خانه و آشپزخانهدکوراسیون و دکوراتیو

30 ایده کاغذ دیواری | راه های هوشمندانه برای اضافه کردن رنگ و طرح به خانه شما

به دنبال اضافه کردن الگو به خانه خود هستید؟ این ایده های شیک کاغذ دیواری تضمینی برای الهام بخشیدن به پروژه بعدی شما هستند

راهنمای مطالعه

وقتی نوبت به زیباتر کردن خانه شما با رنگ، الگو و حتی بافت می رسد، ایده های کاغذ دیواری راه حلی هستند که باید مورد استفاده قرار گیرند. خواه اتاق نشیمن، اتاق خواب، دفتر کار خانه یا راهرو باشد، کاغذ دیواری متناسب با هر فضا، سلیقه و بودجه ای در بازار موجود می باشد. از طراحی جسورانه جغرافیایی گرفته تا گل های زیبا، می توانید الگویی را پیدا کنید که با دید شما صحبت می کند.

و برای لذت بردن از پیشنهادهای کاغذدیواری، نیازی به کاغذ دیواری کل اتاق ندارید. البته، دیوارها مکان آشکاری برای کاغذ دیواری هستند، اما می‌توانید از آن برای اصلاح یک کمد، کاغذ دیواری برای نصب پشت مبل یا تخت، یا حتی اضافه کردن به جزیره آشپزخانه خود استفاده کنید.

بنابراین، هنگامی که در حال برنامه‌ریزی پروژه بازسازی بعدی خود هستید، مطمئن شوید که به کاغذدیواری تمرکزی که شایسته آن است می‌دهید. از این روش های تخیلی برای اضافه کردن کاغذ دیواری به هر اتاق از خانه برای انتخاب آسان دکوراسیون داخلی الهام بگیرید.

پیشنهاد مطالعه: 30 مدل کاغذ دیواری شیک و زیبا + خرید اینترنتی

ایده های کاغذ دیواری

کاغذ دیواری چند سال تاریک را پشت سر گذاشت، اما به گفته کارشناسان کاغذ دیواری و طراحی داخلی، در سال 1402 با یک انفجار جدی بازگشته است.

ما ایده های کاغذدیواری مورد علاقه خود را تهیه کرده ایم تا الهام بخش شما برای اضافه کردن رنگ و الگوی بیشتری به خانه خود باشد.

 • هیجان را به طرح اتاق خواب اضافه کنید

هوس را به طرح اتاق خواب اضافه کنید

اگر طراحی اتاق خواب سنتی همان چیزی است که به دنبال آن هستید، پس با ایده کاغذ دیواری گلدار موافقت کنید. کاغذ دیواری های اتاق خواب با طرح گل فضایی گرم، جذاب و پر از هیجان می سازد.

اگر اتاق کوچک‌تری را تزئین می‌کنید، استفاده از الگوهای در مقیاس بزرگ و رنگ‌های روشن در یک فضا می‌تواند توجه را به سبک اتاق به جای اندازه جلب کند. در عوض، تمرکز بر روی یک الگوی پیچیده باعث می‌شود که به طور هدفمند احساس راحتی کنید.

 • از آن به عنوان اسپلش بک تزئینی استفاده کنید

اسپلش بک تزئینی

اگر به دنبال طراحی آشپزخانه ای هستید که در صورت تغییر سلیقه شما به راحتی حذف شود، ایده کاغذ دیواری آشپزخانه راه پیش رو است. ممکن است فکر کنید که ما دیوانه شده ایم که به شما پیشنهاد کرده ایم از کاغذ دیواری به عنوان یک ایده بک اسپلش آشپزخانه استفاده کنید، اما، دو گزینه وجود دارد – می توانید از کاغذ دیواری استفاده کنید و آن را با شیشه بپوشانید، یا از یکی از کاغذ دیواری های جدید استفاده کنید که به طور خاص برای آشپزخانه طراحی شده است. و در برابر آب و حرارت مقاوم هستند.

 • کاغذ دیواری و کارهای چوبی خود را مطابقت دهید

کاغذ دیواری و کارهای چوبی خود را مطابقت دهید

قبل از رنگ آمیزی پنجره های داخلی، مطمئن شوید که ابتدا کاغذ دیواری خود را انتخاب کرده اید تا با این دو مطابقت داشته باشد. از آنجایی که کاغذ دیواری یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای به‌روزرسانی اتاق است و بیشتر سطح را می‌پوشاند، ایده خوبی است که از کاغذ دیواری به عنوان نقطه شروع استفاده کنید.

از پالت رنگ در طراحی پیشی بگیرید، 2 تا 3 رنگ را معرفی کنید و اینها را در سایر عناصر اتاق بگنجانید تا فضای کلی را به هم گره بزنید.

همچنین، خود را محدود به کارهای چوبی سفید نکنید، در واقع انتخاب رنگ‌های تونالیستی که با سایه‌های موجود در طراحی کاغذ دیواری شبیه می باشند، نه تنها ظاهری منحصر به فرد و معاصر به فضا می‌آورد، بلکه کمتر با رنگ سفید تضاد می‌کند. در مقابل می تواند کاملاً واضح باشد.

این به ویژه به عنوان یک ایده کاغذ دیواری راهرو برای شیک تر کردن فضایی که احتمالاً تزئین آن دشوار است بسیار شیک است. یک کاغذ دیواری تصویری به ایجاد علاقه بیشتر به طرح کمک می کند.

 • ظاهر سه بعدی پانل های دیوار

پانل های دیوار

پانل های دیواری روندی است که ما شاهد آن بوده ایم که در اتاق های مختلف خانه و در فیدهای اینستاگرام ما ظاهر می شود. و جای تعجب نیست که اینقدر محبوب است – این یک راه ساده برای ایجاد ظاهری با کیفیت است و می توانید خودتان آن را انجام دهید.

با این حال، اگر می‌خواهید از پروژه‌های پرهزینه اجتناب کنید، می‌توانید با یک کاغذ دیواری با جلوه‌های پانل، ظاهر را جعل کنید. با چشم غیرمسلح به دیوار شما جلوه ای سه بعدی می دهد. توصیه می کنیم از این به عنوان ایده کاغذ دیواری اتاق نشیمن استفاده کنید تا فضای مبل خود را برجسته تر نشان دهید.

 • کاغذ دیواری را در قاب قرار دهید

کاغذ دیواری را در قاب قرار دهید

وقتی به دنبال تزریق الگو به دیوارها هستید اما نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام طرح کاغذ دیواری را ترجیح دهید، این ایده عالی است! به جای آن، با قاب‌بندی نمونه‌هایی از طرح‌های مورد علاقه خود، یک ایده دیوار گالری ایجاد کنید.

نمونه‌های قاب یا برش‌ها در فریم‌های یکسان، با استفاده از پایه سفید برای جلوه‌ای رسمی‌تر، استفاده از الگوهای مختلف در یک پالت رنگی مشابه برای یکسان کردن ظاهر. قاب های ساده را انتخاب کنید تا الگوهای این ایده های کاغذ دیواری اتاق ناهارخوری نقطه تمرکز باقی بماند.

 • الگوی عشق؟ همان رنگ را برای دیوارها و کف انتخاب کنید

الگوی عشق

انسجام چیزی است که باعث می شود یک طرح عالی شود و بسته به نوع ظاهری که می خواهید به دست آورید، می تواند در مقادیر کم یا زیاد باشد.

زمانی که طراحی خود را برنامه‌ریزی می‌کنید، مهم است که به یکپارچگی رنگ فکر کنید.

کفپوشی را انتخاب کنید که رنگ مشابهی با کاغذ دیواری شما داشته باشد زیرا به ایجاد ظاهر و احساس منسجم کمک می کند. این به ویژه هنگامی که، برای مثال، هر دو چاپ روی پس‌زمینه‌های سفید مشخص می‌شوند، به خوبی کار می‌کند، بنابراین می‌توانید به استفاده از همان رنگ در سقف خود ادامه دهید.

شما لزوماً نیازی به استفاده از طرح های همسان ندارید. اگر تقابل الگو را انتخاب می کنید، کاغذ دیواری خود را از کف تا سقف بکشید، زیرا این به ایجاد یکپارچگی طرح کمک می کند.

این یک راه عالی برای ایجاد ایده‌های اداری کوچک در منزل یا هر اتاق کوچکی است که جلوه آن را بیشتر کند.

 • به جای کاشی، کاغذ دیواری را در نظر بگیرید

کاغذ دیواری به جای کاشی

ایده‌های کاغذ دیواری حمام دیگر یک چیز خیس نیستند، در واقع می‌توانند روشی هوشمندانه برای کاهش هزینه‌ها و تقلید از ظاهر کاشی‌ها باشند.

بازسازی حمام اغلب وقت گیر، پرهزینه است و می تواند باعث ایجاد مزاحمت زیادی شود. با این حال، خریداران می توانند ظاهر کاشی کاری های سطح بالا را با کاغذ دیواری با طراحی هنرمندانه تقلید کنند.

با هزینه متوسط ​​بازسازی حمام، این یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه ها و در عین حال تأثیر بصری است. و کاغذ دیواری الهام گرفته از کاشی برای افراد متعهد، راهی عالی – و موقتی – برای آزمایش رنگ ها و اشکال در یک فضا بدون اینکه کاملاً متعهد باشد، است.

 • طرحی را انتخاب کنید که شبیه پارچه باشد

طرح کاغذ دیواری

ایده های فوق العاده ای برای کاغذ دیواری وجود دارد که باید در نظر بگیرید و این یکی از موارد مورد علاقه ما است، به خصوص برای اتاق خواب.

کاغذدیواری‌ای انتخاب کنید که شبیه پارچه‌های قدیمی باشد، که بر پایه گلدوزی‌های قدیمی است.

این کاغذ دیواری گلدار با استفاده از فرآیندهای مختلف کهنه سازی ایجاد شده است، به طوری که بافت تاریخی این طرح برای ایجاد چیزی کاملاً جدید نرم می شود، که به همان اندازه با یک طرح کاغذ دیواری یا چاپ هندسی مدرن می نشیند و با ترکیبی از معاصر، احساسی جاودانه را به ارمغان می آورد.

 • چاپ را با ساده در رختکن مخلوط کنید

الگوهای جسورانه

طراحی داخلی زمانی بهترین نتیجه را دارد که تعادل بصری داشته باشد و اغلب ما تمایل به انتخاب طرح های درشت و طبیعی در سرویس بهداشتی داریم.

ترکیب الگوهای جسورانه در سرویس بهداشتی راهی عالی برای افزایش علاقه به اتاقی کوچک و کسل کننده است. از استفاده از رنگ های تیره برای ایجاد نمایش و سرگرمی با کاغذ دیواری های عجیب و غریب نترسید. یک کاغذ دیواری با تم درخت و جنگل وقتی با کاشی‌های چینی لوکس با نقش مرمر ترکیب می‌شود، عالی به نظر می‌رسد.

 • نوارهای میکرو را در کانون توجه قرار دهید

کاغذ دیواری کانون توجه

اگر می خواهید فضای بزرگی را در یک اتاق ایجاد کنید و در عین حال به فضای دیوار جذابیت بیشتری بدهید، در این صورت راه راه های ریز ایده مناسبی برای کاغذ دیواری خواهند بود. نه تنها برای لوازم جانبی فضای باز الهام گرفته از دریا، بلکه راه راه های ریز بر فضای داخلی نیز تأثیر می گذارند، به ویژه در کاغذ دیواری و کوسن ها.

نوارهای نازکی که به صورت عمودی اجرا می شوند باعث می شوند فضا بزرگتر به نظر برسد و به همان اندازه یک بیانیه ایجاد کند.

 • تضاد با کفپوش استیشن

کاغذ دیواری در تضاد با کفپوش

اگر به دنبال ایده ای برای کاغذ دیواری هستید که شگفت انگیز باشد، پس چرا با ترکیب دو الگوی روشن تمام تلاش خود را نکنید؟

وقتی همه چیز را با هم می‌چینید، از استفاده از ترکیبی از الگوها و بافت‌هایی که مکمل یکدیگر هستند نترسید. در مورد احساس اتاق تصمیم بگیرید و از نور طبیعی سرنخ بگیرید، رنگ‌های پررنگ‌تر را در اتاقی با نور کافی و رنگ‌های بازتابنده در اتاق‌هایی که به طور طبیعی تیره‌تر هستند، اضافه کنید.

نباید احساس کنید که کار می کند، اما الگوهای متضاد از طریق یک کاغذ دیواری و گزینه کفپوش برجسته یک راه ساده برای جلوه دادن بیشتر خانه شما به نظر طراحی است. تنها چیزی که لازم است تشویق به انجام آن است.

 • ظاهری مد روز در قرمز و صورتی پیدا کنید

کاغذ دیواری مد روز

تمرکز روی یک ترکیب رنگ خاص برای فضای شما، پیدا کردن طرح کاغذدیواری مناسب را آسان می کند. صورتی و قرمز یک پالت متداول است که منحصربه‌فرد به نظر می‌رسد، اما در واقع سبک کردن آن بسیار آسان است – بنابراین ظاهر روشن آن را ناامید نکنید.

با انتخاب دو سایه در یک پالت رنگی مشابه، می‌توانید بقیه فضا را با رنگ روشن‌تر رنگ کنید یا تزئین کنید تا کل ظاهر منسجم شود.

 • کاغذ دیواری می تواند در صندلی عقب قرار گیرد

کاغذ دیواری

لازم نیست کاغذ دیواری نقطه کانونی طرح شما باشد، در واقع، می تواند در عوض یک “پس زمینه” ظریف باشد.

این مجموعه کاغذ دیواری با استفاده از چاپ های مشابه پارچه ها طراحی شده است، اما رنگ های انتخاب شده برای دیوارها به طور هدفمند از رنگ ها/پاستیل های بی صدا بودند. این اجازه می‌دهد که کاغذ دیواری در هر محیط داخلی کار کند، جزئیات کافی برای برجسته‌تر شدن داشته باشد، اما به اندازه‌ای ظریف باشد که رنگ و الگوی کم‌رنگی را به دیوارها وارد کند بدون اینکه بر فضا فشار بیاورد.

 • رنگ آمیزی با کاغذ دیواری

رنگ آمیزی با کاغذ دیواری

ممکن است در مورد رنگ آمیزی با رنگ شنیده باشید، اما می توانید این کار را با کاغذ دیواری نیز انجام دهید.

دوری از چوب‌کاری و دامن‌های سفید به نفع متضاد یا هماهنگ کردن رنگ‌ها روی چوب‌ها و ادامه روند رنگ‌آمیزی است که یک رنگ واحد یا نزدیک به هم در تمام جنبه‌های یک فضا، از دامن و دیوارها می‌گیرد. به سقف و درها روث موترشد، مدیر خلاق لیتل گرین می گوید: این را می توان در استفاده از کاغذ دیواری ها نیز مشاهده کرد، با طرح های تونالیستی که با رنگ های هماهنگ برای ایجاد فضای داخلی غوطه ور منسجم ترکیب می شوند.

پیشنهاد مطالعه: 30 مدل پوستر دیواری سه بعدی شیک و زیبا + خرید اینترنتی

 • یک وسیله قدیمی را با کاغذ دیواری طراحی کنید

الگوی زیبای کاغذ دیواری

فقط با یک رول کاغذ دیواری، ظاهری ارزان قیمت را گران کنید یا طرحی قدیمی را احیا کنید. اگر به یک طراحی علاقه دارید، اما احساس می کنید که کاغذ دیواری کل اتاق ممکن است بیش از حد باشد، این یک راه عالی برای اضافه کردن جذابیت به اتاق خود بدون غلبه بر آن است. یا اگر طرحی را پیدا کردید که دوست دارید اما کمی بیش از حد گران است، پوشاندن یک تکه مبلمان کوچک می تواند تنها راه حل باشد.

این یک روش هوشمندانه برای چرخش مبلمان یا ارتقاء قطعه ای است که برای یک آهنگ انتخاب کرده اید با استفاده از کدهای تخفیف دکوراسیون منزل. فقط یادتان باشد که کاغذ دیواری را با لاک مات شفاف بپوشانید تا از پوسته شدن آن جلوگیری کنید.

 • یک دیوار ویژه با تابلوهای کاغذ دیواری ایجاد کنید

تابلوهای کاغذ دیواری

یک نقاشی دیواری زیبا برای ایده کاغذ دیواری اتاق نشیمن اعمال کنید. یک صحنه مصور را برش دهید تا بین ایده های دیوارپوش خود قرار گیرد. مثل منظره ای از پنجره می شود. نقاشی دیواری را انتخاب کنید که یک منظره یا یک صحنه را به تصویر می‌کشد، به‌جای یک چاپ سراسری برای حسی واقعا جادویی.

 • یک تخته آهنربایی را با کاغذ ویژه بپوشانید

تخته آهنربایی

ایده های کاغذ دیواری آسان همیشه برنده هستند. یک تخته چوبی که ظاهر ناهمواری دارد را با صفحه ای که در یک چاپ گرافیکی پوشانده شده است، عوض کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کاغذ دیواری را به اندازه برش دهید و آن را روی یک تخته آهنربایی بچسبانید. یک چاپ تاثیرگذار را انتخاب کنید تا راهی عالی برای افزایش علاقه به دیوار خنثی یا تسکین فضایی از رنگ های عمیق و بلوکی باشد.

 • یک تخت دوطبقه معمولی را با کاغذ دیواری چاپ جنگلی ارتقا دهید

کاغذ دیواری چاپ جنگلی

از خمیر کاغذ دیواری برای پوشاندن پانل های تخت جلویی با کاغذ دیواری استفاده کنید تا ایده ای عالی برای اتاق خواب کودکان داشته باشید. به کاغذ یک لایه لاک شفاف بدهید تا از ضربه و خراش جلوگیری شود. یک رنگ را از کاغذ دیواری انتخاب کنید و از آن برای رنگ آمیزی نیمه پایین یک دیوار اتاق خواب خنثی استفاده کنید و با جزئیات جالب و دلپذیر به پایان برسانید.

برای تبدیل شدن به تخت خواب فوق العاده سرد، طبقه پایین را به یک مخفیگاه خنک تبدیل کنید. لحاف و بالش را بردارید و فضا را با کوسن ها و پتوها، کتاب ها و چراغ های فراوان پر کنید تا لانه مطالعه ای عالی داشته باشید.

 • کاغذ دیواری پشت جزیره آشپزخانه

کاغذ دیواری پشت جزیره آشپزخانه

با کاغذ دیواری پشت یا جزیره آشپزخانه، یک الگوی رنگی به طرح پشتی جدا شده اضافه کنید. این ایده جذاب کاغذ دیواری آشپزخانه یک راه عالی برای به روز رسانی یک جزیره (یا کمد آشپزخانه!) است. برای آب بندی و محافظت از آن از یک لاک شفاف مقاوم استفاده کنید. لهجه‌های مشکی برای لوازم جانبی و کفپوش به این جزیره آشپزخانه سفارشی حال و هوای فوق‌العاده‌ای می‌دهد.

 • الگو را به پشت یک کابینت اضافه کنید

را به پشت یک کابینت اضافه کنید

یک رنگ متضاد در طرحی مشابه انتخاب کنید، یا به سراغ رنگی مشابه اما با مقیاس الگوی بسیار متفاوت بروید. این تضمین می کند که کاغذ دیواری کابینت از ایده های کاغذ دیواری روی دیوارهای مجاور متمایز خواهد شد.

ابتدا تمام قفسه ها را از دستگاه جدا کرده و پشت کمد را با استفاده از چسب کاغذ دیواری کاغذدیواری کنید. قفسه ها را دوباره داخل آن قرار دهید و ظروف آشپزخانه هماهنگ را نشان دهید.

 • با کاغذ دیواری بافت دار، یک پایه ساده را احیا کنید

کاغذ دیواری بافت دار

کاغذ دیواری فقط برای دیوارها نیست. از طرح انتخابی خود برای تحسین دکور در هر اتاقی که می خواهید از این ایده استفاده کنید، استفاده کنید. به سادگی طول کاغذ دیواری را مستقیماً به جلوی درها آویزان کنید. برای اینکه این کار به بهترین شکل ممکن کار کند، درها باید صاف باشند، به این معنی که بدون مهره یا قاب تزئینی.

 • با طراحی های جسورانه الهام گرفته از تراریوم از طبیعت استقبال کنید

طراحی جسورانه کاغذ دیواری

نقوش برگی را روی کاغذ دیواری انتخاب کنید، از شاخ و برگ های استوایی گرفته تا طرح های کتاب طراحی قدیمی، تا یک بیانیه سبک عالی داشته باشید. این می تواند برای یک اتاق نشیمن زیاد باشد، اما برای کوچکترین اتاق های خانه، مانند ایده حمام تاریک، سرگرم کننده عالی است. با پوشش دادن قسمت پایین اتاق و رنگ آمیزی به رنگ سبز تیره، از قوی شدن الگو جلوگیری کنید، رنگ را با تطبیق آن با رنگ موجود در کاغذ دیواری انتخاب کنید.

 • یک اثر هنری خلق کنید

با کاغذ دیواری یک اثر هنری خلق کنید

با قاب بندی بخشی از کاغذ دیواری، یک ایده دیواری با تفاوت را مد کنید. یا کاغذ را مستقیماً روی دیوار و قاب قرار دهید یا کاغذ را پشت سر بگذارید. روی یک ورق بزرگ ام دی اف برای تبدیل آن به یک قطعه متحرک – به عنوان یک اثر هنری معتبرتر. قاب را طوری رنگ کنید که با دیوار مطابقت داشته باشد تا جلوه ای ظریف تر داشته باشید. این ترفند یک نقطه کانونی ایجاد می کند و می تواند ارزان تر از آثار هنری باشد. بهترین عملکرد را در پشت مبل، تخت یا بوفه دارد تا ناحیه ای را برجسته کند.

 • کاغذ دیواری خوش آمدگویی روی پله ها

کاغذ دیواری خوش آمدگویی روی پله ها

ایده های کاغذ دیواری در راهرو نباید صرفاً به دیوارها محدود شود. ما این ایده را برای معرفی الگو و رنگ در پله ها دوست داریم. تکه‌هایی از این کاغذ دیواری طرح دار نارنجی Orla Kiely به گونه‌ای برش داده شده است که متناسب با پله‌ها باشد، روی آن چسبانده شده و لاک زده شده است تا کاغذ سخت‌افزاینده شود – در یک منطقه پر رفت و آمد مانند پله‌ها مهم است.

فکر کردن به نحوه کاغذ دیواری پله ها یک ایده برنده کاغذ دیواری راهرو است، اما همچنین ارزش آن را دارد که در یک فضای زیر شیروانی تازه تبدیل شده نیز مورد توجه قرار گیرد.

 • در فضاهای استراحت خلاقیت به خرج دهید

در فضاهای استراحت خلاقیت به خرج دهید

از کاغذ دیواری خلاقانه برای پر کردن فضاهای خالی استفاده کنید. این اتاق خواب زیبا نشان می دهد که چگونه ایده های کاغذدیواری قابل توجهی می توانند به جای آثار هنری عمل کنند – که در بالای تخت در فضای بین کمدهای داخلی استفاده می شود. این فضا در غیر این صورت اضافی به نظر می‌رسید، اما در عوض به لطف رنگ‌های آبی و سبز منطبق روی ملافه‌ها و یراق آلات نور زیر، کل طرح دکور را ثابت می‌کند.

 • با کاغذ دیواری یک تابلوی رویایی بسازید

ساخت تابلو با کاغذ دیواری

این ایده درخشان برای کاغذ دیواری اتاق خواب، با آویزان کردن چند قطعه کاغذ دیواری خیره کننده پشت تخت، ویژگی طراحی به سبک بوتیک هتل خود را بسازید.

برای افزودن یک فاکتور شگفت انگیز طراحی، لبه های برجسته و مرتبی را با چوب های چوبی پوشانده شده با پارچه همسان ایجاد کنید – اما اگر کار کمتری می خواهید، این پوشش اختیاری است.

 • رنگ را با یک دیوار مشخص کنتراست کنید

رنگ را با یک دیوار مشخص کنتراست کنید

اگر برای تزیین با رنگ‌های قدرتمند مانند ایده اتاق خواب سبز زیتونی انتخاب می‌کنید، یک کاغذ دیواری طرح‌دار می‌تواند تنها تونیکی برای ایجاد یک دیوار متضاد باشد.

در جایی که رنگ به طور معمول نقش ستاره ای را بر روی دیوار ویژه ایفا می کند، به جای آن یک طرح کاغذدیواری با شخصیت برای تکمیل ظاهر اضافه کنید.

 • یک دیوار را با الگو تقسیم کنید

یک دیوار را با الگو تقسیم کنید

با استفاده از کاغذ دیواری خود تا حدی از غلبه بر اتاق خودداری کنید. بالا بردن آن تا سطح یک ریل تصویری سنتی – به جای تا سقف – و نگه داشتن روکش تخته بند بالاتر از ارتفاع ریل به حفظ الگوی بدون کاهش تاثیر آن کمک می کند.

 • راه راه ها را به صورت افقی آویزان کنید تا فضا را باز کنید

کاغذ دیواری راه راه

فقط به این دلیل که یک اتاق کوچک است به این معنی نیست که باید با رنگ های خنثی پر شود. اگر به درستی استفاده شود، یک الگوی پررنگ می تواند به تأثیرگذاری بیشتر فضای کوچک کمک کند.

راه راه‌هایی که به‌صورت افقی آویزان شده‌اند، یک تاکتیک تزیینی هوشمندانه است تا چشم را فریب دهد تا اتاق را وسیع‌تر از آنچه هست تصور کند. این ایده اتاق خواب سیاه و سفید فوق‌العاده شیک، بدون دردسر، طرحی سیاه و سفید بر روی دیوار دور دارد و دیوارهای باقیمانده را در سایه ملایم خاکستری می‌گذارد.

 • سقف را در طرح لحاظ کنید

سقف را در طرح لحاظ کنید

چرا سقف را کنار بگذارید؟ چندین سال است که قدرت های موجود در دنیای داخلی به ما می گویند که کاغذ دیواری دیوار پنجم چقدر شیک است. آیا شما اینقدر جسور هستید؟

ما می گوییم که اگر اتاق به اندازه کافی بزرگ باشد، کار می کند، در یک فضای کوچک از قبل، سقف کاغذدیواری می تواند غلبه کند و حتی کوچکتر به نظر برسد. برای بهترین نتیجه، کاغذی را با رنگ روشن انتخاب کنید تا مطمئن شوید که فضا همچنان روشن و مطبوع است.

چه نوع کاغذ دیواری در حال حاضر محبوب است؟

 • در زمان‌های نامطمئن حس عمیقی وجود دارد که ما به دنبال تداوم و راحتی آشنایی برای اطمینان هستیم که طرح‌های آرشیوی تاریخی آن را تداعی می‌کنند. یادآور چیزی است که قبلاً به آن نگاه کرده بودیم، چه در یک موزه باشد یا یک کتاب، یا شاید در خانه پدربزرگ و مادربزرگ خودمان.
 • این طرح‌ها از دوره‌ای با ما صحبت می‌کنند که صنعت‌گری بسیار محوری در فرآیند طراحی بود، قبل از اینکه تولید انبوه شروع شود، و امروز این سطح از جزئیات و هنر درک و شناسایی شده است. به زبان ساده، آزمایش زمان را پس می‌دهد.
 • از آغاز سال 1402، ما شاهد انواع گرایش های کاغذ دیواری بوده ایم که با فراوانی سبک ها و ظاهرهای مختلف مرتبط است. همانطور که ما شروع به ورود به دنیای رنگارنگ‌تر می‌کنیم، پالت‌های جسورانه و بازیگوش در طرح‌ها و الگوهای کاغذ دیواری بیشتر حضور خواهند داشت – به رنگ‌های قرمز روشن و آبی چشمگیر فکر کنید تا تقاضای قبلی برای پویایی خنثی را تغییر دهید.

آیا کاغذ دیواری برای سال 1402 شیک است؟

 • کاغذ دیواری قطعا برای سال 1402 و بعد از آن شیک است. مدتی است که شاهد تجدید حیات عظیم در کاغذ دیواری و نقاشی های دیواری در خانه ها بوده ایم، و بعید است که این تغییر کند!
 • طرح‌های کاغذدیواری مدرن زیبا هستند و واقعاً می‌توانند بیانیه‌ای داشته باشند، چه به دنبال طرح‌های گلدار، هندسی یا مینیمالیستی باشید.
 • ما انتظار داریم که شاهد یک تجدید حیات دوباره باشیم، به نفع الگوهای تکرار شیاردار و رنگ های انتزاعی. این قطعاً به ساخت خانه‌ها از نظر بصری جذاب‌تر کمک می‌کند. چاپ های گیاه شناسی نیز در حال افزایش بوده اند و با درک بیشتر دنیای طبیعی بیشتر آشکار شده اند. مردم شروع به ترکیب داخلی‌های گلدار بیشتری کرده‌اند، زیرا می‌توانند به تنفس زندگی و طراوت در سراسر خانه کمک کنند.

کاغذ دیواری

چگونه کاغذ دیواری مناسب را انتخاب کنم؟

 • انتخاب کاغذ دیواری برای خانه شما یک فرآیند سرگرم‌کننده و واقعاً هیجان‌انگیز است، اما با طیف گسترده‌ای از گزینه‌های موجود، می‌تواند بسیار طاقت‌فرسا باشد.
 • برای گرفتن بهترین تصمیم، باید سبک کلی خانه و اتاقی را که می‌خواهید کاغذ دیواری را در آن آویزان کنید، در نظر بگیرید. برای ظاهری منسجم‌تر، طرح‌ها و رنگ‌هایی را انتخاب کنید که با رنگ‌ها، مبلمان و دکور موجود شما هماهنگی و تکمیل کنند. اگر جسورتر هستید، پس گزینه‌ها بی‌پایان هستند و می‌توانید تا حدی که دوست دارید حداکثرگرا باشید.

معایب کاغذ دیواری چیست؟

 • احتمالاً متوجه خواهید شد که برای اعمال کاغذ دیواری به یک نصاب متخصص نیاز دارید.
 • در اتاق‌هایی که رطوبت بالایی دارند، مانند حمام و آشپزخانه، ممکن است کاغذ دیواری کنده شود و بلند شود.
 • کاغذ دیواری از دوام کمتری نسبت به رنگ برخوردار است و نمی توان آن را به راحتی تمیز یا سایید.
 • اگر کاغذ دیواری آسیب دیده است، تعمیر سریع آن آسان نیست، برداشتن کل دیوار و کاغذ دیواری مجدد اغلب تنها گزینه است.
 • اگر کاغذ دیواری از آن خسته شوید به راحتی تغییر نمی کند و اگر از ظاهر آن ناراضی هستید، می تواند یک اشتباه گران قیمت باشد.
 • اما قطعا ارزش آزمایش برخی از این ایده ها را دارد که از کاغذ دیواری در دوزهای کمتر استفاده می کنند.
 • به این ترتیب می‌توانید از رنگ‌ها و طرح‌های کاغذدیواری پیشنهادی لذت ببرید، اما وقتی می‌خواهید تغییری ایجاد کنید، خیلی دردسرساز نیست!

پیشنهادهایی برای شما

محصولات پیشنهادی این مقاله
محدوده قیمت 0 تا 100,000 تومان
محدوده قیمت 100,001 تا 300,000 تومان
محدوده قیمت 300,001 تا 500,000 تومان
محدوده قیمت 500,001 تا 700,000 تومان
محدوده قیمت 700,001 تا 900,000 تومان
محدوده قیمت 900,001 تا 3,000,000 تومان
منبع
idealhome

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا