خواب کودکخواب و حمام

راهنمای خرید سرویس خواب کودک با معرفی مدل های باکیفیت و شیک

راهنمای خرید سرویس خواب کودک پسرانه و دخترانه

سرویس خواب کودک ، به دلیل این که یکی از نیازهای اصلی هر انسان خواب می باشد و در صورت ایجاد کوچکترین خللی بر روی این فرایند، تمامی قسمت های بدن تحت تاثیر قرار می گیرند. و بقیه ی سیستم های بدن نمی توانند اقدام به انجام وظایف خود به خوبی نمایند. چون نوزادان در بدو تولد در طول شبانه روز، نیاز به حداقل 20 ساعت خواب دارند و برای فراهم سازی و تامین یک خواب راحت و آرام برای کودکان باید یک سری تجهیزات را آماده سازی نمایید، یکی از این مقدمات خرید سرویس خواب کودک است.

در راهنمای خرید سرویس خواب برای کودک به بررسی انواع آن و کاربردها و مزیت های سرویس خواب و نکاتی که باید به هنگام خرید به آن توجه داشت و راهنمای نگهداری از محصول خواهیم پرداخت. پس تا ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا تمامی مطالب مورد نیاز قبل از خرید را کسب نمایید و با دانش و آگاهی کافی اقدام به خرید نمایید. منظور از سرویس خواب در راهنمای خرید سرویس خواب برای کودک به مجموعه ای از لوازم گفته می شود که برای تامین خواب راحت کودکان و نوزادان استفاده می شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بهترین گهواره با معرفی مدل های باکیفیت و زیبا 

بررسی کاربرد و مزیت های خرید سرویس خواب نوزاد دختر و پسر

سرویس خواب های کودک دارای انواع متفاوتی هستند که به شرح زیر هستند:

  • سرویس خواب فاقد تخت و کمد: از این مدل سرویس خواب ها بیشتر برای نوزادان تازه به دنیا آمده تا سن 8 ماه استفاده می کنند. به دلیل این که کودک بعد از 8 ماهگی مدام در حال جنب و جوش و فعالیت است و یک جا بند نمی شود، وجود گارد ها در قسمت کناری تشک ها موجب می شود که دیگر نگران افتادن کودک از روی تخت نباشید. این مدل سرویس خواب ها که شامل تشک و بالش و پتو و محافظ هستند.
  • سرویس خواب کودک دارای تخت و کمد: خود این مدل از سرویس خواب های کودک در دو نوع و مدل متفاوت می باشند، به این صورت که در مدل اول یک تخت خواب کوچک وجود دارد که در کناره های آن نرده هایی تعبیه شده است. این مدل از امنیت بالاتری برای کودکان برخوردار است و تا سن 5 سالگی مورد استفاده قرار می گیرند. مدل دوم سرویس خواب های کودک دارای تخت و کمد، به نام تخت خواب نوجوان مشهور است، چرا که کودک تا سن نوجوانی می تواند از آن استفاده کند و به دلیل قابلیت هایی که دارد از طرفداران زیادی برای خود برخوردار است.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید تخت خواب کودک با معرفی مدل های باکیفیت و شیک

نکات مهم و تاثیرگذار در قیمت سرویس خواب کودک پسرانه و دخترانه

برخی نکات مهم و حساس در راهنمای خرید سرویس خواب های کودک وجود دارد که بایستی قبل از خرید به این موارد نهایت دقت را داشت. تمامی فاکتورهای مهم و کاربردی که در هنگام خرید سرویس خواب کودک باید به آن ها توجه نمود به شرح زیر هستند:

  • جنس محصول: یکی از اصلی ترین مواردی که در راهنمای خرید سرویس خواب کودک باید به آن توجه کرد، جنس محصول است. جنس سرویس خواب در مدل های دارای تخت خواب و کمد باید از چوب مرغوب و اصل تولید شود. البته متریال فلز نیز برای این مدل ها مناسب است. در نوع بدون کمد نیز باید جنس سرویس خواب و تشک آن از مواد بدون حساسیت و مناسب با پوست کودک ساخته شده باشد.
  • سایز و اندازه سرویس خواب: دومین مورد حساس در راهنمای خرید سرویس خواب کودک، سایز و اندازه ی تخت می باشد. به این صورت که تخت و کمد باید به شکلی باشد که مناسب با جثه ی کودک باشد و کودک شما در روی آن به راحتی بتواند به جست و خیز بپردازد. در مدل دوم سرویس خواب یعنی نوع فاقد تخت و کمد، اندازه ی تشک باید به صورتی باشد که کودک خیلی راحت بتواند بر روی آن حرکت کند. البته اندازه ی آن زیاد بزرگ هم نباشد که کودک مدام بر روی آن بتواند زیاد غلت بزند.
  • از مواد بدون حساسیت تولید شود: سومین مورد مهم در راهنمای خرید سرویس خواب کودک، استفاده از مواد فاقد شیمیایی و حساسیت زا می باشد. چون کودکان در سنین خاصی که دندان در می آورند تمایل به گاز زدن اشیا را دارند، باید جنس مواد به کار رفته حساسیت زا نباشد تا موجب به خطر افتادن سلامت کودکان نشود.
  • جنس بالش: از دیگر موارد مهم در راهنمای خرید سرویس خواب شیک و مدرن برای کودک، جنس بالش تخت خواب می باشد که باید نرم باشد و با آناتومی گردن کودک همخوانی داشته باشد. چون در غیر این صورت، موجب بروز برخی مشکلات از قبیل، گردن درد و درد ستون فقرات می شود.
  • طرح و رنگ سرویس خواب: یکی دیگر از فاکتورهای مهم در راهنمای خرید سرویس خواب ایده آل برای کودک دلبندمان، انتخاب صحیح طرح و رنگ سرویس خواب می باشد. این مورد کاملا سلیقه ای بوده و هر فرد می تواند با توجه به دکوراسیون اتاق کودک اقدام به انتخاب طرح و رنگ سرویس خواب کودک نماید.
  • دارا بودن به نرده و حفاظ ثابت: در راهنمای خرید سرویس خواب مناسب برای کودک، باید به این موضوع خیلی دقت نمایید. چون مدل هایی که دارای حفاظ ثابت هستند، از بروز خطراتی از قبیل افتادن کودک به زمین کاملا جلوگیری می کند. در این راستا باید به گرد بودن زاویه های تخت نیز دقت نمایید تا مبادا کودک شما به خاطر برخورد سرش با این زوایا آسیبی ببیند.
  • کیفیت بالا: سرویس خوابی را که برای کودک خود انتخاب می کنید باید دارای اتصالات و بست های محکم، ایمنی بالا و کیفیت خوب و استحکام زیاد باشد.
  • قیمت محصول: از اصلی ترین مواردی که در راهنمای خرید سرویس خواب جهت کودک وجود دارد، قیمت آن است که هر فرد می تواند متناسب با بودجه ای که برای خرید آن در نظر می گیرد اقدام به انتخاب یکی از مدل های سرویس خواب نماید. از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت سرویس خواب، جنس و کیفیت ساخت و حفاظ دار بودن محصول است.

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با نکات و ایده های طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک 

امیدواریم راهنمای خرید اینترنتی سرویس خواب کودک در دسته بندی کودک و نوزاد بتواند در خریدی رضایت بخش به شما کمک کند .

پیشنهادهایی برای شما

[digi-offers id=21943]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا