اکسسوری

گرین لیست معتقد است اکسسوری همیشه به معنای نوع خاص یا برند خاصی نیست. چیزی است که از درون شما بر می‌آید. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع اکسسوری با قیمت روز آن‌هاست.
می 23, 2022
چگونه عینک آفتابی مناسب فرم صورتمان را انتخاب کنیم-گرین لیست. عکس عینک آفتابی

چگونه عینک آفتابی مناسب فرم صورتمان را انتخاب کنیماکسسوری 

عینک آفتابی یکی از لوازم اساسی و مهمی می باشد که افراد اغلب در روزهای آفتابی از آن استفاده می نمایند. البته بسیاری از متخصصان چشم بیان می دارند که در روزهای برفی نیز
می 22, 2022
۳۰ مدل ساعت مچی شیک و جذاب + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس ساعت مچی

۳۰ مدل ساعت مچی شیک و جذاب + خرید اینترنتیاکسسوری 

ساعت مچی یکی از اکسسوری های پرکاربرد است که امروزه بسیاری از افراد برای تکمیل تیپ خود از آن استفاده می نمایند. این اکسسوری در گذشته تنها برای نمایش زمان استفاده می گردد اما امروزه از آن برای بهبود استایل نیز بهره برده می شود.
می 10, 2022
۲۴ مدل شال گردن شیک و باکیفیت + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس شال گردن

۲۴ مدل شال گردن شیک و باکیفیت + خرید اینترنتیاکسسوری 

شال گردن یکی از اکسسوری هایی است که اغلب در فصل های سرد سال به تن می شود البته باید این مورد را نیز در نظر داشت که شال گردن ها گاها جنبه تزئینی داشته و در فصل های گرم برای تکمیل نمودن استایل افراد مورد استفاده قرار می گیرند.
می 10, 2022
۲۴ مدل کیف زنانه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس کیف زنانه

۲۴ مدل کیف زنانه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتیاکسسوری 

کیف زنانه یکی از مهمترین اجزای استایل خانم‌های شیک‌پوش به شمار می‌رود. از کیف‌های زنانه به عنوان وسیله‌ای جهت قرار دادن وسایل مورد نیاز به هنگام بیرون رفتن استفاده می‌شود.
آوریل 29, 2022
۲۴ مدل توربان شیک و جذاب + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل توربان شیک و جذاب + خرید اینترنتیمد و پوشاک 

توربان در واقع نوعی کلاه حجاب است که بسیاری از خانم‌ها علاقه‌مند به استفاده از آن در مجالس مهمانی هستند. پیشینه استفاده از این نوع کلاه به کشورهای مصر و نیجریه بر می‌گردد.
آوریل 27, 2022
۲۵ مدل کیف پول مردانه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتی

۲۵ مدل کیف پول مردانه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتیمد و پوشاک 

کیف پول مردانه از جمله اکسسوری‌ های مهمی است که از آن جهت قرار دادن اسکناس‌ها، کارت‌های بانکی و کارت‌های شناسایی استفاده می‌کنند. خرید کیف پول به دلیل مدل‌هایی که در بازار وجود داشته به هیچ عنوان آسان نیست. هنگام خرید کیف پول مردانه باید به یک سری فاکتورهای مهم توجه نمایید تا بتوانید انتخاب با کیفیتی داشته باشید.
آوریل 15, 2022
۲۴ مدل ست ساعت مردانه و زنانه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل ست ساعت مردانه و زنانه شیک و باکیفیت + خرید اینترنتیمد و پوشاک 

ست ساعت مردانه و زنانه جز آن دسته از وسایلی بوده که زوج‌های جوان قبل از رفتن به خانه بخت، جهت تهیه آن اقدام می‌کنند. ست بودن وسایلی نظیر: پوشاک، ساعت، طلا و وسایل دیگر به نوعی نشان‌دهنده میزان عشق و علاقه مفرط بین زوج‌های جوان بوده و استفاده از آنها باعث ایجاد جذابیت خاصی در ظاهر افراد می‌شود.
مارس 12, 2022
۲۵ مدل پاپیون مردانه شیک و جذاب با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل پاپیون مردانه شیک و جذاب با خرید اینترنتیمد و پوشاک 

پاپیون مردانه کراوات و دستمال گردن تنها بخشی از اکسسوری های مردانه هستند که می توان آنان را در فروشگاه ها مشاهده نمود. این اکسسوری ها در انواع رنگ ها و مدل ها وجود دارند تا به راحتی با هر استایل و رنگ لباسی ست شوند. این بین پاپیون مردانه دارای جایگاه خاصی است زیرا می توان در مراسم های رسمی و غیر رسمی از آن استفاده نمود.
مارس 9, 2022
۲۵ مدل کیف اداری شیک و زیبا با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل کیف اداری شیک و زیبا با خرید اینترنتیمد و پوشاک 

کیف اداری یکی از ملزومات اصلی برای هر فردی می باشد که دارای شغل اداری است. کارمندان به اینگونه کیف ها بسیار نیاز دارند تا بتوانند لوازم ضروری خود را در آن قرار دهند. این کیف ها اغلب دارای جیب های بسیاری هستند که به راحتی می توانید لوازم خود را در آن قرار دهید
فوریه 14, 2022
۲۵ مدل ست کیف و کفش زنانه شیک و زیبا با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل ست کیف و کفش زنانه شیک و زیبا با خرید اینترنتیمد و پوشاک 

ست کیف و کفش زنانه می تواند به راحتی شخصیت و جایگاه یک خانم را در اجتماع نشان دهد. از همین رو انواع ست کیف و کفش زنانه در بازار برای هر نوع سلیقه ای وجود دارند تا پاسخگوی هر نوع نیازی باشند. باید در نظر داشت که در دنیای فعلی کیف ها و کفش ها نقش بسزایی در نوع برداشت سایرین دارند.
ژانویه 20, 2022
راهنمای خرید بهترین کراوات مردانه با معرفی مدل های شیک و جذاب-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین کراوات مردانه با معرفی مدل های شیک و جذابمد و پوشاک 

کراوات مردانه یکی از مواردی است که امروزه آقایان به تن می نمایند تا استایل و تیپ آنها شیک تر به نظر برسد. حتما برای شما نیز اتفاق افتاده است که گاها با پوشیدن پیراهن مردانه، یقه آن خوب نمی ایستد، در این صورت یک کراوات می تواند یقه را محکم کرده و حالت شق به آن ببخشد.
ژانویه 8, 2022
راهنمای خرید عینک آفتابی مردانه اصل با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید عینک آفتابی مردانه اصل با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانمد و پوشاک 

عینک آفتابی مردانه یا همان عینک دودی مردانه یکی از اجزای جدا نشدنی استایل آقایان در فصل گرما است. با توجه به اینکه امروزه انواع عینک های آفتابی با مدل ها و ویژگی های مختلف در بازار وجود دارد، گاها انتخاب بین آنها دشوار است. از همین رو در این مقاله قصد داریم یک راهنمای خرید اینترنتی عینک آفتابی را در اختیارتان قرار دهیم.