زنانه

۲۵ مدل چادر مشکی زنانه باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتی

راهنمای خرید چادر مشکی زنانه

چادر مشکی زنانه پوشش‌ کاملی برای زنان کشورهای مسلمان است. زیباترین نوع حجاب برای یک خانم مسلمان، استفاده از چادر است. در کمد لباس آن‌دسته از خانم‌هایی که چادری نیستند، مطمئنا می‌توان مدل‌های متنوع چادر جهت شرکت در عزاداری‌ها و مراسمات مختلف را یافت.

امروزه مدل‌های مختلفی از چادر مشکی در بازار وجود دارد که انتخاب را برای خریداران بسیار سخت و دشوار کرده است. اینکه شما چه مدل از چادر را جهت پوشش خود انتخاب می‌کنید تا حد زیادی به سلیقه فردی شما بستگی دارد. در ادامه راهنمای خرید اینترنتی امروز به نکات مهم تاثیرگذار در خرید چادر اشاره خواهیم کرد تا انتخاب را برای شما آسان‌تر نماییم.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید توربان

نکات مهم و تاثیرگذار در خرید و قیمت چادر مشکی زنانه

 • جنس چادر زنانه

چادر مشکی زنانه جنس‌های مختلفی دارد. شما می‌توانید با بررسی جنس پارچه تا حد زیادی متوجه کیفیت تولیدی آن شوید. اما مهمترین نکته‌ای که در این زمینه باید به آن توجه کنید، مشخص کردن نوع استفاده از چادر است.

اگر می‌خواهید از چادر در مجالس رسمی استفاده نمایید، بهتر است که دنبال جنس‌های باکیفیت و گران‌قیمت باشید. اما اگر تنها جهت استفاده معمولی می‌خواهید از چادر استفاده کنید، بهتر است دنبال جنس‌های سبک‌تر باشید.

 • نحوه دوخت چادر زنانه

چادر مشکی زنانه از جمله لباس‌هایی است که به هنگام خرید آن باید موارد زیادی را در نظر گرفت. اگر می‌خواهید کیفیت تولیدی چادر را بررسی نمایید به نحوه دوخت آن توجه نمایید. نحوه دوخت به تنهایی مشخص کننده کیفیت تولیدی چادر است.

از طرفی هم در نظر داشته باشید که چادر مورد نظر شما پارگی نداشته باشد. زیرا بسیاری از فروشندگان بعد از خرید، محصول معیوب خود را پس نمی‌گیرند.

 • مدل‌های مختلف چادر زنانه

چادر مشکی زنانه را می‌توانید در بازار در مدل‌های بسیار متنوعی بیابید. تنوع چادرهای زنانه در بازار به نحوی زیاد است که انتخاب را برای خریداران دشوار کرده است.

چادرهای زنانه در مدل‌های مختلف ساده، دانشجویی، ملائکه، ملی، قجری، عربی، لبنانی، بحرینی، شالدار و جلابیب در بازار موجود هستند. شما با توجه به سلیقه خود می‌توانید مدلی که بیشتر مورد نظرتان است را خریداری نمایید.

 • برندهای تولیدی چادر زنانه

چادر زنانه دارای برندهای تولیدی مختلفی است. حتما قبل از خرید چادر به برند و کشور سازنده توجه نمایید. سپس با شناخت همه جانبه، چادری را انتخاب نمایید که از کیفیت تولیدی آن مطمئن هستید.

امروزه، بیشتر چادرهای موجود در بازار تولید کشورهای کره و ژاپن است. توجه به مجموعه موارد ذکر شده در بالا به شما کمک می‌کنند تا راحت‌تر جهت خرید چادر باکیفیت و مرغوب تصمیم بگیرید.

 • قابلیت شستشوی چادر زنانه

هنگام خرید چادر مشکی زنانه حتما در مورد نحوه شستشوی آن از فروشنده مورد نظر اطلاعات کسب نمایید. معمولا اطلاعات مربوط به شستشوی چادر بر روی قسمتی از پارچه درج می‌شود. اغلب چادرهای مشکی زنانه با دست شسته می‌شوند. اما در مورد قابلیت شستشوی آنها به وسیله ماشین لباسشویی حتما از فروشنده سوال بپرسید.

 • قیمت چادر مشکی

چادر مشکی را می‌توانید در قیمت‌های متفاوتی در بازار بیابید. تنوع و طرح‌های مختلف چادرهای مشکی در بازار به حدی زیاد است که ‌می‌توانید بهترین مدل را جهت استفاده خود خریداری نمایید.

به طور کلی، قیمت چادر مشکی به جنس، نحوه دوخت و تزیینات به کار رفته بر روی آن بستگی دارد. به همین دلیل است که تمام این عوامل می‌توانند در افزایش یا کاهش چادرهای مشکی تاثیر بگذارند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید مقنعه

چادر مشکی مجلسی و نکات مهم تاثیرگذار در خرید آن

چادر مشکی مجلسی را می‌توان در موقعیت‌های مختلف از آن استفاده نمود. چادرهای مجلسی از پرفروش‌ترین چادرهای موجود در بازار بوده که تقاضا برای آنها بسیار زیاد است.

از طرفی، طرح‌های به کار رفته بر روی چادرهای مجلسی آنقدر زیاد بوده که شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود بهترین مدل را انتخاب نمایید. چادر مشکی مجلسی در مقایسه با چادرهای معمولی قیمت گران‌تری هم دارند.

جنس به کار رفته در تولید و چگونگی نحوه دوخت چادر به تنهایی مشخص کننده کیفیت آن است. به همین دلیل بهتر است که در انتخاب چادرهای مجلسی نکات مهمی را مد نظر قرار دهید تا بتوانید خرید آگاهانه‌ای در این زمینه داشته باشید.

قیمت چادرهای مجلسی با توجه به جنس مورد نظر متفاوت است. اگرچه بهتر است قبل از خرید نیاز خود را مشخص کرده و با بودجه مشخص شده جهت خرید چادرهای مشکی مجلسی اقدام نمایید. در این زمینه توصیه می‌کنیم همواره به دنبال چادر باکیفیت باشید تا بتوانید در سال‌های طولانی‌تری از آن استفاده نمایید.

بهترین چادر مشکی مجلسی

چادر مشکی زنانه دارای مدل‌های متنوعی بوده و همین عامل بر قیمت آن می‌تواند تاثیر بگذارد. کیفیت تولیدی چادرهای مجلسی به 3 عامل مهم از جمله: مدل‌های مختلف پارچه‌های چادری، نوع دوخت، عوامل تزیینات و زیبایی آنها بستگی دارد.

اگر می‌خواهید بهترین چادر مشکی مجلسی را از لحاظ جنس پارچه انتخاب کنید، در ادامه جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان به نکات مهمی در این زمینه اشاره کرده‌ایم:

پارچه چادری مجلسی از نوع کرپ ژرژت

 • پارچه کرپ ماندگاری بالایی دارد.
 • چین و چروک بر روی پارچه چادری کرپ وجود ندارد.
 • گرد و خاک بر روی پارچه کرپ نمی‌نشیند.
 • جنس کرپ هنگام شستشو رنگ پس نمی‌دهد.

پارچه چادری مجلسی برمودا

 • این پارچه، زیرمجموعه پارچه‌های چادری ژرژت است.
 • رنگ آن نیمه براق بوده و جز پارچه‌های نیمه سنگین به شمار می‌رود.
 • چادر مجلسی برمودا در برابر چروک‌پذیری و نخ‌کش شدن بسیار مقاوم است.
 • انتخاب این مدل پارچه چادری جهت استفاده در مجالس رسمی گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

پارچه چادری مجلسی کن کن

 • جنس این پارچه بسیار سبک بوده و جهت استفاده در مجالس گزینه مناسبی است.
 • پارچه چادری مجلسی کن کن جز پارچه‌های براق به شمار می‌رود.
 • این پارچه به دلیل جذابیت و زیبایی خاصی داشته، مورد استفاده بانوان باحجاب قرار گرفته است.

پارچه چادری مجلسی کلارنس

 • این پارچه، زیرمجموعه پارچه‌های کرپ کن کن است.
 • پارچه کلارنس، نسبتا ضخیم بوده و دارای وزن مناسبی است.
 • ضخامت این نوع پارچه باعث شده که هیچگونه دیدی از داخل چادر به بیرون وجود نداشته باشد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید روسری

آشنایی با مدل چادر عربی

چادر مشکی عربی از جمله چادرهای پرطرفدار بوده که مورد علاقه بسیاری از خانم‌های باحجاب قرار گرفته است. چادر عربی از محبوب‌ترین چادرهای مورد استفاده در میان خانم‌های مسلمان بوده که طرح اصلی آن به کشور عراق برمی‌گردد.

البته این چادرها را به نام چادرهای جده یا عربی اصیل هم می‌شناسند. مدل چادر عربی بسیار آزاد و راحت بوده و جهت استفاده گزینه بسیار مناسبی به شمار می‌آید. چادرهای عربی بدون زیپ و دکمه و کش بوده اما بسیاری از بانوان جهت راحتی بیشتر تمایل دارند که از نوع کش‌دار این مدل چادرها استفاده نمایند. از مهمترین مزایای چادرهای عربی می‌توان به راحتی استفاده و تزیینات به کار رفته بر روی آنها اشاره کرد.

پیشنهادهایی برای شما

محصولات پیشنهادی این مقاله
محدوده قیمت 0 تا 500,000 تومان
محدوده قیمت 500,001 تا 1,000,000 تومان
محدوده قیمت 1,000,001 تا 2,000,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا