ابزارآلات و خودرو
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ابزارآلات و خودرو

ابزارآلات ضروری که باید در هر خانه‌ای باشند! گرین لیست می کوشد شما بهترین و باکیفیت ترین انواع ابزارآلات موجود در بازار را خریداری کنید. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع ابزارآلات و خودرو با قیمت روز آن‌هاست.
نوامبر 8, 2022
40 مدل قفل آویز پرفروش و ایمن + خرید اینترنتی - گرین لیست

40 مدل قفل آویز پرفروش و ایمن + خرید اینترنتیابزار غیر برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

قفل آویز یکی از کاربردی ترین تجهیزاتی بوده که استفاده از آن جهت تامین امنیت خانه ها و ساختمان ها ضروری به نظر می رسد.
نوامبر 1, 2022
90 مدل کپسول آتش نشانی استاندارد و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

90 مدل کپسول آتش نشانی استاندارد و ارزان + خرید اینترنتیابزار غیر برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کپسول آتش نشانی دستگاه پرکاربردی است که به منظور مهار کردن آتش در اماکن اداری، مسکونی و دولتی استفاده می شود.
اکتبر 31, 2022
80 مدل گاو صندوق ایمن و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست

80 مدل گاو صندوق ایمن و پرفروش + خرید اینترنتیابزار غیر برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

گاو صندوق را می توان یکی از بهترین وسایل امنیتی جهت نگهداری اقلام و اسناد مهم در منزل، شرکت ها و فروشگاه ها دانست.
ژوئن 20, 2022
۲۵ مدل روکش فرمان پرفروش و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس روکش فرمان

۲۵ مدل روکش فرمان پرفروش و ارزان + خرید اینترنتیلوازم جانبی و یدکی خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

روکش فرمان یکی از اقلام ضروری در ماشین می باشد. فرمان یکی از پرکاربردترین قطعات وسیله نقلیه است. به همین دلیل، به احتمال زیاد در دراز مدت آسیب دیده و به مرور زمان فرسوده می شود. اشعه ماوراء بنفش خورشید و گرمای محبوس شده در داخل وسیله نقلیه از عوامل اصلی آسیب دیدن فرمان خودرو هستند
ژوئن 18, 2022
۲۴ مدل فرز سنگبری باکیفیت و مقاوم + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس فرز سنگبری

۲۴ مدل فرز سنگبری باکیفیت و مقاوم + خرید اینترنتیابزار برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

فرز سنگبری یکی از ابزار مهم و کاربردی در هر کارگاه فنی و تولیدی می باشد. عموما از این مورد در صنعت ساختمان و کارگاه های تولیدی استفاده می شود تا به کمک آن بتوان انواع آهن ها و مواردی از این قبیل را برش داد. از فرز سنگبری برای عملیات برش، اسکلت زنی، نصب در و پنجره و ... استفاده می شود.
ژوئن 16, 2022
۳۰ مدل میکرومتر باکیفیت و دقیق + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس میکرومتر

۳۰ مدل میکرومتر باکیفیت و دقیق + خرید اینترنتیابزار غیر برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

میکرومتر که امروزه در صنایع فلزی و ساختمانی از آن استفاده می شود برای اندازه گیری سطوح و ضخامت ورق ها مورد بهره برداری قرار می گیرد. برای اینکه شما میکرومترهای خوبی را تهیه نمایید، لازم است تا نکاتی را که در ادامه بیان شده است، در نظر داشته باشید که بهترین خرید خود را انجام دهید.
ژوئن 13, 2022
۱۹ مدل میکروسکوپ دقیق و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس میکروسکوپ

۱۹ مدل میکروسکوپ دقیق و پرفروش + خرید اینترنتیابزار غیر برقی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

میکروسکوپ ها برای کاربردهای مختلف پیکربندی شده اند. مهم است که با توجه به نوع فعالیت خود یک گزینه مناسب را خرید نمایید
ژوئن 8, 2022
۱۹ مدل اسپری لاستیک خودرو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس اسپری لاستیک خودرو

۱۹ مدل اسپری لاستیک خودرو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیلوازم جانبی و یدکی خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

اسپری لاستیک خودرو یکی از لوازم مهم و کاربردی برای ماشین ها می باشد. به کمک این مورد می توانید لاستیک خود را تمیز، براق و درخشنده نشان دهید.
آوریل 17, 2022
۲۵ مدل تراز لیزری دقیق و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست. عکس تراز لیزری

۲۵ مدل تراز لیزری دقیق و پرفروش + خرید اینترنتیابزار غیر برقی 
⏱زمان مطالعه: 6 دقیقه

تراز لیزری جز آن دسته از ابزارهای اندازه‌گیری است که به وسیله آن می‌توان عملیات تراز کردن اجسام را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام داد. امروزه با توجه به رشد چشم‌گیر علوم طراحی و معماری، استفاده از ابزارآلات قدیمی نظیر: شاقول و... منسوخ شده و از روش‌های جدیدتر چون: تراز کردن، ایجاد و اندازه‌گیری دقیق شیب‌ها یا عمود بر سطوح مختلف جهت انجام فعالیت‌های ساختمانی استفاده می‌کنند.
آوریل 14, 2022
۳۰ مدل سمپاش ارزان و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس سمپاش

۳۰ مدل سمپاش ارزان و پرفروش + خرید اینترنتیابزارآلات و خودرو 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سمپاش دستی جز آن دسته از ابزارهای قدرتمندی بوده که به فرد امکان سمپاشی محیط‌های متوسط تا بزرگ را می‌دهد. در حال حاضر، امکان تهیه دستگاه سمپاش از طریق سایت‌های فروشگاهی وجود داشته و شما می‌توانید پس از مطالعه راهنمای خرید اینترنتی نسبت به انتخاب مدل مورد نظر خود، اقدام نمایید.

راهنمای خرید اینترنتی ابزارآلات و خودرو

تعویض قطعات مختلف موتور یا بدنه خودرو به هنگام خرابی آن، به معنای خرید تجهیزات جدید است و این امر می تواند بسیار زمان بر، پیچیده و گران قیمت باشد. شما باید با فروشگاه قابل اعتمادی که ابزار و تجهیزات اصل خودروی شما را عرضه می کند، آشنا باشید. تعداد چنین مغازه هایی معمولا محدود است و بیشتر آن ها در مرکز شهر قرار دارند. برای خرید از آن ها، یا مجبور هستید زمان و هزینه ای را صرف کنید و خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید و یا به فروشنده و پیک اعتماد کرده و از او بخواهید قطعات را برای شما بفرستد.
در این میان، بسیاری از فروشندگان و نمایندگی های فعال در عرصه ابزارآلات و خودرو به فضای آنلاین آمده اند و امکان خرید اینترنتی را برای مشتریان خود فراهم کرده اند. با این حال، خرید اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات خودرو، درست به اندازه خرید حضوری آنها، سخت و چالش برانگیز است. در ادامه برخی از موارد مهم و کلیدی را که باید به هنگام خرید این دسته از تجهیزات مد نظر داشته باشید، مرور خواهیم کرد. بهتر است برای خرید اینترنتی ابزارالات و تجهیزات خودرو، به این نکات دقت کنید.

راهنمای خرید اینترنتی ابزارآلات و خودرو: در خصوص قطعه مورد نظر به خوبی تحقیق کنید!

خرید قطعات خودرو می تواند بسیار گیج کننده و چالش برانگیز باشد. نمونه های مختلفی از یک قطعه با برند ها و کیفیت های متفاوتی در بازار وجود دارند. این قطعات قیمت های مختلفی دارند اما برخی با سودجویی، تلاش می کنند تا قطعات بی کیفیت را با قیمت قطعات اصلی به مشتری عرضه کنند. از سویی دیگر، ممکن است عده ای سودجو قطعات غیر آکبند را به جای قطعات نو به مشتریان عرضه کنند و به دنبال سود بیشتر باشند. بهتر است پیش از اقدام به خرید، یک قطعه را در فروشگاه های مختلف بررسی کرده و قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنید. شما حتی می توانید به صورت تلفنی از دو یا سه مغازه مورد اعتماد، قیمت قطعه مورد نظر را جویا شوید و در نهایت با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده اید، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

راهنمای خرید اینترنتی ابزارآلات و خودرو: جزئیات مهم هستند!

به هنگام خرید اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات خودرو به یاد داشته باشید که به دنبال خرید یک قطعه از یک موتور هستید. بنابراین کوچکترین جزئیات، مانند سایز قطعه، کد هایی که ابزار مورد نظر را توصیف می کند و مواردی از این قبیل اهمیت دارند. بهتر است برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل، مشخصات کامل و دقیق قطعه مورد نظر را از تعمیرکار خود بخواهید. حتی می توانید از قطعه خراب ماشین عکس بگیرید تا به هنگام خرید آنلاین، بتوانید قطعه مورد نیاز را با تصاویری که وب سایت ها عرضه می کنند، مقایسه کنید. همچنین بهتر است مطمئن شوید فروشگاه اینترنتی که از آن خرید انجام می دهید، تمهیداتی را برای بازپس گیری قطعات فروخته شده در نظر داشته باشد. بدین شکل، حتی اگر قطعه اشتباه را خریداری کرده باشید، می توانید آن را به فروشگاه مرجوع کرده و یا با قطعه مورد نیاز خود تعویض کنید.

راهنمای خرید اینترنتی ابزارآلات و خودرو: گارانتی را فراموش نکنید!

تمام تولید کنندگان قطعات خودرو برای محصولات خود گارانتی در نظر می گیرند. این اصل برای تمام شرکت های بزرگ خودروسازی و شرکت های تولید کننده ابزارآلات و تجهیزات خودرو صادق است. معمولا مدت زمان استاندارد گارانتی برای قطعات خودرو یک سال است اما این بازه زمانی با توجه به نوع قطعه، اهمیت آن و همچنین شرکت تولید کننده، می تواند تغییر کند. مطمئن شوید قطعاتی که فروشگاه برای شما ارسال می کند از خدمات گارانتی شرکت تولید کننده و فروشگاه برخوردار باشد. توجه داشته باشید که معمولا قطعات دست دوم و قطعات غیر اورجینال گارانتی ندارند. وجود چنین ضمانت هایی به شما این اطمینان را می دهد که پول خود را بر روی قطعه درستی سرمایه گذاری کرده اید و به تبع آن، هزینه های تعمیرات احتمالی ماشین در آینده به مراتب کمتر خواهد بود.

راهنمای خرید اینترنتی ابزارآلات و خودرو: دسته بندی های مختلف این ابزار را بشناسید

اگر مایلید ابزارآلات و تجهیزات خودروی خود را به صورت آنلاین تهیه کنید، باید با چهار دسته بندی اصلی تجهیزات خودرو به خوبی آشنا شوید: • قطعات اورجینال (OE): این دسته از قطعات مشابه همان قطعاتی هستند که به هنگام تولید ماشین در داخل موتور و بدنه خودرو، استفاده شده اند. این قطعات تحت برند شرکت تولید کننده خودرو به بازار عرضه می شوند. • تجهیزات و قطعات اصلی (OEM): این قطعات را نیز تولید کننده اصلی قطعات خودروی شما به بازار عرضه می کند، با این تفاوت که نام برند خودرو بر روی قطعات نیست. این دسته از قطعات بسیار قابل اعتماد هستند و معمولا قیمت پایین تری نسبت به قطعات OE دارند. • قطعات جانبی: این دسته از قطعات توسط سایر شرکت های تولید کننده ابزارآلات و تجهیزات خودرو به بازار عرضه می شوند و عملکردی مشابه با قطعه اصلی دارند. انتخاب این دسته از تجهیزات می تواند از نظر اقتصادی به نفع شما باشد. • قطعات دست دوم: همانطور که از نامش پیداست، این دسته از قطعات آکبند نیستند و ممکن است برای چند روز یا چند سال در خودروی دیگری، نصب شده باشند. اگرچه این دسته از تجهیزات بسیار ارزان قیمت هستند، اما خرید آن ها ریسک بسیار بالایی دارد. بدیهی است که هر یک از دسته بندی های فوق، با توجه به نوع برند و شرکت تولید کننده، نوع قطعه و نوع خودروی شما، قیمت های متفاوتی داشته باشند. با این حال، آشنایی با این چهار گروه، می تواند به شما کمک کند تا لیست های جستجوی خود را محدود تر کنید و خیلی سریعتر به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کیند.

راهنمای خرید اینترنتی ابزارآلات و خودرو: فروشگاه های قابل اعتماد را انتخاب کنید

قطعات خودرو دنیای بسیار متنوع و گسترده ای دارند و از آنجایی که بسیاری از ما آشنایی چندانی با این فضا نداریم، احتمال تقلب و یا انجام خرید های غلط افزایش پیدا می کند. بهتر است برای خرید اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات خودرو، تنها به سراغ فروشگاه های قابل اعتماد بروید. برای پیدا کردن چنین فروشگاه هایی، می توانید از تعمیرکار خود سوال کنید. شما می توانید به بخش نظرات و انتقادات سایت رفته و نظر سایر کاربران را در خصوص وب سایت، خدمات پس از فروش، رسیدگی به امور مشتریان، کالاهای خریداری شده و ضمانت نامه ها اطلاعات کسب کنید. همچنین به نماد های تجارت الکترونیک معتبر کشور و منطقه خود توجه کنید و مطمئن شوید وب سایتی که از آن خرید می کنید، این نشان ها را داشته باشد. فروشگاه های معتبر معمولا شماره تماس، یک آدرس واقعی از فروشگاه و کد پستی خود را در وب سایتشان اعلام می کنند. این کار به اعتبار سنجی فروشگاه و ایجاد اطمینان در میان خریداران کمک می کند. مطمئن شوید فروشگاهی که از آن خرید می کنید، وجود خارجی دارد و در صورت بروز هرگونه مشکل، شما این امکان را دارید تا به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید. اگر چه خراب شدن ماشین و سپردن آن به دست تعمیرکار، رویداد چندان خوشایندی نیست، اما با وجود اینترنت و امکاناتی که امروزه در دست داریم، تهیه تجهیزات می تواند فرایندی سریع و موثر باشد. کافی است نکاتی را که در این مقاله آورده ایم رعایت کنید تا در کوتاه ترین زمان و با صرف هزینه ای متناسب قطعات مورد نظر را خریداری کرده و آن ها را به دست تعمیرکار خود برسانید.

راهنمای خرید اینترنتی ابزارآلات و خودرو

تعویض قطعات مختلف موتور یا بدنه خودرو به هنگام خرابی آن، به معنای خرید تجهیزات جدید است و این امر می تواند بسیار زمان بر، پیچیده و گران قیمت باشد. شما باید با فروشگاه قابل اعتمادی که ابزار و تجهیزات اصل خودروی شما را عرضه می کند، آشنا باشید.
تعداد چنین مغازه هایی معمولا محدود است و بیشتر آن ها در مرکز شهر قرار دارند. برای خرید از آن ها، یا مجبور هستید زمان و هزینه ای را صرف کنید و خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید و یا به فروشنده و پیک اعتماد کرده و از او بخواهید قطعات را برای شما بفرستد. در این میان، بسیاری از فروشندگان و نمایندگی های فعال در عرصه ابزارآلات و خودرو به فضای آنلاین آمده اند و امکان خرید اینترنتی را برای مشتریان خود فراهم کرده اند. با این حال، خرید اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات خودرو، درست به اندازه خرید حضوری آنها، سخت و چالش برانگیز است. در ادامه برخی از موارد مهم و کلیدی را که باید به هنگام خرید این دسته از تجهیزات مد نظر داشته باشید، مرور خواهیم کرد. بهتر است برای خرید اینترنتی ابزارالات و تجهیزات خودرو، به این نکات دقت کنید.

راهنمای خرید اینترنتی ابزارآلات و خودرو: در خصوص قطعه مورد نظر به خوبی تحقیق کنید!

خرید قطعات خودرو می تواند بسیار گیج کننده و چالش برانگیز باشد. نمونه های مختلفی از یک قطعه با برند ها و کیفیت های متفاوتی در بازار وجود دارند. این قطعات قیمت های مختلفی دارند اما برخی با سودجویی، تلاش می کنند تا قطعات بی کیفیت را با قیمت قطعات اصلی به مشتری عرضه کنند. از سویی دیگر، ممکن است عده ای سودجو قطعات غیر آکبند را به جای قطعات نو به مشتریان عرضه کنند و به دنبال سود بیشتر باشند. بهتر است پیش از اقدام به خرید، یک قطعه را در فروشگاه های مختلف بررسی کرده و قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنید. شما حتی می توانید به صورت تلفنی از دو یا سه مغازه مورد اعتماد، قیمت قطعه مورد نظر را جویا شوید و در نهایت با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده اید، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

راهنمای خرید اینترنتی ابزارآلات و خودرو: جزئیات مهم هستند!

به هنگام خرید اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات خودرو به یاد داشته باشید که به دنبال خرید یک قطعه از یک موتور هستید. بنابراین کوچکترین جزئیات، مانند سایز قطعه، کد هایی که ابزار مورد نظر را توصیف می کند و مواردی از این قبیل اهمیت دارند. بهتر است برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل، مشخصات کامل و دقیق قطعه مورد نظر را از تعمیرکار خود بخواهید. حتی می توانید از قطعه خراب ماشین عکس بگیرید تا به هنگام خرید آنلاین، بتوانید قطعه مورد نیاز را با تصاویری که وب سایت ها عرضه می کنند، مقایسه کنید. همچنین بهتر است مطمئن شوید فروشگاه اینترنتی که از آن خرید انجام می دهید، تمهیداتی را برای بازپس گیری قطعات فروخته شده در نظر داشته باشد. بدین شکل، حتی اگر قطعه اشتباه را خریداری کرده باشید، می توانید آن را به فروشگاه مرجوع کرده و یا با قطعه مورد نیاز خود تعویض کنید.

راهنمای خرید اینترنتی ابزارآلات و خودرو: گارانتی را فراموش نکنید!

تمام تولید کنندگان قطعات خودرو برای محصولات خود گارانتی در نظر می گیرند. این اصل برای تمام شرکت های بزرگ خودروسازی و شرکت های تولید کننده ابزارآلات و تجهیزات خودرو صادق است. معمولا مدت زمان استاندارد گارانتی برای قطعات خودرو یک سال است اما این بازه زمانی با توجه به نوع قطعه، اهمیت آن و همچنین شرکت تولید کننده، می تواند تغییر کند. مطمئن شوید قطعاتی که فروشگاه برای شما ارسال می کند از خدمات گارانتی شرکت تولید کننده و فروشگاه برخوردار باشد. توجه داشته باشید که معمولا قطعات دست دوم و قطعات غیر اورجینال گارانتی ندارند. وجود چنین ضمانت هایی به شما این اطمینان را می دهد که پول خود را بر روی قطعه درستی سرمایه گذاری کرده اید و به تبع آن، هزینه های تعمیرات احتمالی ماشین در آینده به مراتب کمتر خواهد بود.

راهنمای خرید اینترنتی ابزارآلات و خودرو: دسته بندی های مختلف این ابزار را بشناسید

اگر مایلید ابزارآلات و تجهیزات خودروی خود را به صورت آنلاین تهیه کنید، باید با چهار دسته بندی اصلی تجهیزات خودرو به خوبی آشنا شوید: • قطعات اورجینال (OE): این دسته از قطعات مشابه همان قطعاتی هستند که به هنگام تولید ماشین در داخل موتور و بدنه خودرو، استفاده شده اند. این قطعات تحت برند شرکت تولید کننده خودرو به بازار عرضه می شوند. • تجهیزات و قطعات اصلی (OEM): این قطعات را نیز تولید کننده اصلی قطعات خودروی شما به بازار عرضه می کند، با این تفاوت که نام برند خودرو بر روی قطعات نیست. این دسته از قطعات بسیار قابل اعتماد هستند و معمولا قیمت پایین تری نسبت به قطعات OE دارند. • قطعات جانبی: این دسته از قطعات توسط سایر شرکت های تولید کننده ابزارآلات و تجهیزات خودرو به بازار عرضه می شوند و عملکردی مشابه با قطعه اصلی دارند. انتخاب این دسته از تجهیزات می تواند از نظر اقتصادی به نفع شما باشد. • قطعات دست دوم: همانطور که از نامش پیداست، این دسته از قطعات آکبند نیستند و ممکن است برای چند روز یا چند سال در خودروی دیگری، نصب شده باشند. اگرچه این دسته از تجهیزات بسیار ارزان قیمت هستند، اما خرید آن ها ریسک بسیار بالایی دارد. بدیهی است که هر یک از دسته بندی های فوق، با توجه به نوع برند و شرکت تولید کننده، نوع قطعه و نوع خودروی شما، قیمت های متفاوتی داشته باشند. با این حال، آشنایی با این چهار گروه، می تواند به شما کمک کند تا لیست های جستجوی خود را محدود تر کنید و خیلی سریعتر به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کیند.

راهنمای خرید اینترنتی ابزارآلات و خودرو: فروشگاه های قابل اعتماد را انتخاب کنید

قطعات خودرو دنیای بسیار متنوع و گسترده ای دارند و از آنجایی که بسیاری از ما آشنایی چندانی با این فضا نداریم، احتمال تقلب و یا انجام خرید های غلط افزایش پیدا می کند. بهتر است برای خرید اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات خودرو، تنها به سراغ فروشگاه های قابل اعتماد بروید. برای پیدا کردن چنین فروشگاه هایی، می توانید از تعمیرکار خود سوال کنید. شما می توانید به بخش نظرات و انتقادات سایت رفته و نظر سایر کاربران را در خصوص وب سایت، خدمات پس از فروش، رسیدگی به امور مشتریان، کالاهای خریداری شده و ضمانت نامه ها اطلاعات کسب کنید. همچنین به نماد های تجارت الکترونیک معتبر کشور و منطقه خود توجه کنید و مطمئن شوید وب سایتی که از آن خرید می کنید، این نشان ها را داشته باشد. فروشگاه های معتبر معمولا شماره تماس، یک آدرس واقعی از فروشگاه و کد پستی خود را در وب سایتشان اعلام می کنند. این کار به اعتبار سنجی فروشگاه و ایجاد اطمینان در میان خریداران کمک می کند. مطمئن شوید فروشگاهی که از آن خرید می کنید، وجود خارجی دارد و در صورت بروز هرگونه مشکل، شما این امکان را دارید تا به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید. اگر چه خراب شدن ماشین و سپردن آن به دست تعمیرکار، رویداد چندان خوشایندی نیست، اما با وجود اینترنت و امکاناتی که امروزه در دست داریم، تهیه تجهیزات می تواند فرایندی سریع و موثر باشد. کافی است نکاتی را که در این مقاله آورده ایم رعایت کنید تا در کوتاه ترین زمان و با صرف هزینه ای متناسب قطعات مورد نظر را خریداری کرده و آن ها را به دست تعمیرکار خود برسانید.