شستشو و نظافت
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شستشو و نظافت

گرین لیست تعادلِ رنگ را چیزی شبیه آشپزی یا مسئله ریاضی می داند. بدون تکرار و تمرین، آن را فرا نخواهید گرفته. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع لوازم شستشو و نظافت با قیمت روز آن‌هاست.
نوامبر 20, 2021
راهنمای خرید سطل زباله-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین سطل زباله با معرفی مدل های زیبا و ارزانآشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

به دلیل این که در طول روز زباله های زیادی اعم از پوست مواد غذایی و تفاله های چایی و ... جمع آوری می شود که باید یک سطل کاربردی برای نگهداری و جمع آوری از آن ها وجود داشته باشد با خرید سطل زباله می توان این مشکل را رفع کرد و تمامی زباله ها را در یک جا جمع کرد.
سپتامبر 22, 2021
راهنمای خرید بهترین سبد لباس با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین سبد لباس با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانخواب و حمام 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سبد لباس یکی از خریدهای ضروری و لازم است که هر فردی باید آن را برای منزل خود تهیه نماید. مسلما جمع آوری لباس های چرک و کثیف یکی از مهمترین مشکلات در هر خانه ای است که حل آن تنها با خرید سبد لباس جادار و مناسب، انجام می شود.
ژوئن 20, 2021
راهنمای خرید بهترین بند رخت با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین بند رخت با معرفی مدل های باکیفیت و ارزاندکوراتیو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

به دلیل کوچک تر شدن فضای خانه ها و نداشتن تراس و یا بالکن در برخی از آپارتمان ها بایستی به دنبال یک وسیله جهت خشک کردن لباس های خیس خود بود که بهترین و کاربردی ترین وسیله برای این کار بند رخت است. این محصول امکان خشک و آویزان کردن لباس ها را در منازل و بالکن خانه می دهد
ژوئن 19, 2021
راهنمای خرید طی زمین شوی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید طی زمین شوی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانآشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

یکی از اصلی ترین و ضروری ترین لوازمی که برای نظافت کف خانه نیاز می باشد طی زمین شوی است. از این طی ها اغلب برای گردگیری و خاک زدایی کف منزل استفاده می شود. طی زمین شوی دارای طرح ها و انواع گوناگونی می باشد که هر کدام از آن ها امکانات و کارایی های خاص خود را دارند.
می 29, 2021
راهنمای خرید سینک ظرفشویی با معرفی مدل های زیبا و بادوام-گرین لیست

راهنمای خرید سینک ظرفشویی با معرفی مدل های زیبا و بادوامآشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سینک ظرفشویی از جمله لوازم پرکاربرد در هر آشپزخانه ای است. این محصول در انواع و اقسام مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. سینک ظرفشویی به گونه ای طراحی شده است که در دکوراسیون آشپزخانه نقش مهمی دارد. راهنمای خرید اصولی به شما کمک می کند که چه نوع محصولی و با چه طرح و قیمتی تهیه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.
می 20, 2021
راهنمای خرید نظم دهنده کابینت با معرفی مدل های شیک و کاربردی-گرین لیست

راهنمای خرید نظم دهنده کابینت با معرفی مدل های شیک و کاربردیآشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 5 دقیقه

نظم دهنده کابینت از آشفتگی و هرج و مرج وسایل آشپزخانه جلوگیری می کند و نظم خاصی به آشپزخانه شما می دهد و فعالیت را برایتان دلنشین کرده تا کار آشپزی آسان تر شود. خوشبختانه پیشرفت در ساخت وسایل کاربردی آشپزخانه باعث شده است که این وسیله به یکی از ابزار مورد نیاز افراد خانه دار تبدیل شود.
می 2, 2021
۱۹ مدل رگال لباس باکیفیت و کاربردی + خرید اینترنتی-گرین لیست. عکس رگال لباس

۱۹ مدل رگال لباس باکیفیت و کاربردی + خرید اینترنتیشستشو و نظافت 
⏱زمان مطالعه: 9 دقیقه

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که لباس های فراوانی دارید و فضای کافی و مناسبی برای نگهداری همه ی لباس هایتان ندارید و دوست دارید از تمامی لباس ها استفاده نمائید و به طور مرتب، منظم و به شکل زیبایی نگهداری شوند پیشنهاد ما به شما عزیزان خرید رگال لباس است.
آوریل 14, 2021
راهنمای خرید بهترین کاور مبل با معرفی مدل های شیک و باکیفیت-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین کاور مبل با معرفی مدل های شیک و باکیفیتدکوراتیو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کاور مبل پوششی است که بر روی مبل کشیده می شود و آن را از انواع آسیب های احتمالی محافظت می نماید. جنس کاور مبل می تواند پارچه ،چرم ، طلق ژله ای و ... باشد و انتخاب جنس و رنگ آن بستگی به سلیقه شما و نوع مبل شما دارد.