خواب و حمام
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خواب و حمام

گرین لیست عاشق آرامش است. آنچه می خواهد رسیدن به تعادل است؛ نه احساسی بیش از حد گرم و نه احساسی بیش از حد سرد. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع لوازم خواب و حمام با قیمت روز آن‌هاست.
دسامبر 22, 2021
راهنمای خرید بهترین بالشت طبی با معرفی مدل های باکیفیت و استاندار-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین بالشت طبی با معرفی مدل های باکیفیت و استاندارخواب و حمام 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

بالشت طبی یک نوع بالش است که خاصیت درمانی دارد و منجر به داشتن خواب باکیفیت و حفاظت از سر و مهره های گردن در حین خواب می شود، همچنین می توانند در درمان آرتروز ها موثر باشند و از خروپف کردن حین خواب پیشگیری کنند.
دسامبر 14, 2021
راهنمای خرید سرویس خواب کودک با معرفی مدل های باکیفیت و شیک-گرین لیست

راهنمای خرید سرویس خواب کودک با معرفی مدل های باکیفیت و شیککودک و نوزاد 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

در راهنمای خرید سرویس خواب کودک به بررسی انواع آن و کاربردها و مزیت های سرویس خواب و نکاتی که باید به هنگام خرید به آن توجه داشت و راهنمای نگهداری از محصول خواهیم پرداخت. پس تا ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا تمامی مطالب مورد نیاز قبل از خرید را کسب نمایید و با دانش و آگاهی کافی اقدام به خرید نمایید.
دسامبر 12, 2021
راهنمای خرید انواع لحاف و پتو با معرفی مدل های باکیفیت و شیک-گرین لیست

راهنمای خرید انواع لحاف و پتو با معرفی مدل های باکیفیت و شیکخواب و حمام 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

یکی از مهم ترین وسایل خواب ، لحاف و پتو است. در واقع این دسته از وسایل خواب به قدری اهمیت دارند که افراد در طول شبانه روز بارها از لحاف و پتو استفاده می کنند. به همین دلیل به منظور خرید این دسته از محصولات لازم است تا راهنمای خرید انواع لحاف پتو را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده تا در نهایت بتوانید محصولات درجه یک و حرفه ای را خریداری کنید.
دسامبر 11, 2021
راهنمای خرید تخت خواب کودک با معرفی مدل های باکیفیت و شیک-گرین لیست

راهنمای خرید تخت خواب کودک با معرفی مدل های باکیفیت و شیکخواب و حمام 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

در راهنمای خرید تخت خواب کودک به بررسی انواع مدل های تخت خواب دخترانه و تخت خواب پسرانه و بررسی مزایا و معایب آن ها و کاربردهایی که تخت خواب می تواند داشته باشد و از همه مهم تر به بررسی نکات مهم به هنگام خرید تخت خواب خواهیم پرداخت.
نوامبر 28, 2021
راهنمای خرید روتختی تک نفره-گرین لیست

راهنمای خرید روتختی تک نفره با معرفی مدل های شیک و زیباخواب و حمام 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

افرادی که اقدام به خرید اوناع لوازم خواب مانند تخت خواب می کنند، به عنوان یکی از پارامترهای مهم لازم است تا راهنمای خرید روتختی تک نفره را بررسی کرده تا بتوانند از بین محصولات مختلف یک روتختی درجه یک و با کیفیت را خریداری کرده و سفارش دهند. در همین راستا در این مطلب شما را با نکات مهمی آشنا می کنیم که به منظور خرید روتختی باید به آن توجه داشته باشید.
نوامبر 22, 2021
راهنمای خرید تختخواب دو نفره-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین تختخواب دو نفره با معرفی مدل های شیک و جذابخواب و حمام 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

اگر بخواهیم شما را با راهنمای خرید تختخواب دو نفره آشنا کنیم باید گفت که این محصولات بر اساس طراحی و متریال آن ها به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند.
نوامبر 15, 2021
30 مدل سرویس لحاف و روتختی شیک و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

30 مدل سرویس لحاف و روتختی شیک و ارزان + خرید اینترنتیخواب و حمام 
⏱زمان مطالعه: 8 دقیقه

به گفته پزشکان خواب 8 ساعته در طول شبانه روز ضروری است و همه ما می دانیم عواملی مانند کار، بچه، حوادث و حتی استرس می تواند مانع از یک خواب راحت باشد. اما بیایید و با این اختلالات مقابله کنید و از سرویس لحاف و روتختی مناسب استفاده کنید !
نوامبر 6, 2021
راهنمای خرید تخت خواب تک نفره-گرین لیست

راهنمای خرید تخت خواب تک نفره با معرفی مدل های زیبا و ارزانخواب و حمام 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

پیشنهاد ما این است که پس از بررسی راهنمای خرید تخت خواب تک نفره به سراغ محصولاتی بروید که متناسب با دکوراسیون اتاق شما هستند.
نوامبر 2, 2021
راهنمای خرید پتو نوزادی-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین پتو نوزادی با معرفی مدل های نرم و باکیفیتکودک و نوزاد 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پتو نوزادی یکی از الزامات اصلی وسایل سیسمونی می باشد که باید برای خرید آن دقت لازم را به خرج داد. با توجه به اینکه پتو ها از الیاف های گوناگون ممکن است تهیه شوند لذا در برخی موارد باعث ایجاد حساسیت و آلرژی می شوند. به همین دلیل در این پست قصد داریم تا نکات مهم در زمان خرید پتو نوزاد را بررسی نماییم.
اکتبر 13, 2021
راهنمای خرید لوازم اتاق خواب-گرین لیست

راهنمای خرید لوازم اتاق خواب با معرفی مدل های شیک و ارزانخواب و حمام 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

اگر به دنبال آن هستید تا اقدام به خرید لوازم اتاق خواب کنید، به عنوان یکی از پارامترهای بسیار مهم باید راهنمای خرید لوازم اتاق خواب را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.

در خرید لوازم خواب و حمام به این نکات دقت کنید!

لوازم خواب و حمام هنوز چندان نتوانسته در فرهنگ عامی ما جای خودش را باز کند و بیشتر به عنوان یک کالای لوکس همچنان مطرح می شود. در واقع بسیاری خرید لوازم خواب و حمام را مختص افراد نسبتا پولدار یا تازه عروس و داماد ها می دانند. در حالی که در کشورهای سطح اول جهان لوازم خواب و حمام جزو ضروریات مهم آن ها محسوب می شود. اما این تفاوت فرهنگی چه تبعاتی با خود دارد؟
به طور کلی اگر بخواهیم به صورت روانشناختی با این موضوع برخورد کنیم می توانیم بگوییم دو دیدگاه کلی وجود دارد ، عملا یک دیدگاه این است که نیازهای فردی بر نیازهای دیگر اولویت دارد. این در حالی است که در در دیدگاه دیگر نیازهای مربوط به جامعه که آن را می توانیم بیشتر به خودنمایی اطلاق کنیم، رواج دارد. در دیدگاه اول، نیاز فردی از این جهت اولویت دارد که فرد معتقد است در صورت برطرف شدن درست نیازهای شخصی می توان سراغ نیازهای واقعی جامعه رفت اما در دیدگاه دوم، فرد حاضر است خودش را فدای یک سری از نیازهای جامعه کند که برخی از آن ها نیز کاملا غیر ضروری است و این می تواند فاصله ای مهم میان این دو قشر افراد باشد. یادتان باشد، فرهنگ چیزی نیست که طی یک سال، یک دهه و حتی یک سده ساخته شود. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که شما می توانید به تنهایی فرهنگ شخصی خودتان را درست تر کنید و برای تغییر آن به زمان چندان طولانی نیاز ندارید. نظرتان برای شروع این تغییر با خرید اینترنتی لوازم خواب و حمام چیست؟

لوازم خواب و حمام و نیازی که پنهان مانده است؟

اما شاید این سوال در اینجا به ذهن شما رسیده باشد که چرا لوازم خواب و حمام و خرید آن می تواند نمادی از این چنین فاصله بزرگی میان اقشار مختلف مردم باشد؟ مگر این لوازم چه لطفی به شخص می تواند بکند که ما در خرید لوازم خانه و آشپزخانه نمی توانیم به آن برسیم؟ مسئله مهمی که باید در پاسخ به این سوال به آن دقت داشته باشیم، تفاوت دیدگاه ها نسبت به زندگی است. دیدگاه اول نسبت به زندگی یک دیدگاه فردگرایی است در حالی که از نظر دیدگاه دوم انسان موجودی است که در یک فرهنگ و تمدن کلی تر ذوب شده است و خود را باید فدای آن بکند. این مسئله ای است که در تاریخ نیز نمود بسیاری دارد و می توانید با کمی مطالعه به مواردی از این دست برسید. اما این داستان تاریخی و مسئله روانشناختی چه ارتباطی با لوازم خواب و حمام دارد؟ در واقع تقاطع این دو مفهوم به نظر جدا از هم در نقطه ای به نام آسایش فردی است.

نتیجه گیری:

  • دیدگاه اول نسبت به موضوع: (از آنجایی ما لوازم خواب و حمام را غیر ضروری می دانیم چون به آسایش فردی شخص خودمان مرتبط است و ما می توانیم با خود کنار بیاییم که از یک آسایش بگذریم ولی در قبال آن آسایش خانواده خود را بیشتر تامین کنیم.)
  • دیدگاه دوم نسبت به موضوع: (زمانی آسایش خانواده و جامعه تامین می شود که خودش در آسایش باشد. از این رو لوازم خواب و حمام را مهم تلقی می کند.)
با توجه به نتایجی که امروز می توانیم به سادگی از مسائل مختلف فرهنگی و اقتصادی و ... ببینم، به نظر می رسد دیدگاه دوم راه حل بهتری برای زندگی می تواند باشد. شما تا زمانی که شخصا به آرامش روانی نرسیده باشید، نمی توانید خانواده و جامعه را به سمت این آرامش هدایت کنید. پس عملا باور کنید که خرید لوازم خواب و حمام یک ضرورت است، حداقل ضرورتی بالاتر از لوازم دکور و آشپزخانه!

بهداشت روانی و لوازم خواب و حمام

مهمترین تاثیری که لوازم خواب و حمام بر زندگی انسان می گذارد در مسئله بهداشت روانی است. انسان با استفاده از لوازم مناسب حمام می تواند فرایند آرامش استحمام خود را تکمیل کند. از طرف دیگر لوازم حمام مانند حوله ارتباط مستقیم با پوست و در معنی کل ارتباط مستقیم با سلامتی انسان ها دارد. از طرف دیگر در مورد لوازم خواب نیز یک همچنین فرایندی نیز وجود دارد. اتفاقا لوازم خواب نسبتا اهمیت بالاتری دارد. در واقع شما اگر نتوانید خواب درستی را تجربه کنید و به خوبی نخوابید، نمی توانید روز خوبی را تجربه کنید. عدم داشتن یک روز خوب نیز می تواند به سادگی باعث برهم زدن آرامش خانواده و جامعه شود. در واقع لوازم خواب و حمام نقش همان میخی را بازی می کند که به به نعل پای اسب ها در زمان جنگ زده می شد. اگر این میخ به درستی زده شود عملا مشکلی در حرکت اسب به وجود نمی آید اما یک میخ اشتباه و کج می تواند سپاهی را به کام شکست بکشد.

خرید اینترنتی لوازم خواب و حمام

ما بیش از این که در این جا به راهنمای خرید بپردازیم، سعی کردیم شما را نسبت به لزوم استفاده از لوازم خواب و حمام آشنا کنیم. در واقع تصور عامیانه ای که نسبت به این لوازم وجود دارد کمی نادرست و شاید نارواست. به هر حال در رفتار ما گذشتن انسان از خود عمق بسیاری دارد و هر کدام از ما حاضر است به خاطر خانواده از نیازهای خود بگذرد. اما واقعیت این است که مادامی که نیازهای شخصی و مهم ما از نظر روانی و جسمانی به درستی تامین نشود عملا این گذشت چندان فایده ای ندارد. یا اگر هم از نظر اقتصادی و مادی فایده ای داشته باشد، از نظر روانی می تواند تخریب های بسیاری به بار بیاورد. پس بهتر است برای درست کردن جو روانی خانواده از خودتان شروع کنید، خرید اینترنتی لوازم خواب و حمام منتظر شماست! بهانه را کنار بگذارید. شما می توانید با مقایسه میان ده ها و صدها مدل از انواع این لوازم، اقدام به انتخاب و خرید کنید. خریدی که می تواند کاملا ساده، راحت و البته دلچسب باشد. یادتان باشد که هیچ چیز و هیچ کس در دنیا به اندازه خود شما با ارزش نیست. این را باور کنید.
با مطالعه راهنمای خرید، مقالات و پادکست های آموزشی گرین لیست در این دسته بندی، انواع و اقسام لوازم خواب و حمام و مشخصات آنها را می شناسید و طبق سلیقه ی خود به خوبی می دانید کدام یک را انتخاب کنید تا خریدی رضایت بخش داشته باشید.

در خرید لوازم خواب و حمام به این نکات دقت کنید!

لوازم خواب و حمام هنوز چندان نتوانسته در فرهنگ عامی ما جای خودش را باز کند و بیشتر به عنوان یک کالای لوکس همچنان مطرح می شود. در واقع بسیاری خرید لوازم خواب و حمام را مختص افراد نسبتا پولدار یا تازه عروس و داماد ها می دانند. در حالی که در کشورهای سطح اول جهان لوازم خواب و حمام جزو ضروریات مهم آن ها محسوب می شود. اما این تفاوت فرهنگی چه تبعاتی با خود دارد؟
به طور کلی اگر بخواهیم به صورت روانشناختی با این موضوع برخورد کنیم می توانیم بگوییم دو دیدگاه کلی وجود دارد ، عملا یک دیدگاه این است که نیازهای فردی بر نیازهای دیگر اولویت دارد. این در حالی است که در در دیدگاه دیگر نیازهای مربوط به جامعه که آن را می توانیم بیشتر به خودنمایی اطلاق کنیم، رواج دارد. در دیدگاه اول، نیاز فردی از این جهت اولویت دارد که فرد معتقد است در صورت برطرف شدن درست نیازهای شخصی می توان سراغ نیازهای واقعی جامعه رفت اما در دیدگاه دوم، فرد حاضر است خودش را فدای یک سری از نیازهای جامعه کند که برخی از آن ها نیز کاملا غیر ضروری است و این می تواند فاصله ای مهم میان این دو قشر افراد باشد. یادتان باشد، فرهنگ چیزی نیست که طی یک سال، یک دهه و حتی یک سده ساخته شود. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که شما می توانید به تنهایی فرهنگ شخصی خودتان را درست تر کنید و برای تغییر آن به زمان چندان طولانی نیاز ندارید. نظرتان برای شروع این تغییر با خرید اینترنتی لوازم خواب و حمام چیست؟

لوازم خواب و حمام و نیازی که پنهان مانده است؟

اما شاید این سوال در اینجا به ذهن شما رسیده باشد که چرا لوازم خواب و حمام و خرید آن می تواند نمادی از این چنین فاصله بزرگی میان اقشار مختلف مردم باشد؟ مگر این لوازم چه لطفی به شخص می تواند بکند که ما در خرید لوازم خانه و آشپزخانه نمی توانیم به آن برسیم؟ مسئله مهمی که باید در پاسخ به این سوال به آن دقت داشته باشیم، تفاوت دیدگاه ها نسبت به زندگی است. دیدگاه اول نسبت به زندگی یک دیدگاه فردگرایی است در حالی که از نظر دیدگاه دوم انسان موجودی است که در یک فرهنگ و تمدن کلی تر ذوب شده است و خود را باید فدای آن بکند. این مسئله ای است که در تاریخ نیز نمود بسیاری دارد و می توانید با کمی مطالعه به مواردی از این دست برسید. اما این داستان تاریخی و مسئله روانشناختی چه ارتباطی با لوازم خواب و حمام دارد؟ در واقع تقاطع این دو مفهوم به نظر جدا از هم در نقطه ای به نام آسایش فردی است.

نتیجه گیری:

  • دیدگاه اول نسبت به موضوع: (از آنجایی ما لوازم خواب و حمام را غیر ضروری می دانیم چون به آسایش فردی شخص خودمان مرتبط است و ما می توانیم با خود کنار بیاییم که از یک آسایش بگذریم ولی در قبال آن آسایش خانواده خود را بیشتر تامین کنیم.)
  • دیدگاه دوم نسبت به موضوع: (زمانی آسایش خانواده و جامعه تامین می شود که خودش در آسایش باشد. از این رو لوازم خواب و حمام را مهم تلقی می کند.)
با توجه به نتایجی که امروز می توانیم به سادگی از مسائل مختلف فرهنگی و اقتصادی و ... ببینم، به نظر می رسد دیدگاه دوم راه حل بهتری برای زندگی می تواند باشد. شما تا زمانی که شخصا به آرامش روانی نرسیده باشید، نمی توانید خانواده و جامعه را به سمت این آرامش هدایت کنید. پس عملا باور کنید که خرید لوازم خواب و حمام یک ضرورت است، حداقل ضرورتی بالاتر از لوازم دکور و آشپزخانه!

بهداشت روانی و لوازم خواب و حمام

مهمترین تاثیری که لوازم خواب و حمام بر زندگی انسان می گذارد در مسئله بهداشت روانی است. انسان با استفاده از لوازم مناسب حمام می تواند فرایند آرامش استحمام خود را تکمیل کند. از طرف دیگر لوازم حمام مانند حوله ارتباط مستقیم با پوست و در معنی کل ارتباط مستقیم با سلامتی انسان ها دارد. از طرف دیگر در مورد لوازم خواب نیز یک همچنین فرایندی نیز وجود دارد. اتفاقا لوازم خواب نسبتا اهمیت بالاتری دارد. در واقع شما اگر نتوانید خواب درستی را تجربه کنید و به خوبی نخوابید، نمی توانید روز خوبی را تجربه کنید. عدم داشتن یک روز خوب نیز می تواند به سادگی باعث برهم زدن آرامش خانواده و جامعه شود. در واقع لوازم خواب و حمام نقش همان میخی را بازی می کند که به به نعل پای اسب ها در زمان جنگ زده می شد. اگر این میخ به درستی زده شود عملا مشکلی در حرکت اسب به وجود نمی آید اما یک میخ اشتباه و کج می تواند سپاهی را به کام شکست بکشد.

خرید اینترنتی لوازم خواب و حمام

ما بیش از این که در این جا به راهنمای خرید بپردازیم، سعی کردیم شما را نسبت به لزوم استفاده از لوازم خواب و حمام آشنا کنیم. در واقع تصور عامیانه ای که نسبت به این لوازم وجود دارد کمی نادرست و شاید نارواست. به هر حال در رفتار ما گذشتن انسان از خود عمق بسیاری دارد و هر کدام از ما حاضر است به خاطر خانواده از نیازهای خود بگذرد. اما واقعیت این است که مادامی که نیازهای شخصی و مهم ما از نظر روانی و جسمانی به درستی تامین نشود عملا این گذشت چندان فایده ای ندارد. یا اگر هم از نظر اقتصادی و مادی فایده ای داشته باشد، از نظر روانی می تواند تخریب های بسیاری به بار بیاورد. پس بهتر است برای درست کردن جو روانی خانواده از خودتان شروع کنید، خرید اینترنتی لوازم خواب و حمام منتظر شماست! بهانه را کنار بگذارید. شما می توانید با مقایسه میان ده ها و صدها مدل از انواع این لوازم، اقدام به انتخاب و خرید کنید. خریدی که می تواند کاملا ساده، راحت و البته دلچسب باشد. یادتان باشد که هیچ چیز و هیچ کس در دنیا به اندازه خود شما با ارزش نیست. این را باور کنید.
با مطالعه راهنمای خرید، مقالات و پادکست های آموزشی گرین لیست در این دسته بندی، انواع و اقسام لوازم خواب و حمام و مشخصات آنها را می شناسید و طبق سلیقه ی خود به خوبی می دانید کدام یک را انتخاب کنید تا خریدی رضایت بخش داشته باشید.