لوازم آرایشی
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

لوازم آرایشی

گرین لیست معتقد است لوازم آرایشی قدرت تغییر ما و زندگی ما را دارد، بیایید برای زیبایی واقعیت خود زندگی کنیم. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع لوازم آرایشی با قیمت روز آن‌هاست.
ژوئن 14, 2022
۲۵ مدل سایه چشم باکیفیت و خوشرنگ + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۵ مدل سایه چشم باکیفیت و خوشرنگ + خرید اینترنتیلوازم آرایشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سایه چشم و خط چشم از جمله موارد پرکاربرد برای آرایش چشم ها می باشند. در این مقاله اطلاعات کاربردی در اختیارتان قرار داده می شود.
ژوئن 11, 2022
۲۴ مدل فرمژه ارزان، برتر و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۴ مدل فرمژه ارزان، برتر و پرفروش + خرید اینترنتیلوازم آرایشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

فرمژه یکی از اقلام مهم و کاربردی در آرایشگاه ها است که مصرف شخصی نیز دارد. هنگام آرایش کردن، آراستن چشم ها مرحله مهمی است.
ژوئن 9, 2022
۲۵ مدل پرپشت کننده مو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۵ مدل پرپشت کننده مو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیلوازم آرایشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پرپشت کننده مو یکی از محصولات زیبایی و نگهداری موها می باشد که امروزه علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب نموده است. پرپشت کننده مو ها می تواند انواع متفاوتی اعم از اسپری، پودر، قرص و ... داشته باشد.
ژوئن 9, 2022
۲۴ مدل تونر پاک کننده صورت محبوب و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۴ مدل تونر پاک کننده صورت محبوب و ارزان + خرید اینترنتیلوازم آرایشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

تونر پاک کننده صورت یکی از محصولات مراقبتی پوست می باشد. تهیه این مورد برای افرادی که دائما دغدغه تمیز نمودن صورت خود را دارند، الزامی است.
آوریل 23, 2022
۲۴ مدل خط چشم محبوب و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل خط چشم محبوب و ارزان + خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

خط چشم از جمله پرمصرف‌ترین محصولات آرایشی به شمار رفته که استفاده از آن در میان بسیاری از خانم‌ها رواج دارد. از آنجا که چشم‌ها جز مهمترین المان‌های تاثیرگذار در زیبایی هر فردی به شمار می‌روند، خرید محصولی که بتواند این جذابیت را در نگاه افراد چندین برابر کند از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است.
آوریل 21, 2022
۱۹ مدل مژه مصنوعی باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۹ مدل مژه مصنوعی باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

مژه مصنوعی به نوعی مکمل جذابیت به شمار رفته و اگر انتخاب درستی در زمینه خرید آن صورت پذیرد، می‌تواند باعث جبران زیبایی در چشمان افراد شود. از آنجا که مژه‌ها تاثیر بسیار زیادی در جذابیت چشم‌های خانم‌ها داشته، عدم برخورداری از مژه‌های طبیعی و پرپشت باعث کمبود اعتماد به نفس شده و منجر به حضور نیافتن آنها در هر محفلی می‌شود.
مارس 13, 2022
۲۵ مدل قیچی آرایشگری پیتاژ سبک و مقاوم با خرید اینترنتی- گرین لیست

۲۵ مدل قیچی آرایشگری پیتاژ سبک و مقاوم با خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

قیچی آرایشگری پیتاژ یکی از قیچی های پرکاربرد در آرایشگاه ها می باشد. از این قیچی عموما برای کم پشت نمودن حجم موها استفاده می شود. لذا اگر شما نیز موهای پرپشت و کلفت دارید، آرایشگر می تواند به کمک این قیچی حجم موهایتان را کم نموده و تارهای آن را نازک نماید.
مارس 10, 2022
۲۵ مدل لاک ناخن شیک و جذاب با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل لاک ناخن شیک و جذاب با خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

لاک ناخن یکی از مواردی است که اغلب خانم ها از آن برای آراستن ناخن های خود استفاده می نمایند. با توجه به اینکه رنگ لاک ناخن در بازار متفاوت است لذا دور از ذهن نیست که بگوییم بعضی افراد از خرید آنها سیر نمی شوند. اما سوال اینجاست که برای خرید یک لاک ناخن خوب باید چه مواردی را در نظر داشت؟
مارس 6, 2022
خرید ست مانیکور پدیکور با معرفی مدل های باکیفیت-گرین لیست

خرید ست مانیکور پدیکور با معرفی مدل های باکیفیتزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

راهنمای خرید ست مانیکور پدیکور به شما کمک می کند تا همیشه ناخن هایی فرم دهی شده و زیبا را به نمایش بگذارید. برخی از کاربران عزیز این گونه تصور می کنند که بدون شناخت و آگاهی قبلی می توانند نسبت به خرید این وسیله کاربردی اقدام نمایند، در صورتی که این دیدگاه کاملا اشتباه است.به این دلیل که اگر با نکات کلیدی خرید آشنایی هرچند مختصر نداشته باشید، قطعا بعد از خرید خود، به شدت پشیمان خواهید شد.
فوریه 24, 2022
۲۵ مدل رژ لب زیبا و خوش رنگ با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل رژ لب زیبا و خوش رنگ با خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

رژ لب با توجه به تنوع‌های رنگی مختلفی که دارد در میان خانم‌ها از محبوبیت بسیار خوبی برخوردار است. امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، انتخاب رژلب مناسب از میان برندهای مختلف برای افراد سخت و دشوار شده و به همین دلیل است که هر روزه در دنیای مجازی شاهد معرفی بهترین برندهای تولیدی رژلب از سوی بیوتی بلاگرها و افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، هستیم.