آرایشی و بهداشتی

گرین لیست معتقد است لوازم آرایشی و بهداشتی قدرت تغییر ما و زندگی ما را دارد، بیایید برای زیبایی واقعیت خود زندگی کنیم. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع لوازم آرایشی و بهداشتی با قیمت روز آن‌هاست.
می 13, 2022
۲۴ مدل شامپو ضد شوره محبوب و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست. عکس شامپو ضد شوره

۲۴ مدل شامپو ضد شوره محبوب و ارزان + خرید اینترنتیلوازم بهداشتی 

شامپو ضد شوره یکی از محصولات پرفروش مراقبت از مو می باشد. در واقع تمایل زیاد افراد به خرید این شامپو ها نشان می دهد که در حال حاضر افراد بسیاری هستند که از شوره سر رنج می برند. شوره در واقع همان پوست های مرده سر می باشند که در هنگام شانه زدن جدا می شوند و در بین تارهای مو گیر می نمایند.
آوریل 23, 2022
۲۴ مدل خط چشم محبوب و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل خط چشم محبوب و ارزان + خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 

خط چشم از جمله پرمصرف‌ترین محصولات آرایشی به شمار رفته که استفاده از آن در میان بسیاری از خانم‌ها رواج دارد. از آنجا که چشم‌ها جز مهمترین المان‌های تاثیرگذار در زیبایی هر فردی به شمار می‌روند، خرید محصولی که بتواند این جذابیت را در نگاه افراد چندین برابر کند از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است.
آوریل 21, 2022
۱۹ مدل مژه مصنوعی باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۹ مدل مژه مصنوعی باکیفیت و زیبا + خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 

مژه مصنوعی به نوعی مکمل جذابیت به شمار رفته و اگر انتخاب درستی در زمینه خرید آن صورت پذیرد، می‌تواند باعث جبران زیبایی در چشمان افراد شود. از آنجا که مژه‌ها تاثیر بسیار زیادی در جذابیت چشم‌های خانم‌ها داشته، عدم برخورداری از مژه‌های طبیعی و پرپشت باعث کمبود اعتماد به نفس شده و منجر به حضور نیافتن آنها در هر محفلی می‌شود.
آوریل 17, 2022
۱۷ مدل دستگاه اتو صورت باکیفیت و برتر + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۷ مدل دستگاه اتو صورت باکیفیت و برتر + خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 

دستگاه اتو صورت نوعی محصول پاکسازی پوست به شمار رفته که استفاده از آن در میان آرایشگران و متخصصان زیبایی، بسیار رایج است. علاوه بر برس پاکسازی و اسکراب صورت به تازگی محصولی وارد بازار آرایشی و بهداشتی شده که به نام اتو صورت یا التراسونیک (درما اف) معروف است. تهیه این محصول برای آن دسته از عزیزانی که می‌خواهند پوستی درخشان و شادابی داشته باشند، پیشنهاد می‌شود.
آوریل 14, 2022
۲۵ مدل کرم موبر برتر و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل کرم موبر برتر و پرفروش + خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 

کرم موبر یکی از روش‌های پرطرفدار در زمینه حذف موهای زائد بدن بوده که می‌توان مدل‌های مختلف آن را به صورت ژل، اسپری و موس در بازار یافت. از مهمترین مزایای استفاده از این محصول می‌توان به کاهش رشد سریع موها و موثر بودن آن جهت از بین بردن موهای زائد بدن اشاره نمود.
آوریل 11, 2022
۲۵ مدل اپیلاتور (اپیلیدی) باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل اپیلاتور (اپیلیدی) باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 

اپیلیدی یا اپیلاتور دستگاهی است که به وسیله آن می‌توان موهای زائد بدن را حذف نمود. از آنجا که داشتن موهای زائد برای هیچ کس، امری خوشایند نبوده، محصولات مختلفی در این زمینه تولید شده که بتوانید به راحتی موهای زائد قسمت‌های مختلف بدن را به وسیله آن از بین ببرید.
آوریل 7, 2022
۱۹ مدل برس پاکسازی پوست پرفروش و باکیفیت + خرید اینترنتی-گرین لیست

۱۹ مدل برس پاکسازی پوست پرفروش و باکیفیت + خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 

برس پاکسازی پوست یکی از محصولات آرایشی و بهداشتی جهت مراقبت از پوست بوده که مورد استفاده بسیاری از خانم‌ها قرار گرفته است. با توجه به تبلیغات زیادی که در مورد این محصول در فضاهای مجازی شده بسیاری از خانم‌ها بر آن شده‌اند که برس پاکسازی را جهت مراقبت از پوست خود انتخاب نمایند.
آوریل 7, 2022
۲۴ مدل تب سنج دقیق و پرفروش + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۴ مدل تب سنج دقیق و پرفروش + خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 

تب سنج دستگاهی است که به وسیله آن می‌توان میزان دمای بدن را اندازه‌گیری نمود. همانطور که می‌دانیم تب ممکن است به دلایل مختلف عفونی یا غیر عفونی در افراد ایجاد و منجر به بیماری شود. در این میان تهیه وسیله‌ای که بتواند به شما کند که در نبود پزشک، میزان دمای بدن خود یا فرد دیگری را اندازه‌گیری نمایید از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
آوریل 5, 2022
۲۵ مدل لوسیون بدن خوشبو و باکیفیت با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل لوسیون بدن خوشبو و باکیفیت با خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 

لوسیون بدن نوعی پماد موضعی بوده که جهت رفع مشکلات پوستی مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. در واقع شرکت‌های تولید کننده محصولات پوستی جهت رفع ایرادات پوستی خانم‌ها و آقایان به تولید محصولاتی نظیر: مرطوب کننده‌ها پرداخته‌اند که در مقایسه با انواع کرم و ژل‌های آرایشی و بهداشتی، گرانروی بیشتری داشته و با ایجاد پوشش نرم و هیدراته بر روی پوست جهت درمان آن به کار می‌روند.
آوریل 2, 2022
۲۵ مدل تب سنج دیجیتالی باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل تب سنج دیجیتالی باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 

تب سنج دیجیتالی جدیدترین تب سنج‌های موجود در بازار به شمار می‌رود. از مهمترین مزایای استفاده از این وسیله می‌توان به قابلیت اتصال آن به موبایل یا سایر دستگاه‌های الکترونیکی اشاره کرد. تب‌سنج‌های دیجیتالی مدل‌های گوناگونی داشته که به وسیله آنها اندازه گیری دمای بدن امکان دارد و از طریق وای فای می‌توان جهت ارسال داده‌ها به گوشی اقدام نمود.
مارس 30, 2022
۲۵ مدل موزن بینی و گوش برتر و ارزان با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل موزن بینی و گوش باکیفیت و کاربردی با خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 

موزن بینی و گوش دستگاه کوچکی است که بسیاری از افراد از آن برای از بین بردن موهای زائد بینی استفاده می‌کنند. یکی از مشکلاتی که اکثر افراد با آن مواجه هستند، اصلاح موهای زائد گوش و بینی است. به همین خاطر شرکت‌های تولیدکننده به ساخت دستگاهی با عنوان موزن گوش و بینی پرداخته تا این معضل همگانی را برای افراد حل کنند. بیرون زدن موهای داخلی گوش و بینی به مذاق اکثر افراد خوش نمی‌آید و با افزایش سن، این مورد بیشتر به چشم می‌خورد.
مارس 25, 2022
۲۵ مدل کمربند طبی استاندارد و ارزان با خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل کمربند طبی استاندارد و ارزان با خرید اینترنتیزیبایی و سلامت 

کمربند طبی برای افرادی که از درد کمر، بالاتنه، شانه و مواردی از این قبیل رنج می برند، یک گزینه عالی و کاربردی می باشد. این کمربندها ضمن ثابت نگه داشتن ستون فقرات به تسکین درد و از بین رفتن مشکلات کمک شایانی می نمایند اما از آنجا که مدل های متفاوتی از کمربند طبی در بازار وجود دارد از همین رو گاها تهیه این مورد گیج کننده است.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی

خرید لوازم آرایشی و بهداشتی در یک فروشگاه می توان زمان و انرژی زیادی را از شما بگیرد. در کنار ترافیک، شلوغی فروشگاه ها و فروشنده هایی که مدام در تصمیم گیری نهایی شما دخالت می کنند، محدودیت انتخاب نیز می تواند سبب شود تا به نتیجه دلخواه نرسید. به همین سبب است که بسیاری از ما به خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی روی آورده ایم و معمولا محصولات آرایشی، کرم ها و آبرسان های پوست و مو را از فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد خریداری می کنیم. با این حال، فرایند خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی نیز خالی از چالش نیست.
به کدامیک از فروشگاه های آنلاین می توان اعتماد کرد؟ به کدام یک از برند های موجود در بازار می توان اعتماد کرد؟ کدام رنگ و یا کدام محصول با چه ویژگی هایی با پوست و موی من سازگار تر است؟ این ها تنها نمونه هایی از سوالات بسیار رایج هستند که به هنگام خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی ممکن است ذهن شما را درگیر خود کنند. به همین سبب، ما در این جا راهنمای خرید اینترنتی این لوازم را گردآوری کرده ایم. شما می توانید در خرید لوازم زیبایی و سلامت به این نکات دقت کنید.

راهنمای خرید اینترنتی: بررسی امتیاز های محصولات و نظرات کاربران

در هر فروشگاه آنلاین معتبر و حرفه ای، کاربران می توانند در خصوص محصولاتی که خریداری کرده اند، نظراتی را ثبت کنند. همچنین کاربران می توانند با توجه به تجربه خود به محصولات امتیاز دهند. این اطلاعات آماری مرجع بسیار خوبی برای بررسی محصولاتی هستند که با آن ها آشنا نیستید. برای کاهش خطای ناشی از امتیاز دهی ها و نظرات دروغین، حتما نظرات و امتیازات مربوط به یک محصول را در چند آنلاین شاپ معتبر ایرانی و خارجی بررسی کنید. این بررسی ها می توانند یک دید کلی را در خصوص محصول مورد نظرتان، به شما بدهند.

راهنمای خرید اینترنتی: بررسی دقیق برچسب ها و توضیحات مربوط به محصولات

این نکته به ویژه به هنگام خرید محصولات مراقبت از پوست اهمیت دارد. برای خرید محصولات زیبایی و سلامت مواد سازنده آن ها را بررسی کنید و مطمئن شوید به هیچ یک از این موارد حساسیت ندارید. همچنین مطمئن شوید که محصول خریداری شده حاوی مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز پوست یا موی شما هست. به عنوان مثال، اگر پوست شما خشک است، باید از محصولات حاوی بنزوئیل پروکساید دوری کنید. این دسته از محصولات پوست را به شدت خشک می کنند و بیشتر برای آن دسته از پوست هایی که مستعد آکنه هستند، توصیه می شوند. شما می توانید تمامی مواد شیمیایی و سازنده محصولات زیبایی و سلامت را با یک سرچ کوتاه در اینترنت بشناسید و با خواص و کاربرد های آن ها به خوبی آشنا شوید.

راهنمای خرید اینترنتی: از وب سایت هایی که مجهز به تکنولوژی روز هستند، استفاده کنید!

دنیای محصولات زیبایی و سلامت بسیار گسترده و متنوع است و بدیهی است که پیدا کردن محصولاتی که با پوست و موی شما سازگاری بیشتری دارند، در چنین شرایطی بسیار زمان بر خواهد بود. اینجا همان نقطه ای است که تکنولوژی می تواند به کمک شما بیاید. بسیاری از فروشگاه های آنلاین حرفه ای و معتبر، امکان دسته بندی محصولات بر اساس پارامترهای مختلف (مانند هزینه، نوع، کاربرد و غیره) را برای کاربران خود فراهم می کنند. علاوه بر آن، شما می توانید محصولات را بر اساس فیلترهای شخصی خود، دسته بندی کنید و بدین ترتیب لیست نتایج جستجوی شما کوتاه تر می شود. در چنین شرایطی، بررسی محصولاتی که به استاندارد ها و نظرات شما نزدیک تر هستند، آسانتر خواهد بود. این روزها وب سایت هایی که در زمینه فروش لوازم زیبایی و سلامت فعالیت می کنند، به تکنولوژی های نسل جدید مجهز هستند. شما می توانید از طریق دوربین گوشی و یا با آپلود کردن تصویر خود، لوازم آرایشی که می خواهید خریداری کنید را تست کنید. به عنوان مثال، شما می توانید از طریق فیلتر کردن تصویر خود، رنگ یک سایه یا رژ لب را بر روی صورت و لب های خود تست کنید و در خصوص خرید آن تصمیم گیری کنید. به یاد داشته باشید که برای استفاده از این فیلترها، بهتر است صورت شما هیچ گونه آرایشی نداشته باشد. بدیهی است که وجود آرایش می تواند خطای زیادی را در نتیجه نهایی ایجاد کند.

راهنمای خرید اینترنتی: تناژ پوستی خود را بشناسید

این نکته به ویژه برای خرید محصولات آرایشی می تواند به شما کمک کند. محصولات آرایشی رنگی، مانند کانسیلرها، سایه ها، رژ لب ها و کرم پودرها، معمولا با توضیحات کاملی بر روی وب سایت های معتبر و حرفه ای ارائه می شوند. در این توضیحات معمولا رنگ محصولات بر روی تناژ های پوستی مختلف نیز نمایش داده می شوند. بنابراین، اگر شما تناژ پوستی خود را بشناسید، خرید بسیاری از محصولات آرایشی برایتان آسان تر خواهد بود.

راهنمای خرید اینترنتی: ایمیل خود را در اختیار برند ها و فروشگاه های محبوبتان قرار دهید!

اگرچه دریافت ایمیل مشتریان یکی از تکنیک های بازاریابی آنلاین است، اما شما هم از این تبادل اطلاعات سود می برید. شما می توانید با عضویت در خبرنامه ها و ماهنامه های فروشگاه های آنلاین و برند ها، از جدید ترین محصولات و برنامه های تخفیفی آنها آگاه شوید. ممکن است برای یک مدت زمان کوتاه، برند محبوب شما تصمیم بگیرد به ازای یک مقدار مشخصی از خرید آنلاین، اشانتیون یکی از محصولات جدیدش را برایتان ارسال کند. بدین ترتیب، شما می توانید با جدید ترین محصولات برند محبوبتان آشنا شوید و همچنین با هزینه به مراتب کمتر، محصولات زیبایی و سلامت را دریافت کنید. کوپن های تخفیف، شرایط خاص برای خرید برخی از محصولات و حتی قرعه کشی ها نیز از طریق ایمیل برای مشتریان وفادار ارسال می شوند و شما می تواند از آن ها بهره مند شوید. خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی شاید در ابتدا چالش بر انگیز و پر ریسک به نظر برسد، اما با صرف اندکی زمان و تحقیق پیرامون محصول مورد نظر در چندین وب سایت امکان پذیر است. انتخاب وب سایت های قابل اعتماد و حرفه ای که از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند، در نمایش نظرات و امتیازات کاربران برای محصولات خود صادق هستند و توضیحات جامع و کاملی را در خصوص محصولاتشان ارائه می کنند، در آسان تر کردن فرایند خرید بی تاثیر نیست.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی

خرید لوازم آرایشی و بهداشتی در یک فروشگاه می توان زمان و انرژی زیادی را از شما بگیرد. در کنار ترافیک، شلوغی فروشگاه ها و فروشنده هایی که مدام در تصمیم گیری نهایی شما دخالت می کنند، محدودیت انتخاب نیز می تواند سبب شود تا به نتیجه دلخواه نرسید.
به همین سبب است که بسیاری از ما به خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی روی آورده ایم و معمولا محصولات آرایشی، کرم ها و آبرسان های پوست و مو را از فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد خریداری می کنیم. با این حال، فرایند خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی نیز خالی از چالش نیست. به کدامیک از فروشگاه های آنلاین می توان اعتماد کرد؟ به کدام یک از برند های موجود در بازار می توان اعتماد کرد؟ کدام رنگ و یا کدام محصول با چه ویژگی هایی با پوست و موی من سازگار تر است؟ این ها تنها نمونه هایی از سوالات بسیار رایج هستند که به هنگام خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی ممکن است ذهن شما را درگیر خود کنند. به همین سبب، ما در این جا راهنمای خرید اینترنتی این لوازم را گردآوری کرده ایم. شما می توانید در خرید لوازم آرایشی و بهداشتی به این نکات دقت کنید.

راهنمای خرید اینترنتی: بررسی امتیاز های محصولات و نظرات کاربران

در هر فروشگاه آنلاین معتبر و حرفه ای، کاربران می توانند در خصوص محصولاتی که خریداری کرده اند، نظراتی را ثبت کنند. همچنین کاربران می توانند با توجه به تجربه خود به محصولات امتیاز دهند. این اطلاعات آماری مرجع بسیار خوبی برای بررسی محصولاتی هستند که با آن ها آشنا نیستید. برای کاهش خطای ناشی از امتیاز دهی ها و نظرات دروغین، حتما نظرات و امتیازات مربوط به یک محصول را در چند آنلاین شاپ معتبر ایرانی و خارجی بررسی کنید. این بررسی ها می توانند یک دید کلی را در خصوص محصول مورد نظرتان، به شما بدهند.

راهنمای خرید اینترنتی: بررسی دقیق برچسب ها و توضیحات مربوط به محصولات

این نکته به ویژه به هنگام خرید محصولات مراقبت از پوست اهمیت دارد. برای خرید محصولات زیبایی و سلامت مواد سازنده آن ها را بررسی کنید و مطمئن شوید به هیچ یک از این موارد حساسیت ندارید. همچنین مطمئن شوید که محصول خریداری شده حاوی مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز پوست یا موی شما هست. به عنوان مثال، اگر پوست شما خشک است، باید از محصولات حاوی بنزوئیل پروکساید دوری کنید. این دسته از محصولات پوست را به شدت خشک می کنند و بیشتر برای آن دسته از پوست هایی که مستعد آکنه هستند، توصیه می شوند. شما می توانید تمامی مواد شیمیایی و سازنده محصولات آرایشی و بهداشتی را با یک سرچ کوتاه در اینترنت بشناسید و با خواص و کاربرد های آن ها به خوبی آشنا شوید.

راهنمای خرید اینترنتی: از وب سایت هایی که مجهز به تکنولوژی روز هستند، استفاده کنید!

دنیای محصولات آرایشی و بهداشتی بسیار گسترده و متنوع است و بدیهی است که پیدا کردن محصولاتی که با پوست و موی شما سازگاری بیشتری دارند، در چنین شرایطی بسیار زمان بر خواهد بود. اینجا همان نقطه ای است که تکنولوژی می تواند به کمک شما بیاید. بسیاری از فروشگاه های آنلاین حرفه ای و معتبر، امکان دسته بندی محصولات بر اساس پارامترهای مختلف (مانند هزینه، نوع، کاربرد و غیره) را برای کاربران خود فراهم می کنند. علاوه بر آن، شما می توانید محصولات را بر اساس فیلترهای شخصی خود، دسته بندی کنید و بدین ترتیب لیست نتایج جستجوی شما کوتاه تر می شود. در چنین شرایطی، بررسی محصولاتی که به استاندارد ها و نظرات شما نزدیک تر هستند، آسانتر خواهد بود. این روزها وب سایت هایی که در زمینه فروش لوازم زیبایی و سلامت فعالیت می کنند، به تکنولوژی های نسل جدید مجهز هستند. شما می توانید از طریق دوربین گوشی و یا با آپلود کردن تصویر خود، لوازم آرایشی که می خواهید خریداری کنید را تست کنید. به عنوان مثال، شما می توانید از طریق فیلتر کردن تصویر خود، رنگ یک سایه یا رژ لب را بر روی صورت و لب های خود تست کنید و در خصوص خرید آن تصمیم گیری کنید. به یاد داشته باشید که برای استفاده از این فیلترها، بهتر است صورت شما هیچ گونه آرایشی نداشته باشد. بدیهی است که وجود آرایش می تواند خطای زیادی را در نتیجه نهایی ایجاد کند.

راهنمای خرید اینترنتی: تناژ پوستی خود را بشناسید

این نکته به ویژه برای خرید محصولات آرایشی می تواند به شما کمک کند. محصولات آرایشی رنگی، مانند کانسیلرها، سایه ها، رژ لب ها و کرم پودرها، معمولا با توضیحات کاملی بر روی وب سایت های معتبر و حرفه ای ارائه می شوند. در این توضیحات معمولا رنگ محصولات بر روی تناژ های پوستی مختلف نیز نمایش داده می شوند. بنابراین، اگر شما تناژ پوستی خود را بشناسید، خرید بسیاری از محصولات آرایشی برایتان آسان تر خواهد بود.

راهنمای خرید اینترنتی: ایمیل خود را در اختیار برند ها و فروشگاه های محبوبتان قرار دهید!

اگرچه دریافت ایمیل مشتریان یکی از تکنیک های بازاریابی آنلاین است، اما شما هم از این تبادل اطلاعات سود می برید. شما می توانید با عضویت در خبرنامه ها و ماهنامه های فروشگاه های آنلاین و برند ها، از جدید ترین محصولات و برنامه های تخفیفی آنها آگاه شوید. ممکن است برای یک مدت زمان کوتاه، برند محبوب شما تصمیم بگیرد به ازای یک مقدار مشخصی از خرید آنلاین، اشانتیون یکی از محصولات جدیدش را برایتان ارسال کند. بدین ترتیب، شما می توانید با جدید ترین محصولات برند محبوبتان آشنا شوید و همچنین با هزینه به مراتب کمتر، محصولات آرایشی و بهداشتی را دریافت کنید. کوپن های تخفیف، شرایط خاص برای خرید برخی از محصولات و حتی قرعه کشی ها نیز از طریق ایمیل برای مشتریان وفادار ارسال می شوند و شما می تواند از آن ها بهره مند شوید. خرید اینترنتی آرایشی و بهداشتی شاید در ابتدا چالش بر انگیز و پر ریسک به نظر برسد، اما با صرف اندکی زمان و تحقیق پیرامون محصول مورد نظر در چندین وب سایت امکان پذیر است. انتخاب وب سایت های قابل اعتماد و حرفه ای که از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند، در نمایش نظرات و امتیازات کاربران برای محصولات خود صادق هستند و توضیحات جامع و کاملی را در خصوص محصولاتشان ارائه می کنند، در آسان تر کردن فرایند خرید بی تاثیر نیست.