ماشین های اداری
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ماشین های اداری

راهنمای خرید ماشین های اداری شاید آسان ترین و کم هزینه ترین راه برای ورود به این بازار پر آشوب است، کالاهایی که تاثیری عمیق بر زندگی هر یک از ما دارد و خواهد داشت. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع ماشین های اداری با قیمت روز آن‌هاست.
آوریل 25, 2022
۱۷ مدل پرینتر لیبل زن برتر و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۷ مدل پرینتر لیبل زن برتر و پرفروش + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پرینتر لیبل زن مهمترین لوازم جانبی کامپیوتر است که از آن جهت چاپ بارکد روی لیبل‌ها استفاده می‌‌شود. استفاده از این وسیله در میان بسیاری از کسب‌و‌کارها رواج دارد.
آوریل 24, 2022
۲۵ مدل پرینتر جوهرافشان باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل پرینتر جوهرافشان باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پرینتر جوهرافشان یکی از مهمترین لوازم جانبی کامپیوتر بوده که استفاده از آن در سال‌های اخیر بسیار گسترش یافته است. طراحی این پرینتر به نحوی است که جهت مصارف عمومی کاربرد ندارد. این مدل پرینتر با اسپری کردن جوهر بر روی کاغذ می‌تواند یک کپی کاغذی از متن و تصویر را ایجاد نماید.
آوریل 9, 2022
۱۹ مدل پرینتر لیزری برتر و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۹ مدل پرینتر لیزری برتر و پرفروش + خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پرینتر لیزری چیزی شبیه دستگاه فتوکپی بوده که از تکنولوژی مشابهی در ساخت این وسیله استفاده شده است. از این دستگاه می‌توان جهت مصارف اداری و خانگی، استفاده نمود. با توجه به مدل‌های مختلفی که در بازار موجود بوده، امکان انتخاب برای کاربران بسیار سخت شده است. شما با مطالعه راهنمای خرید اینترنتی می‌توانید این دستگاه کاربردی جهت مصارف اداری و خانگی را از فروشگاه‌های آنلاین سراسر کشور خریداری کنید.
مارس 10, 2022
۲۵ مدل اسکناس شمار دقیق و باکیفیت با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل اسکناس شمار دقیق و باکیفیت با خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

اسکناس شمار برای همه کسب و کارها در ابعاد بزرگ و حتی با اندازه کوچک، یکی از موارد اصلی محسوب می شود. زمانی که شما از یک اسکناس شمار بهره می برید در وقت و هزینه صرفه جویی می نمایید اما از سوی دیگر سرعت و دقت در شمردن پول را افزایش می دهید.
ژانویه 6, 2022
راهنمای خرید ویدئو پروژکتور خانگی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید ویدئو پروژکتور خانگی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویدئو پروژکتور ها یکی از اقلام مهمی هستند که عموما از آنها در همایش ها، مدارس، شرکت ها و ... در حین ارائه و سخنرانی استفاده می شوند. این وسیله می تواند به راحتی ابعاد تصویر شما را چند برابر نموده و بر روی پرده های بزرگ نمایش دهد. برخی این دستگاه ها را با نام هایی همچون دیتا پروژکتور، ویدئو پروجکشن و ... نیز می شناسند.
اکتبر 24, 2021
راهنمای خرید بهترین اسکنر با معرفی مدل های باکیفیت و کاربردی-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین اسکنر با معرفی مدل های باکیفیت و کاربردیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

راهنمای خرید اسکنر ، اسکنر دستگاهی الکترونیکی است که تمامی فایل‌های فیزیکی از جمله: اسناد و مدارک مهم را به فرمت دیجیتالی تغییر ‌می‌دهد. فرقی نمی‌کند که از اسکنر جهت چه کاری (اداری یا خانگی) می‌خواهید استفاده نمایید. زیرا عملکرد هر دو اسکنر یکسان بوده و ضروری است که قبل از خرید، نیاز خود را بررسی کرده و با در نظر گرفتن هدف کاری، جهت تهیه بهترین و کارآمدترین مدل اقدام نمایید.