ابزار سلامت
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ابزار سلامت

گرین لیست معتقد است ابزار سلامت قدرت تغییر ما و زندگی ما را دارد، بیایید برای زیبایی واقعیت خود زندگی کنیم. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع ابزار سلامت با قیمت روز آن‌هاست.
ژوئن 19, 2022
۲۴ مدل شکم بند طبی باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس شکم بند طبی

۲۴ مدل شکم بند طبی باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیابزار سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

شکم بند طبی امروزه توسط افراد مختلف و به دلایل گوناگون استفاده می شود. به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که اندام های موجود در بالاتنه تحت تاثیر نیروی جاذبه می توانند فشارهای زیادی را به یکدیگر و همچنین به بخش های زیرین بدن وارد نمایند که این مورد دردهای مزمنی ایجاد می کند.
آوریل 7, 2022
۲۴ مدل تب سنج دقیق و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل تب سنج دقیق و پرفروش + خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

تب سنج دستگاهی است که به وسیله آن می‌توان میزان دمای بدن را اندازه‌گیری نمود. همانطور که می‌دانیم تب ممکن است به دلایل مختلف عفونی یا غیر عفونی در افراد ایجاد و منجر به بیماری شود. در این میان تهیه وسیله‌ای که بتواند به شما کند که در نبود پزشک، میزان دمای بدن خود یا فرد دیگری را اندازه‌گیری نمایید از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
آوریل 2, 2022
۲۵ مدل تب سنج دیجیتالی باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل تب سنج دیجیتالی باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

تب سنج دیجیتالی جدیدترین تب سنج‌های موجود در بازار به شمار می‌رود. از مهمترین مزایای استفاده از این وسیله می‌توان به قابلیت اتصال آن به موبایل یا سایر دستگاه‌های الکترونیکی اشاره کرد. تب‌سنج‌های دیجیتالی مدل‌های گوناگونی داشته که به وسیله آنها اندازه گیری دمای بدن امکان دارد و از طریق وای فای می‌توان جهت ارسال داده‌ها به گوشی اقدام نمود.
مارس 25, 2022
۲۵ مدل کمربند طبی استاندارد و ارزان با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل کمربند طبی استاندارد و ارزان با خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کمربند طبی برای افرادی که از درد کمر، بالاتنه، شانه و مواردی از این قبیل رنج می برند، یک گزینه عالی و کاربردی می باشد. این کمربندها ضمن ثابت نگه داشتن ستون فقرات به تسکین درد و از بین رفتن مشکلات کمک شایانی می نمایند اما از آنجا که مدل های متفاوتی از کمربند طبی در بازار وجود دارد از همین رو گاها تهیه این مورد گیج کننده است.
فوریه 16, 2022
۲۵ مدل گن لاغری زنانه مقاوم و راحت با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل گن لاغری زنانه مقاوم و راحت با خرید اینترنتیمد و پوشاک 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

گن لاغری زنانه برای بانوانی که پیکر های تراشیده و زیبا می خواهند، یک مورد کاربردی است. برخی از انواع گن های لاغری که در بازار موجود هستند، قابلیت چربی سوزی دارند اما اغلب آنها با فشرده نمودن بافت ها و چربی تلاش می کنند تا ظاهر بدن خوش استایل تر به نظر برسد.
فوریه 10, 2022
راهنمای خرید گن لاغری مردانه با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید گن لاغری مردانه با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

گن لاغری مردانه در زندگی امروزی بسیار نیاز می باشد زیرا تحرک کم و خوردن غذاهای فست فود موجب می شود تا افراد با چالش های بسیار برای کاهش وزن روبرو شوند. با مشاهده اطراف خود می توان با قطعیت عنوان نمود که اغلب آقایان از اضافه وزن و چربی رنج می برند. در همین راستا در این مقاله قصد داریم تا در خصوص خرید گن لاغری مردانه صحبت نماییم.
فوریه 6, 2022
راهنمای خرید انواع مسواک با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید انواع مسواک با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

مسواک یکی از لوازم بهداشتی فردی است که تمام افراد باید داشته باشند. امروزه در بازار انواع طرح ها، رنگها و مدل های مسواک را می توان مشاهده نمود اما این بین برخی از مدل ها طرفداران بسیاری دارد. شاید برای شما نیز این سوال پیش آید که ویژگی های یک مسواک خوب چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا یک راهنمای خرید اینترنتی مسواک را در اختیارتان قرار دهیم
ژانویه 24, 2022
راهنمای خرید پالس اکسیمتر با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید پالس اکسیمتر با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پالس اکسیمتر اکسیژن خون شما را اندازه گیری و کنترل می کند. از آنجایی که سطح اکسیژن پایین می تواند پس از چند دقیقه کشنده باشد، لازم است بدانید که آیا بدن شما به اندازه کافی این مورد را دریافت می کند یا خیر. برای کسب اطلاعات بیشتر لازم است تا ادامه مقاله را مطالعه نمایید.
دسامبر 22, 2021
راهنمای خرید بهترین بالشت طبی با معرفی مدل های باکیفیت و استاندار-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین بالشت طبی با معرفی مدل های باکیفیت و استاندارخواب و حمام 
⏱زمان مطالعه: 3 دقیقه

بالشت طبی یک نوع بالش است که خاصیت درمانی دارد و منجر به داشتن خواب باکیفیت و حفاظت از سر و مهره های گردن در حین خواب می شود، همچنین می توانند در درمان آرتروز ها موثر باشند و از خروپف کردن حین خواب پیشگیری کنند.
دسامبر 7, 2021
راهنمای خرید بهترین کیسه آب گرم با معرفی مدل های باکیفیت و ارزان-گرین لیست

راهنمای خرید بهترین کیسه آب گرم با معرفی مدل های باکیفیت و ارزانزیبایی و سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کیسه آب گرم ، بسیاری از افراد بر اثر عوامل مختلف ممکن است دچار گرفتگی عضلات شوند و یا بر اثر عواملی مثل ضربه دچار کوفتگی شوند. در این مواقع بهترین و ارزان ترین راه گذاشتن کمپرس آب گرم و یا آب سرد بر روی محل مورد نظر است که این کار می تواند به وسیله کیسه آب گرم و یا حوله انجام شود.