گرین لیست ست کردن را اصطلاح ناخوشایندی می داند. تسلیم قوانین نمی شود و هیچ گاه آن ها را فرا نمی گیرد!
مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع لوازم سرو و پذیرایی با قیمت روز آن‌هاست.

ژوئن 9, 2021
راهنمای خرید شکلات خوری-گرین لیست

راهنمای خرید زیباترین شکلات خوری با معرفی مدل های شیک و ارزانسرو و پذیرایی 

ما در این مقاله سعی داریم درباره عوامل موثر بر خرید شکلات خوری صحبت کنیم. اکثر افرادی که به طراحی و دکوراسیون خانه اهمیت فراوان و بسزایی می دهند سعی می کنند از وسایل تزیینی متفاوت و زیبایی برای طراحی خانه و دکوراسیون خود استفاده کنند.
ژوئن 8, 2021
راهنمای خرید شیرینی خوری-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین شیرینی خوری با معرفی مدل های شیک و جذابسرو و پذیرایی 

شیرینی خوری به عنوان یکی از ظروف ضروری برای قرار دادن شیرینی و پذیرایی از میهمان ها محسوب شده که به کمک آن می توان علاوه بر پذیرایی میزان جذابیت دکوراسیون منزل را افزایش داد. میهمان برای اکثر ایرانیان از جایگاه ویژه و بالایی برخوردار بوده و به همین منظور تقریبا اکثر افراد تلاش می کنند تا پذیرایی از میهمان ها را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.
می 30, 2021
راهنمای خرید کف شیر ساز-گرین لیست

راهنمای خرید کف شیر ساز با معرفی مدل های زیبا و ارزانسرو و پذیرایی 

کف شیر ساز دارای انواع متفاوت و گوناگونی می باشد. همه ی انواع آن با هوادهی به شیر موجب ایجاد بافت کف دار و فومی می شوند به این صورت که با هوادهی به آن موجب ایجاد حباب های خیلی ریز و کوچک در شیر شده و به اصطلاح به شیر بافت کرم مانندی می دهد.
می 30, 2021
راهنمای خرید کارد میوه خوری-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین کارد میوه خوری با معرفی مدل های زیبا و ارزانآشپزخانه 

کارد میوه خوری از پر استفاده ترین وسایل در مهمانی ها و مراسمات است. انتخاب یک کارد میوه خوری مناسب می تواند تا چندین سال شما را از داشتن یک وسیله با کیفیت و عملکرد مناسب بهره مند کند. گرین لیست انواع کاردهای میوه خوری را به شما کاربران عزیز عرضه می کند.
می 25, 2021
راهنمای خرید ظرف میوه خوری-گرین لیست

راهنمای خرید زیباترین ظرف میوه خوری با معرفی مدل های شیک و ارزانسرو و پذیرایی 

در این مقاله خواهیم دید که ظروف میوه خوری را می توان به چند دسته اصلی تقسیم کرد. همچنین راهنمای خرید ظرف میوه خوری، معرفی و آشنایی با محصول و دیزاین، نکات مهم هنگام خرید میوه خوری و راهنمای نگهداری به اختصار و لیست وار خدمت شما خوانندگان گرامی ارائه خواهد شد.
می 23, 2021
راهنمای خرید باربیکیو-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین باربیکیو با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانآشپزخانه 

یکی از شیوه های دیگر پخت در میان مردم کباب کردن می باشد که برای این نوع طبخ غذا نیاز به کباب پز یا باربیکیو می باشد. این نوه پخت و پز به دلیل این که موجب می شود طعم و عطر غذا دلچسب تر و بی نظیر شود از محبوبیت خاصی بین عموم برخوردار است.
می 22, 2021
راهنمای خرید موکاپات-گرین لیست

راهنمای خرید قهوه جوش موکاپات با معرفی مدل های زیبا و باکیفیتآشپزخانه 

موکاپات یک نوع دستگاه اسپرسوساز است که از آن برای دم کشیدن قهوه استفاده می شود. یکی از دلایل محبوبیت این نوع قهوه جوش دستی به این خاطر است که می تواند قهوه ای با کیفیت عالی به سبک اسپرسو در مدت زمان کوتاهی تحویل شما دهد. امروزه موکاپات در سراسر جهان به یکی از متداول ترین روش های دم آوری قهوه تبدیل شده است.
می 18, 2021
راهنمای خرید ظرف بستنی خوری-گرین لیست

راهنمای خرید ظرف بستنی خوری با معرفی مدل های شیک و باکیفیتسرو و پذیرایی 

ظرف بستنی خوری از جمله لوازم پرکاربرد هر خانم خانه داری در فصل گرما است. امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی، بیشتر خانم های خانه دار از ظروف مخصوص به خود برای سرو بستنی استفاده می کنند. خرید ظرف بستنی خوری یکی از خریدهای مهمی است که به افراد توصیه می شود.
می 14, 2021
راهنمای خرید قاشق چنگال-گرین لیست

راهنمای خرید سرویس قاشق چنگال با معرفی مدل های شیک و بادوامسرو و پذیرایی 

یک سرویس قاشق چنگال با توجه به این که چند نفره باشد می تواند تمام نیاز های شما را به انواع قاشق و چنگال و کفگیر از جمله قاشق غذا خوری ، چنگال غذا خوری ، قاشق سوپ خوری و ... برطرف نماید. این سرویس ها معمولا" در بسته بندی های شیک و بادوام عرضه می گردند و می توانید سالهای طولانی از آن ها استفاده نمایید.
می 11, 2021
راهنمای خرید سینی پذیرایی-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین سینی پذیرایی با معرفی مدل های شیک و زیباسرو و پذیرایی 

سینی پذیرایی به عنوان یکی از لوازم ضروری و کاربردی در هر آَشپزخانه به حساب می آید. از این وسیله ی پرکاربرد می توانید برای انتقال انواع نوشیدنی ها و غذاها بر روی میز غذاخوری خود استفاده کنید یا در مهمانی های خود از این وسیله جهت پذیرایی از مهمان ها می توانید استفاده نمایید.
می 10, 2021
راهنمای خرید سرویس پارچ و لیوان-گرین لیست

راهنمای خرید سرویس پارچ و لیوان با معرفی مدل های شیک و زیباسرو و پذیرایی 

سرویس پارچ و لیوان در کنار سرویس پذیرایی غذاخوری یکی از اصلی ترین ارکانی است که در سفره های ایرانی نقش دارد. برای همین علت است که باید از تمامی نکات و موارد ضروری به هنگام خرید آن مطلع باشید تا در این راستا بتوانید یک انتخاب صحیح و هوشمندانه ای داشته باشید.
می 8, 2021
راهنمای خرید کفگیر و ملاقه-گرین لیست

راهنمای خرید سرویس کفگیر و ملاقه با معرفی مدل های شیک و ارزانآشپزخانه 

کفگیر و ملاقه از اجزای ضروری هر آشپزخانه میباشد. این وسایل در ابعاد و جنس های مختلف چوبی، استیل، چینی و غیره تولید میشوند. توجه به مقاومت حرارتی و واکنش پذیری این دو وسیله ضروری است چون اگر مقاومت حرارتی پایین باشد برای سلامتی مضر میباشد.در مورد سرویس های سیلیکونی هم باید توجه داشت که از سیلیکون فود گرید استفاده کرد چون این نوع سیلیکون غیر سمی می باشد.

با انتخاب درست لوازم سرو و پذیرایی، خودتان را ثابت کنید!

لوازم سرو و پذیرایی یکی از وسایل و ملزوماتی است که بیشتر مورد علاقه خانم ها قرار دارد و یکی از معیارها و فاکتورهای شناخت سلیقه و کدبانویی هر خانم خانه نیز همین لوازم سرو و پذیرایی محسوب می شود. به هر حال درست یا غلط این عرفی است که در جامعه وجود دارد. بسیاری از خانم ها در جامعه وجود دارند که توجه چندانی به خرید سرو و پذیرایی ندارند، اما خود همین عدم علاقه نسبت به این لوازم سرو و پذیرایی می تواند برخی ویژگی های شخصیتی آن ها را بروز دهد. بنابراین عملا می توان گفت که این لوازم ارتباط مستقیمی با مسئله روانشناسی دارد و می تواند برخی از ویژگی های شخصیتی افراد ( به خصوص خانم ها ) را به ما نشان دهد. این موضوع پنهانی نیست و تقریبا همه از این ویژگی لوازم سرو و پذیرایی آگاهی دارند. از این رو انتخاب و خرید این سری از محصولات حساسیت خاص تری نسبت به سایر لوازم دارد. چرا که همه ما معمولا دوست داریم ویژگی های خوبی از خودمان به نمایش بگذاریم، یا دست کم هر آن چیزی که هستیم را نمایش دهیم. این اتفاق لزوم مقایسه میان ده ها و صدها مدل از این محصول را به نوعی به ما گوشزد می کند. ما در خرید سرو و پذیرایی نمی توانیم با دیدن تعداد محدود از نمونه ها دست به انتخاب بزنیم. به خصوص این که این لوازم قرار است آیینه ای از شخصیت درونی ما باشد.

لوازم سرو و پذیرایی و یک مسئله پنهان دیگر!

مسئله مهم دیگر در مورد لوازم سرو و پذیرایی که احتمالا نمی دانستید این است که شما معمولا این لوازم را بر اساس دید مهمانان خودتان تهیه می کنید. در کلام ساده تر در سایر لوازم خانه، مانند لوازم برقی، ملزومات زندگی و حتی لوازم دکوراسیون منزل معمولا روحیه و شخصیت خودتان را بیشتر مد نظر قرار می دهید. اما در خرید لوازم سرو و پذیرایی این مسئله فرق می کند. شما در خرید لوازم سرو و پذیرایی ناخواسته درست مانند یک مغازه دار و صاحب کسب و کار رفتار می کنید. در کلام ساده تر هدف نهایی شده خواسته یا ناخواسته در خرید لوازم سرو و پذیرایی جلب نظر مخاطبان و مهمانان شماست. این کاری است که دقیقا یک صاحب کسب و کار انجام می دهد. یعنی این فرد نیز هر کاری که می خواهد بکند باید ذهنیت مخاطب خود را در نظر بگیرد! پس بهتر است برای راهنمای خرید لوازم سرو و پذیرایی، از چند قانون و قاعده کسب و کاری و تجاری استفاده کنیم. این گونه به نظر می توانیم به موفقیت بهتری برسیم.

لوازم سرو و پذیرایی و قوانین تجاری آن!

به طور کلی برای این که بتوانید در انتخاب لوازم سرو و پذیرایی بر اساس چند قانون ساده تجارت عمل کنید، باید به یک نکته اساسی ایمان داشته باشید و آن این است که مخاطب شما انسان است! بله! شاید این سخن خنده دار و تعجب آور باشد. همه ما می دانیم که تمام ما در خانه های خود از انسان های دیگر میزبانی می کنیم. اما این دانش به اندازه ای بدیهی و شاید ساده شده باشد که این اصل یادمان رفته است. در واقع انسان موجودی است که ذهن او از دو بخش اساسی تشکیل شده است. ذهن منطقی و ذهن غیر منطقی یا همان ناخودآگاه! ما معمولا فکر می کنیم که انسان ها بر اساس ذهن منطقی خودشان تصمیم گیری می کنند و بر این اساس دست به خرید سرو و پذیرایی خود میزنیم. اما واقعیت این است که ذهن ناخودآگاه انسان ها فعالیت چند صد برابری دارد و این یعنی عملا بیشتر کنترل ذهن انسان از جمله بخش احساسات به دست ذهن غیر منطقی یا همان ذهن ناخودآگاه انسان رقم می خورد. اینجاست که شما باید روش خرید این لوازم خود را عوض کنید. در واقع شما باید سعی کنید منطق را در خرید های خودتان کم رنگ تر و درصد احساس را در این خریدها افزایش بدهید. یادتان باشد انسان ها از راه احساس سریع تر و بهتر تحت تاثیر قرار می گیرند تا این که شما بخواهید بر اساس قوانین خاص خودتان آن ها را مجاب کنید. بنابراین مهمترین قانون خرید لوازم سرو و پذیرایی این است: بگذارید احساساتتان انتخاب کند!

لوازم سرو و پذیرایی و مسئله خرید اینترنتی

اما خرید اینترنتی به عنوان یک پدیده جدید و جذاب، امروزه بسیار مطرح شده است. این نوع خرید توانسته به سبب افزایش سطح راحتی و رفاه اجتماعی عملا بسیار مورد توجه قرار بگیرد. شما به واسطه خرید اینترنتی می توانید دست به مقایسه و انتخاب صدها مدل مختلف از وسیله مورد نظر بزنید، خرید کنید و به صورت غیر حضوری نیز پرداخت کنید و تنها منتظر باشید تا وسایل شما در زمان مورد نظر به دستتان برسد.تمام مراحل گفته شده با صدای چند کلید کیبورد و موس شکل می گیرد. اما این خرید می تواند در مسئله انتخاب لوازم سرو و پذیرایی و خرید آن نیز تاثیرگذار باشد. همانطور که در بالاتر گفتیم بهترین و مهمترین قانون در انتخاب و خرید سرو و پذیرایی استفاده از احساس فردی خودمان است. اما این کار نیازمند دیدن و مقایسه کردن میان ده ها و شاید صدها مدل لوازم مختلف باشد. چیزی که عملا در هیچ فروشگاه و بازار به صورت حضوری نمی توانید تجربه کنید. شما در خرید حضوری به جز این که دستتان برای انتخاب بسته تر است، احساس های دیگری مانند خستگی بر شما وارد می شود و نمی گذارد شما احساس واقعی خودتان در خرید را تشخیص دهید و این چیزی نیست که در خرید لوازم سرو و پذیرایی مناسب باشد. اما در یک خرید اینترنتی به جز این که امکان مقایسه و نگاه کردن میان ده ها مدل از این محصول را خواهید داشت، دیگر یک حس مزاحم دیگر را تجربه نخواهید کرد و می توانید با خیال راحت اقدام به انتخاب و خرید لوازم سرو و پذیرایی مورد نظر خودتان بکنید. این موضوع بسیار مهم و البته جذابی است. همانطور که می بینید، پیشرفت، گاهی اوقات هم می تواند به انسان ها کمک کند! البته انسان ها چه بخواهند و چه نخواهند در انتها مجبور به استفاده از این پیشرفت ها هستند. پس چه بهتر است که خودتان را آماده کنید! با مطالعه راهنمای خرید، مقالات و پادکست های آموزشی گرین لیست در این دسته بندی، انواع و اقسام لوازم سرو و پذیرایی و مشخصات آنها را می شناسید و طبق سلیقه ی خود به خوبی می دانید کدام یک را انتخاب کنید تا خریدی رضایت بخش داشته باشید.