سرگرمی و آموزشیکودک و نوزاد

راهنمای خرید ابزار شعبده بازی برای کودکان

یکی از اسباب بازی‌های سرگرم کننده و شگفت انگیزی که بازی با آنها موجب شگفتی و حیرت اطرافیان می‌شود، ابزار شعبده بازی نام دارد. طراحی ابزار شعبده بازی به گونه ای است که فرد با انجام حرکات مورد نظر خود بتواند به راحتی از وسایل شعبده بازی استفاده نماید و بازی با برخی از ابزارها همچون چاقو و تیغ هیچ گونه خطری را به هنگام اجرا برای فرد به ویژه برای کودکان و نوجوانان و هم چنین تماشاگران به همراه ندارد. از طرف دیگر کیفیت و جنس وسایل شعبده بازی از مهمترین ویژگی‌های این اسباب بازی شگفت انگیز است به طوری که اغلب آنها از کیفیت و کارایی بالا و عمر طولانی برخوردارند. حضور انواع مختلفی از ابزار شعبده بازی همچون عصای جادویی، ریسمان، حلقه، کارت، سکه و غیره که هریک دارای قابلیت های خاصی هستند، نشان دهنده آن است که هر شخصی با هر میزان مهارتی و با هر محدودیت سنی، چه مبتدی باشد و چه حرفه ای، می‌تواند متناسب با مهارت و بودجه خود بهترین اسباب بازی شعبده و شوخی را انتخاب و خریداری کنند. با این حال بازی با ابزار شعبده بازی در تقویت و افزایش مهارت و خلاقیت نقش موثری داشته و میتواند لحظات شاد و مفرحی را برای تماشاگران رقم بزند. ایجاد حیرت و شگفتی با ابزارهای خاص و جذاب و اجرای حرکات دقیق تر و در عین حال زیباتر از مزیت های ابزار شعبده بازی به شمار می آید. این مزیت های استفاده از ابزارهای شعبده بازی است که موجب شده تا بسیاری به دنبال خرید وسایل شعبده بازی برای کودکان خود باشند. بنابراین اگر قصد خرید ابزار شعبده بازی را دارید بهتر است پیش از آن به نکاتی همچون سطح مهارت، نوع شعبده، مقایسه قیمت وسایل شعبده بازی، بررسی نظرات کاربران، برند و خرید از فروشگاه های معتبر توجه ویژه ای داشته باشید. برندهای زیادی در حوزه تولید وسایل شعبده بازی فعالیت دارند اما از برندهایی که توانسته اند در این حوزه موفق عمل کنند می‌توان به برندهای اجی مجیک، مایت اند مجیک، وودو مجیک، ژیاچو و غیره اشاره نمود.

راهنمای خرید ابزار شعبده بازی

در واقع می‌توان شعبده بازی را هنری معرفی کرد که فرد به وسیله اسباب بازی شعبده و شوخی که به ابزار شعبده بازی نیز معروف است، این هنر را به شیوه ای کاملا خلاقانه و شگفت انگیز برای تماشاگران به نمایش می‌گذارد. در این هنرعلاوه بر سرعت دست و مهارت، وسایل شعبده بازی نیز حرف اول را میزند. به عبارت دیگر زمانی می‌توان شعبده بازی را به بهترین شکل اجرا کرد که در وهله ی اول بتوان بهترین ابزار شعبده بازی را متناسب با مهارت خود انتخاب و خریداری کرد. اگر فرزند شما هم علاقه مند به این هنر جذاب و شگفت انگیز است، همراه ما باشید تا هر آنچه باید در مورد خرید ابزار شعبده بازی برای کودکان بدانید را در اختیارتان قرار دهیم.

4 ویژگی اصلی ابزار شعبده بازی برای کودکان

برای آن که بتوانید بهترین تجربه خرید ابزار شعبده بازی برای کودکان را رقم بزنید بهتر است در ابتدا با ویژگی‌های اصلی آن آشنا شوید! در این بخش به بررسی مختصری از ویژگی‌های اصلی ابزار شعبده خواهیم پرداخت:

جنس و کیفیت

آنچه در وسایل شعبده برای کودکان اهمیت بسیار دارد، جنس و کیفیت آن است. گفته می‌شود ابزاری بهترین است که از کیفیت بالا و کارایی بهتری برخوردار باشد و در طولانی مدت بتوان از آن استفاده کرد.

تنوع

تنوع در ابزار شعبده بازی در طرح‌های مختلف همچون کارت های شعبده، عصای جادویی، گلدان، توپ، پازل و غیره نشان از این است که می‌توانید متناسب با سلیقه دلبند خود ابزار مورد علاقه او را انتخاب و خریداری کنید.

امنیت

از آن جایی که امنیت در ابزارهای شعبده بازی برای کودکان حرف اول را می‌زند. به همین خاطر طراحی اکثر ابزار شعبده بازی مانند چاقو به گونه ای است که به هنگام اجرا هیچ خطری برای شعبده باز و اطرافیان ندارد.

ویژگی های شعبده بازی

کارآیی

ابزارهایی برای این هنر شگفت انگیز و در عین حال سرگرم کننده مناسب است که بتوان به واسطه ی آن حرکات مورد نظر را به خوبی اجرا نمود که برای کودکان نیز این قضیه اهمیت بسیاری دارد.

بهترین انواع ابزار شعبده بازی حرفه ای + دسته بندی بر اساس سن

همانطور که گفته شد برای انتخاب و خرید ابزار شعبده بازی بایستی به سن و مهارت فرد توجه کنید. در این بخش بهترین انواع وسایل شعبده بازی را در سه گروه سنی مختلف دسته بندی کردیم و به شما معرفی خواهیم کرد:

گروه سنی 6 تا 9 سال

از بهترین ابزارهای شعبده بازی برای گروه سنی 6 تا 9 سال می‌توان به کارت های شعبده، عصای جادویی و حلقه های شعبده بازی اشاره نمود. کارت‌های شعبده بازی وسیله ساده و بسیار سرگرم کننده‌ای است که باعث سرگرمی و افزایش خلاقیت در کودکان سنین پایین می‌شود. ابزار شعبده بازی عصای جادویی که از محبوبترین وسایل ها برای کودکان به شمار می آیند، با اجرای ترفندهای مختلف می‌توان با ناپدید کردن و تغییر مکان اشیا کودکان را سرگرم نمود. با استفاده از حلقه‌های شعبده بازی نیزمی‌توان همانند عصای جادویی وسایل های مختلفی را ناپدید و یا مکان آنها را تغییر داد.

گروه سنی 10 تا 13 سال

سکه های شعبده بازی، لیوان و ریسمان شعبده بازی از بهترین ابزارهای شعبده بازی برای این گروه سنی به شمار می آیند. سکه ها و ریسمان شعبده بازی جزء پرکاربردترین ابزارهایی است که با اجرای ترفندهایی میتوان آنها را ناپدید، ظاهر و یا تغییر مکان داد. لیوان های دو جداره و ناپدیدشونده از انواع لیوان های شعبده بازی است که برای تغییر رنگ، ظاهر شدن و ناپدید کردن اشیا نیازمند ترفندهایی می‌باشند.

گروه سنی 14 سال به بالا

برای گروه سنی 14 سال به بالا میتوان کارت های شعبده بازی پیشرفته، ابزارهای شعبده بازی تخصصی همچون چاقو، تیغ، تاس و …. و هم چنین وسایل هایی با تکنولوژی بالا را به عنوان بهترین ابزار شعبده معرفی نمود. برای استفاده از این ابزارهای شعبده بازی بایستی ترفندهای پیچیده تری اجرا شود و نیازمند مهارت های بیشتری است. کارت های دو رو ، کارت های لوله ای و دستگاه های بی سیم و چراغ های LED و غیره بخشی از ابزارهایی است که بازی با آنها هیجان و جذابیت بیشتری را برای تماشاگران به همراه دارد.

مهمترین نکات خرید ابزار شعبده بازی

از مهمترین نکات خرید ابزار شعبده بازی برای کودکان بایستی موارد زیر را در نظر گرفت:

کیفیت ابزار

آنچه در خرید ابزار شعبده بازی اهمیت دارد، بررسی کیفیت آن است. به طور معمول وسایل شعبده بازی ارزان قیمت از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و پس از مدتی بلااستفاده میشوند. به همین خاطر باید به سراغ نمونه هایی بروید که دارای کیفیت قابل قبولی هستند.

میزان مهارت و محدوده سنی

ابزار شعبده بازی حرفه ای مخصوص افرادی است که مهارت بالایی در این زمینه دارند. هم چنین برای کودکانی که در رده سنی پایین‌تری هستند ابزارهای شعبده ای در بازار وجود دارد که کاملا متناسب با سن آنها طراحی شده است. از این رو به هنگام خرید حتما میزان مهارت و محدوده سنی را در نظر بگیرید.

نوع شعبده

برای آن که بتوانید بهترین ابزار شعبده بازی را انتخاب و خریداری کنید نیاز است نوع شعبده ای که قصد انجام آن را دارید مشخص کنید و پس از آن نسبت به خرید ابزار مورد نیاز اقدام کنید.

نکات خرید ابزار شعبده بازی

قیمت

در خصوص قیمت ابزار شعبده بازی میتوان گفت با توجه به قیمت‌های مختلف این نوع ابزارها خوب است پیش از خرید قیمت ها را مقایسه کنید.

برند

برای خرید ابزار شعبده بازی باکیفیت می‌توانید به سراغ برندهای اجی مجیک، مایت اند مجیک، وودو مجیک، ژیاچو و غیره بروید.

نتیجه‌گیری

در نهایت با خرید ابزار شعبده بازی برای کودکان می‌توانید لحظات شاد و مفرح بخشی را برای کودک و اطرافیان خود رقم بزنید. در این مقاله سعی کردیم با ارائه راهنمای خرید وسایل شعبده بازی شما را در این امر یاری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا