ابزار غیر برقی
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ابزار غیر برقی

ابزارآلات ضروری که باید در هر خانه‌ای باشند! گرین لیست می کوشد شما بهترین و باکیفیت ترین انواع ابزارآلات موجود در بازار را خریداری کنید. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع ابزار غیر برقی با قیمت روز آن‌هاست.
ژوئن 16, 2022
۳۰ مدل میکرومتر باکیفیت و دقیق + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس میکرومتر

۳۰ مدل میکرومتر باکیفیت و دقیق + خرید اینترنتیابزار غیر برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

میکرومتر که امروزه در صنایع فلزی و ساختمانی از آن استفاده می شود برای اندازه گیری سطوح و ضخامت ورق ها مورد بهره برداری قرار می گیرد. برای اینکه شما میکرومترهای خوبی را تهیه نمایید، لازم است تا نکاتی را که در ادامه بیان شده است، در نظر داشته باشید که بهترین خرید خود را انجام دهید.
ژوئن 13, 2022
۱۹ مدل میکروسکوپ دقیق و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس میکروسکوپ

۱۹ مدل میکروسکوپ دقیق و پرفروش + خرید اینترنتیابزار غیر برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

میکروسکوپ ها برای کاربردهای مختلف پیکربندی شده اند. مهم است که با توجه به نوع فعالیت خود یک گزینه مناسب را خرید نمایید
آوریل 17, 2022
۲۵ مدل تراز لیزری دقیق و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست. عکس تراز لیزری

۲۵ مدل تراز لیزری دقیق و پرفروش + خرید اینترنتیابزار غیر برقی 
⏱زمان مطالعه: 6 دقیقه

تراز لیزری جز آن دسته از ابزارهای اندازه‌گیری است که به وسیله آن می‌توان عملیات تراز کردن اجسام را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام داد. امروزه با توجه به رشد چشم‌گیر علوم طراحی و معماری، استفاده از ابزارآلات قدیمی نظیر: شاقول و... منسوخ شده و از روش‌های جدیدتر چون: تراز کردن، ایجاد و اندازه‌گیری دقیق شیب‌ها یا عمود بر سطوح مختلف جهت انجام فعالیت‌های ساختمانی استفاده می‌کنند.
مارس 30, 2022
۲۵ مدل انبر قفلی باکیفیت و پرفروش با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل انبر قفلی باکیفیت و پرفروش با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

انبر قفلی ابزاری دستی بوده که به وسیله آن هر پیچ و مهره‌ای را می‌توان باز نمود. از آنجا که این وسیله بسیار کاربردی بوده در همه مکان‌ها قابل استفاده است. از این وسیله به عنوان آچار همه‌کاره یاد شده که می‌توان به وسیله آن حتی پیچ و مهره‌‌های هرز را باز کرد.
مارس 17, 2022
۲۵ مدل انبر سیم چین ارزان و پرفروش با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل انبر سیم چین ارزان و پرفروش با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

انبر سیم چین یکی از موارد کاربردی است که این روزها می توان در هر جعبه ابزاری آن را مشاهده نمود. به کمک این ابزار می توانید انواع سیم ها را بریده یا انتهای آنها را لخت نمایید. البته در نظر داشته باشید که این وسیله کاربردی دارای انواع و اقسام متفاوتی است
مارس 8, 2022
۲۵ مدل آچار لوله گیر باکیفیت و مقاوم با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل آچار لوله گیر باکیفیت و مقاوم با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

آچار لوله گیر یکی از لوازم مهم و کاربردی برای افرادی است که در حوزه مشاغل ساختمانی فعالیت می نمایند. این مورد برای سفت نمودن لوله ها بسیار استفاده می شود. عملا یک لوله کش بدون آچار لوله گیر نمی تواند فعالیت خود را به اتمام برساند. امروزه هم برای لوله های پلاستیکی و هم برای لوله های فلزی می توان از این ابزار کاربردی استفاده نمود.
فوریه 28, 2022
۲۵ مدل قیچی تیز و پرفروش با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل قیچی تیز و پرفروش با خرید اینترنتیابزارآلات 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

قیچی یکی از موارد پر کاربرد در منازل، محیط کار و ... است. با در دست گرفتن قیچی شما باید احساس خوبی داشته باشید. به این ترتیب خستگی دست و احتمال ابتلا به سندرم RSI یا تونل کارپال را به حداقل می‌رسانید. بسیاری از افراد چندین جفت مختلف از این ابزار برای انجام کارهای مختلف دارند.
فوریه 17, 2022
۲۵ مدل دستگاه چسب تفنگی برتر و پرفروش با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل دستگاه چسب تفنگی برتر و پرفروش با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

چسب حرارتی تفنگی یکی از انواع چسب های پرکاربرد می باشد که این روزها علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب نموده است. این چسب ها به صورت جامد می باشند و حالت لوله ای دارند. شما چسب ها را در دستگاهی به شکل تفنگ قرار داده تا به کمک انرژی الکتریسیته ذوب شوند و بتوانند دو قطعه را به یکدیگر متصل نمایند.
ژانویه 31, 2022
راهنمای خرید آچار رینگی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید آچار رینگی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

آچار رینگی ابزار کاربردی است که از آن برای باز و بسته نمودن انواع پیچ و مهره ها استفاده می شود. این آچار دارای شکل اهرمی می باشد که اغلب دسته آن بلند بوده که موجب می گردد تا گشتاور زیادی تولید شود. با توجه به کاربرد وسیع آن امروزه داشتن یک آچار رینگی مناسب در خانه الزامی است.
ژانویه 24, 2022
راهنمای خرید انواع پیچ متری با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید انواع پیچ متری با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانابزارآلات 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

امروزه از انواع پیچ متری در در صنایع مختلف برای ثابت کنندگی و نگهداری قطعات مختلف استفاده می‌شود. این محصول در انواع مختلف با ویژگی های متفاوتی تولید و عرضه می شود در ادامه ضمن معرفی ویژگی و انواع آن، به راهنمای خرید انواع پیچ متری اشاره می‌ کنیم. این محصول در واقع میلگرد صنعتی رزوه شده است که هیچ گونه گل پیچی ندارد. برای ساخت این محصول از موادی مثل استیل، آهن، فولاد و... استفاده می شود که در گریدهای متفاوت و طول های مختلف عرضه می شوند.