آگوست 2, 2021

پادکست شماره 85: راهنمای خرید مایکروویو با معرفی مدل های باکیفیت
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

یکی از کاربردی ترین لوازم آشپزخانه مایکروویو می باشد که با استفاده از آن می توان از پس کارهای زیاد و بزرگی برآمد. به این صورت که از پختن سریع غذا گرفته تا یخ زدایی و گرم کردن غذا و پخت انواع کیک ها. می توانید به صورت خرید اینترنتی نیز اقدام به این کار نمایید.
جولای 23, 2021

پادکست شماره 64: راهنمای خرید پنکه با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پنکه یکی از لوازم مورد استفاده در مکان های مختلف از جمله خانه، مغازه، رستوران، مساجد، کلاس های درس، خوابگاه و جاهای دیگر می باشد . خرید پنکه جزء لوازم ضروری محسوب نمی شود اما وجود آن در هر مکان یا خانه از مزیت آن مکان به حساب می آید .
جولای 22, 2021

پادکست شماره 63: راهنمای خرید کیک پز با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

امروزه دستگاه کیک پز جوری طراحی شده است که نه تنها به منظور پخت کیک بلکه وسیله ای برای پخت انواع غذاها می باشد. این امر باعث شده است که این وسیله از حالت وسیله ای فانتزی به وسیله ای کاربردی در آشپزخانه تبدیل شده است.
جولای 19, 2021

پادکست شماره 62: راهنمای خرید کتری برقی با معرفی مدل های باکیفیت و زیبا
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کتری برقی یکی از لوازم ضروری و پرکاربرد در آشپزخانه می باشد که با استفاده از آن در کمترین زمان می توان به سرعت و بدون هیچ دردسری آب لازم را جهت تهیه ی قهوه و چای و .. را آماده کرد. این کتری ها بسیار پرسرعت بوده و ظرف چند دقیقه آب را به جوش می آورند
جولای 16, 2021

پادکست شماره 58: راهنمای خرید اتو بخار با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اتو بخار نیز یکی از آن وسیله های برقی ضروری است که برای داشتن ظاهری آراسته و مرتب لازم است. از اتو بخار برای صاف کردن و رفع چین و چروک های انواع پرده و پارچه و لباس استفاده می شود. اتو بخارها با استفاده از فشار بخاری که از خود تولید می کنند اقدام به رفع چروک های عمیق و سطحی لباس می کنند.
جولای 15, 2021

پادکست شماره 49: راهنمای خرید ساندویچ ساز با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ساندویچ ساز، ایده آل ترین انتخاب برای پخت ساندویچ گرم است که می تواند در صبحانه، ناهار و شام نیز مورد استفاده قرار گیرد. با خرید این دستگاه فوق العاده می توانید وعده های غذایی را با استفاده از خلاقیت، به غذاهای خوشمزه و لذیذی تبدیل کنید. برای درست کردن صبحانه، ظروف را پر از مواد اصلی کنید.
جولای 15, 2021

پادکست شماره 48: راهنمای خرید اسپرسوساز با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اسپرسوساز واقعی، شاید همان دستگاه دلخواهی باشد که شما می خواهید تا اسپرسو، کاپوچینو و قهوه مورد علاقه خود را در خانه درست کنید. اگر علاقه مند به قهوه خوب هستید، خرید اسپرسوساز ایده عالی برای شما خواهد بود. در اولین قدم، لازم است بدانید که خرید اسپرسو ساز ملزم نیاز، بودجه فردی، حوصله و کیفیت است.
جولای 13, 2021
راهنمای خرید بخارشوی-گرین لیست

پادکست شماره 61: راهنمای خرید بخارشوی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

با استفاده از دستگاه بخارشوی، بدون استفاده از مواد شوینده می توان کل خانه را به راحتی تمیز نمود. این دستگاه قابلیت های متعددی دارد و سطوح مختلف مانند کف اتاق ها ، کاشی های حمام ، روی اجاق گاز ، مبل و پرده را از هرگونه آلودگی پاک می کند.
جولای 12, 2021

پادکست شماره 47: راهنمای خرید قهوه ساز برقی با معرفی مدل های باکیفیت
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

اگر به روال زندگی خودمان نگاهی داشته باشیم می توان بیان کرد که قهوه کم کم توانسته در بین ما ایرانیان به خوبی جا افتاده و این در حالی است که بیشتر مردم به جای نوشیدن چای که یکی از محبوب ترین نوشیدنی های گرم محسوب می شود به طرف قهوه و قهوه ساز برقی بروند.