زنانه

راهنمای خرید جوراب شلواری زنانه با معرفی مدل های شیک و زیبا

راهنمای خرید و قیمت انواع ساپورت و جوراب شلواری زنانه مجلسی

جوراب شلواری زنانه یکی از لباس های کاربردی زنانه می باشد که می توان آن را هم در مراسم رسمی و هم برای استفاده روزانه به تن نمود. در قدیم عموما این لباس را به عنوان یک محافظ برای پاهای خود می پوشیدند تا در اثر ضربه و مواردی از این قبیل آسیب نبینند. کم کم از دهه 1300 میلادی، جوراب شلواری زنانه در انواع رنگ ها و مدل های مختلف به بازار عرضه شد که اغلب بانوان آنها را با کت ها یا دامن های کوتاه استفاده می نمودند. در حال حاضر نیز مدل های مختلفی از جوراب های شلواری در بازار وجود دارد اما در این مقاله قصد داریم تا یک راهنمای خرید اینترنتی جوراب شلواری زنانه را در اختیارتان قرار دهیم تا بین مدل های موجود بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید سرهمی زنانه با معرفی مدل های شیک و زیبا 

نکات مهم هنگام خرید جوراب شلواری زنانه

از دهه 1800 میلادی اغلب افراد، جوراب شلواری زنانه را به عنوان یک پوشاک ثابت برای خانم ها در نظر گرفتند و به همین دلیل تحول عظیمی در تهیه آن صورت گرفت به گونه ای که بیش از ده ها نوع مدل جوراب وارد بازار گردید. از همین رو در ادامه نکات مهمی در خصوص خرید جوراب شلواری زنانه در اختیارتان قرار داده می شود تا بتوانید با در نظر گرفتن آنها بهترین خرید خود را انجام دهید:

  • به اندازه جوراب شلواری خود دقت نمایید:

به جرات می توان بیان داشت که یکی از فاکتورهای مهم در خرید جوراب شلواری زنانه، اندازه آن است. بسیاری از افراد تصور می نمایند که چون برخی از مدل ها فری سایز می باشند پس گزینه خوبی برای آنها است. اما توجه کنید اگر که جوراب شلواری بسیار تنگ یا کوچک باشد، به راحتی پاره می شود. از سوی دیگر پاها در جوراب شلواری های تنگ به گونه ای برجسته نشان داده می شوند که ظاهر خوبی نخواهد داشت.  با این توضیح توصیه می شود تا در زمان خرید حتما به اندازه جوراب دقت نمایید که متناسب با اندام و پاهای شما باشد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بهترین مقنعه با معرفی مدل های باکیفیت و شیک 

  • از مدل مناسب استفاده نمایید:

همانگونه که می دانید در حال حاضر استایل زنانه در یکی از 5 دسته فرم مثلث وارونه، مستطیلی، ساعت شنی، سیبی و گلابی دسته بندی می شود. از همین رو برای خرید جوراب شلواری زنانه لازم است تا مدلی را انتخاب نمایید که متناسب با بدن شما باشد:

  1. اگر بدن گلابی شکل دارید پس کمر شما از سایر بخش های بالاتنه پهن تر است. بنابراین به دنبال جوراب شلواری هایی باشید که دارای رنگ تیره هستند زیرا به راحتی کمر و باسن شما را کوچکتر نشان می دهند. در این مدل ها توصیه می شود تا مواردی که دارای خطوط افقی هستند را انتخاب نمایید زیرا شما را چاق نشان می دهند. برخی از انواع جوراب شلواری دارای گن است که برای این افراد گزینه خوبی می باشند.
  2. اگر بدن شما به صورت مثلث وارونه یا مخروطی است یعنی شانه های پهنی دارید و پاهای شما لاغر است. در این موارد می توانید از جوراب شلواری هایی استفاده نمایید که دارای طرح های مختلف هستند و رنگ های جذابی دارند. با این کار پایین تنه و مخصوصا پاهای شما بزرگتر نمایش داده می شود.
  3. اگر که بدن شما به صورت ساعت شنی است، در واقع یک اندام نرمال دارید. البته توجه نمایید که برای زیبا تر شدن استایل خود نباید مدل هایی را انتخاب نمایید که بالاتنه گشاد دارند اما برای جوراب شلواری می توانید از هر طرح و بافتی استفاده نمایید.
  4. اگر بدن مستطیلی دارید برای خرید جوراب شلواری زنانه باید مدل هایی را انتخاب نمایید که به کمر شما گودی جذابی ببخشد. از همین رو توصیه می شود تا مواردی را خریداری نمایید که دارای گن هستند و می توانند کمر شما نازک تر نشان دهند.
  5. اگر که بدن شما سیبی شکل است، یعنی باسن و شکم پهنی دارید. برای این مورد پیشنهاد می شود تا از انواع جوراب های شلواری دارای گن بهره ببرید. اگر لباس های بالاتنه شما طرح دار و جوراب شلواریتان ساده باشد، گزینه خوبی خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بهترین مانتو دخترانه با معرفی مدل های شیک و زیبا 

  • به تناسب قد خود و اندازه جوراب شلواری دقت داشته باشید:

مورد بعدی در خرید جوراب شلواری زنانه، توجه به موضوع قد است. اگر قد بلندی ندارید، بهتر است تا جوراب شلواری همرنگ سایر لباس های شما باشد تا بلند تر به نظر برسید. در مواردی که کفش با جوراب شلواری همرنگ باشد، قد شما بلند تر نشان داده می شود. اما اگر قد بلندی دارید باید از جوراب شلواری هایی استفاده نمایید که رنگ آنها در تضاد با رنگ بالاتنه است. در این صورت متعادل تر به نظر می رسید.

  • به ضخامت جوراب شلواری خود توجه نمایید:

در حال حاضر انواع جوراب های شلواری در بازار وجود دارند که هر کدام نیز یک نوع ضخامت دارند. عموما کاربرد این جوراب شلواری ها نیز متفاوت است. به طور مثال اگر مایل نیستید تا پاهای شما به صورت کامل پوشیده شود و جوراب شما بافت سبکی داشته که برای فصل های گرم مناسب باشد، استفاده از جوراب های شلواری نازک توصیه می شود. اما اگر جوراب های شلواری کلفت باشند به راحتی می توانند نواقص پوست را پنهان کرده و گزینه خوبی برای فصل های سرد سال باشند.

امروزه انواع مدل های جوراب شلواری در بازار وجود دارد. به طور مثال ممکن است تا در زمان خرید جوراب شلواری زنانه بای مواردی روبرو شوید که پنجه آنها شفاف است. به عبارت دیگر بافت جوراب شلواری از بالا تا پنجه به یک صورت است. این موارد با صندل گزینه خوبی باشند اما خیلی زود پاره می شوند. مدل هایی نیز وجود دارد که بر روی پنجه آنها برش خورده و کاملا باز است. ابن موارد برای کفش های بندی که انگشتان پا معلوم است، گزینه خوبی هستند. البته افرادی که عموما نیاز به وضو گرفتن دارند نیز از مدل مذکور استفاده می کنند. با توجه به مواردی که در راهنمای خرید اینترنتی امروز در دسته بندی مد و پوشاک بیان شد، هم اکنون می توانید با توجه به نیاز خود بهترین جوراب شلواری زنانه را خریداری نمایید.

پیشنهادهایی برای شما

[digi-offers id=22415]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا