لوازم ورزشی

۲۵ مدل تاپ و نیم تنه ورزشی زنانه شیک با خرید اینترنتی

راهنمای خرید انواع نیم تنه و سوتین ورزشی زنانه اسپرت

تاپ و نیم تنه ورزشی زنانه را می‌توان جز آن دسته از لباس‌هایی دانست که هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی در باشگاه‌ها یا فضاهای باز مورد استفاده بانوان قرار می‌گیرند. شما با تهیه تاپ و نیم تنه‌های متنوعی که در بازار موجود بوده، عشق و علاقه بیشتری به انجام ورزش خواهید داشت. البته خرید لباس‌های ورزشی مناسب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است به این دلیل که اگر انتخاب نادرستی در این زمینه داشته باشید، باعث دلسردی و خستگی زودهنگام شما از انجام فعالیت‌های ورزشی می‌شود. حتی شما می‌توانید با سر زدن به سایت‌های معتبر و مطالعه راهنمای خرید اینترنتی بهترین لباس‌های ورزشی زنانه را تهیه نمایید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید شلوارک ورزشی زنانه با معرفی مدل های شیک و راحت 

با انواع تاپ و نیم تنه ورزشی زنانه موجود در بازار آشنا شوید

طراحی لباس‌های ورزشی زنانه به نحوی است که باعث آزادی عمل هر چه بیشتر افراد هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی می‌شوند. چون دارای پوشش آسانی هستند و باعث می‌شوند که بدن کمتر گرمای ناشی از اجرای حرکات را حین ورزش احساس کند. به همین دلیل است که روز به روز تهیه اینگونه لباس‌های ورزشی در میان بانوان ورزشکار رواج خوبی پیدا کرده است. در ادامه به انواع نیم‌تنه‌های ورزشی زنانه که در مدل‌های مختلفی در بازار موجود بوده، اشاره شده است:

 • نیم تنه کاپ‌ دار

بیشتر نیم‌ تنه‌های ورزشی زنانه موجود در بازار این مدلی هستند. کاپ این مدل نیم تنه‌ها جدا بوده و می‌تواند فرم سینه‌ها را به نحو مناسبی حفظ کند.

 • نیم تنه فشرده

طراحی این مدل نیم تنه به صورت یک تکه بوده و باعث فشرده شدن سینه‌ها به سمت قفسه بدن می‌شود. این مدل نیم تنه‌ها از کاپ برخوردار نبوده و استفاده از آنها در میان بسیاری از بانوان ورزشکار، رواج دارد.

 • نیم تنه دو حالته فشرده و کاپ‌دار

این مدل نیم تنه، هم از قابلیت فشرده‌سازی سینه‌ها برخوردار بوده و هم دارای کاپ جداگانه هستند. به عبارتی، این مدل نیم تنه ترکیبی از این دو حالت به شمار می‌رود. البته خرید این مدل نیم تنه‌ بستگی به این دارد که هنگام ورزش چقدر با آن احساس راحتی داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بهترین ساک ورزشی با معرفی مدل های باکیفیت و شیک 

راهنمای خرید آنلاین و بررسی قیمت نیم تنه زنانه

از مهمترین مزایای استفاده از لباس‌های ورزشی این است که می‌توان در بازار مدل‌های مختلفی از آنها را یافت. در واقع می‌توان گفت از آنجا که ورزش کردن به انگیزه و علاقه زیاد فرد بستگی دارد، پس هنگام خرید اینگونه لباس‌ها باید به سمت مدل‌هایی بروید که این انگیزه را در شما چندین برابر می‌کنند. اما قبل از هر چیز باید در مورد راهنمای خرید اینترنتی نیم تنه و تاپ ورزشی زنانه که در بازار در طرح‌های متنوعی یافت می‌شوند، اطلاعات کاملی کسب نمایید. در ادامه به گوشه‌ای از این موارد مهم اشاره کرده‌ایم که می‌توانند هنگام خرید راهگشا باشند.

 • رنگ و طرح‌های مختلف تاپ و نیم ‌تنه ورزشی زنانه

خوشبختانه می‌توان گفت که لباس‌های ورزشی زنانه در مقایسه با لباس‌های ورزشی مردانه دارای طرح‌های متنوعی هستند. رنگ‌بندی زیبا و شاد اینگونه لباس‌ها، لذت ورزش کردن را برای بانوان چند برابر کرده است. در واقع طرح‌های گوناگون تاپ و نیم تنه‌های ورزشی زنانه از مهمترین مواردی است که باعث خرید بیشتر آنها در میان بانوان شده است. البته تنها نباید به این موضوع بسنده کرد زیرا باید ببینید که کدامیک از لباس‌ها جهت انجام ورزش برای شما مناسب‌تر هستند.

 • سایز تاپ و نیم‌ تنه ورزشی زنانه

مورد دیگری که هنگام خرید لباس‌های ورزشی زنانه باید در نظر گرفته شود، سایز است. شما باید با توجه به ابعاد فیزیکی بدن خود، بهترین تاپ یا نیم‌تنه ورزشی را انتخاب کنید. البته در نظر داشته باشید که احساس راحتی شما در لباس مورد نظر باید جز مهمترین اولویت‌ها هنگام خرید قرار بگیرد. بیشتر خانم‌ها فکر می‌کنند که نیم تنه‌های ورزشی هر چقدر چسب‌تر باشند، جذاب‌تر به چشم می‌آیند. در حالی که اینطور نیست و اینگونه سایزها تنها اجرای حرکات ورزشی را سخت‌تر خواهند کرد.

 • جنس تاپ و نیم ‌تنه ورزشی زنانه

اگر حقیقت را بخواهید باید بگوییم که جنس لباس‌های ورزشی باید جز مهمترین و اصلی‌ترین اولویت شما هنگام خرید باشد. بیشتر جنس‌های لباس ورزشی زنانه باعث ایجاد تحریکات پوستی بر روی بدن می‌شود که عرق کردن هم حین ورزش می‌تواند باعث تشدید این موضوع شود. بیشتر لباس‌های ورزشی موجود در بازار از جنس نخ و پلی‌استر به همراه پلی‌آمید تولید شده که شما باید با توجه به نوع پوست بدن خود اقدام به خرید جنسی نمایید که برای شما مناسب‌تر است.

 • مدل‌های مختلف تاپ و نیم‌ تنه ورزشی زنانه

همانطور که قبلا اشاره کردیم تاپ و نیم تنه ورزشی زنانه از مدل‌های مختلفی برخوردار بوده که هر کسی با توجه به علاقه خود می‌تواند جهت خرید آنها اقدام نماید. بعضی از تاپ یا نیم‌تنه‌های موجود در بازار دارای کاپ بوده که هنگام ورزش از حرکت بیش از حد سینه‌ها جلوگیری می‌کند. البته ناگفته نماند که خرید این مدل لباس‌های ورزشی بستگی به نوع ورزش شما دارد.

 • انعطاف‌ پذیری بندهای تاپ و نیم تنه ورزشی زنانه

همیشه هنگام خرید لباس‌های ورزشی به خاطر داشته باشید که راحتی برای فرد ورزشکار، حرف اول را می‌زند. به عبارتی شما باید ببینید که حس شما با پوشش چه نوع لباسی بهتر است و با پوشیدن چه نوع لباس‌های ورزشی می‌توانید حرکات را راحت‌تر انجام دهید. پس توصیه ما به شما این است که به دنبال آن دسته لباس‌هایی بروید که بتوانید تغییر در سایز بندهای لباس‌های ورزشی خود را جهت اجرای بهتر حرکات، ایجاد کنید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بهترین قمقمه ورزشی با معرفی مدل های باکیفیت و شیک 

 • قابلیت تنفس‌ پذیری و ضد آب بودن لباس‌های ورزشی زنانه

از موارد مهم دیگری که هنگام خرید تاپ و نیم تنه ورزشی زنانه باید مد نظر قرار داد، قابلیت تنفس‌پذیری و ضد آب بودن آنها است. قابلیت تنفس‌پذیری باعث می‌شود که هنگام انجام فعالیت‌، عرق بدن جذب لباس‌های ورزشی نشود. در غیر اینصورت، لباس‌های شما همیشه بوی بد به خود خواهند گرفت و فرایند خشک شدن آنها به کندی پیش رفته و همین امر باعث افزایش احتمال شما به سرماخوردگی خواهد شد.

 • نحوه پوشیدن لباس‌های ورزشی زنانه

هنگام خرید به نحوه پوشیدن لباس‌های ورزشی توجه نمایید. بیشتر نیم‌تنه‌های موجود در بازار کشی بوده و شما به راحتی می‌توانید آنها را به تن کنید. اما بعضی مدل‌های دیگر از دکمه‌ یا زیپ برخوردار بوده که با توجه به علاقه و پسند خود می‌توانید بهترین مدل را جهت خرید انتخاب نمایید.

 • قیمت تاپ و نیم تنه ورزشی زنانه

تاپ و نیم تنه ورزشی با توجه به نوع جنس به کار رفته در تولید آنها از قیمت‌های متنوعی برخوردار هستند که شما باید با توجه به علاقه و همچنین در نظر گرفتن یک سری نکات مهم، اقدام به خرید مناسب‌ترین مدل نمایید.

پیشنهادهایی برای شما

[digi-offers id=22591]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا