دوربین
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

دوربین

راهنمای خرید دوربین شاید آسان ترین و کم هزینه ترین راه برای ورود به این بازار پر آشوب است، کالاهایی که تاثیری عمیق بر زندگی هر یک از ما دارد و خواهد داشت. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع دوربین با قیمت روز آن‌هاست.
جولای 27, 2022
۲۵ مدل تلسکوپ ارزان، دقیق و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس تلسکوپ

۲۵ مدل تلسکوپ ارزان، دقیق و پرفروش + خرید اینترنتیدوربین 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

تلسکوپ به یکی از مهمترین ابزار آلات رصدی جهت کاوش در آسمان تبدیل شده است. شما با توجه به سطح فعالیت نجومی خود می توانید بهترین مدل را انتخاب نمایید.
ژوئن 20, 2022
۲۴ مدل رفلکتور باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس رفلکتور

۲۴ مدل رفلکتور باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیدوربین 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

رفلکتور وسیله ای است که به وفور در عکاسی مورد استفاده قرار می گیرد. از این مورد برای تهیه تصاویر پرتره، فیلمبرداری، ایجاد جلوه های ویژه و ... استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم تا یک راهنمای خرید آنلاین را در اختیارتان قرار دهیم تا به کمک آن بهترین رفلکتور متناسب با فعالیت خود را خریداری نمایید.
ژوئن 17, 2022
۲۵ مدل سافت باکس ارزان، باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس سافت باکس

۲۵ مدل سافت باکس ارزان، باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتیدوربین 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سافت باکس ها از جمله تجهیزات مهم و کاربردی برای عکاسی می باشند که به کمک آنها می توان یک تعادل نوری در محیط ایجاد نمود. همانگونه که از نام این موارد می توان متوجه شد، آنها نور را نرم می نمایند به این معنا که شدت نور را کم کرده و آن را متعادل می سازند.
ژوئن 16, 2022
۲۴ مدل سه پایه دوربین باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس سه پایه دوربین

۲۴ مدل سه پایه دوربین باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیدوربین 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سه پایه دوربین یکی از اقلام مهم و کاربردی برای عکاسان محسوب می شود. از همین رو برای اینکه بتوانید یک عکس حرفه ای ثبت نمایید و خروجی خوبی داشته باشید لازم است تا حتما از یک سه پایه مناسب استفاده نمایید. به همین دلیل در این مقاله یک راهنمای خرید آنلاین درج شده است که از آن می توانید برای تهیه یک گزینه کارآمد استفاده نمایید.
مارس 28, 2022
۲۵ مدل دوربین فیلم برداری باکیفیت و برتر با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل دوربین فیلم برداری باکیفیت و برتر با خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

دوربین فیلم برداری پرطرفدارترین وسیله دیجیتالی در بازار به شمار رفته که به مانند دیگر محصولات از مدل‌ها و تنوعات گوناگونی برخوردار است و با برخورداری از قابلیت‌های مختلف، انتخاب را برای کاربران بسیار آسان‌تر می‌کنند. این مقاله از آن جهت تهیه شده که به شما کمک کند تا بتوانید راحت‌تر جهت خرید دوربین فیلم برداری تصمیم‌گیری کنید و از انتخاب خود به هیچ عنوان پشیمان نشوید.
مارس 12, 2022
۲۵ مدل مونوپاد سبک و مقاوم با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل مونوپاد سبک و مقاوم با خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

مونوپاد یکی از اقلام اساسی برای تمام افرادی است که به عکاسی علاقه مند می باشند. قطعا برای شما نیز اتفاق افتاده است که در جمع دوستان یا خانواده بوده و بخواهید یک عکس دسته جمعی داشته باشید اما سه پایه دوربین را فراموش کرده باشید، در این صورت با یک مونوپاد خواهید توانست عکس های زیبایی را ثبت نمایید.
فوریه 20, 2022
۲۵ مدل دوربین عکاسی چاپ سریع ارزان و پرفروش با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل دوربین عکاسی چاپ سریع ارزان و پرفروش با خرید اینترنتیکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

دوربین عکاسی چاپ سریع به عنوان یک نوع از دوربین های آنالوگ دسته بندی می شود. نحوه عملکرد این دوربین ها به گونه ای است که قبل از اتمام پروسه عکسبرداری، عکس های گرفته شده برای ظاهر شدن به بخش چاپ دوربین فرستاده می شوند. در این دوربین ها یک کاغذ خاص وجود دارد که پس از عکس گرفتن، تصویر بر روی آن منتشر می گردد.
فوریه 10, 2022
راهنمای خرید رینگ لایت با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید رینگ لایت با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

رینگ لایت یکی از لوازم مهم برای عکاسی می باشد. امروزه افراد زیادی هستند که در حوزه تولید محتوا، فیلم و .. فعالیت می نمایند. استفاده از رینگ لایت ها باعث می شود تا شما دیگر نگران کمبود نور محیط نباشید. از همین رو توصیه می شود تا در ادامه راهنمای خرید آنلاین رینگ لایت ها را مطالعه نمایید تا بتوانید بهترین خرید خود را داشته باشید.
دسامبر 27, 2021
راهنمای خرید بهترین فلاش دوربین با معرفی مدل های باکیفیت و برتر-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین فلاش دوربین با معرفی مدل های باکیفیت و برترکالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

امروزه بسیاری از عکاسان به دنبال راهنمای خرید و استفاده بهترین فلاش دوربین هستند تا بتوانند از سوژه های مدنظر خود، بهترین و بی نظیرترین تصاویر را به ثبت برسانند. توجه داشته باشید که فلاش ها از تنوع بالایی برخوردار هستند و شما می توانید بهترین این تجهیزات را تهیه و خریداری نمایید.
دسامبر 18, 2021
راهنمای خرید کیف دوربین-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین کیف دوربین با معرفی مدل های باکیفیت و شیککالای دیجیتال 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کیف دوربین از مهمترین و اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز بسیاری از مردم در حین مسافرت و گشت و گذار می باشد. شما می توانید با توجه به علاقه مندی و قدرت مالی در اختیار خود، ایده آل ترین و مناسب ترین انواع کیف دوربینی را، تهیه نموده و آن را مورد استفاده قرار دهید.