لوازم برقی
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

لوازم برقی

گرین لیست معتقد است، هر خانه ای به یک شیء با هویت نیاز دارد تا حس مکان را به آن تزریق کند. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع لوازم برقی با قیمت روز آن‌هاست.
نوامبر 22, 2022
40 مدل موتور کولر آبی پرقدرت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

40 مدل موتور کولر آبی پرقدرت و ارزان + خرید اینترنتیلوازم برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

موتور کولر آبی یکی از مهمترین قطعاتی بوده که وجود آن می تواند باعث عملکرد بهتر دستگاه شود. در ادامه مقاله به راهنمای خرید موتور کولر آبی اشاره نموده ایم.
اکتبر 26, 2022
70 مدل مبل شوی باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست

70 مدل مبل شوی باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتیلوازم برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

مبل شوی یکی از ضروری ترین وسایلی بوده که استفاده از آن جهت پاک کردن لکه های مبلمان به شدت پیشنهاد می شود.
نوامبر 13, 2021
35 مدل سرخ کن بدون روغن باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

35 مدل سرخ کن بدون روغن باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیلوازم برقی 
⏱زمان مطالعه: 7 دقیقه

سرخ کن بدون روغن غذا را سرخ نمی کند. در عوض، یک فن هوای گرم را به گردش در می‌آورد تا غذا را در سبد یا سینی به سرعت بپزد و ترد کند.
اکتبر 27, 2021
راهنمای خرید رنده برقی با معرفی مدل های باکیفیت و کاربردی-گرین لیست

راهنمای خرید رنده برقی با معرفی مدل های باکیفیت و کاربردیلوازم خانگی برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

رنده برقی ، یکی از کاربردی‌ترین وسایلی است که می‌توان از آن جهت انجام فعالیت‌های مربوط به آشپزی استفاده نمود. از آنجایی که رنده کردن مواد غذایی مختلف با دست بسیار پر دردسر و سخت بوده و گاهی اوقات باعث ایجاد فشار در مچ دست می‌شود، خرید رنده برقی از این لحاظ، کار شما را بسیار دلنشین‌تر و راحت‌تر می‌کند.
اکتبر 15, 2021
راهنمای خرید بخاری برقی ( هیتر برقی ) با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید بخاری برقی ( هیتر برقی ) با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانلوازم خانگی برقی 
⏱زمان مطالعه: 5 دقیقه

بخاری برقی ( هیتر برقی ) از جمله محصولاتی است که انرژی گرمایشی آن به وسیله برق تامین می‌شود و امروزه به دلیل کاربردهای مختلف آن، تقاضا جهت خرید این محصول افزایش یافته است. طراحی این وسیله برقی و تکنولوژی‌های بکار رفته در آن به نحوی است که فضای اطراف را به راحتی گرم کرده و در فصل زمستان با قطع شدن گاز با مشکلی از این بابت مواجه نخواهید شد.
اکتبر 12, 2021
راهنمای خرید لیست جهیزیه عروس-گرین لیست

راهنمای خرید لیست جهیزیه عروس با قیمت روز و خرید اینترنتیدکوراتیو 
⏱زمان مطالعه: 5 دقیقه

لیست جهیزیه عروس از مهمترین مواردی است که قبل از ازدواج باید توسط خانواده عروس تهیه شود. این چک لیست به شما کمک کرده تا راحت‌تر بتوانید در انتخاب موثرتر وسایل مورد نیاز برای جهیزیه خانه عروس تصمیم گیری کنید. از آنجایی که هر روزه نوسانات ارز در قیمت وسایل وجود دارد، پس نیاز است که قبل از تهیه لیست جهیزیه عروس، وسایل ضروری را خریداری نمایید.
اکتبر 3, 2021
45 مدل از بهترین ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی + خرید اینترنتی - گرین لیست

45 مدل از بهترین ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی + خرید اینترنتیلوازم برقی 
⏱زمان مطالعه: 7 دقیقه

ماشین لباسشویی از سخت ترین وسایلی است که می توان خرید کرد. خبر خوب این است که یک ماشین لباسشویی با کیفیت بالا برای مدت طولانی دوام می آورد.
اکتبر 2, 2021
راهنمای خرید تصفیه آب خانگی با معرفی مدل های باکیفیت و کارآمد-گرین لیست

راهنمای خرید تصفیه آب خانگی با معرفی مدل های باکیفیت و استانداردلوازم خانگی برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

تصفیه آب خانگی دستگاهی است که به وسیله فیلترهای موجود در آن، آب های شهری را از هرگونه ناخالصی و آلودگی های مختلف پاک کرده و آبی تمیز و قابل آشامیدن را در اختیار افراد می گذارند. مدل های متنوعی از این محصول در بازار وجود داشته که هر از کدام از آنها با توجه به اهداف مختلف، وظیفه تصفیه کردن آب را از هرگونه ناخالصی ها بر عهده دارند.
اکتبر 2, 2021
راهنمای خرید بهترین آسیاب برقی خانگی برتر و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست

راهنمای خرید بهترین آسیاب برقی خانگی برتر و پرفروش + خرید اینترنتیلوازم آشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 10 دقیقه

پیشنهاد ما این است که در راستای بررسی راهنمای خرید بهترین آسیاب برقی خانگی حتماً مشخص کنید که چه ویژگی هایی برای شما اهمیت دارد.
اکتبر 2, 2021
راهنمای خرید انواع هود آشپزخانه-گرین لیست

راهنمای خرید انواع هود آشپزخانه با معرفی مدل های باکیفیتآشپزخانه 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

به منظور بررسی راهنمای خرید انواع هود آشپزخانه باید گفت هودها تجهیزاتی هستند که هنگام پخت و پز می توانید از آن به منظور حذف گرما، رطوبت و چربی استفاده کنید.

در خرید لوازم برقی به این نکات دقت کنید!

خرید لوازم برقی مسلما یکی از مهمترین دسته های خرید در زندگی هر خانواده ای محسوب می شود. در واقع از زمانی که برق کشف و وسایل برقی اختراع شد تا به امروز این گونه وسایل در انواع مختلف جزء جدایی ناپذیر زندگی انسان ها محسوب می شود. خرید لوازم برقی این فرصت را به خانواده ها می دهد که بتوانند از زندگی بهتر و آرامشی بیشتر بهره ببرند. از این رو بسیاری از خانواده ها یا بهتر بگوییم تمام خانواده ها به نوعی علاقه مند به خرید لوازم برقی و استفاده از انواع مختلف آن ها می باشند.
همانطور که گفتیم هدف اول و اصلی از خرید لوازم برقی کسب آرامش در زندگی است. بنابراین بهتر است مسیر رسیدن به این آرامش را سریع تر و راحت تر کنیم. خرید اینترنتی مهمترین راهکاری است که امروز می تواند انسان ها سریع تر و راحت تر به مقصودشان برساند. در واقع به واسطه اینترنت یک انسان می تواند کسب درآمد کند، نیازهای خود را خریداری کند و حتی می تواند به سادگی انواع تفریح های مختلف را در فضای مجازی تجربه کند. تمام این ها بدون آن که لحظه ای پایش را از خانه بیرون بگذارد امکان پذیر است. پس به سادگی می توان به این نتیجه رسید که خرید به شکل اینترنتی نه تنها امروز یک امکان خوب محسوب می شود، بلکه کم کم به یک نیاز و رفتار عادی تبدیل شده است. از این رو بهتر است نکات مهمی را در خرید لوازم برقی در نظر داشته باشیم، تا این خرید با بهترین شکل ممکن صورت بگیرد.

خرید اینترنتی در معنای کلی آن

قبل از این که بخواهیم به صورت اختصاصی از خرید لوازم برقی به صورت اینترنتی صحبت کنیم، بهتر است چند نکته در مورد خود مفهوم خرید اینترنتی بیان کنیم. این نکات به صورت عام می تواند برای هر نوع خریدی مورد استفاده قرار بگیرد. به طور کلی در یک خرید و فروش همچنان مانند سابق این انسان ها هستند که در دو طرف معامله قرار می گیرند. اینترنت تنها نحوه انتخاب، خرید و پرداخت وجه را به شکل بنیادی تغییر داده است. از این رو همیشه در هر خرید اینترنتی در نظر داشته باشید که طرف مقابل شما یک انسان است و انسان هر کاری را می تواند انجام دهد. منظور از بیان این سخن این است که بسیاری متاسفانه دیدگاه های یکطرفه ای درباره خرید اینترنتی دارند. عده ای آن را مثبت و عده ای دیگر آن ها را منفی تلقی می کنند. در حالی که خرید اینترنتی می تواند آسایش و آرامش خوبی برای ما داشته باشد اما همواره در آن احتمال خطا، اشتباه و حتی کلاهبرداری وجود دارد. چرا که در دو طرف داستان انسان ها تصمیم می گیرند و هیچ ماشین یا ربات قابل پیش بینی در این بین وجود ندارد. بنابراین در هر نوع خرید اینترنتی مانند خرید لوازم برقی سعی کنید نسبت به معتبر بودن فروشگاه اینترنتی اطمینان حاصل کنید. نمای کلی سایت، رتبه سایت در گوگل ( نام سایت یا گروه محصولات را در گوگل جست و جو کنید تا ببینید سایت مورد نظر چندمین سایت گوگل است)، تعداد کاربران، تعداد نظرات و به روز رسانی های سایت، آدرس های دقیق و راه های ارتباطی باز و چند مورد دیگر به خوبی می تواند شما را نسبت به خریدی که می خواهید انجام دهید مطمئن کند.

نگاهی به نکات مهم خرید لوازم برقی

اما به جز خود مفهوم خرید اینترنتی، نکات مهمی نیز در مورد خرید لوازم برقی وجود دارد. در واقع شما در یک خرید حضوری می توانید دستگاه را از نزدیک مشاهده کنید و بعضا آن را تست کنید. اما این امکان در خرید اینترنتی وجود ندارد. همین موضوع نیز باعث شده است برخی ها نسبت به خرید اینترنتی لوازم خانگی برقی مردد باشند. اما مسئله ای که وجود دارد شما در خرید به صورت اینترنتی حق انتخاب بسیار بالایی دارید. نکته مهم این است که این حق انتخاب به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته به شما داده می شود. در حالی که شما در هیچ فروشگاه حضوری چنین اجازه ای را ندارید. از طرف دیگر یک فروشگاه حضوری معمولا نمونه اجناس محدودی در اختیار دارند و این اجناس از یک یا چند برند محدود می باشد. در حالی که شما در یک فروشگاه معتبر اینترنتی قادر به انتخاب میان ده ها و شاید صدها نوع محصول و برند خواهید بود در حالی که امکان مقایسه بین آن ها وجود دارد. نکته بسیار مهم این است که در خرید اینترنتی فروشنده یا همان صاحب سایت هیچ دخالتی در انتخاب شما ندارد و شما آزادانه و بر اساس بودجه و سلیقه و نیاز خودتان می توانید دست به انتخاب بزنید در حالی که در یک فروشگاه حضوری این ویژگی ها وجود ندارد. همچنین شما می توانید از نظرات سایر مصرف کنندگان که به صورت آزادانه در مورد یک محصول بیان شده استفاده کنید و از برایند این اطلاعات دست به انتخاب بزنید.

نتیجه سخن از خرید لوازم برقی

شما در یک خرید اینترنتی ابزارهای متنوعی برای انتخاب و خرید لوازم برقی دارید. بنابراین بهترین راهنمایی که می توانیم داشته باشیم این است که سعی کنید از این ابزارها استفاده کنید. در واقع دنیای اینترنت به شما این اجازه را می دهد که در فرصت زمان نامحدود اقدام به انتخاب و خرید کنید. بنابراین می توانید تمام جوانب را بسنجید و به یک نتیجه منطقی برسید. در نظر داشته باشید در این بین نظرات کاربران، بررسی تخصصی محصول و امکان مقایسه میان محصولات مختلف می تواند بهترین و مهمترین ابزار شما محسوب شود. شما کافی است یکبار لذت خرید لوازم برقی به صورت اینترنتی را تجربه کنید. شک نکنید که از دفعات بعدی چندان مایل نخواهید بود که به صورت حضوری خرید کنید. در ضمن وجود تخفیف ها و جشنواره های مختلف می تواند این خرید را لذت بخش تر و جذاب تر کند. نظر شما چیست؟ آیا این همه امکانات و محاسن ارزش یکبار امتحان را ندارد؟
با مطالعه راهنمای خرید، مقالات و پادکست های آموزشی گرین لیست در این دسته بندی، انواع و اقسام لوازم لوازم برقی و مشخصات آنها را می شناسید و طبق سلیقه ی خود به خوبی می دانید کدام یک را انتخاب کنید تا خریدی رضایت بخش داشته باشید.

در خرید لوازم برقی به این نکات دقت کنید!

خرید لوازم برقی مسلما یکی از مهمترین دسته های خرید در زندگی هر خانواده ای محسوب می شود. در واقع از زمانی که برق کشف و وسایل برقی اختراع شد تا به امروز این گونه وسایل در انواع مختلف جزء جدایی ناپذیر زندگی انسان ها محسوب می شود. خرید لوازم برقی این فرصت را به خانواده ها می دهد که بتوانند از زندگی بهتر و آرامشی بیشتر بهره ببرند. از این رو بسیاری از خانواده ها یا بهتر بگوییم تمام خانواده ها به نوعی علاقه مند به خرید لوازم برقی و استفاده از انواع مختلف آن ها می باشند.
همانطور که گفتیم هدف اول و اصلی از خرید لوازم برقی کسب آرامش در زندگی است. بنابراین بهتر است مسیر رسیدن به این آرامش را سریع تر و راحت تر کنیم. خرید اینترنتی مهمترین راهکاری است که امروز می تواند انسان ها سریع تر و راحت تر به مقصودشان برساند. در واقع به واسطه اینترنت یک انسان می تواند کسب درآمد کند، نیازهای خود را خریداری کند و حتی می تواند به سادگی انواع تفریح های مختلف را در فضای مجازی تجربه کند. تمام این ها بدون آن که لحظه ای پایش را از خانه بیرون بگذارد امکان پذیر است. پس به سادگی می توان به این نتیجه رسید که خرید به شکل اینترنتی نه تنها امروز یک امکان خوب محسوب می شود، بلکه کم کم به یک نیاز و رفتار عادی تبدیل شده است. از این رو بهتر است نکات مهمی را در خرید لوازم برقی در نظر داشته باشیم، تا این خرید با بهترین شکل ممکن صورت بگیرد.

خرید اینترنتی در معنای کلی آن

قبل از این که بخواهیم به صورت اختصاصی از خرید لوازم برقی به صورت اینترنتی صحبت کنیم، بهتر است چند نکته در مورد خود مفهوم خرید اینترنتی بیان کنیم. این نکات به صورت عام می تواند برای هر نوع خریدی مورد استفاده قرار بگیرد. به طور کلی در یک خرید و فروش همچنان مانند سابق این انسان ها هستند که در دو طرف معامله قرار می گیرند. اینترنت تنها نحوه انتخاب، خرید و پرداخت وجه را به شکل بنیادی تغییر داده است. از این رو همیشه در هر خرید اینترنتی در نظر داشته باشید که طرف مقابل شما یک انسان است و انسان هر کاری را می تواند انجام دهد. منظور از بیان این سخن این است که بسیاری متاسفانه دیدگاه های یکطرفه ای درباره خرید اینترنتی دارند. عده ای آن را مثبت و عده ای دیگر آن ها را منفی تلقی می کنند. در حالی که خرید اینترنتی می تواند آسایش و آرامش خوبی برای ما داشته باشد اما همواره در آن احتمال خطا، اشتباه و حتی کلاهبرداری وجود دارد. چرا که در دو طرف داستان انسان ها تصمیم می گیرند و هیچ ماشین یا ربات قابل پیش بینی در این بین وجود ندارد. بنابراین در هر نوع خرید اینترنتی مانند خرید لوازم برقی سعی کنید نسبت به معتبر بودن فروشگاه اینترنتی اطمینان حاصل کنید. نمای کلی سایت، رتبه سایت در گوگل ( نام سایت یا گروه محصولات را در گوگل جست و جو کنید تا ببینید سایت مورد نظر چندمین سایت گوگل است)، تعداد کاربران، تعداد نظرات و به روز رسانی های سایت، آدرس های دقیق و راه های ارتباطی باز و چند مورد دیگر به خوبی می تواند شما را نسبت به خریدی که می خواهید انجام دهید مطمئن کند.

نگاهی به نکات مهم خرید لوازم برقی

اما به جز خود مفهوم خرید اینترنتی، نکات مهمی نیز در مورد خرید لوازم برقی وجود دارد. در واقع شما در یک خرید حضوری می توانید دستگاه را از نزدیک مشاهده کنید و بعضا آن را تست کنید. اما این امکان در خرید اینترنتی وجود ندارد. همین موضوع نیز باعث شده است برخی ها نسبت به خرید اینترنتی لوازم خانگی برقی مردد باشند. اما مسئله ای که وجود دارد شما در خرید به صورت اینترنتی حق انتخاب بسیار بالایی دارید. نکته مهم این است که این حق انتخاب به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته به شما داده می شود. در حالی که شما در هیچ فروشگاه حضوری چنین اجازه ای را ندارید. از طرف دیگر یک فروشگاه حضوری معمولا نمونه اجناس محدودی در اختیار دارند و این اجناس از یک یا چند برند محدود می باشد. در حالی که شما در یک فروشگاه معتبر اینترنتی قادر به انتخاب میان ده ها و شاید صدها نوع محصول و برند خواهید بود در حالی که امکان مقایسه بین آن ها وجود دارد. نکته بسیار مهم این است که در خرید اینترنتی فروشنده یا همان صاحب سایت هیچ دخالتی در انتخاب شما ندارد و شما آزادانه و بر اساس بودجه و سلیقه و نیاز خودتان می توانید دست به انتخاب بزنید در حالی که در یک فروشگاه حضوری این ویژگی ها وجود ندارد. همچنین شما می توانید از نظرات سایر مصرف کنندگان که به صورت آزادانه در مورد یک محصول بیان شده استفاده کنید و از برایند این اطلاعات دست به انتخاب بزنید.

نتیجه سخن از خرید لوازم برقی

شما در یک خرید اینترنتی ابزارهای متنوعی برای انتخاب و خرید لوازم برقی دارید. بنابراین بهترین راهنمایی که می توانیم داشته باشیم این است که سعی کنید از این ابزارها استفاده کنید. در واقع دنیای اینترنت به شما این اجازه را می دهد که در فرصت زمان نامحدود اقدام به انتخاب و خرید کنید. بنابراین می توانید تمام جوانب را بسنجید و به یک نتیجه منطقی برسید. در نظر داشته باشید در این بین نظرات کاربران، بررسی تخصصی محصول و امکان مقایسه میان محصولات مختلف می تواند بهترین و مهمترین ابزار شما محسوب شود. شما کافی است یکبار لذت خرید لوازم برقی به صورت اینترنتی را تجربه کنید. شک نکنید که از دفعات بعدی چندان مایل نخواهید بود که به صورت حضوری خرید کنید. در ضمن وجود تخفیف ها و جشنواره های مختلف می تواند این خرید را لذت بخش تر و جذاب تر کند. نظر شما چیست؟ آیا این همه امکانات و محاسن ارزش یکبار امتحان را ندارد؟
با مطالعه راهنمای خرید، مقالات و پادکست های آموزشی گرین لیست در این دسته بندی، انواع و اقسام لوازم لوازم برقی و مشخصات آنها را می شناسید و طبق سلیقه ی خود به خوبی می دانید کدام یک را انتخاب کنید تا خریدی رضایت بخش داشته باشید.