ابزار غیر برقی

راهنمای خرید آچار همه کاره با معرفی مدل های کاربردی

آچار همه کاره که با عناوینی مثل آچار بکس جادویی یا آچار بکس هم در بین مردم شناخته می شود، در واقع ابزاری است که با ساختار منحصر به فرد خود می تواند برای کار کردن با انواع پیچ ها و مهره ها مورد استفاده قرار بگیرد و نیاز شما برای جابجایی و به همراه داشتن طیف وسیعی از آچارهای مختلف نخواهید داشت.

ساختار آچار همه کاره

از نظر ساختار فیزیکی سه بخش اصلی دارد:

 • بخش اول مربوط به دسته جغجغه ای آچار همه کاره است.
 • بخش دوم تخت عنوان مبدل آچار همه کاره نامیده می شود.
 • بخش سوم از این نوع آچار به انواع سری های سوزی آچار همه کاره اختصاص می یابد.

همین بخش قابلیت باز و بسته کردن انواع مختلف پیچ ها و مهره ها در اندازه های مختلف را به آچار همه کاره میدهد.

کاربردهای این نوع آچار

سری های بکار رفته در آچار همه کاره متشکل از چندین سوزن با سطح مقطع شش ضلعی است که باعث اتصال این نوع آچار  به انواع مختلف پیچ ها و مهره ها می شود، به این صورت که آچار به شکل پیچ و مهره ها در آمده و به راحتی می توان آنها بدون اینکه شل باشند، باز و بسته کرد.
اصلی ترین کاربرد این نوع آچار  در حوزه کارهای تاسیسات صنعتی است و وقتی نیاز به انجام تعمیرات و یا نصب تجهیزات و دستگاه های مختلف باشد، این ابزار می تواند در بهم وصل کردن انواع لوله بوسیله پیچ ها و مهره ها مفید باشد.
علاوه بر راه اندازی کردن و تعمیرات دستگاه ها در مقیاس صنعتی، از این ابزار برای انجام تعمیرات خودرو هم نقش دارد و بدون نیاز به استفاده از چندین آچار، می توام به راحتی به کار تعمیرات و عوض کردن قطعات مختلف خودروها پرداخت.
از این ابزار برای کارهای مختلف تعمیرات و نصب تاسیسات آبی و گازی هم می توان استفاده کرد و کارایی لازم را دارد.

ویژگی های این نوع آچار

 • مهم ترین ویژگی این آچار  مربوط به کارایی آن میباشد یعنی امکان باز و بسته کردن انواع مختلف پیچ ها و مهره های بکار رفته در وسایل مختلف است.
 • وزن سبک و حمل و نقل آسان و بدون دردسر.
 • برخورداری از یک پوشش پلاستیکی که امکان باز و بسته کردن پیچ ها و مهره ها در دستگاه هایی که احتمالاً حاوی الکتریسیته هستند را به کاربر می دهد و آسیبی به دست وارد نمی شود.
 • عدم ایجاد ساییدگی روی سطح پیچ ها و مهره ها به لطف سری های متنوع.
 • ضد زنگ بودن بدنه بخاطر استیل بکار رفته در ساختار این مدل آچار.

قیمت آچار همه کاره

عوامل مختلفی در تعیین قیمت آچار همه کاره نقش دارند، مثلا این که تحت نام کدام برند تجاری به بازار عرضه می شود که شاید مهم ترین عامل هم باشد، سایر موارد عبارتند از این که:

 • متریال بکار رفته در آن تا چه حد باکیفیت هستند.
 • برای چه کارهایی مورد استفاده قرار می گیرند.
 • وارداتی بوده یا از تولیدات داخلی به حساب می آید.

همه مواردی که گفته شد می توانند باعث شوند تا این محصول طیف قیمتی متفاوتی داشته باشد.

خرید آچار همه کاره

به خاطر ویژگی‌های منحصر به فرد و کارایی بالای این محصول می توان گفت کهآ در بین مصرف کنندگان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و نرخ فروش بالایی دارد.
پس اگر شما هم تصمیم به خرید آچار همه کاره گرفته‌اید باید به سراغ فروشگاه های عرضه کننده ابزارآلات بروید.
امروز این محصول را علاوه بر فروشگاه های حضوری براحتی می توانید در فروشگاه های اینترنتی عرضه ابزارآلات پیدا کنید و پس مشاوره گرفتن از کارشناسان و بررسی ویژگی های محصول اقدام به خرید آنلاین آچار همه کاره کنید که هم خرید آسان تری را تجربه می کنید و هم هزینه های جانبی رفت و آمد را نمی پردازید و هم در وقت تان صرفه جویی می شود.

بهترین نوع این نوع آچار

برای پیدا کردن و انتخاب بهترین نوع این محصول باید موارد مختلفی را مد نظر قرار دهید:

 • تناسب بین قیمت تمام شده محصول و میزان کارآیی؛ یعنی اینکه با توجه به هزینه ای که می کنید، آچار  عملکرد رضایت  بخش و ارزش خرید بالایی داشته باشد.
 • متریال به کار رفته در این نوع آچار  باید از بهترین نوع باشد؛ یعنی اینکه جنس استیل بدنه از نوع ضدزنگ باشد و به مرور زمان دچار خوردگی نشود  وپلاستیک به کار رفته در دسته باید از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد و به آسانی کنده نشود.
 • طراحی ارگونومیک مناسب از دیگر ویژگی‌های یک آچار خوب است؛ به نحوی که با در دست گرفتن و کار کردن با آن دست احساس آزردگی نکند.

اگر بتوانید آچاری پیدا کنید که همه یا اکثر این خصوصیت ها را داشته باشد می توانید اذعان کنید که در خرید بهترین نوع آچار موفق شده اید.

پیشنهادهایی برای شما

محصولات پیشنهادی این مقاله
محدوده قیمت 0 تا 200,000 تومان
محدوده قیمت 200,001 تا 300,000 تومان
محدوده قیمت 300,001 تا 400,000 تومان
محدوده قیمت 400,001 تا 600,000 تومان
محدوده قیمت 600,001 تا 3,000,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا