدین معنی است که ما باید تمام این لوازم را خریداری کنیم؟

خرید لوازم آشپزخانه و مسئله نیاز

مهمترین فاکتوری که به نظر می رسد می تواند ما را در رسیدن به بهترین نتیجه در این مسیر یاری کند، مسئله نیاز است. در واقع بسته به نیاز هر فرد، وسیله ای خاص با کاربردی مشخص می تواند کارایی خودش را داشته باشد. بنابراین یکی از مهمترین موارد راهنمای خرید لوازم آشپزخانه می تواند توجه به نیاز باشد. بسیاری از ما هنگام خرید این لوازم و حتی در برخی دیگر از خرید های خودمان توجه چندانی به نیاز نداریم. در کلام ساده تر بیشتر مواقع ما نیاز خودمان را نمی شناسیم و در هنگام خرید سراغ این سوال می رویم که آیا من به این وسیله نیاز دارم یا نه؟! این سردرگمی چیزی است که صاحبان فروشگاه ها و برندهای تولیدی به خصوص در مورد لوازم آشپزخانه عاشق آن هستند. در حین این که شما درگیر شناخت نیاز خود در موقع خرید هستید، یک تبلیغ و بیان یک کاربرد به نظر ضروری می تواند به راحتی نیاز مورد نظر را برای شما تعریف کند و در این حال شما اقدام به خرید می کنید. اما نکته ای که وجود دارد این است که این نیاز تعریف شده لزوما واقعی نیست. در کلام ساده تر این نیاز بر اساس تبلیغات برند یا سخنان فروشنده ساخته شده است و صرفا جنبه فروش دارد. پس بسیار محتمل است که این نیاز چندان واقعی نباشد. از این رو گفته می شود که روند درست خرید باید بر اساس ایجاد احساس نیاز باشد و نه برعکس! در واقع به جای این که در بازار به دنبال احساس نیاز برای خرید یک وسیله باشیم، باید هنگام خرید به دنبال رفع نیاز خودمان بگردیم. بنابراین اول باید نیاز ساخته شود و سپس بر اساس نیاز اقدام به خرید کنیم.

نقش خرید اینترنتی

مهمترین نقشی که یک خرید اینترنتی به خصوص در زمینه خرید خرید لوازم آشپزخانه می تواند برای ما داشته باشد این است که این نوع خرید بر اساس نیاز انسان و مشتری طراحی شده است. در واقع در خرید های اینترنتی بیشتر به جای این که شما درگیر نیاز سازی شوید، به دنبال رفع نیاز خود خواهید بود. البته در این بین مسلما تبلیغات مختلفی نیز وجود دارد اما این تبلیغات به اندازه ای نیست که بتواند ذهن شما را از کنترل خارج کند. در واقع این تبلیغات به هر گستردگی هم که باشد عملا جو روانی خاصی روی شما نمی تواند سوار کند. اما شما به صورت فیزیکی و حضوری در بازار در دل جوی قرار دارید که همه دوست دارند به شما بفروشند. در یک خرید اینترنتی شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و با آسودگی خاطر و فراغ بال اقدام به خرید لوازم آشپزخانه یا هر نوع وسیله دیگر بر اساس نیاز خودتان کنید. بنابراین عملا یک خرید اینترنتی می تواند به جای این که برای شما نیاز سازی کند، شما را بر اساس نیازی که داری به سمت درست راهنمایی کند. اکثر فروشگاه های اینترنتی سعی می کنند بر اساس نیاز غالب مشتریان خودشان که طی مدت ها مشخص شده است، رابط های کاربری خودشان را قرار دهند. معمولا لوازم آشپزخانه در آن دسته از نیازهایی قرار می گیرد که همیشه اولویت دارد. پس شما می توانید به سادگی آن بخش را پیدا کنید و از گشت و گذار بدون هیچ جو روانی و بدون لزوم خرید در آن لذت ببرید. این بزرگ ترین موهبتی است که خرید اینترنتی به خریداران خود در زمینه های مختلف کرده است.

آن چه که دانستیم!

در واقع می توان گفت که شما به همه لوازم آشپزخانه احتیاج ندارید. اگر قرار باشد از هر نوع کاربری که تاکنون در این لوازم ساخته و پرداخته شده در منزل و آشپزخانه شما یک نمونه باشد، احتمالا شما نیاز به چند آشپزخانه برای نگهداری آن ها خواهید داشت. مسئله مهمی که در این جا بر آن بسیار تاکید داشتیم، مسئله شناخت نیاز و استفاده درست از آن است. البته نیاز، مفهومی است که در مسئله برندینگ و تبلیغات تجاری نیز بسیار کاربرد دارد. در واقع در گذشته نه چندان دور اقتصاد بر این اساس بود که تولید کننده باید بر اساس نیاز مخاطب و مشتری خود دست به تولید بزند. اما دنیای اقتصاد امروزی قانون جدیدی برای خود دارد. در این قانون تولید کننده وسیله ای را تولید می کند و نیاز استفاده از آن را در دل مخاطب می سازد. قانون نانوشته ای نیز در دنیای اقتصاد و تجارت وجود دارد که بر اساس آن یک برند مشکلی را به دنیا عرضه می کند و در ادامه خودش راه حل را به مردم می فروشد. این نوع رفتار به نوعی دور زدن مفهوم واقعی نیاز است. چیزی که دیگر به نظر می رسد کم کم از دور اقتصاد خارج شده است. اگر بخواهید این موضوع را به خوبی درک کنید، بهتر است به کیفیت ساخت گوشی ها توجه داشته باشید. کدام گوشی امروزی کیفیت ساخت فیزیکی گوشی های نوکیا ده سال گذشته را داشته است؟! آیا ما در علم یا صنعت پس رفت کرده ایم یا اتفاق دیگری در حال وقوع است؟ نظر شما چیست؟
با مطالعه راهنمای خرید، مقالات و پادکست های آموزشی گرین لیست در این دسته بندی، انواع و اقسام لوازم آشپزخانه و مشخصات آنها را می شناسید و طبق سلیقه ی خود به خوبی می دانید کدام یک را انتخاب کنید تا خریدی رضایت بخش داشته باشید.

شما به خرید لوازم آشپزخانه احتیاج دارید!

خرید لوازم آشپزخانه را می توان یکی از مهمترین خرید های هر خانه دانست. آشپزخانه در فرهنگ ایران به نوعی قلب تپنده یک خانه محسوب می شود. معمولا از وضعیت آشپزخانه می توان به سادگی به وضع کلیت خانه و خانواده پی برد. از این رو عملا می توان گفت که خرید لوازم آشپزخانه یک نوع خرید حساس و مهم محسوب می شود.
اما مسئله ای که وجود دارد این است که بسیاری هنگام خرید لوازم آشپزخانه سردرگم می شوند. چرا که تنوع این لوازم در طرح و رنگ و حتی کاربرد به اندازه ای است که می تواند هر کسی را گمراه کند. در کلام ساده تر می توان گفت ما بیشترین تنوع کاربردی را در لوازم آشپزخانه شاهد هستیم. در کلام ساده تر اگر بخواهیم بگوییم، یک فرد می تواند بدون خرید متنوع لوازم آشپزخانه نیز امورات خود را به بهترین نحو بگذراند. اما گستره کاربردها و تخصصی شدن لوازم آشپزخانه به اندازه ای است که تقریبا برای هر کاری می توان از لوازم مخصوص خود استفاده کرد. اما آیا این بدین معنی است که ما باید تمام این لوازم را خریداری کنیم؟

خرید لوازم آشپزخانه و مسئله نیاز

مهمترین فاکتوری که به نظر می رسد می تواند ما را در رسیدن به بهترین نتیجه در این مسیر یاری کند، مسئله نیاز است. در واقع بسته به نیاز هر فرد، وسیله ای خاص با کاربردی مشخص می تواند کارایی خودش را داشته باشد. بنابراین یکی از مهمترین موارد راهنمای خرید لوازم آشپزخانه می تواند توجه به نیاز باشد. بسیاری از ما هنگام خرید این لوازم و حتی در برخی دیگر از خرید های خودمان توجه چندانی به نیاز نداریم. در کلام ساده تر بیشتر مواقع ما نیاز خودمان را نمی شناسیم و در هنگام خرید سراغ این سوال می رویم که آیا من به این وسیله نیاز دارم یا نه؟! این سردرگمی چیزی است که صاحبان فروشگاه ها و برندهای تولیدی به خصوص در مورد لوازم آشپزخانه عاشق آن هستند. در حین این که شما درگیر شناخت نیاز خود در موقع خرید هستید، یک تبلیغ و بیان یک کاربرد به نظر ضروری می تواند به راحتی نیاز مورد نظر را برای شما تعریف کند و در این حال شما اقدام به خرید می کنید. اما نکته ای که وجود دارد این است که این نیاز تعریف شده لزوما واقعی نیست. در کلام ساده تر این نیاز بر اساس تبلیغات برند یا سخنان فروشنده ساخته شده است و صرفا جنبه فروش دارد. پس بسیار محتمل است که این نیاز چندان واقعی نباشد. از این رو گفته می شود که روند درست خرید باید بر اساس ایجاد احساس نیاز باشد و نه برعکس! در واقع به جای این که در بازار به دنبال احساس نیاز برای خرید یک وسیله باشیم، باید هنگام خرید به دنبال رفع نیاز خودمان بگردیم. بنابراین اول باید نیاز ساخته شود و سپس بر اساس نیاز اقدام به خرید کنیم.

نقش خرید اینترنتی

مهمترین نقشی که یک خرید اینترنتی به خصوص در زمینه خرید خرید لوازم آشپزخانه می تواند برای ما داشته باشد این است که این نوع خرید بر اساس نیاز انسان و مشتری طراحی شده است. در واقع در خرید های اینترنتی بیشتر به جای این که شما درگیر نیاز سازی شوید، به دنبال رفع نیاز خود خواهید بود. البته در این بین مسلما تبلیغات مختلفی نیز وجود دارد اما این تبلیغات به اندازه ای نیست که بتواند ذهن شما را از کنترل خارج کند. در واقع این تبلیغات به هر گستردگی هم که باشد عملا جو روانی خاصی روی شما نمی تواند سوار کند. اما شما به صورت فیزیکی و حضوری در بازار در دل جوی قرار دارید که همه دوست دارند به شما بفروشند. در یک خرید اینترنتی شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و با آسودگی خاطر و فراغ بال اقدام به خرید لوازم آشپزخانه یا هر نوع وسیله دیگر بر اساس نیاز خودتان کنید. بنابراین عملا یک خرید اینترنتی می تواند به جای این که برای شما نیاز سازی کند، شما را بر اساس نیازی که داری به سمت درست راهنمایی کند. اکثر فروشگاه های اینترنتی سعی می کنند بر اساس نیاز غالب مشتریان خودشان که طی مدت ها مشخص شده است، رابط های کاربری خودشان را قرار دهند. معمولا لوازم آشپزخانه در آن دسته از نیازهایی قرار می گیرد که همیشه اولویت دارد. پس شما می توانید به سادگی آن بخش را پیدا کنید و از گشت و گذار بدون هیچ جو روانی و بدون لزوم خرید در آن لذت ببرید. این بزرگ ترین موهبتی است که خرید اینترنتی به خریداران خود در زمینه های مختلف کرده است.

آن چه که دانستیم!

در واقع می توان گفت که شما به همه لوازم آشپزخانه احتیاج ندارید. اگر قرار باشد از هر نوع کاربری که تاکنون در این لوازم ساخته و پرداخته شده در منزل و آشپزخانه شما یک نمونه باشد، احتمالا شما نیاز به چند آشپزخانه برای نگهداری آن ها خواهید داشت. مسئله مهمی که در این جا بر آن بسیار تاکید داشتیم، مسئله شناخت نیاز و استفاده درست از آن است. البته نیاز، مفهومی است که در مسئله برندینگ و تبلیغات تجاری نیز بسیار کاربرد دارد. در واقع در گذشته نه چندان دور اقتصاد بر این اساس بود که تولید کننده باید بر اساس نیاز مخاطب و مشتری خود دست به تولید بزند. اما دنیای اقتصاد امروزی قانون جدیدی برای خود دارد. در این قانون تولید کننده وسیله ای را تولید می کند و نیاز استفاده از آن را در دل مخاطب می سازد. قانون نانوشته ای نیز در دنیای اقتصاد و تجارت وجود دارد که بر اساس آن یک برند مشکلی را به دنیا عرضه می کند و در ادامه خودش راه حل را به مردم می فروشد. این نوع رفتار به نوعی دور زدن مفهوم واقعی نیاز است. چیزی که دیگر به نظر می رسد کم کم از دور اقتصاد خارج شده است. اگر بخواهید این موضوع را به خوبی درک کنید، بهتر است به کیفیت ساخت گوشی ها توجه داشته باشید. کدام گوشی امروزی کیفیت ساخت فیزیکی گوشی های نوکیا ده سال گذشته را داشته است؟! آیا ما در علم یا صنعت پس رفت کرده ایم یا اتفاق دیگری در حال وقوع است؟ نظر شما چیست؟
با مطالعه راهنمای خرید، مقالات و پادکست های آموزشی گرین لیست در این دسته بندی، انواع و اقسام لوازم آشپزخانه و مشخصات آنها را می شناسید و طبق سلیقه ی خود به خوبی می دانید کدام یک را انتخاب کنید تا خریدی رضایت بخش داشته باشید.