گرین لیست دکور کردن را یک پی نوشت در زندگی واقعی می داند؛ پی نوشتی که معنای آن خوب زندگی کردن است.
مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع لوازم دکوراتیو با قیمت روز آن‌هاست.

ژوئن 20, 2021
راهنمای خرید بند رخت-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین بند رخت با معرفی مدل های باکیفیت و ارزاندکوراتیو 

به دلیل کوچک تر شدن فضای خانه ها و نداشتن تراس و یا بالکن در برخی از آپارتمان ها بایستی به دنبال یک وسیله جهت خشک کردن لباس های خیس خود بود که بهترین و کاربردی ترین وسیله برای این کار بند رخت است. این محصول امکان خشک و آویزان کردن لباس ها را در منازل و بالکن خانه می دهد
ژوئن 15, 2021
راهنمای خرید مبل راحتی-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین مبل راحتی با معرفی مدل های باکیفیت و زیبادکوراتیو 

مبل راحتی، از انواع اکسسوری های خانه است که ممکن است دهه ها با شما زندگی کند و همین امر سبب شده است که در خرید آن نهایت دقت را به کار ببرید. البته باید این نکته را مد نظر داشته باشیم که سلیقه، یک انتخاب شخصی است و معمولا سبک انواع مبل راحتی بستگی به سلیقه شخصی افراد دارد.
ژوئن 14, 2021
راهنمای خرید توالت فرنگی-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین توالت فرنگی با معرفی مدل های شیک و باکیفیتدکوراتیو 

امروزه توالت فرنگی به یکی از وسایل جدایی ناپذیر سرویس بهداشتی تبدیل شده است. بسیاری از افراد به دلیل مشکل های جسمانی قادر به استفاده از توالت ایرانی نیستند، به همین دلیل خرید توالت فرنگی به آنها توصیه می شود. راهنمای خرید اصولی به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین محصول را انتخاب نمایید.
ژوئن 14, 2021
راهنمای خرید فلاش تانک-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین فلاش تانک با معرفی مدل های بادوام و زیبادکوراتیو 

امروزه فلاش تانک جز جدایی ناپذیر سرویس بهداشتی محسوب می شود. تخلیه بهداشتی هر محیط مسکونی از طریق این محصول صورت می پذیرد و به همین خاطر است که خرید آن در هر محیطی ضروری است. تنها با یک سرچ ساده می توانید با انواع فلاش تانک و مدل های مختلفی که در بازار عرضه می شوند، آشنا شوید و متناسب با کارکردهای هر کدام نسبت به خرید اقدام نمایید.
ژوئن 13, 2021
راهنمای خرید میز کامپیوتر-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین میز کامپیوتر با معرفی مدل های باکیفیت و ارزاندکوراتیو 

این روزها استفاده از کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت به امری ضروری تبدیل شده است و همین امر سبب شده است که میز کامپیوتر مناسب کاربرد زیادی در دفتر های اداری، ایستگاه های کامپیوتری و حتی خانه ها داشته باشد. با خرید میز کامپیوتر مناسب و خوب می توانید فضایی راحت و مفید برای خود یا دیگران داشته باشید.
ژوئن 12, 2021
راهنمای خرد پارکت-گرین لیست

راهنمای خرید زیباترین پارکت با معرفی مدل های باکیفیت و ارزاندکوراتیو 

پارکت به نوعی کفپوش از جنس چوب گفته می شود که با آن می توان کف اتاق را فرش چوبی کرد. این کفپوش از قدمت زیادی برخوردار است. امروزه این کفپوش ها مجددا محبوبیت زیادی بین عموم پیدا کرده است و به عنوان اصلی ترین کفپوش های هر خانه تبدیل شده است.
ژوئن 12, 2021
راهنمای خرید میز تحریر-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین میز تحریر با معرفی مدل های جذاب و شیکدکوراتیو 

میز تحریر از وسایل ضروری مدرسه، منزل یا محیط کار است که به منظور فعالیت های تحریری و نگارش مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه بسیاری از افراد به دلیل فعالیتشان از میز تحریر استفاده می کنند. راهنمای خرید اصولی به شما کمک می کند که چه نکاتی را هنگام خرید این وسیله مد نظر قرار دهید.
ژوئن 10, 2021
راهنمای خرید کتابخانه-گرین لیست

راهنمای خرید زیباترین کتابخانه با معرفی مدل های شیک و ارزاندکوراتیو 

از آسان ترین روش ها برای مرتب کردن آن ها اختصاص یک فضای معین برای قرار دادن کتاب ها می باشد. با وجود این که در حال حاضر کتابخانه های زیاد و متنوعی در طرح ها و اندازه های گوناگون در بازار فروش موجود می باشد ولی باید برخی نکات و موارد را به هنگام خرید آن در نظر بگیرید تا سعی در انتخاب بهترین مدل آن را داشته باشید.
ژوئن 8, 2021
راهنمای خرید تخت خواب یک نفره-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین تخت خواب یک نفره با معرفی مدل های شیک و باکیفیتخواب و حمام 

تخت خواب یک نفره یکی از گزینه های مهم در هر اتاق خواب بوده که وجود آن می تواند یک خواب لذت بخش را برای افراد رقم بزند. خواب یکی از موارد لازم و ضروری برای سلامتی بدن بوده که درست خوابیدن می تواند میزان آمادگی بدن را برای شروع کار و فعالیت افزایش دهد.
ژوئن 5, 2021
راهنمای خرید شمع-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین شمع با معرفی مدل های زیبا و متنوعدکوراتیو 

شمع از جهت تزیین و دکوراسیون منزل یا محیط کار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. راهنمای خرید اصولی به شما کمک می کند که چه محصولی و از چه جنسی تهیه نمایید تا بتوانید بهترین خرید ممکن را داشته باشید. امروزه خرید اینترنتی شمع در میان بسیاری از افراد رایج است.
ژوئن 3, 2021
راهنمای خرید میز نهار خوری-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین میز نهارخوری با معرفی مدل های شیک و باکیفیتدکوراتیو 

میز ناهارخوری از معدود ابزاری است که معمولا هر شش ماه یکبار عوض نمی شود و شاید برای برخی از افراد تا 10 یا 15 سال کارایی داشته باشد. پس در هنگام خرید میز ناهارخوری عجول نباشید و با احتیاط تمام اقدام به خرید نمایید. ما در این مقاله کاربردی تمام اطلاعات لازم درباره خرید اینترنتی یا حضوری میز ناهارخوری برای شما گرد آورده ایم.
ژوئن 2, 2021
راهنمای خرید مبل تخت خواب شو-گرین لیست

راهنمای خرید مبل تخت خواب شو با معرفی مدل های باکیفیت و زیباخواب و حمام 

مبل تخت خواب شو به عنوان یکی از نمونه های مبلمان راحتی به شمار می آید که این گونه مبل ها قابلیت تغییر حالت و تبدیل شدن به یک تخت خواب راحت را دارند. استفاده از مبل تخت خواب شو امروزه جایگزین مبلمان راحتی شده زیرا این گونه از مبل ها را علاوه بر استفاده به عنوان یک مبل راحتی می توان به عنوان یک تخت خواب استفاده نمود.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم دکوراتیو

انسان از ابتدای خلقت تا به همین امروز همیشه به دنبال آرامش بوده است. در واقع هر نوع پیشرفتی که امروز شاهد آن هستیم، یک پایه اساسی آن نیاز انسان به آرامش بوده است. اما آرامش مفهوم بسیار گسترده ای است که در هر دوره و زمانی تعریف خاص خودش را داشته است. امروز بخش بزرگی از آرامش توسط زیبایی و احساس زیبا بودن به انسان منتقل می شود. انسان دوست دارد زیبا باشد و در جایی زندگی کند که زیبایی در آن نمود خاصی داشته باشد. از این رو مسئله دکوراسیون و لوازم دکوراتیو اهمیت خاصی پیدا کرده اند. دکوراسیون در گذشته نه چندان دور مفهومی غریب و شاید کمی هم عجیب بود. برای مردم و خانواده ها چندان معنی نداشت که چیدمان لوازم خانه تحت قوانین خاصی صورت بگیرد و برای لوازمی تحت عنوان لوازم دکوراتیو هزینه کرد که بیشترین کارایی آن ها در حیطه زیبایی و دکوراسیون است. اما رفته رفته مسئله دکوراسیون از یک امکان به یک نیاز تبدیل شد. نسل های جدیدتر کم کم با این مسئله خو گرفتن که مسئله زیبایی و تناسب یک مسئله مهم در زندگی محسوب می شود. انسان دوست دارد در جایی زندگی کند که زیباست و بر اساس منطقی درست چیده شده باشد. این زیبایی تاثیر بسیار مثبتی در روحیه فردی افراد می گذارد. مهمترین این تاثیرات را می توان در ایجاد اعتماد به نفس در انسان ها دانست. بنابراین لوازم دکوراتیو امروز یک هزینه محسوب نمی شود. بلکه یک سرمایه گذاری برای جلوگیری از ایجاد انواع بیماری های روانی و از دست دادن اعتماد به نفس محسوب می شود. در عصر فضای مجازی به نظر می رسد تنها این نوع درمان ها باشد که پاسخگو باشد.

لوازم دکوراتیو و مفهوم خرید اینترنتی

دکوراتیو و خرید دکوراتیو خود به خود یک مفهوم نوپا محسوب می شود و به لطف اینترنت و فضای مجازی این مفهوم توانست جای خود را به خوبی در دل مردم باز کند. از طرف دیگر اینترنت و خرید اینترنتی نیز یک نوع مفهوم تازه به شمار می آید که توانست به سرعت تمام جهان را برای خود کند. بنابراین خرید اینترنتی لوازم دکوراتیو یک نوع هماهنگی دو مفهوم تازه با یک دیگر است. بنابراین عملا ساده تر می توان با آن کنار آمد. مهم ترین نکته ای که در خرید لوازم دکوراتیو به صورت حضوری یا اینترنتی وجود دارد این است که چشم بیشترین تاثیر را در انتخاب این لوازم دارد. در واقع شما بیش از آن که بخواهید با کارایی این وسیله آشنا شوید یا جنس آن را لمس کنید، می خواهید زیبایی آن را در قیاس با دکوراسیون کلی خانه خودتان و یا محل کار و یا هرمحل دیگری که قرار است در آن استفاده شود، در نظر داشته باشید. به طور کلی می توان گفت یک عکس یا یک تصویر از دورنمای استفاده شده از این دکوراتیو می تواند بهترین گزینه برای تصمیم گیری برای شما باشد. چیزی که کمتر می توان در یک فروشگاه حضوری آن را حس کرد. اما شما در خرید اینترنتی لوازم دکوراتیو می توانید به سادگی عکس های مختلف از زوایای جذاب و مهم را داشته باشید و بر اساس این تصاویر اقدام به تصمیم گیری کنید. شاید همین ویژگی های مهم و قدرت انتخاب و مقایسه بالا لوازم دکوراتیو در خرید اینترنتی باعث شده است که عملا این لوازم طرفدار بیشتری پیدا کند و تبدیل به یکی از فروش های مهم انواع فروشگاه های اینترنتی شود.

چند نکته در خرید لوازم دکوراتیو

در خرید دکوراتیو بهتر است به چند نکته اساسی دقت کنید تا دوباره کاری نشود و مجبور به برگرداندن کالا شوید و یا این که خواسته یا ناخواسته متحمل یک ضرر مادی شوید. به طور کلی دکوراسیون و مفهوم دکوراتیو بسیار وابسته به اشیاء اطراف می باشد. در واقع شما باید دکوراسیون کلی محل استفاده دکوراتیو را در نظر داشته باشید. این دکوراسیون کلی است که می تواند مشخص کند چه نوع رنگ و طرح هایی می تواند برای انتخاب و خرید دکوراتیو مناسب باشد. به معنای بهتر کلمه دکوراسیون کلی خانه یا محل کار شما بهترین راهنمای خرید لوازم دکوراتیو محسوب می شود. از این رو بسیاری از طراحان و تولید کنندگان دکوراتیو سعی می کنند این لوازم را در موقعیت های مختلف قرار دهند و به کاربر نشان دهند که در چه نوع دکوراسیون هایی می توان از این وسیله استفاده کرد. به جز این حتما سعی کنید مشخصات محصول و نقاط قوت و ضعف در مورد این لوازم را مطالعه کنید. در واقع همیشه نمی توان به عکس ها اعتماد کرد. سعی کنید اندازه واقعی ذکر شده در مشخصات را با عکس منطبق کنید و این گونه ذهنیت خودتان را درست کنید. خواندن مشخصات و همچنین نقاط قوت و ضعف محصول در این باره می تواند بسیار راهگشا باشد و شما را به سمت درست هدایت کند.

پایان سخن از لوازم دکوراتیو

لوازم دکوراتیو امروز یک نیاز اساسی هر خانه و کاشانه ای محسوب می شود. در واقع گرچه بیشترین کاربرد این لوازم به صورت زیبایی و احساسی است و از نظر منطقی کاربرد عملی ندارد. اما نبود آن ها در خانه یا محل کار می تواند از نظر روحی بسیار زننده محسوب شود. از طرف دیگر انسان ذاتا زیبایی را دوست دارد. پس بگذارید روح انسان در محلی زندگی یا کار کند که زیبایی مخصوصی در آن وجود دارد. در مورد انتخاب لوازم دکوراتیو سعی کنید ترکیبی از لوازم عمومی و خاص تهیه کنید. یادتان باشد که همیشه خاص بودن و یا به طور کلی عام بودن هیچ جذابیتی ندارد. استفاده از ترکیبی مناسب می تواند شما را به سمت درستی هدایت کند و عملا دکوراسیون شما را بسیار جذاب جلوه دهد. این ها مهمترین نکاتی است که باید در خرید لوازم دکوراتیو به آن ها دقت داشته باشید. به هر حال یک وسیله کوچک دکوری شاید از نظر مادی ارزش چندانی نداشته باشد اما می تواند تاثیر زیادی در فضاسازی داشته باشد. از این رو این وسیله اگر به درستی انتخاب نشود عملا می تواند فضاسازی ما را مختل کند و تمام زحمات را برباد دهد. در حالی که یک دکوراتیو می تواند بسیاری از عیب ها و نقص های دکوراسیون را در خود پوشش بدهد و شاید بتواند از دل آن زیبایی های مختلفی را بیرون بکشد. اینجاست که خلاقیت شما مهمترین تاثیر را خواهد داشت. با مطالعه راهنمای خرید، مقالات و پادکست های آموزشی گرین لیست در این دسته بندی، انواع و اقسام لوازم دکوراتیو و مشخصات آنها را می شناسید و طبق سلیقه ی خود به خوبی می دانید کدام یک را انتخاب کنید تا خریدی رضایت بخش داشته باشید.