لوازم برقی

راهنمای خرید بخاری برقی ( هیتر برقی ) با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان

راهنمای مطالعه

راهنمای خرید آنلاین بخاری برقی کم مصرف ارزان و باکیفیت

بخاری برقی ( هیتر برقی ) از جمله محصولاتی است که انرژی گرمایشی آن به وسیله برق تامین می‌شود و امروزه به دلیل کاربردهای مختلف آن، تقاضا جهت خرید این محصول افزایش یافته است. طراحی این وسیله برقی و تکنولوژی‌های بکار رفته در آن به نحوی است که فضای اطراف را به راحتی گرم کرده و در فصل زمستان با قطع شدن گاز با مشکلی از این بابت مواجه نخواهید شد.

از مهمترین ویژگی‌های این محصول می‌توان به عدم آلودگی و ایمنی بسیار بالای آن اشاره کرد. حتی در مناطقی که امکان مصرف سوخت‌های فسیلی وجود ندارد، استفاده از آن بسیار کارآمد است. اما از آنجایی که هیترهای برقی قیمت بالایی داشته پس نیاز است که قبل از تهیه آنها چه به صورت خرید اینترنتی یا حضوری، راهنمای مربوط به این لوازم برقی مطالعه شود که بعدا با حس پشیمانی مواجه نشوید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بهترین بخاری گازی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان 

انواع هیتر برقی و بخاری برقی فن دار کم مصرف از لحاظ نوع کارکرد

 • مدل سرامیکی: در طراحی این مدل جهت تولید گرما از سرامیک استفاده شده که به صورت یکنواخت، گرما را در فضای اتاق پخش می‌کند. در ساخت اتو مو هم از این تکنولوژی جهت تولید گرما استفاده شده است.
 • مدل روغنی: این مدل از هیتر برقی مجهز به تکنولوژی micathermic بوده که انرژی گرمایشی از طریق روغن موجود درون بخاری تولید می‌شود. کیفیت عملکردی این محصول بسیار بالا است به نحوی که استفاده از آن در فصل زمستان از لحاظ پخش یکنواخت گرما در همه قسمت‌های اتاق، بسیار کارآمد و مناسب است.
 • مدل مادون قرمز: تکنولوژی به کار رفته در طراحی این محصول از لحاظ تولید گرما به صورت تابشی بوده و به دو نوع تقسیم‌بندی‌ می‌شود: 1- بخاری‌ که درون آن لامپ کوارتزی جهت تولید گرما وجود دارد. 2- هیتری که دارای المنت میله‌ای جهت پخش حرارت در کل فضای اتاق است. هیتر برقی مادون قرمز علاوه بر کیفیت عالی آن، مناسب آندسته از افرادی است که به زیبایی محصول هم توجه می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید حوله خشک کن با معرفی مدل های بادوام و زیبا 

نکات مهم هنگام خرید بخاری برقی کم مصرف ارزان و هیتر برقی کم مصرف

 • تکنولوژی ساخت: تکنولوژی به کار رفته در بخاری ‌برقی از مهمترین مواردی است که قبل از خرید، باید مورد بررسی قرار گیرد. بعضی انواع این محصول تنها برای گرم کردن کل فضای محیط و سایر مدل‌های دیگر تنها برای گرم کردن اجسام رو‌به‌روی آنها، کاربردی است. به همین خاطر نیاز است که قبل از خرید به نحوه گرمایشی مدل‌های مختلف این وسیله برقی توجه نمایید. عموما هیترهای برقی از لحاظ فناوری گرمایشی به مدل‌های زیر تقسیم می‌شوند:
 1. گرمایش همرفتی: در بخاری‌های برقی که از فناوری گرمایش همرفتی برخوردار هستند، جریان حرارت معمولا به وسیله سیم‌پیچ‌ برقی، روغن یا سیم برق انتقال پیدا کرده و کل فضای اتاق را گرم می‌کند.
 2. گرمایش تابشی: از آنجایی که بخاری برقی ( هیتر برقی ) مجهز به فناوری تابشی تنها اجسام رو‌به‌روی خود را گرم می‌کند، بیشتر برای فضاهایی مانند: اتاق ‌خواب، اتاق‌های اداری کوچک، بسیار مناسب است.
 3. گرمایش Micathermic: در بخاری‌ برقی ( هیتر برقی ) مجهز به گرمایش Micathermic از دو نوع تکنولوژی همرفتی و تابشی جهت انتقال حرارت استفاده می‌شود. از آنجایی که این مدل بخاری بی سر و صدا بوده و از حرکت گرد و غبار موجود در هوا جلوگیری می‌کند، برای آندسته از افرادی که آسم یا مشکلات تنفسی دارند کاربردی است.
 • طراحی ظاهری محصول: از لحاظ طراحی ظاهری، مدل‌های مختلفی از بخاری‌برقی در بازار موجود بوده که ضروری است با توجه به نیاز خود و آشنایی با معایب و مزایای هر کدام، آنها را خریداری کنید. از رایج‌ترین مدل‌های موجود بخاری برقی ( هیتر برقی ) در بازار عبارتند از:
 1. مدل زمینی: این مدل مجهز به فن بوده و گرما را به خوبی در فضای اتاق پخش می‌کند. قابلیت حمل آسان آن از مهمترین مواردی است که باید به آن اشاره نمود.
 2. مدل کوچک: این مدل بخاری برای فضاهای کوچک طراحی شده و برای آندسته از افرادی که می‌خواهند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند، مقرون به صرفه است.
 3. مدل دیواری: این مدل بخاری بیشتر در کارگاه‌ها قابل استفاده بود و از لحاظ نصب روی دیوار یا درون آن قرار می‌گیرد.
 4. مدل قرنیزی: در بیشتر ساختمان‌های قدیمی از این نوع بخاری جهت انتقال گرما استفاده می‌شود و پخش حرارت از کف به سقف صورت می‌گیرد.
 • توان گرمایشی: قدرت گرمایشی دستگاه از جمله موارد دیگری است که باید با توجه به عواملی مانند: تعداد المنت، پره و لامپ‌های بخاری برقی ( هیتر برقی ) مورد بررسی قرار گیرد. زیرا توان دستگاه در گرم کردن محیط با تعداد این عوامل مشخص می‌شود.
 • ایمنی محصول: بخاری‌های برقی ( هیتر برقی ) دارای سیستم ایمنی قطع خودکار بوده که مانع گرم شدن بیش از حد فضای اتاق می‌شوند.
 • داشتن تایمر: بعضی از مدل‌های این محصول از قابلیتی مانند: تایمر برخوردار بوده که می‌توان آن را در فواصل زمانی معین، روشن یا خاموش نمود.
 • داشتن ترموستات: وجود ترموستات در ساختار بخاری برقی ( هیتر برقی ) از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و باعث تنظیم درجه حرارت دستگاه در شرایط خاص می‌شود.
 • سنسور دما: بسیاری از بخاری‌های برقی ( هیترهای برقی ) از سنسور دما برخوردار بوده و این قابلیت باعث خاموش شدن اتوماتیک دستگاه پس از رسیدن محیط به دمای مطلوب می‌شود.
 • بخاری برقی فن دار: با توجه به نیاز خود و فضای محیط جهت خرید بخاری‌ برقی اقدام نمایید. ساختار این دستگاه به نحوی است که تنها جهت گرم کردن فضاهای کوچک قابل استفاده است. اگر تمایل به استفاده از این محصول برای مکان‌های بزرگ‌تر دارید، تهیه بخاری‌ برقی فن‌ دار به شما توصیه می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بهترین رادیاتور پنلی با معرفی مدل های بادوام و زیبا 

راهنمای نگهداری از بخاری برقی ( هیتر برقی )

 • فن هیتر در مواقع لازم باید تمیز شود. جهت این کار دستگاه را از برق جدا کرده و بعد از خنک شدن بدنه آن از پارچه تمیز و مرطوب برای تمیز کردن بخاری استفاده کنید.
 • از ورود آب به درون فن هیتر جلوگیری کرده و اگر به مدت زمان طولانی از آن استفاده نمی‌کنید، حتما دستگاه را از برق جدا کرده و آن را در جعبه مخصوص به خود قرار دهید.
 • جهت تمیز کردن فن هیتر به هیچ عنوان از مواد و شوینده‌های شیمیایی استفاده نکنید. زیرا با این کار به بدنه و سطح بیرونی دستگاه آسیب وارد می‌کنید. به نحوی که بخاری برقی از کیفیت قبلی خود جهت استفاده برخوردار نیست.
 • اگر هرگونه خمیدگی، پارگی بر روی کابل هیتر مشاهده کردید، حتما جهت تعویض آن اقدام نمایید و یا جهت ایمنی بیشتر از کمک متخصص در این زمینه استفاده کنید.
 • به دلیل جرقه زدن المنت‌های درون فن بخاری ‌برقی به هیچ عنوان آن را در برابر مواد اشتعال‌زا مانند: بنزین، اتر و الکل قرار ندهید.
 • وسایلی مانند: پتو ، لباس ، پرده و… را در فاصله دورتری از فن هیتر قرار دهید، زیرا در غیر اینصورت امکان آتش‌سوزی و آسیب به اموال شما وجود دارد.

سخن آخر: حالا احتمالا انواع هیتر برقی و بخاری برقی فن دار کم مصرف از لحاظ نوع کارکرد و نکات مهم هنگام خرید بخاری برقی کم مصرف ارزان قیمت را می شناسید و طبق سلیقه‌ و نیاز خود به خوبی می دانید کدام مدل را انتخاب و خرید نمایید. امیدواریم راهنمای خرید اینترنتی و مقایسه محصولات امروز گرین لیست در دسته بندی لوازم خانگی برقی در زمان خرید آنلاین به شما کمک کرده باشد. شما مخاطبان عزیز می توانید برای افزایش کیفیت و تکمیل مقالات، نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

در ادامه مقاله امروز برای کمک به شما لیستی از چند مدل محبوب را گردآوری کرده ایم که به راحتی می توانید مشخصات آنها را با هم مقایسه کنید. محصولاتی که توانسته اند با کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی رضایت خریداران خود را جلب کنند.

پیشنهادهایی برای شما

محصولات پیشنهادی این مقاله
محدوده قیمت 200,000 تا 400,000 تومان

امتیاز کاربران

هیتر شایان مدل ماندگار

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سایر توضیحات تنظیمات حرارت ابعاد ولتاژ ورودی برق حداکثر توان گرمایشی
هیتر برقی شایان چهارگوش مدل ماندگار صفحه لعابی ... 600 وات 17x17x14 سانتی‌متر 220 ولت 600
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

بخاری برقی آریا کد 40

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

تعداد پره‌ها خصوصیات سیستم ایمنی قابلیت‌ها قابلیت نصب
2 تایمر قفل کودک تنظیم دما زمین
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

بخاری برقی طاها مدل BO1000

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

تنظیمات حرارت ابعاد میزان پوشش دهی حداکثر توان گرمایشی وزن
دارد 28×25×11 سانتی‌متر 500 وات 10 750 گرم

امتیاز کاربران

کرسی برقی ماهان سازه مدل MA.601

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سایر توضیحات خصوصیات قابلیت نصب مشخصات انرژی تنظیمات حرارت
- کرسی برقی ماهان سازه مدل MA.601 - فوق العاده ... ترموستات ایمنی رو میزی، زمین A+++ دارد
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

المنت گرمایش از کف حرارتی مدل سیلیکونی 220 ولت طول 14 متر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سایر توضیحات تنظیمات حرارت ابعاد ولتاژ ورودی برق حداکثر توان گرمایشی
(گرمای این المنت به طول المنت بستگی دارد) هنگام... ندارد 1400 سانتی‌متر 220 ولت ولت 100
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 400,001 تا 800,000 تومان

امتیاز کاربران

بخاری برقی یونیک لایف مدل UL-2411 تکی

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سایر توضیحات خصوصیات سیستم ایمنی قابلیت‌ها تنظیمات حرارت
اجاق برقی یونیک لایف مدل UL-2411 دارای توان حرا... ترموستات ایمنی سیستم قطع خودکار تنظیم دما دارای ترموستات تنظیم دما
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

هیتر برقی یونیک هوم مدل SINGLE

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سایر توضیحات سیستم ایمنی قابلیت‌ها قابلیت نصب مشخصات انرژی
ابعاد 20x20 قطر صفحه 15.5 تنظیم دما دارد گرم نگ... سیستم قطع خودکار تنظیم دما رو میزی، زمین 220240v ,50-60HZ
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

هیتر برقی مدل YQ105

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

تنظیمات حرارت ابعاد حداکثر توان گرمایشی وزن
دارد 80x140x140 سانتی‌متر 500 0.7 گرم

امتیاز کاربران

بخاری برقی مدل هیرو

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

تعداد پره‌ها قابلیت نصب تنظیمات حرارت ابعاد ولتاژ ورودی برق
3 زمین، رو میزی دارد 38x12x23 سانتی‌متر 220 ولت
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

بخاری برقی گرما گستر مهر مدل Toyoset

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

تعداد پره‌ها خصوصیات سیستم ایمنی قابلیت نصب مشخصات انرژی
3 تایمر قفل کودک دیوار، زمین، رو میزی قابلیت اتصال به برق شهری
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 800,001 تا 1,000,000 تومان

امتیاز کاربران

بخاری برقی برفاب مدل QH-2000

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سایر توضیحات اقلام همراه تنظیمات حرارت ابعاد حداکثر توان گرمایشی
- رومیزی - جنس بدنه: پلاستیک - مجهز به ترموستات... دفترچه راهنما دارد 24x12.5x25 سانتی‌متر 1500 وات
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

بخاری برقی مدل YND-500

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سایر توضیحات خصوصیات قابلیت نصب تنظیمات حرارت ابعاد
بخاری برقی فن دار- زمان گرم شدن 3 ثانیه- جنس بد... دارای فن زمین، رو میزی 1 9.5x12.5x18.5 سانتی‌متر
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

بخاری برقی گرما گستر مهر مدل فن دار

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

خصوصیات سیستم ایمنی قابلیت‌ها قابلیت نصب تنظیمات حرارت
دارای فن سیستم قطع خودکار سوئیچ ایمنی زمین، رو میزی دارد
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

فن هیتر برقی جی ال نیوا مدل FH-04

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

خصوصیات سیستم ایمنی قابلیت‌ها تنظیمات حرارت ابعاد
تایمر قفل کودک تنظیم دما دارد 260x220x100 سانتی‌متر
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

بخاری برقی تولیپس مدل EH-101

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سایر توضیحات خصوصیات تنظیمات حرارت ابعاد حداقل توان گرمایشی
دارای بدنه سرد دارای سیستم قطع خودکار ارتفاع: 2... دارای فن تنظیم درجه حرارت در 7 سطح 28x14x23 سانتی‌متر
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 1,000,001 تا 2,000,000 تومان

امتیاز کاربران

بخاری برقی پارس خزر مدل FH2000P

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

خصوصیات قابلیت‌ها قابلیت نصب تنظیمات حرارت ابعاد
تایمر تنظیم دما زمین، رو میزی دارد 26.0x26.0x12.5 سانتی‌متر
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

بخاری برقی پارس خَزر مدل SG-HF2000

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

خصوصیات قابلیت‌ها قابلیت نصب تنظیمات حرارت ابعاد
دارای فن تنظیم دما زمین، رو میزی 2 حرارت 26x26x13 سانتی‌متر
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

بخاری برقی پویان خزر کد 2200

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

خصوصیات قابلیت‌ها تنظیمات حرارت ابعاد حداکثر توان گرمایشی
تایمر قابلیت تنظیم دما دارد 550x380x200 سانتی‌متر 2200
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

بخاری برقی ایران شرق مدل 2600 لنیا

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سیستم ایمنی قابلیت‌ها قابلیت نصب تنظیمات حرارت ابعاد
سیستم خاموشی خودکار تنظیم توان رو میزی، زمین 3 حالته 56x29x56 سانتی‌متر
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

فن هیتر فایو مدل 1900WATT YSNFJ001XD

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

تنظیمات حرارت ابعاد حداکثر توان گرمایشی وزن
دارد 40x30x15 سانتی‌متر 1900 1500 گرم
محدوده قیمت 2,000,001 تا 4,000,000 تومان

امتیاز کاربران

بخاری برقی بروات مدل BL_32000

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

سایر توضیحات خصوصیات امکانات ضد فرسودگی سیستم ایمنی قابلیت‌ها
+فن دار +ترموستات +سنسور واژگ.نی ایمنی اتوماتیک... ترموستات ایمنی سیستم ضد رسوب سیستم خاموشی خودکار تنظیم توان
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

بخاری برقی هاوایی مدل 2236

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

تعداد پره‌ها خصوصیات سیستم ایمنی قابلیت‌ها قابلیت نصب
6 المنت دارای فن سیستم قطع خودکار تنظیم دما زمین
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

پنکه حرارتی ارشیا مدل SF-2921A

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

تعداد پره‌ها تنظیمات حرارت ابعاد حداکثر توان گرمایشی وزن
10 ریموت کنترل 44x42x147 سانتی‌متر 75 وات 6000 گرم

امتیاز کاربران

بخاری برقی ارشیا مدل SH-1471A فن دار

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

خصوصیات سیستم ایمنی قابلیت‌ها قابلیت نصب اقلام همراه
دارای فن سیستم قطع خودکار قابلیت تنظیم ارتفاع زمین، رو میزی ریموت کنترل، دفترچه راهنما
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

بخاری برقی سانی مدل FANDAR-AZARIN

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

خصوصیات سیستم ایمنی تنظیمات حرارت ابعاد حداکثر توان گرمایشی
دارای فن سیستم خاموشی خودکار دارد 45x45x115 سانتی‌متر 1200 وات
مشخصات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا