لوازم جانبی و یدکی خودرو
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

لوازم جانبی و یدکی خودرو

لوازم جانبی و یدکی خودرو که مورد نیاز هر خودرویی می باشد! گرین لیست می کوشد شما بهترین و باکیفیت ترین انواع لوازم جانبی و یدکی خودرو موجود در بازار را خریداری کنید. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع لوازم جانبی و یدکی خودرو با قیمت روز آن‌هاست.
ژوئن 20, 2022
۲۵ مدل روکش فرمان پرفروش و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس روکش فرمان

۲۵ مدل روکش فرمان پرفروش و ارزان + خرید اینترنتیلوازم جانبی و یدکی خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

روکش فرمان یکی از اقلام ضروری در ماشین می باشد. فرمان یکی از پرکاربردترین قطعات وسیله نقلیه است. به همین دلیل، به احتمال زیاد در دراز مدت آسیب دیده و به مرور زمان فرسوده می شود. اشعه ماوراء بنفش خورشید و گرمای محبوس شده در داخل وسیله نقلیه از عوامل اصلی آسیب دیدن فرمان خودرو هستند
ژوئن 8, 2022
۱۹ مدل اسپری لاستیک خودرو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس اسپری لاستیک خودرو

۱۹ مدل اسپری لاستیک خودرو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیلوازم جانبی و یدکی خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

اسپری لاستیک خودرو یکی از لوازم مهم و کاربردی برای ماشین ها می باشد. به کمک این مورد می توانید لاستیک خود را تمیز، براق و درخشنده نشان دهید.
آوریل 12, 2022
۱۹ مدل آینه جانبی خودرو (آینه بغل) برتر و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۹ مدل آینه جانبی خودرو (آینه بغل) برتر و پرفروش + خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

آینه جانبی خودرو از مهمترین اجزا در خودرو به شمار رفته که بدون استفاده از آن عملا رانندگی، امکان‌پذیر نیست. آینه بغل در واقع چشم راننده بوده و به او کمک می‌کند تا به قسمت‌هایی که در زاویه دید قرار ندارند، دسترسی پیدا کند. شما می‌توانید این محصول را پس از مطالعه راهنمای خرید اینترنتی از فروشگاه‌های معتبر خریداری نمایید.
آوریل 9, 2022
۲۴ مدل فیلتر هوا خودرو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل فیلتر هوا خودرو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

فیلتر هوا خودرو یکی از مهمترین لوازم مصرفی در خودروها به شمار رفته که شما باید با توجه به سبک رانندگی خود نسبت به تهیه آن اقدام نمایید. در واقع فیلتر هوا خودرو یک قطعه کاملا کاربردی بوده که وظیفه آن حذف ذرات معلق موجود در هوا است. این قطعه با جلوگیری کردن از ورود آلودگی‌ها به قسمت موتور باعث عملکرد بهتر خودروی شما می‌شود.
مارس 23, 2022
۲۵ مدل لاستیک خودرو باکیفیت و برتر با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل لاستیک خودرو باکیفیت و برتر با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

لاستیک خودرو یکی از اقلام ضروری در ماشین می باشد که توجه به آن بسیار مهم می باشد. تهیه یک لاستیک مناسب کمک می نماید تا سر و صداهای کمتری به داخل اتاق ماشین نفوذ نمایند و همچنین تصادفات و چپ شدن ماشین ها نیز تا حد زیادی کاهش یابند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا یک راهنمای خرید آنلاین لاستیک ماشین را در اختیارتان قرار دهیم.
مارس 18, 2022
۲۵ مدل شارژر فندکی باکیفیت و برتر با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل شارژر فندکی باکیفیت و برتر با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

شارژر فندکی یکی از موارد کاربردی است که وجود آن در هر خانواده الزامی می باشد. با توجه به اینکه امروزه استفاده از گوشی های هوشمند بسیار زیاد شده است لذا شما باید به فکر شارژر هایی باشید که بتوانید از آنها در هر شرایطی بهره ببرید. برای این مورد شارژرهای فندکی پیشنهاد می شود که امکان اتصال به باتری اتومبیل را فراهم می آورند.
مارس 13, 2022
۲۵ مدل دیسک ترمز برتر و پرفروش با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل دیسک ترمز برتر و پرفروش با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیسک ترمز همانگونه که از نام آن مشخص است در سیستم ترمز ماشین دارای اهمیت بالایی است از همین رو باید در هنگام خرید به آن توجه ویژه ای داشت. در این مقاله قصد داریم تا در خصوص انواع دیسک های ترمز و ویژگی های آنان صحبت نموده و یک راهنمای خرید آنلاین را در اختیار شما قرار دهیم
فوریه 24, 2022
۲۵ مدل مانیتور خودرو باکیفیت و برتر + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس مانیتور خودرو

۲۵ مدل مانیتور خودرو باکیفیت و برتر + خرید اینترنتیلوازم جانبی و یدکی خودرو 
⏱زمان مطالعه: 10 دقیقه

مانیتور خودرو را می‌توان دستگاه سخت‌افزاری دانست که وظیفه پخش اطلاعات گرافیکی نظیر: تصاویر و ویدیوها بر عهده آن است. عملکرد مانیتور خودرو در مقایسه با سایر دستگاه‌های سخت‌افزاری کاملا متفاوت است. زیرا مانیتورهای خودرو جهت پخش اطلاعاتی نظیر: فیلم و ویدیو از طریق کابل‌های مخصوص VGA به کارت گرافیک متصل شده و از این طریق، امکانات مختلفی را برای کاربران فراهم می‌کنند.
فوریه 19, 2022
۲۵ مدل کمک فنر خودرو برتر و پرفروش با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل کمک فنر خودرو برتر و پرفروش با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کمک فنر خودرو یکی از قطعات مهم و کاربردی در ماشین محسوب می شود. قیمت این قطعه نیز عموما در بازار زیاد است از همین رو توصیه می شود تا در هنگام رانندگی حتما به کمک فنرها دقت نمایید که دچار آسیب نشوند. کمک فنر خودرو می تواند به ماشین کمک کند تا سر و صدا ها و ناهمواری جاده به داخل اتاق خودرو منتقل نشوند.
فوریه 18, 2022
۲۵ مدل روغن گیربکس باکیفیت و برتر با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل روغن گیربکس باکیفیت و برتر با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

روغن گیربکس ماده سیالی است که باعث عملکرد بهتر قطعات متحرک داخل جعبه دنده می‌شود. از مهمترین وظایف روغن گیربکس اتوماتیک این است که نیرو را از موتور خودرو به جعبه دنده منتقل کرده و همچنین باعث خنک کردن آن می‌شود. نوع روغنی که در گیربکس‌های دستی و اتوماتیک استفاده می‌شود، تفاوت قابل ملاحظه‌ای با همدیگر دارند.