ابزار برقی
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ابزار برقی

ابزار برقی ضروری که باید در هر خانه‌ای باشند! گرین لیست می کوشد شما بهترین و باکیفیت ترین انواع ابزار برقی موجود در بازار را خریداری کنید. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع ابزار برقی با قیمت روز آن‌هاست.
ژوئن 18, 2022
۲۴ مدل فرز سنگبری باکیفیت و مقاوم + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس فرز سنگبری

۲۴ مدل فرز سنگبری باکیفیت و مقاوم + خرید اینترنتیابزار برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

فرز سنگبری یکی از ابزار مهم و کاربردی در هر کارگاه فنی و تولیدی می باشد. عموما از این مورد در صنعت ساختمان و کارگاه های تولیدی استفاده می شود تا به کمک آن بتوان انواع آهن ها و مواردی از این قبیل را برش داد. از فرز سنگبری برای عملیات برش، اسکلت زنی، نصب در و پنجره و ... استفاده می شود.
آوریل 5, 2022
۲۵ مدل دستگاه جوش لوله باکیفیت و برتر با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل دستگاه جوش لوله باکیفیت و برتر با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

دستگاه جوش لوله یکی از مهمترین ابزار آلات در شغل لوله کشی به شمار رفته و کار به وسیله آن بسیار ساده و راحت است. البته به این ابزار کاربردی اتو لوله هم گفته شده و همانطور که از نام این وسیله پیدا است از آن جهت اتصال لوله‌ها به همدیگر استفاده می‌شود.
آوریل 2, 2022
۲۵ مدل اره زنجیری برتر و پرفروش با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل اره زنجیری برتر و پرفروش با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

اره زنجیری دستگاهی پرقدرت بوده که جهت برش الوار، تنه درختان و چوب‌های قطور مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. از آنجایی که اره زنجیری جز خطرناک‌ترین تجهیزات صنعتی و کشاورزی به شمار می‌رود، استفاده از آن هم کار هر کسی نمی‌تواند باشد. اره‌های برقی موجود در بازار، مدل‌های مختلفی داشته که شما بر حسب نیاز خود باید ببینید که کدام مدل جهت استفاده برای شما راحت‌تر است.
فوریه 19, 2022
۲۵ مدل انواع دریل باکیفیت و برتر با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل انواع دریل باکیفیت و برتر با خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

دریل به ابزاری گفته می‌شود که برای انجام سوراخ کاری سطوح و مصالح متفاوت استفاده می شود. این ابزار از دیرباز تا کنون مورد استفاده قرار گرفته است و با پیشرفته تر شدن آن، کاربرد هایی بیش از انجام سوراخکاری دارند. در ادامه ضمن بیان ویژگی های این محصول به بررسی راهنمای خرید انواع دریل می پردازیم.
دسامبر 12, 2021
راهنمای خرید بهترین هویه با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین هویه با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

از آنجایی که لحیم کاری با نوک هویه انجام می شود، لذا جنس نوک آن بسیار مهم است. از ویژگی های نوک هویه مرغوب و با کیفیت می توان به زود خراب و سیاه نشدن آن اشاره کرد. آلیاژی که برای ساخته شدن نوک این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد، در کیفیت آن تاثیرگذار است که باعث دوام و طول عمر بیشتر نوک آن می شود.
دسامبر 12, 2021
راهنمای خرید بهترین پمپ آب خانگی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین پمپ آب خانگی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانابزارآلات و تجهیزات 
⏱زمان مطالعه: 5 دقیقه

از دیگر نکات حائز اهمیت در زمان انتخاب یک پمپ آب خانگی توجه به تناسب دبی و هد پمپ است. بین هد و دبی نسبت وارونه ای وجود دارد. یعنی بالاتر بودن هد پمپ آب خانگی منجر به پایین بودن دبی خواهد شد. در زمان خرید، نمودار محصول به مشتری ارائه می شود.
نوامبر 11, 2021
راهنمای خرید دریل پیچ گوشتی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید دریل پیچ گوشتی با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

از دریل پیچ گوشتی برای چفت و بست پیچ ها استفاده می شود. همچنین بهترین ابزار برای صنعتگرانی است که با چوب سر و کار دارند. در صنعت ساختمان سازی دریل برای نصب سایبان ، آسانسور، مونتاژ مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین کاربرانی که به تعمیر و نصب لوازم خانگی مشغول هستند نیز از دریل استفاده های فراوانی می کنند.
نوامبر 10, 2021
۲۵ مدل اره عمود بر باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۵ مدل اره عمود بر باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیابزار برقی 
⏱زمان مطالعه: 9 دقیقه

اره عمود بر دستگاهی است که با نام اره چکشی هم شهرت دارد و در صنعت نجاری کاربردهای زیادی دارد. این دستگاه در برندهای متنوعی در بازار داخلی وجود دارند. از معتبرترین نام ها می توان به برند دیوالت ( Dewalt)، متابو ( Metabo)، بوش ( Bosch) و ماکیتا ( Makita) اشاره کرد. این گروه به دلیل کیفیت بالای ساخت، قیمت بالاتری نسبت به دیگر همتایان خود دارند.
نوامبر 9, 2021
۲۴ مدل چراغ سیار خودرو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست. عکس چراغ سیار خودرو

۲۴ مدل چراغ سیار خودرو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیابزار برقی 
⏱زمان مطالعه: 7 دقیقه

چراغ سیار خودرو یک وسیله کاربردی و مهمی است که توصیه می شود حتما به عنوان یکی از وسایل جانبی ماشین تهیه شود. این مورد مخصوصا برای افرادی که تمایل بیشتری برای رانندگی در شب دارند، اهمیت دارد. البته از چراغ سیار خودرو می توان برای موارد دیگر همانند روشن نمودن محیط در شب یا حین برنامه های کمپینگ نیز استفاده نمود
اکتبر 11, 2021
راهنمای خرید ابزار آلات-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین ابزار آلات با معرفی مدل های کاربردی و ارزانابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

به منظور انجام کارهای فنی یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید بررسی راهنمای خرید بهترین ابزار آلات است. در واقع اگر شما برای انجام کارهای فنی مختلف از ابزار آلات مناسب استفاده نکنید این مسئله می تواند شما را با چالش های مختلفی مواجه کند.