لوازم آشپزخانه

لوازم آشپزخانه سفید یا سیلور کدام انتخاب بهتری است؟

وسایل آشپزخانه سفید یا سیلور

اگر بین انتخاب رنگ سفید و سیلور برای آشپزخانه خود دچار شک و تردید شده اید، لازم است تا با ویژگی های هر کدام آشنا شوید. رنگ سفید برای اغلب خانه ها و سلیقه ها مناسب می باشد.

اما افرادی که به دنبال دکوراسیون مینیمال و مدرن می باشند، اغلب از سیلور بهره می برند.

لوازم برقی سفید یا سیلور ، لوازم برقی که امروزه در بازار وجود دارند، به صورت تلفیقی کار شده اند. ست ها سفید و سیلور یکی از ست های پرطرفدار می باشند که امروزه افراد زیادی را به سمت خود جلب می نمایند.

این وسایل ها را شما می توانید به راحتی با هر وسیله دیگری ست نمایید.

لوازم خانگی سفید یا سیلور

تمیز نگه داشتن لوازم خانگی سیلور بسیار دشوار می باشد. در واقع این رنگ به تمیز کردن مضاعف نیاز دارد. اگر وسایل آشپزخانه شما به رنگ سفید مات باشند.

به راحتی تمیز می شوند و کمتر اثر لکه و چربی را نشان می دهند اما در رنگ سیلور این مورد برعکس خواهد بود. البته رنگ های براق موجب می شوند تا محیط شما بازتر نشان داده شود.

لوازم آشپزخانه سفید یا سیلور ، برای انتخاب رنگ لوازم آشپزخانه لازم است تا حتما رنگ کابینت ها را نیز مد نظر قرار دهید.

اگر کابینت های چوبی دارید، انتخاب لوازم آشپزخانه به رنگ سیلور بسیار جذاب است زیرا تضاد خوبی بین رنگ ها ایجاد می شود. این مورد باعث می شود تا آشپزخانه شما فضای گرمتری داشته باشد.

لوازم برقی سفید سیلور ، برخی از لوازم برقی آشپزخانه از ترکیب رنگ سیلور و سفید تهیه شده اند. این موارد به راحتی تمیز می شوند و با سایر وسایل شما نیز ست می گردند.

ترکیب این دو رنگ به آشپزخانه شما ظاهر مدرن تری می بخشد. البته باید در نظر داشته باشید که می توانید آنها را به راحتی با سایر وسایل ست کنید.

لوازم برقی سیلور مشکی ، برخی از لوازم برقی آشپزخانه که در بازار وجود دارند، دارای رنگ سیلور و مشکی هستند. در واقع آنها به صورت تلفیقی کار شده اند.

شما می توانید این لوازم را با محیط آشپزخانه خود به راحتی ست نمایید. اگر مایل نیستید تا همیشه وسایل آشپزخانه خود را تمیز کنید، می توانید از این لوازم برقی بهره ببرید.

آشپزخانه سیلور

یکی از رنگ هایی که در دکوراسیون آشپزخانه بسیار مورد توجه قرار می گیرد، سیلور می باشد. این مورد در بین افراد جوان طرفداران بسیاری دارد زیرا باعث می شود تا آشپزخانه ظاهر مدرن تر و لوکس تری داشته باشد.

اگر شما نیز به دنبال یک آشپزخانه مدرن می باشید، توصیه می شود تا از سیلور بهره ببرید.

لوازم آشپزخانه سیلور

عموما افرادی به دنبال تهیه لوازم آشپزخانه سیلور می باشند که بین پذیرایی و آشپزخانه آنها هیچ مرز واحدی وجود ندارد.

از همین رو افرادی که وارد خانه می شوند، سریعا به سمت آشپزخانه مدرن جلب می گردند. استفاده از رنگ سیلور موجب می شود تا فضای آشپزخانه و خانه شما بسیار بزرگ تر به نظر برسد.

لوازم سیلور

یکی از مردن ترین رنگ هایی که می توان برای دکوراسیون آشپزخانه خود از آن استفاده نمود، سیلور می باشد. اغلب نسل جوان به دنبال این رنگ هستند زیرا ظاهر مینیمالی به آشپزخانه شما می بخشد.

رنگ سیلور یا طوسی جزو رنگ های محبوب می باشد. این رنگ می تواند آشپزخانه شما را از یکنواختی خارج نماید.

سیلور چه رنگی است

شاید بسیاری از افراد ندانند که سیلور چه رنگی می باشد. می توان سیلور را یک شاخه از رنگ نقره ای دانست که دارای براقیت زیادی است و در آن رگه های روشن نیز وجود دارد.

استفاده از این رنگ برای وسایل آشپزخانه موجب می شود تا دکوراسیون شما با شیرآلات و ابزار و یراق هماهنگی خوبی داشته باشد.

سیلور یعنی چه رنگی ، بسیاری از مردم تفاوت رنگ سیلور را با رنگ های دیگر نمی دانند. سیلور در واقع همان نقره ای می باشد که براق بوده و حالت متالیک دارد.

این رنگ به دکوراسیون شما رنگ و لعاب تازگی می بخشد و به راحتی با شیرآلات ست می گردد. تمیز نمودن وسایل با رنگ سیلور به مراتب آسان و راحت می باشد.

رنگ سیلور چه رنگی است ، سیلور یک رنگ نقره ای براق می باشد که حال و هوای رنگ فلز را دارد. برای اینکه شما از آن در محیط آشپزخانه خود استفاده نمایید، لازم است تا رنگ سایر المان ها را نیز در نظر بگیرید.

به طور مثال باید حتما به رنگ کابینت های خود دقت نمایید. به صورت کلی از این رنگ زمانی استفاده می شود که در آشپزخانه شما از رنگ های تیره استفاده نشده است.

ست آشپزخانه سیلور

چنانچه شما برای آشپزخانه خود از ست سیلور بهره ببرید، باید در نظر داشته باشید که می توانید آنها را با سایر وسایل خانه به خوبی ست کنید. این رنگ هیچ وقت از مد نمی افتد.

جالب است که بدانید در بین لوازم آشپزخانه، مواردی که دارای رنگ سیلور می باشند، گران تر هستند. البته به تمیز نگه داشتن آنها نیز باید دقت شود.

ست سیلور آشپزخانه ، یکی از ست های پرکاربرد در آشپزخانه، ست های سیلوری است.

این ست ها چون بسیار زیبا هستند و می توانند با سایر رنگ ها نیز به راحتی ست شوند، از همین رو علاقه مندان زیادی را نیز به سمت خود جلب می کنند. از همین رو برای افرادی که به دنبال آشپزخانه های خاص هستند، این رنگ پیشنهاد می شود.

وسایل آشپزخانه سیلور

یکی از نکاتی که باید در هنگام خرید وسایل آشپزخانه سیلور مد نظر قرار دهید، این مورد است که ممکن است، سریعا لکه شوند یا اثر چربی بر روی آنها باقی بماند.

از همین رو زود به زود باید تمیز شوند. البته برخی از افراد نیز بیان می دارند که این رنگ باعث سرد و بی روح جلوه دادن آشپزخانه می شود.

لوازم برقی آشپزخانه رنگ سیلور

بسیاری از جوانان و افرادی که به دنبال دکوراسیون مدرن هستند، از رنگ سیلور برای لوازم برقی و آشپزخانه خود استفاده می نمایند.

حال آنکه باید دقت داشته باشند، قطعات این لوازم به سختی در بازار یافت می شوند. البته قیمت وسایل با این رنگ نیز به مراتب بیشتر از سایرین می باشد.

وسیله برقی سیلور ، یکی از معیارهایی که امروزه برای خرید وسایل برقی در نظر گرفته می شود، رنگ آنها است. از این رو رنگ های بسیاری را می توانید در بازار مشاهده نمایید، سیلور، سفید و مشکی سه مورد از رنگ های پرکاربرد هستند.

در همین راستا بیشتر تیپ های جوان به سراغ رنگ سیلور می روند. این رنگ ظاهر مدرن تری به محیط شما می بخشد.

لوازم برقی سیلور ، یکی از پرکاربرد ترین لوازم برقی که امروزه در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد، وسایل برقی با رنگ سیلور است.

این رنگ می تواند ظاهر آشپزخانه را متحول نموده و آن را از حالت سادگی خارج کند. به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که سیلور یک رنگ گرم محسوب می شود.

لوازم برقی سفید نقره ای

در بین لوازم برقی که در بازار وجود دارند، لوازم سفید – نقره ای بسیار جذاب هستند. از آنجا که سفید و نقره ای دو رنگ کاربردی بوده که به مرور زمان تغییر رنگ نمی دهند لذا می توانید برای طولانی مدت از آنها استفاده نمایید.

بکارگیری آنها در کنار شیرآلات و سایر وسایل آشپزخانه، جلوه محیط را دگرگون می نماید.

وسایل برقی سفید نقره ای ، وسایل برقی که به رنگ سیلور نقره ای می باشند دارای طرفداران زیادی هستند. این رنگ می تواند هارمونی خوبی با وسایل و سقف شما داشته باشد.

برای تهیه این وسایل باید توجه داشته باشید که حتما رنگ کابینت ها را نیز مد نظر قرار دهید. زیرا همخوانی این موارد تاثیر بسزایی در زیبایی محیط شما دارد.

وسایل آشپزخانه سفید مشکی

بسیاری از افراد برای دکوراسیون خانه طرفدار سبک مینیمال می باشند. این افراد سادگی را دوست دارند. از همین رو لوازمی که تهیه می نمایند دارای رنگ سفید و مشکی به صورت تلفیقی است.

استفاده از این رنگ ها باعث ساده نگه داشتن محیط می شود اما از سوی دیگر فضای شما را بزرگ تر نشان می دهد. این سبک بیشتر مورد پسند تیپ جوان است.

لوازم آشپزخانه سفید

بسیاری از افراد که قصد دکور نمودن آشپزخانه خود را دارند، در انتخاب رنگ وسایل دچار مشکل و تردید می شوند. به صورت کلی باید دقت داشته باشید که رنگ سفید جزو رنگ هایی می باشد که احتمال پشیمانی از انتخاب آن کم است.

شما می توانید این رنگ را با سایر رنگ ها به راحتی ست نمایید. این رنگ هم مورد توجه جوانان و هم مورد توجه افراد میانسال است.

لوازم برقی آشپزخانه سفید ، اگر قصد دارید تا برای آشپزخانه خود از لوازم برقی با رنگ سفید استفاده نمایید باید این مهم را نیز حتما به خاطر بسپارید که در کنار رنگ سفید از سایر رنگ های گرم نیز بهره ببرید تا دکوراسیون شما بی روح نشود. در همین راستا رنگ هایی همانند سبز یا آبی کمرنگ گزینه خوبی می باشند.

لوازم خانگی سفید

یکی از مزایایی که لوازم خانگی سفید دارند، این مورد می باشد که به راحتی می توان آنها را با هر نوع دکوراسیونی ست نمود.

در واقع تفاوتی ندارد که طرفدار دکوراسیون مدرن یا کلاسیک باشید، در هر صورت می توانید از این رنگ برای ست نمودن وسایل خود بهره ببرید. باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که رنگ فوق زیاد کثیفی را نشان نمی دهد.

وسایل آشپزخانه سفید

اگر می خواهید تا برای آشپزخانه خود یک رنگ جذاب انتخاب نمایید که همیشه مد باشد، توصیه می شود تا رنگ سفید را انتخاب کنید. این رنگ باعث بزرگ تر جلوه دادن محیط شما می شود و در بین پالت های رنگی، از سایر رنگ ها ارزان تر است.

وسایل آشپزخانه سفید ، یکی از رنگ هایی که در آشپزخانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ سفید است. اما باید توجه داشته باشید که از این رنگ به درستی استفاده نمایید.

سفید کامل نیز باعث بی روح شدن محیط می شود. از همین رو می توانید از رنگ های گرم نیز در کنار بهره ببرید.

آشپزخانه با لوازم برقی سفید ، اگر برای خرید لوازم آشپزخانه خود رنگ سفید را انتخاب می نمایید، باید این مهم را در نظر داشته باشید که تمیز نمودن آنها بسیار آسان است و راحت تر با سایر وسایل شما ست می شوند.

موردی که باید حتما مد نظر قرار دهید، این مهم است که قطعات وسایل برقی سفید به راحتی در بازار یافت می شوند.

یخچال نقره ای بهتره یا سفید

در خصوص انتخاب رنگ لوازم آشپزخانه لازم است تا ابتدا کاربرد و هدف خود را مشخص نمایید.

چنانچه بین رنگ سیلور و سفید دچار شک و تردید شده اید، باید در نظر داشته باشید که رنگ سفید کمتر لکه و چربی را نشان می دهد. اما از سوی دیگر رنگ نقره ای فضایی مدرن تر ایجاد می نماید که به راحتی چشم افراد را به خود جلب می کند.

لباسشویی سفید یا نقره ای

بسیاری از افرادی برای تهیه لوازم برقی آشپزخانه خود دچار مشکل می شوند زیرا نمی توانند بین رنگ های سفید یا نقره ای نمونه مناسبی را انتخاب نمایند.

هر کدام از این موارد دارای مزایا و معایبی هستند. اگر مایل نیستید تا اثر چربی و کثیفی بر روی لوازم شما باقی بماند، توصیه می گردد تا نمونه های سفید را خرید نمایید.

اجاق گاز سفید بهتره یا سیلور

سفید یا سیلور دو رنگی می باشند که بسیاری از افراد به سمت آنها کشش دارند. هر کدام از این رنگ ها دارای مزایا و معایبی هستند.

اگر آشپزخانه هایی با سبک مینیمال را می پسندید، بهتر است تا از اجاق گازهای سیلور استفاده نمایید. البته این نکته را نیز باید حتما در نظر بگیرید که تمیز نمودن آنها دشوار تر است.

یخچال سفید یا سیلور

اگر برای خرید یخچال سیلور یا سفید دچار شک شده اید، لازم است تا بدانید رنگ سیلور نیاز به مراقبت بیشتری دارد. اما شما می توانید با خیالی آسوده از رنگ سفید بهره ببرید.

خاطرنشان می شود که رنگ سیلور گاها بسیار نزدیک به رنگ سفید می باشد لذا می توان آنها را به صورت تلفیقی نیز بکار گرفت.

آشپزخانه با لوازم سیلور

اگر مایلید تا یک آشپزخانه خاص داشته باشید، توصیه می شود تا رنگ وسایل خود را سیلور انتخاب نمایید. برخی از افراد سیلور را یک رگه از خانواده طوسی می دانند که براقیت زیادی دارد.

البته رنگ فوق به صورت مات و روشن وجود دارد که افراد با توجه به سلیقه خود می توانند انتخاب نمایند.

لوازم برقی آشپزخانه رنگی

امروزه اغلب افراد برای دکور نمودن آشپزخانه خود ترجیح می دهند تا رنگ تمام وسایل یکسان باشند. اما این بین برخی دیگر لوازم آشپزخانه رنگی رنگی را ترجیح می دهند.

زیرا آنها دوست دارند تا محیطی پویا و رنگارنگ در اختیار داشته باشند. از همین رو توصیه می شود تا رنگ های انتخابی هارمونی خوبی در کنار هم داشته باشند.

رنگ ست لوازم آشپزخانه عروس

وقتی صحبت از جهیزیه عروس می شود، اغلب افراد ترجیح می دهند، لوازمی تهیه نمایند که رنگ آنها سفید یا نقره ای می باشد.

اما باید در نظر داشت که سایر ست ها همانند ست هایی که به صورت تلفیقی هستند یعنی از رنگ سفید و مشکی یا سفید و نقره ای تشکیل شده اند نیز بسیار پرطرفدار هستند.

وسایل برقی مشکی

برخی از ست های آشپزخانه و لوازم برقی که در بازار وجود دارند، به رنگ مشکی می باشند.

این رنگ هر چند که مطابق میل همه افراد نیست اما می تواند جلوه آشپزخانه شما را کاملا تغییر دهد. اغلب باید این رنگ را به همراه رنگ دیگری در آشپزخانه بکار گرفت تا محیط کسل کننده نباشد.

لوازم برقی سفید طلایی

اغلب افرادی که به دنبال تهیه سرویس های جهیزیه می باشند، ترجیح می دهند تا از لوازم برقی سفید و طلایی استفاده نمایند. این رنگ ها محیط شما را نورانی تر می کنند و به جذابیت آن می افزایند.

لوازم برقی سفید به راحتی با سایر گزینه های موجود در محیط سازگار می شوند. البته باید به این مورد نیز اشاره نمود که تمیز نمودن آنها آسان است.

وسایل برقی سفید طلایی ، وسایل برقی که سفید می باشند و در آنها رگه های طلایی وجود دارد، علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب می نمایند.

این لوازم اغلب توسط تیپ جوان و نو عروسان مورد استفاده قرار می گیرند تا نشان دهنده تازگی باشند. نگهداری از این موارد آسان بوده و زحمت زیادی به همراه ندارد.

خرید لوازم آشپزخانه

برای خرید لوازم آشپزخانه یکی از مواردی که باید حتما مد نظر قرار دهید، رنگ آن است. این مورد هر چند که سلیقه ای است اما تاثیر بسزایی در زیبایی محیط شما دارد.

برای انتخاب رنگ وسایل خود باید با مفهوم رنگ ها و هارمونی آنها در کنار یکدیگر آشنا باشید. اگر به دنبال محیطی با جلوه بزرگ تر هستید، می بایست از نمونه  رنگ های روشن استفاده کنید.

دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سیلور

برای اینکه بتوانید حس گرما را به محیط آشپزخانه خود ببخشید، توصیه می شود تا از رنگ سیلور برای دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده نمایید. خوشبختانه امروزه اغلب لوازم برقی با رنگ سیلور در بازار وجود دارند که می توانید تهیه نمایید.

البته باید این مهم را نیز در نظر بگیرید که هزینه آنها به نسبت همان وسایل با سایر رنگ ها بیشتر می باشد.

آشپزخانه از مهمترین بخش های هر خانه محسوب می شود. شاید بتوان خانه ای را بدون اتاق تحمل کرد یا از کوچک بودن پذیرایی آن گذشت اما مسلما نمی توان با خانه ای کنار آمد که آشپزخانه نداشته باشد! اما آشپزخانه بدون لوازم مربوط به آن نیز بی معنی است.

پس عملا می توان گفت که لوازم آشپزخانه از مهمترین لوازمی است که باید در هر خانه ای وجود داشته باشد.

قبل از این که بخواهیم به در مورد رنگ لوازم آشپزخانه صحبت کنیم و مزایا و معایب لوازم آشپزخانه سفید و سیلور را با یکدیگر مقایسه کنیم، بهتر است کمی از اهمیت خود لوازم آشپزخانه بحث کنیم.

در واقع آشپزی و آشپزخانه جزئی از فرهنگ به حساب می آید. شما بر اساس نوع غذا و نوع پخت می توانید اطلاعات خوبی از فرهنگ هر منطقه به دست بیاورید.

هر منطقه ای از جهان که بیشتر به آشپزخانه و لوازم آن توجه دارد در واقع فرهنگ اصیل تری را داراست و کمتر دچار تغییرات فرهنگی شده است. از این روست که هنوز انسان شرقی بیشتر به آشپزخانه وابسته است و این مسئله کمتر در دنیای غرب وجود دارد.

در کلام ساده تر با وجود این که بیشترین لوازم برقی آشپرخانه ساخته کشورهای غربی است، اما از طرف دیگر بیشترین مصرف این لوازم در کشورهای شرقی اتفاق می افتد.

در کلام ساده تر مردم اروپایی و به خصوص مردم غربی کم کم به سمت آشپزی نکردن رفته اند و فرهنگ فست فودها و غذاهای آماده در آن مناطق برد بیشتری دارد.

این مقدمه را در ذهن خودتان داشته باشید تا آن را در انتهای در کنار مفهوم رنگ های سیلور و سفید قرار دهیم. می خواهیم کمی در این بین فلسفه بافی کنیم!

لوازم آشپزخانه سفید

سفید از جمله رنگ های خنثی محسوب می شود که در هر رنگی رگه هایی از آن وجود دارد. در واقع کسی را نمی توانید پیدا کنید که از سفید متنفر باشد.

این رنج رنگ همواره از ابتدا تا کنون طرفداران بسیاری داشته است. سفید رنگی است که معنای آرامش، صلح و دوستی را می رساند. البته همیشه هم این رنگ بیان کننده مفاهیم مثبت نیست.

استفاده بی رویه از رنگ سفید و بدون هیچ ترکیب رنگ دیگری می تواند وحشت را به ذهن و دل مخاطب وارد کند. سفید با وجود این که رنگ پاکی هاست اما عملا یک نوع ارتباط با عالم دیگری نیز محسوب می شود.

همین موضوع باعث ایجاد یک وحشت درونی می شود. در واقع مخاطب در ناخودآگاه خود روح و عالم معنی را همیشه به رنگ سفید دیده است. حال اگر شما بخواهید تمام لوازم آشپزخانه یا جهیزیه ی خود را به رنگ سفید انتخاب کنید. در واقع بیشتر در حال درست کردن خانه ارواح هستید!

نکته مثبت لوازم آشپزخانه سفید این است که شما می توانید آن را با تمامی رنگ های دیگر ترکیب کنید و هیچ رنگی نیست که همخوانی خوبی با سفید نداشته باشد.

البته در دکوراسیون امروز به ایجاد تناقض بسیار توجه شده است. بنابراین معمولا بسیاری دوست دارند رنگ سفید را در کنار رنگ سیاه استفاده کنند. این موضوع بیشتر به دکوراسیون کلی شما و چیزی که دوست دارید بستگی دارد.

مسلما نقطه ضعف بزرگ لوازم آشپزخانه سفید را نیز به خوبی می دانید. این لوازم به سرعت کثیف می شوند و کثیفی را به وضوح نشان می دهند. این چیزی نیست که یک خانم خانه از آن راضی باشد.

در واقع لوازم آشپزخانه سفید تا زمانی زیبایی خودش را حفظ می کند که تمیز باشد.

لوازم آشپزخانه سیلور

اما لوازم آشپزخانه سیلور کمی داستان متفاوت دارد. رنگ سیلور یا همان نقره ای نسبتا براق از جمله رنگ هایی است که در سال های گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

سیلور در اوایل حضور خود در صنعت توانست طرفدار بسیاری پیدا کند و عملا لوازم مختلفی که از رنگ سیلور استفاده می کردند تا مدت ها توجه مخاطب را به خود جلب کرده بودند.

سیلور یک رنگ نقره ای معمولی نیست. در واقع رنگ سیلور گویی با هدف پوشش دادن نقاط ضعف رنگ سفید وارد میدان شده بود.

میزان کثیف شدن و نشان دادن کثیفی ها لوازم آشپزخانه سیلور بسیار کمتر از رنگ سفید است و همین موضوع این رنگ را تبدیل به یکی از محبوب ترین های بازار کرده است.

اما نقطه ضعف بزرگ این رنگ لوازم اینجاست که نمی توان به سادگی رنگ مناسبی برای هماهنگی با آن پیدا کرد. در واقع با وجود این که سیلور بسیار به سفید نزدیک است اما در دکوراسیون مانند رنگ سفید عمل نمی کند.

رنگ هایی که عموما تیره تر و مات هستند می توانند با رنگ سیلور همخوانی خوبی داشته باشند.

لوازم آشپزخانه مشکی و یک جمع بندی

اما دسته ای دیگر از انواع لوازم آشپزخانه محبوب می توان به لوازم مشکی رنگ اشاره کرد. این لوازم برعکس تصور درست به اندازه رنگ سفید می توانند کثیفی را نشان بدهند. بنابراین فکر نکنید با خرید لوازم آشپزخانه مشکی قرار است از شر این اتفاق خلاص شوید.

از طرف دیگر در ابتدای داستان از فلسفه انسان شرقی و غربی بازگو کردیم. در فلسفه شرق اتکا بیشتر بر رنگ سفید بوده است و همین موضوع در فرهنگ ما نیز دیده می شود.

از این رو معمولا خانه ها و آشپزخانه هایی که از رنگ های سفید یا سیلور و یا رنگ های روشن استفاده کرده اند بیشتر مورد توجه قرار می گیرند تا خانه هایی که لوازم آشپزخانه مشکی دارند.

اما به طور کلی قانونی مبنی بر استفاده یک رنگ لوازم آشپزخانه وجود ندارد. شما می توانید از رنگ های سفید، سیلور و مشکی در کنار یک دیگر استفاده کنید.

اتفاقا این رنگ ها از نظر تیپ، همخوانی خوبی با هم دارند و می توانند محیط خوبی در آشپزخانه شما ایجاد کنند.

در کل اگر عاشق رنگ سیاه نیستید و چندان دوست ندارید خانه و آشپزخانه ای گرفته داشته باشید بهتر است قید استفاده یک رنگ از لوازم آشپزخانه سیاه یا مشکی را بزنید.

البته این یک توصیه ساده است و شما می توانید تمام زندگی خودتان را با لوازم سیاه پر کنید! به هر حال در این بین این شما هستید که اهمیت دارید.

امیدواریم راهنمای خرید اینترنتی و مقایسه امروز گرین لیست برای خریدی رضایت بخش به شما کمک کرده باشد.

مشاهده نسخه pdf مقاله: لوازم آشپزخانه سفید یا سیلور کدام انتخاب بهتری است؟

پیشنهادهایی برای شما

محدوده قیمت 2,000,000 تا 5,000,000 تومان

امتیاز کاربران

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9200

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

ابعاد وزن طول سیم ظرفیت توضیحات صفحه نمایش
340x350x360 سانتی‌متر 5000 گرم 1 سانتی متر 4.1 لیتر لیتر بدون صفحه نمایش
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

پنکه پارس خزر مدل FSR-ADO

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

شناسه کالا ابعاد وزن حداکثر توان مصرفی حجم باد دهی
6260455730936 59x33x120 سانتی‌متر 8350 گرم 60 56
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

اسپرسوساز زیگما مدل rl-222

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سایر توضیحات تعداد نازل قهوه سیستم ایمنی نوشیدنی‌های قابل تهیه قابلیت تنظیم میزان بخار
پیمانه-توری استیل-قیفه فلزی دو عدد سیستم خاموشی خودکار آب جوش، اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو دستی
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

پنکه پارس خزر مدل FSR-SHIBA

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

شناسه کالا ابعاد وزن حداکثر توان مصرفی حجم باد دهی
6260455730929 106x24x49 سانتی‌متر 8.4 گرم 60 56
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2010

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سایر توضیحات حجم مخزن آب تعداد نازل قهوه سیستم ایمنی نوشیدنی‌های قابل تهیه
- پیچ تنظیم میزان بخار خروجی - دارای نمایشگر حا... 1.25 دو عدد سیستم خاموشی خودکار اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 5,000,001 تا 10,000,000 تومان

امتیاز کاربران

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل 9270

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

طول سیم ظرفیت توضیحات صفحه نمایش حداکثر توان مصرفی
100 سانتی متر 6 لیتر دیجیتال 2000

امتیاز کاربران

یخچال 5 فوت ایستکول مدل ميني بار 1835

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

نمودار مصرف انرژی نوع یخچال وزن نوع مقاومت در برابر برفک گنجایش یخچال
A یخچال و فریزر سایز مینی 22 کیلوگرم دیفراست 80 لیتر
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC685

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

ابعاد نوشیدنی‌های قابل تهیه تعداد نازل قهوه سیستم ایمنی قابلیت‌ها
35x17x35 سانتی‌متر اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو دو عدد سیستم خاموشی خودکار امکان تنظیم فاصله لیوان و نازل
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

سرخ کن بدون روغن گوسونیک مدل GAF-758

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سایر توضیحات طول سیم ظرفیت توضیحات صفحه نمایش حداکثر توان مصرفی
توان مصرفی 1750 وات، گنجایش 8 لیتر، تنظیم درجه ... 50 سانتی متر 8 لیتر صفحه لمسی 1750 وات
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

سرخ کن فیلیپس مدل HD9252

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

وزن طول سیم ظرفیت توضیحات صفحه نمایش حداکثر توان مصرفی
5 گرم 80 سانتی متر 0.8 لیتر صفحه نمایش لمسی 1400
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 10,000,001 تا 15,000,000 تومان

امتیاز کاربران

یخچال و فریزر 27 فوت جنرال پارس مدل SAM-RL770

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

نمودار مصرف انرژی نوع یخچال وزن نوع مقاومت در برابر برفک گنجایش یخچال
B کمبی بالا پایین (بالا یخچال پایین فریزر) 85 کیلوگرم نوفراست 265
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

جاروبرقی بوش مدل BGL8PRO5

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

ابعاد مدل طراحی تعداد چرخ تعداد سری تعداد پارویی
48x32x28 سانتی‌متر سیم جمع کن خودکار سه عدد دو عدد یک عدد
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

اسپرسوساز نوا مدل NOVA NCM-128EXPS

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

ابعاد حجم مخزن آب سیستم ایمنی دستگاه نمایش وضعیت قابلیت‌ها
350*300*200 سانتی‌متر 1.7 سیستم خاموشی خودکار معمولی امکان تنظیم فاصله لیوان و نازل
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

لباسشویی پاکشوما مدل TFU - 66100 WT ظرفیت 6 کیلوگرم

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

نوع مخزن سرعت چرخش موتور ظرفیت دیگ جهت بازشدن در شناسه
درب از جلو 1000 دور در دقیقه 6 کیلوگرم به سمت چپ 2900949015623
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWM-71137 ظرفیت 7 کیلوگرم

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

نوع مخزن سرعت چرخش موتور طبقه بندی رنگی ظرفیت دیگ اندازه دهانه در
درب از جلو 1000 دور در دقیقه تیتانیوم 7 کیلوگرم 500
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 15,000,001 تا 20,000,000 تومان

امتیاز کاربران

کولر گازی 12 هزار ایران رادیاتور مدل ICA-12CH-A

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

تعداد کمپرسور نوع کمپرسور کارایی رده مصرف انرژی نوع برد الکترونیکی کمپرسور
یک عدد روتاری سرمایش و گرمایش A دور ثابت
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

کولر گازی 12 هزار جنرال گلد مدل GG-MS12000 PLATINUM

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

تعداد کمپرسور نوع کمپرسور کارایی رده مصرف انرژی نوع برد الکترونیکی کمپرسور
یک عدد روتاری سرمایش و گرمایش A دور ثابت
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

کولر سلولزی 7000 تبخیری انرژی مدل EC0700

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

ابعاد وزن خالص جنس بدنه حجم کولر میزان ورودی آب
90 × 90 × 110 سانتی‌متر 85 کیلوگرم گالوانیزه 7000 CFM(فوت مکعب بر دقیقه) 44200 اینچ
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-CH700S ظرفیت 7 کیلوگرم

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

نوع مخزن نوع موتور سرعت چرخش موتور ظرفیت دیگ زاویه باز شدن در
درب از جلو تسمه‌ای 1000 دور در دقیقه 7 کیلوگرم 150 درجه
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

یخچال و فریزر 18 فوت امرسان مدل TFN18D

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

نمودار مصرف انرژی نوع یخچال وزن نوع مقاومت در برابر برفک گنجایش یخچال
A یخچال و فریزر 18 گلد فلت تاچ A 75 کیلوگرم نوفراست 335
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 20,000,001 تا 30,000,000 تومان

امتیاز کاربران

یخچال و فریزر ساید بای ساید 28 فوت ایکس ویژن مدل TF540

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

نمودار مصرف انرژی نوع یخچال وزن نوع مقاومت در برابر برفک گنجایش یخچال
A+ یخچال و فریزر ساید بای ساید 95 کیلوگرم نوفراست 296
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

کولر گازی 24 هزار مدل جنرال گلد GG-MS24000 PLATINUM

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

تعداد کمپرسور نوع کمپرسور کارایی رده مصرف انرژی نوع برد الکترونیکی کمپرسور
یک عدد روتاری سرمایش و گرمایش B دور ثابت
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9863

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

طول سیم ظرفیت توضیحات صفحه نمایش حداکثر توان مصرفی ظرفیت روغن
100 سانتی متر 7.3 لیتر لمسی 2225 7.3
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

یخچال و فریزر ساید بای ساید 19 فوت پاکشوما مدل P190S

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

نمودار مصرف انرژی نوع یخچال وزن نوع مقاومت در برابر برفک گنجایش یخچال
A++ یخچال و فریزر ساید بای ساید چهار در 97 کیلوگرم نوفراست 330
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

کولر گازی 18 هزار جی پلاس مدل GAC-HF18TQN1

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

نوع کمپرسور نوع برد الکترونیکی کمپرسور ظرفیت سرمایش-گرمایش کولر ظرفیت سرمایش ظرفیت گرمایش
روتاری دور ثابت 18000 18000 18200
مشخصات بیشتر

22 دیدگاه

  1. سلام دوست عزیز.
   سفید و سیلور از محبوب ترین رنگ های لوازم خانگی هستند که اکثر مردم به آن توجه می کنند. به نظر من سیلور بهترین انتخاب در هنگام انتخاب رنگ لوازم آشپزخانه برای خانه شما است. بهتر است به موارد زیر توجه کنید.
   لوازم آشپزخانه سفید:
   مزایا: آنها به راحتی اثر انگشت را نشان نمی دهند – آنها نسبت به رنگ های دیگر ارزان تر هستند – رنگ سفید یک رنگ خنثی است.
   معایب: آنها به راحتی لک مواد غذایی را نشان می دهند – آنها را می توان قدیمی در نظر گرفت – در هر خانه ای وجود دارند (تکراری).
   لوازم آشپزخانه سیلور:
   مزایا: برخی از لکه های مواد غذایی کمتر به چشم می آیند – تمیز کردن آنها بسیار آسان است – آنها می توانند آشپزخانه شما را مجلل تر جلوه دهند.
   معایب: اثر انگشت خیلی راحت خود را نشان می دهد – اگر از محصولات پاک کننده مناسب استفاده نکنید، می توانید به رنگ آسیب بزنید.

  1. سلام به شما.
   به نظر من سیلور محبوب ترین انتخاب برای لوازم آشپزخانه در سال های اخیر بوده است و این برای مدتی ادامه خواهد داشت. از آنجایی که اکثر مردم لوازم آشپزخانه نقره ای را ترجیح می دهند، این بهترین شانس شما برای افزایش ارزش بصری خانه شما در صورت خرید لوازم سیلور است.

 1. سلام ضمن تشکر از راهنمای عالیتون میخواستم بگم جهیزیه عروس سفید نقره ای هم خیلی جذابه😍👌🙏

 2. تغییر رنگ ماشین لباسشویی از سفید به سیلور بهترین کاری بود که انجام دادم اصلا هم پشیمون نیستم چون به دکوراسیون الان خونم خیلی بیشتر میاد 😍
  به شما هم پیشنهاد میکنم واسه عید در نظر بگیرینش 👌

 3. سلام به همه دوستای خوبم
  دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
  یخچال چه رنگی بخرم؟

  1. سلام دوست عزیز، اگر بین انتخاب رنگ سفید و سیلور برای آشپزخانه خود دچار شک و تردید شده اید، لازم است تا با ویژگی های هر کدام آشنا شوید.
   رنگ سفید برای اغلب خانه ها و سلیقه ها مناسب می باشد.
   اما افرادی که به دنبال دکوراسیون مینیمال و مدرن می باشند، اغلب از سیلور بهره می برند.

 4. سلام سایتتون عالیه 👌
  دوستان بهترین رنگ برای وسایل آشپزخانه عروس چه رنگیه به نظرتون؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا