عطر و ادکلن

50 مدل عطر مردانه جذاب و پرفروش + خرید اینترنتیعطر و ادکلن 

راهنمای خرید آنلاین عطر مردانه

 • عطر مردانه امروزه از تنوع زیادی برخوردار است. آقایان می توانند با توجه به موقعیتی که قصد رفتن دارند از عطر مناسب همان مکان استفاده کنند.
 • عناصر مختلفی در انتخاب یک عطر مردانه خوب موثر است که می توان به شخصیت، روحیات، نوع پوست که ممکن است چرب یا خشک باشد و غیره اشاره نمود.
 • هر یک از این عوامل می توانند بر خرید شما تاثیرگذار باشد. رایحه و عطر می توانند به شدت بر طرز تفکر دیگران نسبت به شما در برخورد اول تاثیر بگذارد.
 • عطر ها و پرفیوم ها از ترکیب اسانس ها، حلال ها و سایر مواد شیمیایی به دست می آیند. برخی از این اسانس ها از طبیعت نشات می گیرند.
 • عطرها نسبت به ادکلن ها دوام و ماندگاری بیشتری دارند. لازم به ذکر است که درصد بالایی از عطرها را عصاره های روغنی تشکیل داده است.
 • بیشتر آقایان دوست دارند از ادکلن به جای عطر مردانه استفاده کنند و یکی از دلایل آن چرب بودن عطرها می باشد.
 • در ایران با توجه به وجود چهار فصل و آب و هوای گوناگون، اکثر افراد ترجیح می دهند تا در هر فصل از عطر و ادکلنی مناسب با همان آب و هوا استفاده کنند.
 • از انواع عطر ها میتوان به عطر های مردانه گرم و عطر های مردانه سرد اشاره کرد.
 • هر کدام از این موارد مناسب فصل هوای به خصوصی می باشد که در زمان خرید بهتر است به آن توجه نمایید.
 • خرید اینترنتی عطر مردانه ارزان از جمله مواردی است که این روزها اکثر افراد به دنبال آن هستند. خرید عطر مردانه ارزان باید از سایت های معتبر و شناخته شده انجام گردد.

عطر مردانه

معرفی انواع عطر مردانه

عطر یک اصطلاح عمومی و تک جنسیتی است که برای عطر استفاده می شود.

این به اشکال مختلف وجود دارد و به نام های مختلفی خوانده می شود، اما به طور کلی در این دسته بندی ها قرار می گیرد:

 • ادوفرش

رقیق ترین نسخه عطر، معمولا با 1-3٪ روغن عطر در الکل و آب. معمولا کمتر از یک ساعت ماندگاری دارد.

 • ادکلن

قدیمی ترین اصطلاح برای عطر، که در آمریکای شمالی برای رایحه های مردانه استفاده می شود.

سبک، تازه و میوه ای، معمولاً از 2-4٪ روغن های عطر در الکل و آب تشکیل شده است.

معمولا در عطرهای افراد جوان استفاده می شود. و حدود 2 ساعت ماندگاری دارد.

 • ادوتویلت

یک ترکیب اسپری سبک با 5-15٪ اسانس عطر خالص حل شده در الکل. معمولاً حدود 3 ساعت ماندگاری دارد.

 • ادوپرفویم

از لحاظ تاریخی بدون جنسیت، برای توصیف محصولات مردانه و زنانه استفاده می شود و بهترین اصطلاح برای توصیف یک عطر است.

حاوی 15 تا 20 درصد اسانس خالص عطر است و حدود 5 تا 8 ساعت ماندگاری دارد.

 • پرفیوم

غلیظ ترین و گران ترین گزینه های عطر می باشد.

از 20 تا 30 درصد اسانس عطر خالص تشکیل شده است. یک پرفیوم می تواند تا 24 ساعت ماندگاری داشته باشد.

عطر مردانه

نکات مهم هنگام خرید عطر مردانه

در زمان خرید عطر مردانه باید به نکات خاصی توجه کنید. عوامل بسیاری وجود دارد که در هنگام خرید می تواند به شما در انتخاب عطری مناسب کمک نماید. برخی از موارد مهم به شرح زیر می باشد:

 • فصل ها

یکی از مهم ترین عامل ها در انتخاب یک عطر مردانه مناسب توجه به فصلی است که در آن قرار دارید.

به این نکته دقت کنید که از هر عطری نمی توان در هر آب و هوایی استفاده نمود.

یک قانون کلی در این رابطه وجود دارد، بهتر است از عطر های گرم برای فصل های خنک و سرد مانند پاییز و زمستان و از عطرهای خنک برای فصول گرم مانند بهار و تابستان استفاده کنید.

عطرهای خنک پخش کنندگی کمتری نسبت به عطرهای گرم دارند. به همین خاطر استفاده از آن ها در فصول سرد باعث می شود تا ماندگاری زیادی نداشته و دیگران آن را به خوبی استشمام نکنند.

به همین ترتیب عطرهای گرم در فصولی مانند تابستان که هوا دمای بالاتری داشته توصیه نمی شوند. به دلیل اینکه ترکیب این نوع از عطرها با هوای گرم و لباس شما ممکن است رایحه ای ناخوشایند تولید نماید.

 • موقعیت مکانی و لباس

عطرها معمولا احساس سبکی به افراد می دهند و هر کدام از آن ها حس و حالی مخصوص به خود را دارند.

برخی از مدل های عطر برای استفاده در دورهمی ها و مجالس غیر رسمی،

همراه با لباس های راحتی مناسب می باشند و برخی دیگر از آن ها صرفا برای جلسات رسمی و مهمانی های مهم و در هنگامی که کت و شلوار به تن کرده اید، ایده آل هستند.

بنابراین در زمان خرید عطر های مردانه به موقعیتی که قصد استفاده از آنها را دارید بسیار دقت نمایید.

 • سلیقه افراد

این مورد کاملا بدیهی می باشد. هر شخص در هنگام انتخاب عطر به سلیقه خود رجوع می کند و عطری را که  حس آرامش به او القا می کند را خریداری می نماید.

برندها و مدل های مختلفی از عطرها وجود دارند که آقایان زیادی طرفدار آن ها هستند.

آن ها می توانند برای خرید عطر مردانه لالیک ، خرید عطر مردانه لالیک ، خرید عطر مردانه wood ، خرید عطر مردانه کرید اونتوس و یا خرید عطر مردانه اسپلندور به سایت ها یا مراکز خرید معتبر مراجعه کرده و مناسب ترین عطر را برای خود انتخاب نمایند.

 • نحوه انتخاب عطر

مطالعات علمی نشان می دهد که یک مرد می تواند به طور طبیعی عطری را انتخاب کند که با رایحه طبیعی بدنش بهترین عملکرد را دارد.

بگذارید روی این نکته تاکید کنم: شما بهترین کسی هستید که می توانید تشخیص دهید کدام عطر مناسب شماست.

اجازه ندهید دیگران برای شما انتخاب کنند، دلیلی وجود دارد که رایحه های هدیه سال ها بدون استفاده می مانند.

در عوض، از نظرات دیگران برای تقویت یا زیر سوال بردن تصمیم خود استفاده کنید. فقط اگر چند نفر به شما بگویند که بوی شما کم است یا انتخاب ضعیفی دارید، باید چیز دیگری را امتحان کنید.

همچنین کورکورانه خرید نکنید، یعنی زمانی که به توصیه شخصی یک عطر خریداری می کنید بدون اینکه خودتان آن را امتحان کنید.

بهترین روش برای یافتن یک عطر جدید این است که آزمایش کنید که آیا عطر مکمل بوی طبیعی بدن شما در طول یک روز است یا خیر.

فروشگاه‌های بزرگ برای این منظور عالی هستند، فقط اطمینان حاصل کنید که تا زمانی که آماده نشده‌اید خرید نکنید. حداکثر تعداد رایحه‌ای که می‌توانید به‌طور هم‌زمان امتحان کنید، چهار رایحه است، اگرچه اگر تازه شروع کرده‌اید، فقط دو رایحه (هر بازو یکی) را توصیه می‌کنم.

 1. یک رایحه را روی هر مچ دست اسپری کنید (و هر آرنج داخلی را اگر برای 4 مورد استفاده می کنید).
 2. از کارت هایی که فروشگاه بزرگ برای بوییدن ادکلن ها ارائه می دهد خودداری کنید. آنها شما را قادر می سازند فقط نت های بالایی را استشمام کنید و نه بوی آن را (به یاد داشته باشید، این یک آزمایش شیمی است).
 3. بین بوییدن هر عطر، کام خود را با چیزی قوی مانند قهوه یا چای تازه کنید. (چند دانه قهوه همراه داشته باشید و آن را بو کنید و یکی را در دهان خود قرار دهید).
 4. سعی کنید تمام نت ها را بو کنید. همانطور که توضیح دادیم می توانید انتظار داشته باشید که رایحه در چند ساعت آینده تغییر کند.
 5. در فروشگاه بزرگ قدم بزنید و عطرها را در فواصل زمانی مختلف استشمام کنید. در تلفن یا کاغذ، یادداشت بردارید که کدام را دوست دارید و چرا، سپس بین آنهایی که یادداشت کرده اید یکی را انتخاب کنید.
 6. یک بطری از برنده خود را بخرید و شروع به استفاده کنید. استفاده یک عطر یک فرآیند است، نه یک مقصد. بسیاری از مردان در نهایت صاحب ده‌ها عطر می‌شوند و عاشق آن‌ها هستند، بنابراین احساس نکنید که مجبور نیستید با اولین (یا دهمین) خرید خود آن را کامل کنید.
 7. اگر به دنبال ایده هستید، ادکلن مردان مشهور را امتحان کنید. (من خودم این کار رو انجام میدم)
 • بطری عطر با چه سایز باید بخرید؟

بطری های عطر در اندازه های مختلف وجود دارند، اگر در عطرها تازه کار هستید بطری های کوچکتر را بخرید زیرا خطر کمتری دارد. شما نمی‌دانید چند بار آن را استفاده می کنید، و احتمالاً زمانی که فرصت بوییدن رایحه‌های مختلف را پیدا کنید، طعم شما تغییر می‌کند.

عطرها برای همیشه در قفسه ماندگاری ندارند. نوسانات سریع گرما مانند آنچه در اکثر حمام ها یافت می شود باعث می شود مولکول های یک عطر از هم جدا شوند.

نور خورشید نیز همین کار را انجام می دهد (بنابراین از ذخیره سازی لبه پنجره خودداری کنید). عمر عطر خود را با نگهداری آن در محیط های خنک، تاریک و خشک افزایش دهید. کمدهای اتاق خواب یک مکان عالی هستند.

عطر مردانه

خرید عطر مردانه

 • همانطور که پیشتر گفته شد نکات زیادی وجود دارد که می تواند به شما در خرید یک عطر مردانه مناسب کمک نماید.
 • اگر قصد خرید عطر به عنوان هدیه را دارید بهتر است که با شخصیت و روحیات شخص مقابل به خوبی آشنایی داشته باشید،
 • زیرا عطر می تواند یکی از عناصر نشان دهنده شخصیت هر فرد در برخورد نخست باشد.
 • به اسانس هایی که در عطر مورد نظرتان به کار رفته است دقت نمایید. این مورد یکی از روش های مناسب در هنگام خرید می باشد.

قیمت عطر مردانه

 • قیمت عطرها به فاکتورهای مختلفی بستگی دارند که هر یک به نوعی می تواند مهم باشد.
 • از مواردی تاثیرگذار بر قیمت یک عطر مردانه خوب می توان به برند سازنده، حجم آن، اصالت عطر، اسانس های به کار رفته در آن و غیره اشاره کرد.

ترفند های استفاده صحیح از عطر در یک نگاه

همه ما در اطراف مردانی بوده ایم که بیش از حد از عطر استفاده می کنند. رایحه بسیار تحسین برانگیز و دلپذیر است. با یادگیری نحوه استفاده صحیح و عاقلانه از عطر به راحتی می توانید از این اشتباه جلوگیری کنید.

 • عطر را روی پوست خشک، ترجیحاً بلافاصله بعد از حمام اسپری کنید. هنگام استفاده، نازل اسپری را در فاصله 7 تا 15 سانتیمتر از پوست خود نگه دارید.
 • شروع نور. اگر در استفاده از عطرها تازه کار هستید، با یک اسپری روی سینه خود شروع کنید. همانطور که در مورد نحوه صحیح استفاده عطر راحت تر و آگاه تر می شوید، می توانید به چند اسپری دیگر در مناطق مختلف منشعب شوید.
 • عطر را به مناطق گرم بمالید. گرمای بدن شما عطر را در طول روز تحت فشار قرار می دهد و یک دنباله بوی خوب ایجاد می کند که معمولاً به آن سیلاژ می گویند. با گرم ترین قسمت های بدن خود شروع کنید: سینه، گردن، فک پایین، مچ دست، ساعد، آرنج داخلی، شانه. روی همه این نقاط به طور همزمان اسپری نکنید. با یکی شروع کنید و پس از یادگیری رایحه، 2-3 نقطه دیگر را اسپری کنید.
 • فقط در صورت نیاز اسپری مجدد انجام دهید. بسته به مدت ماندگاری عطر، می توانید اسپری های بیشتری را به مچ دست خود اضافه کنید. برای بیشتر این اتفاق در نیمه دوم روز خواهد بود.
 • مالیدن عطر روی پوست کار معقولی به نظر نمی رسد. در واقع، پیوند مولکولی را می شکند و عطر را ضعیف تر می کند.
 • اسپری کردن یک عطر در هوا و قدم زدن در مه بی ارزش است. بیشتر عطر مستقیماً روی زمین می ریزد.
 • عطر را روی لباس خود اسپری نکنید. در این حالت عطر اجازه ندارد با روغن های بدن شما ترکیب شود و از این رو به طور طبیعی نمی تواند مراحل نت را آنطور که باید طی کند. همچنین روغن های موجود در یک عطر باعث لکه دار شدن بسیاری از پارچه ها می شود.
 • نپاشید، اگر از یک بطری معمولی عطر استفاده می کنید، یک انگشت خود را بردارید و آن را روی دهانه بطری خود فشار دهید و سپس آن را به آرامی برگردانید. به قسمت هایی از بدن که در بالا توضیح داده شد ضربه بزنید.
 • کمتر، بیشتر است. رایحه را باید کشف کرد نه اینکه اعلام کرد. افرادی که نزدیک هستند باید بتوانند بوی عطر شما را حس کنند، اما تحت تأثیر آن قرار نگیرند.

عطر مردانه

نکات طلایی نگهداری عطر برای افزایش ماندگاری آن

نگهداری از عطر مردانه ترفند های زیادی دارند که می تواند به شما کمک کند تا ماندگاری و عمر آن را افزایش دهید.

برخی از این راهکارها در ادامه آورده شده است

 • از مکان های تاریک مانند کشوها برای نگهداری عطر ها استفاده کنید.
 • زمان باز گذاشتن درب عطر را به حداقل برسانید.
 • در جای خشک و خنک و به دور از رطوبت از آن ها نگهداری نمایید.
 • عطر ها را بیش از حد تکان ندهید.
 • دمای محل نگهداری عطر را ثابت نگه دارید.

جمع بندی خرید اینترنتی عطر مردانه

 • همانطور که دیدیم، بویایی در واقع قوی ترین حس ماست. این به حافظه ما متصل است و ما می توانیم ارتباط عمیقی با احساسات خود ایجاد کنیم.
 • استفاده یک عطر روشی متمایز برای بیان خود فراتر از بصری است. این شما را به یاد ماندنی می کند و یک تصور ایجاد می کند.
 • هنگامی که عطرهایی را پیدا کردید که با استفاده آنها احساس راحتی می کنید، به خوبی در مسیر کشف این دنیای بویایی جالب خواهید بود.
 • عطرهای مردانه با توجه به تنوعی که دارند خرید را برای آقایان بسیار دشوار می کنند.
 • در هنگام خرید عطر مردانه توجه به برخی نکات می تواند به شما در خرید عطر مناسب کمک نماید.
 • عواملی همچون آب و هوا، نوع پوست فرد و موقعیت مکانی استفاده از عطر مهم بوده و می تواند در انتخاب عطر شما را یاری نماید.
 • افرادی که در مناطق جغرافیایی گرم زندگی می کنند بهتر است از عطر های سرد و خنک استفاده نمایند.
 • همچنین عطر های مناسب برای مناطق سرد بیشتر نوع گرم آن می باشد.

منبع: artofmanliness

مشاهده نسخه pdf مقاله: 50 مدل عطر مردانه جذاب و پرفروش + خرید اینترنتی

پیشنهادهایی برای شما

محدوده قیمت 0 تا 50,000 تومان

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه ژولییتا مدل BLEU DE CHANEL حجم 30 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند نت آغازی نت پایانی نت میانی
30 میلی‌لیتر ایران گیاه پاتچولی، چوب صندل، زنجبیل، گل لادن و جوز عنبر، فلفل صورتی، چوب سدر، بخور خوشبو و گریپ‌فروت نعناع، علف وتیور، گل یاسمین، لیمو و نت‌های چوبی
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه داما مدل لالیک اینسر نویر حجم 25 میل

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم شماره مجوز نت آغازی نت پایانی نت میانی
25 میلی‌لیتر 16/21438 درخت سرو مشک و چوب کشمیری خس خس
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه داما مدل مونت بلنک لجند حجم 25 میل

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

شماره مجوز نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
16/21438 اسطوخودوس،ترنج،آناناس،به لیمو تانکا،چوب صندل کومارین،خزه بلوط،شمعدانی،رز،سیب قرمز،میوه خشک شده سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

رول ضد تعریق مردانه نایس پاپت مدل Pegasus حجم 50 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی رایحه
50 میلی‌لیتر بهارنارنج، لیمو سرخالو، دانه تونکا، چوب ساج، خس خس رزماری، جوز، گشنیز، اسطوخودوس، گل شمعدانی، هل تند، تلخ
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه عطراگین مدل Persia حجم 50 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
50 میلی‌لیتر چوب، گیاه معطر، مرکبات چوب، گیاه معطر، مرکبات چوب، گیاه معطر، مرکبات سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 50,001 تا 100,000 تومان

امتیاز کاربران

ادوپرفیوم مردانه اسکلاره مدل Silver Scent حجم 35 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند شماره مجوز نت آغازی نت پایانی
35 میلی‌لیتر ایران 50/17481 لیمو ترش،شکوفه پرتقال دانه تونکا،جوب درخت ساج،خس خس سرخالو
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادکلن مردانه گلان مدل EAUDE COLOGNE حجم 90 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی شماره مجوز نت آغازی
90 میلی‌لیتر ایران 1346 34/10961 خاک
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادوپرفیوم مردانه اسکلاره مدل Crd Aventus حجم 35 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
35 میلی‌لیتر ترنج،مویز،سیب،آناناس مشک، گسنگ عنبر و وانیل یاس ‏‏‏,‏‏‏ گل یاس،گل رز،نعناع هندی سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه گالاردو مدل ورساچه حجم 50 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
50 میلی‌لیتر گل‌های سوسن و رز، لیمو و نارنج مشک، عنبر و دانه‌ی تونکا چوب درخت سرو، گل شمعدانی و گیاهان دریایی سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

تستر ادوکلن مردانه ارمغان مدل 1221حجم 90 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
90 میلی‌لیتر مرکبات اقیانوس خاک و زمین سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 100,001 تا 200,000 تومان

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه فراگرنس پرشیا 116 مدل کاپیتان بلک حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
100 میلی‌لیتر توتون ویژه کاپیتان بلک گیاهان جنگلی گیاهان جنگلی سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه فراگرنس پرشیا 116 مدل بلک افغان حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی رایحه
100 میلی‌لیتر گیاه شاهدانه و نت‌های سبز چوب عود (آگار) صمغ، نت‌های چوبی، قهوه و تنباکو گرم، تند، تلخ
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه نیفتی مدل ساواج دیور حجم 60 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم شماره مجوز نت آغازی نت پایانی نت میانی
60 میلی‌لیتر 7916333732546541 مرکبات (نارنج) عنبر ، وانیل اسطوخودوس،جوز هندی گل شمعدانی، صمغ لامی، علف وت...
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه فراگرنس پرشیا 116 مدل مونت بلک لجند حجم 50 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
50 میلی‌لیتر لیمو ، گریپ فوروت ، رزماری ، شکوفه پرتقال دانه تونکا ، مشک ، گلسنگ اسطوخودوس ، جوز ، گشنیز ، چوب گایاک ، چوب ساج سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه نیفتی مدل کاپیتان بلک حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
100 میلی‌لیتر توتون ویژه کاپیتان بلک گیاهان جنگلی گیاهان جنگلی سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 200,001 تا 400,000 تومان

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه نیفتی مدل ساواج دیور حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم شماره مجوز نت آغازی نت پایانی نت میانی
100 میلی‌لیتر 5929324514385020 مرکبات (نارنج) عنبر ، وانیل اسطوخودوس،جوز هندی گل شمعدانی، صمغ لامی، علف وت...
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه فراگرنس پرشیا 116 مدل ساواج دیور حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
100 میلی‌لیتر مرکبات (نارنج) عنبر ، وانیل اسطوخودوس،جوز هندی گل شمعدانی، صمغ لامی، علف وت... سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه عماد آرا مدل Legend حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
100 میلی‌لیتر لیمو ، گریپ فوروت ، رزماری ، شکوفه پرتقال لوبیا تونکا ، مشک ، گلسنگ اسطوخودوس ، جوز ، گشنیز ، چوب گایاک ، چوب ساج سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه نیفتی مدل لالیک انکر نویر حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم شماره مجوز نت آغازی نت پایانی نت میانی
100 میلی‌لیتر 39/11830 چوب درخت سرو چوب کشمیر و مشک گیاه خس خس، علف وتیور
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه فراگرنس پرشیا 116 مدل اسپلندور بلک حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
100 میلی‌لیتر ترنج، لیمو ترش و ترکیبات سبز مشک، سدر، سرو و عنبر فریزیا، گل برف و مگنولیا سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 400,001 تا 500,000 تومان

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه کاپتان بلک ورد مدل Richard Captain حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند نت آغازی نت پایانی نت میانی
100 میلی‌لیتر فرانسه توتون ویژه کاپیتان بلک گیاهان جنگلی ادویه , چوب
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادکلن مردانه میلانو مدل اسپرت حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند نت آغازی نت پایانی نت میانی
100 میلی‌لیتر ایران چوب سرخس ادویه جات تند
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

پک ارایشی استاویتا طرح 45 مجموعه 3 عددی: ادو پرفیوم مردانه ماریاژ مدل Macho Red حجم 100 میلی لیتر و لاک لب لنسور سری Water Glitter شماره 02 و رژ لب مایع لنسور سری Glaze شماره 07

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند نت آغازی نت پایانی نت میانی
100 میلی‌لیتر امارات مرکبات و نارنج چوب سدر و مشک هل
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه دایرکشن مدل وان میلیون حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی رایحه
100 میلی‌لیتر نعناع ، ماندارین خونی ، گریپ فروت ، ماندارین نعناع هندی ، نت های چوبی ، کهربا ، چرم ، عنبر نت های تند ، گل رز ، دارچین گرم، طبیعت، شیرین، تند
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه عماد آرا مدل Epic Adventure حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
100 میلی‌لیتر ماندارین ، لیمو ، گریپ فوروت ، درمنه عنبر ، چرم ، گلسنگ اسطوخودوس ، ریحان ، نعناع هندی ، سدر سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 500,001 تا 700,000 تومان

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه ژک ساف مدل DARK MUSK حجم 100 میلی لیتر به همراه عطر جیبی مردانه ژک ساف مدل DARK MUSK حجم 22 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
100 میلی‌لیتر اسطوخودوس عنبر و مشک چوب سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ست ادو پرفیوم مردانه مهمت مدل Creed Aventus حجم 120 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی رایحه
120 میلی‌لیتر نارنج، انگور سیاه، آناناس و سیب سبز مشک، عنبر، اوک‌موس و وانیل گیاه پاتچولی، گل رز و یاسمین تلخ، خنک
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه ژک ساف مدل Victor حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی نت آغازی نت پایانی
100 میلی‌لیتر ایران 2015 لیمو، پرتقال ماندارین و نارنج دارچین، جوز هندی، عنبر و مشک
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادوپرفیوم مردانه پاکورکا مدل Hot Sense Gold حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم شماره مجوز نت آغازی نت پایانی نت میانی
100 میلی‌لیتر 87680488327004702 رایحه های میوه‌ای، رایحه‌های سبز، درخت سرو، چای... وانیل، مشک، گیاه خس خس، کهربا، سرو ویرجینیا و چرم رایحه گل یاس، گل رز و زنبق زرد
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه عماد آرا مدل LEGEND حجم 100 میلی لیتر به همراه اسپری عمادآرا مدل LEGEND حجم 200 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
100 میلی‌لیتر لیمو، گریپ‌فروت، رزماری و شکوفه‌ی پرتقال اسطوخودوس، جوز هندی، تخم گشنیز، چوب گایاک و چوب... خزه‌ی اوک‌موس، مشک و دانه‌ی تونکا سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 700,001 تا 1,000,000 تومان

امتیاز کاربران

ادکلن مردانه دیوایز مدل SHAIK حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند نت آغازی نت پایانی نت میانی
100 میلی‌لیتر ایران فلفل صورتی ، فلفل سیاه ، زعفران چوب صندل ، لوبیا تونکا ، عود ، عنبر گل رز ، اسطوخودوس ، گل شمعدانی
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادوتویلت مردانه جگوار مدل کلاسیک بلک حجم ۱۰۰ میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی شماره مجوز عطرساز
100 میلی‌لیتر فرانسه 2009 20692088564859062716 دومینیک پریساس
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه مهران مدیری مدل Majeur حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی رایحه
100 میلی‌لیتر نارنگی، پرتقال تلخ، برگاموت عنبر، خزه و مشک سفید نعنای هندی، چوب سرو، نتهای چوبی مرکبات، طبیعت، شیرین، خوراکی، چوب
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه رمی مارکوئیز مدل شالیز حجم ۱۰۰ میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی نت آغازی نت پایانی
100 میلی‌لیتر فرانسه 2005 گریپ فروت،پرتقال ماندارین و سیب جوز هندی،گلسنگ و صندل
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه اجمل مدل Chemystery حجم 90 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی نت آغازی نت پایانی
90 میلی‌لیتر امارات 2000 ریحان، جوز، نارنگی، گریپ فروت، هل وانیل، لوبیای تونکا، سدر، صندل، وتیور
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 1,000,001 تا 1,500,000 تومان

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه لالیک مدل Encre Noire حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی عطرساز نت آغازی
100 میلی‌لیتر فرانسه 2006 Nathalie Lorson چوب درخت سرو
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه رووناکس مدل کرید اونتوس حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی رایحه
100 میلی‌لیتر نارنج، انگور سیاه، آناناس و سیب سبز مشک، عنبر، اوک‌موس و وانیل گیاه پاتچولی، گل رز و یاسمین خنک
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه رووناکس مدل بلو شنل حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
100 میلی‌لیتر گریپ فروت ، لیمو ، پرتقال، نعناع، جوز رزین لبدانوم، رزین کندرهندی، درخت پچولی گل یاس ، زنجبیل ، درخت سدر ، درخت خس خس و نت‌ها... سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه لالیک مدل Encre Noire A L`Extreme حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی عطرساز نت آغازی
100 میلی‌لیتر فرانسه 2015 Nathalie Lorson گریپ‌فروت، نارنج، چوب درخت سرو و اسطوخودوس
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادوکلن مردانه دانهیل مدل دیزایر بلو حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم سال معرفی نت آغازی نت پایانی نت میانی
100 میلی‌لیتر 2002 نارنگی، لیچی، گل نیلوفر و نارنج مشک، دانه تونکا و عنبر آب دریا، اقاقیای برزیلی و پرتقال
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 1,500,001 تا 2,000,000 تومان

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه کریستیانو رونالدو مدل CR7 Origins حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم سال معرفی عطرساز نت آغازی نت پایانی
100 میلی‌لیتر 2022 برگ بو، پرتقال ماندرین، آناناس پچولی، وتیور
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه مرسدس بنز مدل Man حجم 100ml

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی نت آغازی نت پایانی
100 میلی‌لیتر آلمان 2015 گلابی – نخود فرنگی چوب زیتون – خزه بلوط
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه بنتلی مدل Black Edition حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم سال معرفی نت آغازی نت پایانی نت میانی
100 میلی‌لیتر 2019 نارنگی , فلفل صورتی , گل بنفشه , جوز هندی لوبیا تونکا , تنباکو , خزه بلوط , بخور , سدار پاپیروس , نعناع هندی , رایحه زمین ,گل یاس , رای...
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ست ادو پرفیوم مردانه زارا مدل NIGHT // II & NIGHT // III حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی رایحه
100 میلی‌لیتر هل-کهربا اسطوخودوس-سرو چوب گرم
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه زارا مدل silver و gold حجم 80 میلی لیتر مجموعه دو عددی

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند نت آغازی نت پایانی رایحه
80 میلی لیتر میلی‌لیتر اسپانیا لیمو یاس پاچولی مرکبات، خنک، چوب
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 2,000,001 تا 3,000,000 تومان

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه شیخ مدل آپیولنت شیخ کلاسیک شماره 77 حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی رایحه
100 میلی‌لیتر نارنج، لیمو، اسطوخودوس و گیاه ریحان چوب درخت سرو، پاتچولی، اوک‌موس، گل لادن، وانیل ... گل شمعدانی، میخک، دارچین و سیب تند، گرم، خوراکی، طبیعت، شرقی
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه ورساچه مدل Pour Homme حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی عطرساز نت آغازی
100 میلی‌لیتر ایتالیا 2008 Alberto Morillas گل‌های سوسن و رز، لیمو و نارنج
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه مرسدس بنز مدل Intense حجم 120 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم نت آغازی نت پایانی نت میانی صادر کننده مجوز
120 میلی‌لیتر ترنج کلبریان ، بنفشه ،ماندارین ایتالیایی و اسان... آمبروکس ، سدر آمریکایی ،خس خس بوربن ، لیمبانول ... فلفل بورین ، مولکول کاسکالونه ، با رایحه جوز و ... سازمان غذا و دارو
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه مون بلان مدل Legend حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی عطرساز نت آغازی
100 میلی‌لیتر فرانسه 2011 Olivier Pescheux اسطوخودوس، آناناس و نارنج
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه هوگو باس مدل Bottled حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم سال معرفی عطرساز نت آغازی نت پایانی
100 میلی‌لیتر 1998 Annick Menardo / Christian Dussoulier آلو سیاه، اوک‌موس، سیب سبز، لیمو، نارنج و گل شم... چوب صندل، علف وتیور، چوب سدر، وانیل و درخت زیتون
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 3,000,001 تا 4,000,000 تومان

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه ورساچه مدل Pour Homme Dylan Blue

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی نت آغازی نت پایانی
200 میلی‌لیتر ایتالیا 2016 نت‌های آبی، گریپ‌فروت، نارنج و برگ درخت انجیر مشک، بخار معطر، دانه‌ی تونکا و زعفران
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه دولچه اند گابانا مدل The One حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی عطرساز نت آغازی
100 میلی‌لیتر ایتالیا 2015 Olivier Polge گریپ‌فروت، تخم گشنیز و ریحان
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو پرفیوم مردانه هرمس مدل Terre Intense Vetiver حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم سال معرفی عطرساز نت آغازی نت پایانی
100 میلی‌لیتر 2018 = برگاموت، گریپ فروت، لیمو ترش وتیور، اولیبانوم، پچولی، چوب صمغ دار
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه کارولینا هررا مدل 212 VIP حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم سال معرفی عطرساز نت آغازی نت پایانی
100 میلی‌لیتر 2011 Emilie (Bevierre) Coppermann - Lucas Seiuzac لیمو، فلفل و زنجبیل عنبر، چرم و چوب
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه ورساچه مدل Versace Pour Homme حجم 200 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی عطرساز نت آغازی
200 میلی‌لیتر ایتالیا 2008 Alberto Morillas گل‌های سوسن و رز، لیمو و نارنج
مشخصات بیشتر
محدوده قیمت 4,000,001 تا 5,000,000 تومان

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه گوچی Guilty Pour Homme حجم 90ml

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند عطرساز نت آغازی نت پایانی
90 میلی‌لیتر ایتالیا Jacques Huclier اسطوخودوس و لیمو نعناع هندی و سدر ویرجینیا
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه بولگاری مدل Aqva Pour Homme حجم 150 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند نت آغازی نت پایانی نت میانی
150 میلی‌لیتر ایتالیا رزماری، اسپرک و پرتقال عنبر، پاتچولی، سدر و نت‌های چوب گیاهان آبزی، اسطوخودوس و گل پنبه
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه پاکو رابان مدل Invictus حجم 150 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی عطرساز نت آغازی
150 میلی‌لیتر اسپانیا 2013 Veronique Nyberg, Anne Flipo, Olivier Polge, Do... پرتقال ماندارین، آب دریا و گریپ‌فروت
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه جورجیو آرمانی مدل Acqua di Gio حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی عطرساز نت آغازی
100 میلی‌لیتر ایتالیا 1996 Alberto Morillas پرتقال، لیمو، پرتقال ماندارین، گل یاسمین، نارنج...
مشخصات بیشتر

امتیاز کاربران

ادو تویلت مردانه دیور مدل Sauvage حجم 100 میلی لیتر

قیمت روز ، تصاویر بیشتر و خرید

مشخصات کالا

حجم کشور مبدا برند سال معرفی عطرساز نت آغازی
100 میلی‌لیتر فرانسه 2015 فرانسوا دمکی ( Francois Demachy ) فلفل سیاه ‌و نارنج
مشخصات بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا