لوازم اداریلوازم تحریر

۲۵ مدل کوله پشتی و کیف مدرسه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتی

راهنمای خرید کیف مدرسه دخترانه و پسرانه

کوله پشتی و کیف مدرسه یکی از اقلام مهم و اساسی است که باید برای رفتن فرزند خود به مدرسه تهیه نمایید.

انواع کیف های موجود با قیمت ها و طرح های گوناگون که امروزه در بازار وجود دارند، خرید را برای افراد دشوار می نمایند.

از همین رو در این مقاله قصد داریم تا یک راهنمای خرید کیف مدرسه را در اختیارتان قرار دهیم تا به کمک آن بهترین خرید خود را انجام دهید.

پیشنهاد مطالعه: ۲۵ مدل خودکار روان و خوش دست با خرید اینترنتی

نکات مهم و تاثیرگذار در قیمت کیف مدرسه

اگر مایل هستید تا بهترین کیف و کوله مدرسه را برای فرزند خود تهیه نمایید لازم است تا به موارد زیر توجه ویژه ای داشته باشید.

 • سایز

سایز کوله یا کیف مدرسه باید متناسب با سن و سایز کودک باشد. باید به اندازه‌ای بزرگ باشد که تمام وسایل مورد نیاز را در خود جای دهد، اما نه آنقدر بزرگ که حمل آن برای کودک ناراحت کننده باشد.

 • راحتی

پوشیدن کیف باید راحت باشد، دارای بند های شانه ای و پشتی بالشتکی باشد. همچنین باید سبک باشد، زیرا کیف سنگین می تواند به کمر کودک فشار وارد کند.

 • کوله پشتی و کیف مدرسه سبک و با کیفیت تهیه نمایید

به عنوان یک قانون کلی باید در نظر داشته باشید که کیف مدرسه دخترانه فانتزی شما باید پس از قرار دادن وسایل در آن حدود 15 الی 20 درصد از وزن کودک را داشته باشد. از همین رو محققان بیان می دارند که یک کیف سبک انتخاب نمایید. به عنوان یک قانون کلی بیان می شود که اگر وزن کیف حدود 8 کیلوگرم باشد برای حمل آن باید دو برابر بیشتر از سایر افراد انرژی مصرف نمود. البته توجه به این موضوع نیز مهم می باشد که این مورد به استخوان بندی و اندام های بدن کودک نیز فشار وارد می نماید.

 • بند های کوله پشتی و کیف مدرسه نباید بزرگتر از شانه های فرزند شما باشد

برخی از والدین در زمان خرید کیف و کوله مدرسه توجه نمی نمایند که عرض کیف و بندهای آن نباید از شانه های فرزند بیشتر باشد. از همین رو تنها به اندازه دقت نموده و یک کیف بزرگ خریداری می نمایند. همین مورد نیز موجب می شود که کودکان در زمان حمل نمودن آن دچار مشکل شوند. کیف ها باید به گونه ای باشند که بتوان آنها را به آسانی حمل نمود.

 • محفظه ها

کیف مدرسه باید دارای محفظه های کافی برای مرتب کردن وسایل مانند کتاب، دفتر و لوازم التحریر باشد. این کمک می کند تا همه چیز را مرتب نگه دارید و از گم شدن چیزها جلوگیری کنید.

 • با کیفیت بودن کیف ها دارای اهمیت است

یکی دیگر از نکات مهم خرید کیف و کوله مدرسه، توجه به با دوام بودن کیف است. همواره باید در نظر داشته باشید که اغلب کودکان بدون قانون و به صورت بی نظم وسایل را درون کیف خود قرار می دهند. همین مورد ممکن است به اطراف کیف فشار بالایی وارد نماید. از همین رو توصیه می شود تا مواردی را خرید نمایید که دارای آستر و کیفیت لازم باشند. به عبارت دیگر اگر وسایل متفاوت درون کیف قرار گرفت به شانه ها آسیب وارد نشود.

 • به نوع بندها دقت نمایید

در زمان خرید کیف مدرسه دخترانه دبیرستانی جدید توجه به نوع بندهای کیف نیز دارای اهمیت می باشد. عموما بیان می شود که کیف هایی را خریداری نمایید که از جنس چرم باشند. البته چرم بودن به تنهایی کفایت نمی نماید. این بندهای چرمی می بایست حتما با پنبه پر شده باشند. با این کار فشاری بر استخوان های شانه وارد نمی شود. بندها نقش مهمی در خرید کیف دارند زیرا باعث می شود تا وزن منتقل شده بر روی شانه ها به خوبی پخش شود.

پیشنها مطالعه: ۲۵ مدل جامدادی زیبا و باکیفیت با خرید اینترنتی 

 • تهیه کیف چرخ دار

بسیاری از والدین در زمان خرید کیف مدرسه دخترانه ابتدایی ارزان، برای انتخاب بین کیف چرخ دار و غیر چرخدار دچار شک و تردید می شوند. از همین رو باید دقت داشته باشید که نوع کاربرد فرزند شما چیست؟ اگر فرزند شما نیاز ندارد تا هر روز پله های زیاد را بالا و پایین رود و کیف را حمل نماید، گزینه های چرخ دار، بهتر می باشند. اما تصور نمایید که آپارتمان یا مدرسه فاقد آسانسور باشد، در این صورت حمل نمودن کیف و کوله مدرسه چرخ دار بسیار دشوار خواهد شد.

 • برخی از انواع کوله پشتی و کیف مدرسه دارای بند حمایت کننده می باشند

خوشبختانه امروزه برای تولید کیف و کوله مدرسه، حساسیت بیشتری به خرج داده می شود. در همین راستا برخی از کوله پشتی هایی که در بازار وجود دارند در بخش جلوی سینه خود یک بند حمایت کننده دارند. این بند موجب می شود تا وزن کوله بر روی بدن پخش شود. از همین رو وزن کوله متعادل تر خواهد شد. در زمان خرید دقت داشته باشید که هیچ وقت کوله شما نباید به صورت آویزان قرار گیرد یا در بخش پایین کمر باشد. شما می توانید به کمک این حمایت کننده ها کوله ها را دقیقا تا روی کمر محکم نمایید.

 • کوله پشتی و کیف مدرسه یک طرفه نمی تواند انتخاب خوبی برای شما باشد

همان طور که در بالا بیان شد، امروزه انواع مختلفی از کوله پشتی مدرسه دخترانه در بازار یافت می شوند. برخی از این موارد دارای بند های یک طرفه هستند. عموما خرید این کیف ها توصیه نمی شود زیرا موجب می شود تا فشار تنها بر روی یک شانه وارد شود. از همین رو بهتر است تا گزینه هایی را خریداری نمایید که دارای دو بند می باشند. از سوی دیگر این بندها باید قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشند. شما باید بتوانید با توجه به سایز بالاتنه کودک و اندازه کیف، بند را بر روی شانه میزان نمایید.

 • جنس کوله پشتی و کیف مدرسه مهم است

کیف و کوله مدرسه که امروزه در بازار مشاهده می نمایید، در انواع طرح ها و رنگ ها وجود دارند. اما اگر مایل هستید تا گزینه ای را خریداری نمایید که کارایی خوبی داشته باشد و دوام بالایی نیز از خود نشان دهد، به سراغ کوله های برزنتی بروید. این موارد کمتر تغییر شکل می دهند. از سوی دیگر می توان آنها را در انواع مدل ها و اندازه مشاهده نمود و از بین آنها خرید خود را انجام داد.

 • کیف شما باید دارای دسته های مختلف باشد

این مورد نیز جزء موارد مهم برای خرید کیف و کوله مدرسه می باشد. شما باید در نظر داشته باشید که کیف و کوله شما به هیچ وجه نباید باعث آزار بدن گردد. در همین راستا توصیه می شود تا مواردی را انتخاب نمایید که بندهای متفاوتی داشته باشد. در این صورت اگر احیانا شانه ها خسته شدند می توانید از بندهای دستی استفاده نمایید.

 • سبک

اگرچه به اندازه ملاحظات عملی مهم نیست، اما انتخاب کیف مدرسه ای که کودک دوست داشته باشد و نسبت به آن احساس خوبی داشته باشد، می تواند به استقلال و احساس استایل او کمک مثبتی کند. با این حال، راحتی و عملکرد باید در اولویت باشد.

پیشنهاد مطالعه: ۲۵ مدل پاک کن برتر و پرفروش با خرید اینترنتی

کیف مدرسه دخترانه راهنمایی

 • کیف مدرسه دخترانه راهنمایی یک کوله پشتی یا یک کیف دوشی است که به طور خاص برای دختران در این سن طراحی شده است تا وسایل مدرسه، کتاب های درسی، دفترچه یادداشت و سایر وسایل ضروری مدرسه را به شیوه ای راحت و منظم حمل کنند.
 • این کیف‌ها در رنگ‌ها، اندازه‌ها و طرح‌های مختلف عرضه می‌شوند که مورد علاقه دختران  در این سن می باشد. آنها معمولاً دارای چندین محفظه و جیب برای قرار دادن وسایل مختلف و حفظ امنیت و دسترسی آسان به آنها هستند.
 • تسمه‌ها و پنل‌های پشتی نیز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که راحتی و پشتیبانی را برای پوشنده، به ویژه هنگام حمل بارهای سنگین فراهم کنند.
 • به طور کلی، کیف مدرسه دخترانه راهنمایی یک اکسسوری ضروری برای دانش آموزان است و حمل و نقل وسایل مدرسه را برای آنها آسان تر می کند و آنها را در طول روز مدرسه مرتب نگه می دارد.

جمع بندی خرید اینترنتی کیف مدرسه

 • به طور کلی، سرمایه گذاری روی یک کیف مدرسه با کیفیت خوب که به خوبی برای کودک مناسب باشد، پوشیدن آن راحت باشد و فضای کافی برای همه وسایل او داشته باشد، می تواند تفاوت بزرگی در تجربه کلی مدرسه او ایجاد کند.
 • باید بدانید که خرید کوله پشتی و کیف مدرسه حساس است و لازم است تا فاکتورهای ذکر شده در بالا را به خاطر بسپارید. هر کدام از این فاکتورها موجب می شود تا قیمت کیف مدرسه پسرانه ابتدایی یا هر نوع کیف مدرسه دیگری متغیر باشد.

مشاهده نسخه pdf مقاله: ۲۵ مدل کوله پشتی و کیف مدرسه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتی

پیشنهادهایی برای شما

[digi-offers id=22779]

25 دیدگاه

 1. کوله پشتی دخترانه مدل Hello Kitty SK93140 رو به همه پیشنهاد میکنم مخصوصا اگر دخترتون کلاس اوله 😍👌

 2. کوله پشتی پسرانه مدل VESTAR-1100 رو از دیجی کالا خریدم و خیلی راضی بودم
  هم کیفیت عالی و هم قیمت مناسب

 3. من اگر هزار بار برگردم به دوران ابتدایی کیف مدرسه چرخدار رو انتخاب میکنم 😍👌

 4. سلام با تشکر از مجله عالیتون 👌👌
  یک سوال داشتم بهترین برند برای کیف مدرسه دخترانه خارجی چیه؟

 5. کیف مدرسه پسرانه دبیرستانی مدل HW1 رو تو فروش ویژه از دیجی کالا خریدم هم قیمتش خوب بود هم جنسش خوب بود هم خیلی جادار بود

 6. سلام باتشکر از مجله خوبتون
  لطفا چند مدل کوله پشتی دخترانه برای دبیرستان هم پیشنهاد بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا