جولای 20, 2021

پادکست شماره 148: راهنمای خرید روفرشی با معرفی مدل های شیک و ارزان
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

روفرشی، حصیر پارچه ای است که روی سطحی صاف مانند سطح زمین و روی فرش قرار می گیرد و بیشترین کاربرد آن برای حفظ پاکیزگی خانه است. این فرش ها تمام وسایلی که از روی آنها رد می شوند را تمیز می کنند و در نهایت مانع از کثیف شدن سایر قسمت های منزل و اتاق می شوند.
جولای 14, 2021

پادکست شماره 16: راهنمای خرید زیباترین تابلو
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ذات انسان به سمت زیبایی گرایش دارد و یکی از راه هایی که می تواند زیبایی را به منزل شما هدیه کند خرید تابلو است . یک تابلو تزیینی می تواند دارای مدل ها و طرح های بسیار متنوعی باشد. انواع تابلو های نقاشی ، تابلو فرش ها ، تابلوهای شنی و ... سلیقه های مختلف را به راحتی پوشش می دهند.
جولای 10, 2021

پادکست شماره 15: راهنمای خرید شیک ترین پرده
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پرده یکی از مهم ترین عوامل در زیباسازی منزل است. به نوعی پرده را لباس خانه می نامند. چیدمان و رنگ بندی خانه به هر نحوی که باشد ، پرده نیز با آنها متناسب خواهد بود. در ابتدا شاید این طور به نظر برسد که یک شی برای کنترل ورود یا عدم ورود نور به خانه است اما در طی سالهای متمادی مورد تغییر و پیشرفت قرار گرفته است.
جولای 8, 2021

پادکست شماره 14: راهنمای خرید شیک ترین صندلی راک
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

 صندلی راک نوعی صندلی است که معمولا" حرکت تاب دادن را شبیه سازی می نماید .این نوع از صندلی بسیار راحت بوده و می تواند به تسکین برخی از کمر دردها  کمک نماید. این نوع صندلی دارای مدل های متنوعی است از جمله مدل کودکانه، سنتی و ... شما می توانید با توجه به نوع استفاده ای که مد نظر شما است اقدام به خرید صندلی راک نمایید.
جولای 8, 2021

پادکست شماره 12: راهنمای خرید شمعدان با معرفی مدل های باکیفیت و زیبا
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خانه‌ای زیبا با شمعدان‌هایی زیبا، استفاده از شمعدان ریشه در فرهنگ اصیل ایرانیان دارد. علاوه بر زیبایی تحسین برانگیزش، نماد روشنایی و جاودانگی یک خانه و خانواده است. در سفره‌های عقد عروس‌های ایرانی حضور همیشگی این آتشدان نجیب به چشم می خورد. ناگفته پیداست که خرید شمعدان برای نوعروس‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی‌‌های شمعدان و نکات هنگام خرید آن آشنا کنیم.
جولای 8, 2021

پادکست شماره 11: راهنمای خرید آباژور با معرفی مدل های باکیفیت و زیبا
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

با خرید آباژور شما می توانید علاوه بر این که زیبایی را به منزل خود می برید از نورپردازی خاصی نیز بهره مند گردید. هم چنین دیگر نگرانی بابت برخی نورهای خیره کننده و یا کمبود نور در نقاط خاصی از منزل خود نخواهید داشت. امکان خرید اینترنتی آباژور نیز برای شما وجود دارد که می تواند کمک بسیار خوبی برای یک خرید خوب باشد.
جولای 5, 2021

پادکست شماره 7: راهنمای خرید میز تلویزیون با معرفی مدل های باکیفیت و زیبا
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

میز تلویزیون، مهمترین اکسسوری هر خانه ایرانی ! قبل از شروع، بیایید بپذیریم که همه ما عاشق تماشا کردن یک فیلم یا سریال خوب هستیم. در حقیقت می توانیم بگویم که بیشتر افراد روزانه حداقل 5 ساعت از وقت گرانبهای خود را در مقابل این صفحه نمایش های بزرگ می گذرانند. چه باور کنید یا نکنید، این زمان زیاد است !
جولای 5, 2021

پادکست شماره 6: راهنمای خرید پوستر دیواری با معرفی مدل های شیک
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

از سری محصولات جدید در زمینه ی متریال های داخلی ساختمان، پوستر دیواری سه بعدی می باشد. طراحان گرافیک با ایجاد حقه های چشمی در طرح های این محصول، چشم ها را به خطا می اندازند. از این محصول می توان برای ایجاد جذابیت و هیجان در فضاهای مختلف استفاده کرد.
جولای 5, 2021

پادکست شماره 5: راهنمای خرید کاغذ دیواری با معرفی مدل های شیک و زیبا
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

امروزه کاغذ دیواری یکی از مهمترین متریال ها در دکوراسیون داخلی ساختمان به حساب می آید. به همین خاطر بایستی اطلاعات دقیق از انواع آن داشته باشیم تا در هنگام خرید با مشکلی مواجه نشویم. در ادامه چند مورد از محصولات عمده در زمینه ی کاغذ دیواری معرفی شده اند.