آگوست 5, 2021

پادکست شماره 73: راهنمای خرید کلمن با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به کلمن یخدان نیز می گویند که وظیفه ی اصلی آن خنک نگه داشتن آب به مدت زمان طولانی است. در روزهای گرم تابستان نوشیدن یک لیوان آب خنک می تواند شما را سرحال کند. پس سعی کنید در هر مکان مقدمات نوشیدن آب خنک را به وسیله ی خرید کلمن فراهم کنید.
آگوست 3, 2021

پادکست شماره 86: راهنمای خرید بهترین تابه گریل با معرفی مدل های باکیفیت
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به دلیل مشغله های کاری که همه ی افراد دارند اکثر آن ها فرصت برای ورزش کردن پیدا نمی کنند ولی خوب می توانند با داشتن یک رژیم غذایی کم کالری و فاقد چربی جلوی گرفتن اضافه وزن خود را تا اندازه ی زیادی کاهش دهند. از مزایای استفاده از تابه گریل همین مورد است که می توان غذاهای فاقد روغن و گریل شده را تهیه کرد
جولای 19, 2021

پادکست شماره 62: راهنمای خرید کتری برقی با معرفی مدل های باکیفیت و زیبا
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کتری برقی یکی از لوازم ضروری و پرکاربرد در آشپزخانه می باشد که با استفاده از آن در کمترین زمان می توان به سرعت و بدون هیچ دردسری آب لازم را جهت تهیه ی قهوه و چای و .. را آماده کرد. این کتری ها بسیار پرسرعت بوده و ظرف چند دقیقه آب را به جوش می آورند
جولای 17, 2021

پادکست شماره 60: راهنمای خرید ترازوی آشپزخانه با معرفی مدل های باکیفیت و دقیق
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

یکی از مزیت های این وسیله می توان به اندازه گیری بهتر، مواد غذایی مصرفی اشاره کرد. به عبارت دیگر با استفاده از ترازو ها می توان مقدار ماده مصرفی را به راحتی اندازه گرفت و سپس جهت پخت انواع غذا ها اقدام کرد. برای تهیه بسیاری از دسر ها، شیرینی ها، غذا ها و ... مقدار و یا اندازه مواد مصرفی بسیار اهمیت دارد.
جولای 14, 2021

پادکست شماره 19: راهنمای خرید سرویس چای خوری با معرفی مدل های شیک و ارزان
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سرویس چای خوری یکی از ملزومات هر خانه می باشد که معمولا" در استفاده روزانه و برای پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی از چای خوری در بازار موجود است که افراد مختلف با توجه به نوع استفاده مورد نظر خود، میزان بودجه و سلیقه فردی می توانند گزینه مناسبی را انتخاب نمایند.
جولای 10, 2021

پادکست شماره 39: راهنمای خرید پلوپز با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

برنج ماده غذايي است که بخش جدايي ناپذير سفره هر ايراني را تشکيل ميدهد. همين موضوع لزوم حضور يک پلوپز با کيفيت را در هر آشپزخانه ضروري ميسازد. در هنگام خريد پلوپز حتما راهنماي خريد را از سايت¬هاي معتبر استخراج نماييد و آن را با دقت بخوانيد تا يک خريد موفق داشته باشيد.
جولای 10, 2021

پادکست شماره 38: راهنمای خرید همزن برقی
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شاید تا چندین سال پیش خرید همزن برقی جزء ملزومات آشپزخانه به حساب نمی آمد و مردم به جای استفاده از آن, کار خود را با قاشق و یا چنگال راه می انداختند. ولی امروزه با پیشرفت در تکنولوژی ها و مدرن شدن سبک زندگی ها نیاز به داشتن همزن برقی در آشپزخانه ها بیشتر احساس می شود
جولای 10, 2021

پادکست شماره 36: راهنمای خرید بهترین مخلوط کن
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

یکی از لوازم مورد نیاز در آشپزخانه مخلوط کم است. هنگام خرید مخلوط کن برای منزل باید نکاتی را در نظر بگیرید. مخلوط کن ها در انواع مختلفی هم اکنون در بازار مورد ارائه قرار دارند. مخلوط کن ها علاوه بر نوع موتور، در جنس پارچ، اندازه پارچ و سرعت عملکرد نیز با تفاوت هایی روبرو هستند.
جولای 5, 2021
35 مدل سرخ کن بدون روغن باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

پادکست شماره 3: راهنمای خرید سرخ کن با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

یکی از کاربردی ترین لوازم آشپزخانه،سرخ کن ها هستند. سعی داریم در این مطلب شما را برای خرید یک سرخ کن ایده آل راهنمایی کنیم.