صنایع دستی
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

صنایع دستی

گرین لیست در صنایع دستی ، میراث یک ملت و آداب و رسوم آن را می بیند. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع صنایع دستی با قیمت روز آن‌هاست.
فوریه 17, 2022
۲۵ مدل بشقاب میناکاری شیک و زیبا با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل بشقاب میناکاری شیک و زیبا با خرید اینترنتیفرهنگ و هنر 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

بشقاب میناکاری که امروزه در اغلب خانه ها مشاهده می شود حاصل دسترنج هنرمندان با ذوق ایرانی می باشد. در واقع می توان بیان داشت که هنر میناکاری از جمله هنرهای اصیل ایرانی است که امروزه افراد زیادی آن را می پسندند و ترجیح می دهند از آنها برای دکور خانه های خود استفاده نمایند.
فوریه 16, 2022
۲۵ مدل گلدان خاتم کاری ارزان و زیبا با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل گلدان خاتم کاری ارزان و زیبا با خرید اینترنتیفرهنگ و هنر 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

گلدان خاتم کاری یکی از هدایای جالب و هنری است که می توانید به عنوان سوغات از اصفهان تهیه نمایید. البته امروزه وسایل متفاوتی تحت عنوان خاتم کاری به بازار عرضه می شوند اما این گلدان ها دارای زیبایی خاصی می باشند و می توانند با هنر های دیگر همچون میناکاری ترکیب شوند و یک اثر هنری بدیع را خلق نمایند
فوریه 9, 2022
راهنمای خرید کاسه سفالی با معرفی مدل های باکیفیت و زیبا-گرین لیست

راهنمای خرید کاسه سفالی با معرفی مدل های باکیفیت و زیباسرو و پذیرای 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کاسه سفالی امروزه در خانه تمام افراد مشاهده می شود و در طرح ها و رنگ های جذابی نیز در بازار وجود دارد. با توجه به اینکه قیمت خرید کاسه سفالی بسیار مقرون به صرفه است و استفاده از آنها آسان می باشد، از همین رو افراد زیادی هستند که به سمت تهیه و خرید این کاسه ها سوق پیدا می کنند.
ژانویه 28, 2022
40 مدل قلاب بافتنی باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس قلاب بافتنی

40 مدل قلاب بافتنی باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیصنایع دستی 
⏱زمان مطالعه: 7 دقیقه

قلاب بافتنی یکی از اقلام مهم و کاربردی برای افرادی است که به هنر بافت علاقه مند هستند. امروزه انواع متفاوتی از قلاب ها از پلاستیکی گرفته تا انواع آلومینیومی در بازار وجود دارند که افراد می توانند با توجه به نیاز و کاربرد خود اقدام به خرید نمایند. اما ما در این مقاله قصد داریم تا یک راهنمای خرید جامع را در اختیارتان قرار دهیم.
ژانویه 23, 2022
۲۵ مدل خمیر مجسمه سازی برتر و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس خمیر مجسمه سازی

۲۵ مدل خمیر مجسمه سازی برتر و پرفروش + خرید اینترنتیصنایع دستی 
⏱زمان مطالعه: 8 دقیقه

خمیر مجسمه سازی همانگونه که از نام آن مشخص است جهت تهیه موارد گلی استفاده می شود. لذا اگر شما نیز در این حوزه دارای ذوق و قریحه می باشید، توصیه می شود تا حتما از راهنمای خریدی که در ادامه آمده است، استفاده نمایید که بهترین موارد را برای خود تهیه کنید.
آگوست 24, 2021
راهنمای خرید زیباترین گبه و گلیم با معرفی مدل های باکیفیت و متنوع-گرین لیست. عکس گبه

راهنمای خرید زیباترین گبه و گلیم با معرفی مدل های باکیفیت و متنوعدکوراتیو 
⏱زمان مطالعه: 5 دقیقه

گبه و گلیم جز آن دسته از فرش های ایرانی هستند که به صورت دستباف و ماشینی بافته می شوند. این نمونه از فرش های ایرانی، تاثیر زیادی بر دکوراسیون و زیبایی ظاهری منازل دارند. راهنمای خرید اصولی به شما کمک می کند که در انتخاب گبه و گلیم هوشمندانه تر عمل کنید و آن محصولی را تهیه نمایید که از بهترین کیفیت برخوردار باشد.
آگوست 1, 2021
راهنمای خرید تابلو فرش-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین تابلو فرش با معرفی مدل های باکیفیت و شیکدکوراتیو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

تابلو فرش را می توان به عنوان یکی از محصولات لوکسی به شمار آورد که تاثیر زیادی در دکوراسیون محیط کار و یا منزل شما دارد. این محصول در دو نوع ماشینی یا دستبافت در بازار موجود است. اگر تمایل به خرید تابلو فرش از نوع دستبافت را دارید، می توانید آن را از طریق خرید اینترنتی و یا به صورت حضوری از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید.