دخترانه
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

دخترانه

گرین لیست معتقد است لباس دخترانه همیشه به معنای نوع خاص یا برند خاصی از پوشاک نیست. چیزی است که از درون شما بر می‌آید. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع لباس دخترانه با قیمت روز آن‌هاست.
می 1, 2022
۲۵ مدل شلوار دخترانه شیک و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل شلوار دخترانه شیک و ارزان + خرید اینترنتیدخترانه 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

شلوار دخترانه از جمله لباس‌هایی بوده که تقاضا جهت خرید آن افزایش یافته است. معمولا دختر خانم ها به تهیه لباس‌های زیبا و جذاب، بسیار علاقه‌مند هستند. همین امر باعث شده که هر ماه میزان معینی از بودجه خود را به خرید پوشاک اختصاص دهند. در این میان، شلوار جز آن‌دسته از لباس‌های مورد علاقه دختر خانم‌ها به شمار می‌رود. زیرا انتخاب درست آن می‌تواند استایل شخصیتی فرد را به نحو جذابی تغییر دهد.
آوریل 22, 2022
۲۵ مدل کاپشن دخترانه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل کاپشن دخترانه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتیمد و پوشاک 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کاپشن دخترانه از پوشاک مورد علاقه دخترخانم‌هاست که تهیه آن در فصل زمستان بیشتر ضرورت پیدا می‌کند. با آغاز فصل زمستان آن چیزی که لازم است بدن را در برابر سرما محافظت نماید، کاپشن است. تنوع کاپشن دخترانه در بازار به حدی زیاد است که در انتخاب بهترین نوع آن سردرگم خواهید شد. به همین خاطر انتخاب بهترین جنس از کاپشن دخترانه برای بسیاری از والدین امری دشوار شده است.
اکتبر 24, 2021
راهنمای خرید بهترین مانتو دخترانه با معرفی مدل های شیک و زیبا-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین مانتو دخترانه با معرفی مدل های شیک و زیبامد و پوشاک 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

مانتو دخترانه در فروشگاه های اینترنتی پوشاک ، بیشترین حجم سفارش ها را به خود تخصیص می دهد زیرا در دسته لباس های پرمصرف بانوان و دختران قرار دارد. از آنجا که در خرید اینترنتی امکان پرو نمودن یا مشاهده اجناس از نزدیک وجود ندارد لذا ممکن است تا در حین خرید با مشکل روبرو شوید