سرگرمی و آموزشیکودک و نوزاد

35 مدل سبد اسباب بازی باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی

راهنمای خرید آنلاین سبد اسباب بازی

 • اتاق بازی کودکان شما فضای شخصی آنهاست. در اتاق خود، آنها می توانند بدون نگرانی از اینکه ممکن است دچار حادثه شوند، حرکت کنند، به لطف مراقبت بی عیب و نقص شما از کودک.
 • آنها می توانند در این اتاق هنرشان را بسازند، با اسباب بازی هایشان زندگی کنند. پس جای تعجب نیست که اتاق بازی کودکان شما هم آشفته ترین قسمت خانه شما باشد.
 • با این حال، آشفتگی یک فرصت عالی برای فرزندان شما برای یادگیری یک مهارت مهم زندگی است: سازماندهی و جمع کردن وسایل.
 • البته بهترین راه برای انجام این کار این است که مطمئن شوید همه چیز در اتاق بازی بچه‌ها جای خاص خود را دارد.
 • بنابراین، اگر می‌خواهید جلوی آشفتگی را بگیرید، ممکن است بخواهید به دنبال جعبه‌های نگهداری اسباب‌بازی برای اتاق بچه‌ها باشید.
 • سبد اسباب بازی محصولی است که برای نظم بخشیدن به وسایل کودک به کار می رود و در تمیز نگه داشتن فضای اتاق، نقش مهمی دارد.
 • معمولا در هر خانه ای که کودک خردسال باشد، تمیز نگهداشتن آن فضا سخت و دشوار خواهد بود.
 • گاهی اوقات بازی و شیطنت کردن بچه ها به یک دغدغه مهم برای مادران تبدیل می شود.
 • به همین خاطر خرید این محصول به آن دسته از مادرانی توصیه می شود که همیشه نگران تمیز کردن اتاق بعد از اتمام بازی فرزندشان هستند.
 • جعبه اسباب بازی باعث به وجود آمدن این مسئولیت در کودکان می شود که بعد از اتمام بازی حتما اسباب بازی های خود را درون سبد بیندازند و در تمیز کردن اتاق خود نقش مهمی داشته باشند.
 • اگر قصد تهیه این محصول کاربردی را دارید، حتما به راهنمای خرید آن توجه نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.
 • طرح های متنوعی از این وسیله از جمله: سبدهای کارتونی و فانتزی تولید و به بازار عرضه می شوند و شما می توانید حتی از طریق خرید اینترنتی این محصولات را خریداری نمایید.

در ادامه مقاله ما را همراهی کنید تا شما را با نکات مهم قبل از خرید بهترین و با کیفیت ترین جعبه اسباب بازی آشنا کنیم:

سبد اسباب بازی

اهمیت خرید قفسه و باکس اسباب بازی

جعبه اسباب بازی یکی از خریدهای مهم در هر خانه ای است که کودک خردسال دارد.

شیطنت و بازیگوشی در خمیره هر کودک خردسالی نهفته شده است.

حال فرض کنیم که اگر این شیطنت باعث بهم ریختگی فضای خانه و بی نظمی در همه قسمت های خانه شود. در اینجا است که خرید این وسیله کاربردی به افراد توصیه می شود.

 1. جعبه اسباب بازی از نامرتب بودن فضای اتاق بعد از اتمام بازی بچه ها جلوگیری می کند.
 2. شما با خرید این محصول می توانید حس مسئولیت را در فرزند دلبند خود ایجاد کنید که تمیز کردن اتاق خود را به تنهایی انجام دهد.
 3. با خرید این محصول دیگر نیازی نیست که اسباب بازی های فرزند خود را در جای غیر مرتبط خود قرار دهید و تمیز کردن اتاق در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.
 4. وجود سبد اسباب بازی باعث می شود که فرزند شما به راحتی بتواند به سراغ وسایل خود برود و با آنها بازی کند.
 5. این محصول از گم شدن مجموعه وسایل و اسباب بازی های فرزند شما جلوگیری می کند.

نکات مهم هنگام خرید سبد اسباب بازی

 • چه مدلی از محصول را در نظر دارید؟ سبد اسباب بازی کارتونی و…؟

در بازار انواع مختلفی از جعبه های اسباب بازی موجود هستند که شما با توجه به سلیقه خودتان می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید.

تنوع در طرح های این محصول به حدی زیاد است که شما با کمی جستجو می توانید آن طرح و مدلی که به پسند فرزندتان نزدیک تر است را خریداری نمایید.

 • به جنس سبد اسباب بازی توجه نمایید

هنگام خرید در نظر داشته باشید که چه جنسی از محصول به پسند شما نزدیک تر است.

تنوع جنس های مختلف جعبه اسباب بازی در بازار گسترده است. پلاستیک، چوب، فلز، پارچه و… از جمله جنس های موجود در بازار هستند که شما با توجه به در نظر گرفتن معایب و مزایای هر کدام می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 • سبد اسباب بازی در دار یا بدون در؟

هنگام خرید جعبه اسباب بازی در نظر داشته باشید که چه نوعی را می پسندید. جعبه اسباب بازی در دار یا بدون در؟

البته این مورد بستگی به سلیقه و پسند شما دارد که کدام نوع را در مقایسه با دیگری ترجیح می دهید.

این نکته را هم مد نظر داشته باشید که در دار بودن محصول از گم شدن اسباب بازی و وسایل کودک شما جلوگیری می کند.

جا دارد که بگوییم بیشتر بچه ها سبد اسباب بازی بدون در را می پسندند، زیرا می توانند در هر زمانی به اسباب بازی های خود دسترسی داشته باشند.

 • توجه به کاربردهای مختلف سبد اسباب بازی

مدل های متنوعی از این محصول تولید و به بازار عرضه می شوند که شما می توانید با توجه به کاربردهای متنوع آنها، جهت خرید اقدام نمایید.

سبد های اسباب بازی موجود در بازار چندین کاربرد دارند. به عنوان مثال کودک شما میتواند هم از آنها جهت قرار دادن مجموعه اسباب بازی های خود و هم به عنوان نوعی نیمکت استفاده نماید.

 • توجه به ملاحظات ایمنی هنگام خرید سبد اسباب بازی

هنگام خرید توجه داشته باشید که هر نوع محصولی را تنها به خاطر ظاهر زیبای آن تهیه نکنید.

به عنوان مثال نمونه هایی از این محصول به بازار عرضه می شوند که دارای چندین قفسه هستند.

اگر چه این محصولات زیبایی ظاهری دارند اما از لحاظ ایمنی ممکن است برای کودکان خطرساز باشد. پس حتما به ملاحظات ایمنی هنگام خرید سبد های اسباب بازی توجه نمایید.

 • امکانات سبدهای اسباب بازی

هنگام خرید به مجموعه امکانات ویژه ای که سبب تمایز جعبه اسباب بازی با محصولات دیگر شده است، توجه نمایید.

به عنوان مثال نمونه هایی از این محصول در بازار موجود هستند به دو نوع چرخ دار یا بدون چرخ تقسیم می شوند.

مدل چرخ دار این محصول مورد پسند بسیاری از کودکان است. یکی از مزیت های سبدهای اسباب بازی این است که جمع آوری وسایل بازی و همینطور نقل و انتقال آن راحت تر انجام می شود.

 • قابلیت تنظیم اندازه

شما مدلی را می‌خواهید که همه کاره باشد و بتوان از آن برای هر چیزی که به آن نیاز دارید استفاده کنید.

هر اتاق بازی متفاوت است و چیزهای بچه ها متفاوت هستند. بنابراین باید مطمئن شوید مدلی که می‌خرید می‌تواند با وسایل بچه‌تان سازگار شود.

از نظر ارتفاع قابل تغییر باشد و یا حتی ابعاد آن قابل تنظیم شدن باشد تا بتوان وسایلی با ابعاد مختلف را در آن جای داد.

 • آسان تمیز شود

ما می توانیم تصور کنیم که برنامه شما چقدر باید شلوغ باشد، بنابراین هر چیزی که وقت و انرژی را تلف می کند یک افزودنی ناخواسته برای خانواده است.

لوازم هنری و نوشیدنی‌ها می‌توانند روی سبد اسباب بازی ریخته و لکه‌دار شوند، در حالی که بچه‌ها ممکن است به‌طور تصادفی غذا را در سطل‌های خود بیاندازند.

بنابراین شما می توانید مدلی را انتخاب کنید که به راحتی تمیز شوند و سریع پاک شوند یا قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را داشته باشند.

 • فضای داخلی خود را مطابقت دهید

از آنجایی که در حال حاضر برای خرید اقدام کرده اید، چرا مدلی را انتخاب نکنید که با فضای داخلی شما مطابقت داشته باشد؟ این زیبایی خرید این روزهاست. اکنون پیدا کردن چیزهایی که نیاز دارید در ظاهری که می خواهید بسیار آسان تر است.

باکس اسباب بازی

راهنمای نگهداری جعبه اسباب بازی

راهنمای نگهداری هر محصولی بعد از خرید آن است که اهمیت ویژه ای پیدا می کند و در مورد وسیله ای مانند: سبد اسباب بازی کودکان هم باید به نحوه استفاده و همینطور نگهداری اصولی آن توجه کرد.

هنگام خرید این محصول به قابلیت شستشوی آن توجه نمایید، زیرا به عنوان یکی از مهمترین نکات کلیدی در خرید سبد اسباب بازی محسوب می شود.

در ذیل به مجموعه نکات مهم راهنمای نگهداری این محصول کاربردی می پردازیم:

 • بعضی مدل های پارچه ای که تولید و به بازار عرضه می شوند، قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارند و به راحتی قابل جداسازی هستند و تمیز کردن آنها به راحتی انجام می شود.
 • اما اگر قصد خرید مدل های پلاستیکی و چوبی این محصول را دارید، می توانید تنها با یک پارچه نمناک آن را تمیز نمایید.

جمع بندی خرید و قیمت سبد اسباب بازی

 • حالا احتمالا انواع و اقسام محصول و مشخصات آنها را می شناسید و طبق سلیقه‌ی خود به خوبی می دانید کدام یک را انتخاب کنید.
 • امیدواریم با مطالعه راهنمای خرید اینترنتی سبد اسباب بازی برای اتاق خواب کودک و مقایسه امروز وب سایت گرین لیست در دسته بندی کودک و نوزاد در زمان خرید به شما کمک کند.
 • شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر گونه سوال خود را برای ما ارسال کنید. خوشحالیم که برای مطالعه این مقاله وقت گذاشتید، متشکریم.
 • در ادامه برای کمک به شما دوستان عزیز چند مدل برتر از این محصول را جمع آوری کرده ایم، محصولاتی که توانسته اند نظر مثبت خریداران خود را جلب کنند.

مشاهده نسخه pdf مقاله: 35 مدل سبد اسباب بازی باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی

پیشنهادهایی برای شما

[digi-offers id=19893]
منبع
parentsneed

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا