آرایشی و بهداشتی طرح جدید
⏱زمان مطالعه: < 1 دقیقه

آرایشی و بهداشتی

گرین لیست معتقد است لوازم آرایشی و بهداشتی قدرت تغییر ما و زندگی ما را دارد، بیایید برای زیبایی واقعیت خود زندگی کنیم. مقالات منتشر شده در این قسمت، راهنمای خرید اصولی انواع لوازم آرایشی و بهداشتی با قیمت روز آن‌هاست.
ژانویه 20, 2023

50 مدل عطر مردانه جذاب و پرفروش + خرید اینترنتیعطر و ادکلن 
⏱زمان مطالعه: 9 دقیقه

عطر مردانه امروزه از تنوع زیادی برخوردار است. آقایان می توانند با توجه به موقعیتی که قصد رفتن دارند از عطر مناسب همان مکان استفاده کنند.
دسامبر 11, 2022
50 مدل عطر زنانه محبوب و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

50 مدل عطر زنانه محبوب و ارزان + خرید اینترنتیعطر و ادکلن 
⏱زمان مطالعه: 8 دقیقه

عطر زنانه خوب که ماندگاری و رایحه مناسبی داشته باشد کمیاب است. زمانی که صحبت از عطر می شود، سلیقه شخصی افراد و چیزی که ترجیح می دهند در اولویت قرار میگیرد.
ژوئن 19, 2022
۲۴ مدل شکم بند طبی باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس شکم بند طبی

۲۴ مدل شکم بند طبی باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیابزار سلامت 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

شکم بند طبی امروزه توسط افراد مختلف و به دلایل گوناگون استفاده می شود. به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که اندام های موجود در بالاتنه تحت تاثیر نیروی جاذبه می توانند فشارهای زیادی را به یکدیگر و همچنین به بخش های زیرین بدن وارد نمایند که این مورد دردهای مزمنی ایجاد می کند.
ژوئن 14, 2022
۳۰ مدل ماسک صورت برتر و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست

۳۰ مدل ماسک صورت برتر و پرفروش + خرید اینترنتیلوازم بهداشتی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

ماسک صورت یکی از گزینه های مهم و کاربردی است که افراد باید حتما برای سلامت پوست خود از آن استفاده نمایند. ماسک ها مصارف مختلف دارند از درمان خشکی و کک و مک گرفته تا درمان جوش و لکه ها می توان از آنها استفاده نمود.
ژوئن 14, 2022
۲۵ مدل سایه چشم باکیفیت و خوشرنگ + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۵ مدل سایه چشم باکیفیت و خوشرنگ + خرید اینترنتیلوازم آرایشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

سایه چشم و خط چشم از جمله موارد پرکاربرد برای آرایش چشم ها می باشند. در این مقاله اطلاعات کاربردی در اختیارتان قرار داده می شود.
ژوئن 11, 2022
۲۴ مدل فرمژه ارزان، برتر و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۴ مدل فرمژه ارزان، برتر و پرفروش + خرید اینترنتیلوازم آرایشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

فرمژه یکی از اقلام مهم و کاربردی در آرایشگاه ها است که مصرف شخصی نیز دارد. هنگام آرایش کردن، آراستن چشم ها مرحله مهمی است.
ژوئن 11, 2022
۲۵ مدل کرم سفید کننده پوست ارزان و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۵ مدل کرم سفید کننده پوست ارزان و پرفروش + خرید اینترنتیلوازم بهداشتی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کرم سفید کننده پوست یکی از ملزومات مهم آرایشی برای پوست می باشد. قبل از انتخاب هر محصول پوستی، بهتر است بدانید که چنین کرم هایی چگونه ساخته می شوند.
ژوئن 9, 2022
۲۵ مدل پرپشت کننده مو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۵ مدل پرپشت کننده مو باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیلوازم آرایشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

پرپشت کننده مو یکی از محصولات زیبایی و نگهداری موها می باشد که امروزه علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب نموده است. پرپشت کننده مو ها می تواند انواع متفاوتی اعم از اسپری، پودر، قرص و ... داشته باشد.
ژوئن 9, 2022
۲۴ مدل تونر پاک کننده صورت محبوب و ارزان + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۴ مدل تونر پاک کننده صورت محبوب و ارزان + خرید اینترنتیلوازم آرایشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

تونر پاک کننده صورت یکی از محصولات مراقبتی پوست می باشد. تهیه این مورد برای افرادی که دائما دغدغه تمیز نمودن صورت خود را دارند، الزامی است.
ژوئن 8, 2022
۱۴ مدل برنزه کننده بدن برتر و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست

۱۴ مدل برنزه کننده بدن برتر و پرفروش + خرید اینترنتیلوازم بهداشتی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

برنزه کننده بدن یکی از محصولات آرایشی پرمصرف است که اغلب خانم ها از آن استفاده می نمایند. اگر شما نیز مایل هستید تا یک کرم برنزه کننده بدن خوب تهیه نمایید لازم است تا فاکتورهای بیان شده در این مقاله را مطالعه نمایید.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی

خرید لوازم آرایشی و بهداشتی در یک فروشگاه می توان زمان و انرژی زیادی را از شما بگیرد. در کنار ترافیک، شلوغی فروشگاه ها و فروشنده هایی که مدام در تصمیم گیری نهایی شما دخالت می کنند، محدودیت انتخاب نیز می تواند سبب شود تا به نتیجه دلخواه نرسید. به همین سبب است که بسیاری از ما به خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی روی آورده ایم و معمولا محصولات آرایشی، کرم ها و آبرسان های پوست و مو را از فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد خریداری می کنیم. با این حال، فرایند خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی نیز خالی از چالش نیست.
به کدامیک از فروشگاه های آنلاین می توان اعتماد کرد؟ به کدام یک از برند های موجود در بازار می توان اعتماد کرد؟ کدام رنگ و یا کدام محصول با چه ویژگی هایی با پوست و موی من سازگار تر است؟ این ها تنها نمونه هایی از سوالات بسیار رایج هستند که به هنگام خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی ممکن است ذهن شما را درگیر خود کنند. به همین سبب، ما در این جا راهنمای خرید اینترنتی این لوازم را گردآوری کرده ایم. شما می توانید در خرید لوازم زیبایی و سلامت به این نکات دقت کنید.

راهنمای خرید اینترنتی: بررسی امتیاز های محصولات و نظرات کاربران

در هر فروشگاه آنلاین معتبر و حرفه ای، کاربران می توانند در خصوص محصولاتی که خریداری کرده اند، نظراتی را ثبت کنند. همچنین کاربران می توانند با توجه به تجربه خود به محصولات امتیاز دهند. این اطلاعات آماری مرجع بسیار خوبی برای بررسی محصولاتی هستند که با آن ها آشنا نیستید. برای کاهش خطای ناشی از امتیاز دهی ها و نظرات دروغین، حتما نظرات و امتیازات مربوط به یک محصول را در چند آنلاین شاپ معتبر ایرانی و خارجی بررسی کنید. این بررسی ها می توانند یک دید کلی را در خصوص محصول مورد نظرتان، به شما بدهند.

راهنمای خرید اینترنتی: بررسی دقیق برچسب ها و توضیحات مربوط به محصولات

این نکته به ویژه به هنگام خرید محصولات مراقبت از پوست اهمیت دارد. برای خرید محصولات زیبایی و سلامت مواد سازنده آن ها را بررسی کنید و مطمئن شوید به هیچ یک از این موارد حساسیت ندارید. همچنین مطمئن شوید که محصول خریداری شده حاوی مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز پوست یا موی شما هست. به عنوان مثال، اگر پوست شما خشک است، باید از محصولات حاوی بنزوئیل پروکساید دوری کنید. این دسته از محصولات پوست را به شدت خشک می کنند و بیشتر برای آن دسته از پوست هایی که مستعد آکنه هستند، توصیه می شوند. شما می توانید تمامی مواد شیمیایی و سازنده محصولات زیبایی و سلامت را با یک سرچ کوتاه در اینترنت بشناسید و با خواص و کاربرد های آن ها به خوبی آشنا شوید.

راهنمای خرید اینترنتی: از وب سایت هایی که مجهز به تکنولوژی روز هستند، استفاده کنید!

دنیای محصولات زیبایی و سلامت بسیار گسترده و متنوع است و بدیهی است که پیدا کردن محصولاتی که با پوست و موی شما سازگاری بیشتری دارند، در چنین شرایطی بسیار زمان بر خواهد بود. اینجا همان نقطه ای است که تکنولوژی می تواند به کمک شما بیاید. بسیاری از فروشگاه های آنلاین حرفه ای و معتبر، امکان دسته بندی محصولات بر اساس پارامترهای مختلف (مانند هزینه، نوع، کاربرد و غیره) را برای کاربران خود فراهم می کنند. علاوه بر آن، شما می توانید محصولات را بر اساس فیلترهای شخصی خود، دسته بندی کنید و بدین ترتیب لیست نتایج جستجوی شما کوتاه تر می شود. در چنین شرایطی، بررسی محصولاتی که به استاندارد ها و نظرات شما نزدیک تر هستند، آسانتر خواهد بود. این روزها وب سایت هایی که در زمینه فروش لوازم زیبایی و سلامت فعالیت می کنند، به تکنولوژی های نسل جدید مجهز هستند. شما می توانید از طریق دوربین گوشی و یا با آپلود کردن تصویر خود، لوازم آرایشی که می خواهید خریداری کنید را تست کنید. به عنوان مثال، شما می توانید از طریق فیلتر کردن تصویر خود، رنگ یک سایه یا رژ لب را بر روی صورت و لب های خود تست کنید و در خصوص خرید آن تصمیم گیری کنید. به یاد داشته باشید که برای استفاده از این فیلترها، بهتر است صورت شما هیچ گونه آرایشی نداشته باشد. بدیهی است که وجود آرایش می تواند خطای زیادی را در نتیجه نهایی ایجاد کند.

راهنمای خرید اینترنتی: تناژ پوستی خود را بشناسید

این نکته به ویژه برای خرید محصولات آرایشی می تواند به شما کمک کند. محصولات آرایشی رنگی، مانند کانسیلرها، سایه ها، رژ لب ها و کرم پودرها، معمولا با توضیحات کاملی بر روی وب سایت های معتبر و حرفه ای ارائه می شوند. در این توضیحات معمولا رنگ محصولات بر روی تناژ های پوستی مختلف نیز نمایش داده می شوند. بنابراین، اگر شما تناژ پوستی خود را بشناسید، خرید بسیاری از محصولات آرایشی برایتان آسان تر خواهد بود.

راهنمای خرید اینترنتی: ایمیل خود را در اختیار برند ها و فروشگاه های محبوبتان قرار دهید!

اگرچه دریافت ایمیل مشتریان یکی از تکنیک های بازاریابی آنلاین است، اما شما هم از این تبادل اطلاعات سود می برید. شما می توانید با عضویت در خبرنامه ها و ماهنامه های فروشگاه های آنلاین و برند ها، از جدید ترین محصولات و برنامه های تخفیفی آنها آگاه شوید. ممکن است برای یک مدت زمان کوتاه، برند محبوب شما تصمیم بگیرد به ازای یک مقدار مشخصی از خرید آنلاین، اشانتیون یکی از محصولات جدیدش را برایتان ارسال کند. بدین ترتیب، شما می توانید با جدید ترین محصولات برند محبوبتان آشنا شوید و همچنین با هزینه به مراتب کمتر، محصولات زیبایی و سلامت را دریافت کنید. کوپن های تخفیف، شرایط خاص برای خرید برخی از محصولات و حتی قرعه کشی ها نیز از طریق ایمیل برای مشتریان وفادار ارسال می شوند و شما می تواند از آن ها بهره مند شوید. خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی شاید در ابتدا چالش بر انگیز و پر ریسک به نظر برسد، اما با صرف اندکی زمان و تحقیق پیرامون محصول مورد نظر در چندین وب سایت امکان پذیر است. انتخاب وب سایت های قابل اعتماد و حرفه ای که از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند، در نمایش نظرات و امتیازات کاربران برای محصولات خود صادق هستند و توضیحات جامع و کاملی را در خصوص محصولاتشان ارائه می کنند، در آسان تر کردن فرایند خرید بی تاثیر نیست.

راهنمای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی

خرید لوازم آرایشی و بهداشتی در یک فروشگاه می توان زمان و انرژی زیادی را از شما بگیرد. در کنار ترافیک، شلوغی فروشگاه ها و فروشنده هایی که مدام در تصمیم گیری نهایی شما دخالت می کنند، محدودیت انتخاب نیز می تواند سبب شود تا به نتیجه دلخواه نرسید.
به همین سبب است که بسیاری از ما به خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی روی آورده ایم و معمولا محصولات آرایشی، کرم ها و آبرسان های پوست و مو را از فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد خریداری می کنیم. با این حال، فرایند خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی نیز خالی از چالش نیست. به کدامیک از فروشگاه های آنلاین می توان اعتماد کرد؟ به کدام یک از برند های موجود در بازار می توان اعتماد کرد؟ کدام رنگ و یا کدام محصول با چه ویژگی هایی با پوست و موی من سازگار تر است؟ این ها تنها نمونه هایی از سوالات بسیار رایج هستند که به هنگام خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی ممکن است ذهن شما را درگیر خود کنند. به همین سبب، ما در این جا راهنمای خرید اینترنتی این لوازم را گردآوری کرده ایم. شما می توانید در خرید لوازم آرایشی و بهداشتی به این نکات دقت کنید.

راهنمای خرید اینترنتی: بررسی امتیاز های محصولات و نظرات کاربران

در هر فروشگاه آنلاین معتبر و حرفه ای، کاربران می توانند در خصوص محصولاتی که خریداری کرده اند، نظراتی را ثبت کنند. همچنین کاربران می توانند با توجه به تجربه خود به محصولات امتیاز دهند. این اطلاعات آماری مرجع بسیار خوبی برای بررسی محصولاتی هستند که با آن ها آشنا نیستید. برای کاهش خطای ناشی از امتیاز دهی ها و نظرات دروغین، حتما نظرات و امتیازات مربوط به یک محصول را در چند آنلاین شاپ معتبر ایرانی و خارجی بررسی کنید. این بررسی ها می توانند یک دید کلی را در خصوص محصول مورد نظرتان، به شما بدهند.

راهنمای خرید اینترنتی: بررسی دقیق برچسب ها و توضیحات مربوط به محصولات

این نکته به ویژه به هنگام خرید محصولات مراقبت از پوست اهمیت دارد. برای خرید محصولات زیبایی و سلامت مواد سازنده آن ها را بررسی کنید و مطمئن شوید به هیچ یک از این موارد حساسیت ندارید. همچنین مطمئن شوید که محصول خریداری شده حاوی مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز پوست یا موی شما هست. به عنوان مثال، اگر پوست شما خشک است، باید از محصولات حاوی بنزوئیل پروکساید دوری کنید. این دسته از محصولات پوست را به شدت خشک می کنند و بیشتر برای آن دسته از پوست هایی که مستعد آکنه هستند، توصیه می شوند. شما می توانید تمامی مواد شیمیایی و سازنده محصولات آرایشی و بهداشتی را با یک سرچ کوتاه در اینترنت بشناسید و با خواص و کاربرد های آن ها به خوبی آشنا شوید.

راهنمای خرید اینترنتی: از وب سایت هایی که مجهز به تکنولوژی روز هستند، استفاده کنید!

دنیای محصولات آرایشی و بهداشتی بسیار گسترده و متنوع است و بدیهی است که پیدا کردن محصولاتی که با پوست و موی شما سازگاری بیشتری دارند، در چنین شرایطی بسیار زمان بر خواهد بود. اینجا همان نقطه ای است که تکنولوژی می تواند به کمک شما بیاید. بسیاری از فروشگاه های آنلاین حرفه ای و معتبر، امکان دسته بندی محصولات بر اساس پارامترهای مختلف (مانند هزینه، نوع، کاربرد و غیره) را برای کاربران خود فراهم می کنند. علاوه بر آن، شما می توانید محصولات را بر اساس فیلترهای شخصی خود، دسته بندی کنید و بدین ترتیب لیست نتایج جستجوی شما کوتاه تر می شود. در چنین شرایطی، بررسی محصولاتی که به استاندارد ها و نظرات شما نزدیک تر هستند، آسانتر خواهد بود. این روزها وب سایت هایی که در زمینه فروش لوازم زیبایی و سلامت فعالیت می کنند، به تکنولوژی های نسل جدید مجهز هستند. شما می توانید از طریق دوربین گوشی و یا با آپلود کردن تصویر خود، لوازم آرایشی که می خواهید خریداری کنید را تست کنید. به عنوان مثال، شما می توانید از طریق فیلتر کردن تصویر خود، رنگ یک سایه یا رژ لب را بر روی صورت و لب های خود تست کنید و در خصوص خرید آن تصمیم گیری کنید. به یاد داشته باشید که برای استفاده از این فیلترها، بهتر است صورت شما هیچ گونه آرایشی نداشته باشد. بدیهی است که وجود آرایش می تواند خطای زیادی را در نتیجه نهایی ایجاد کند.

راهنمای خرید اینترنتی: تناژ پوستی خود را بشناسید

این نکته به ویژه برای خرید محصولات آرایشی می تواند به شما کمک کند. محصولات آرایشی رنگی، مانند کانسیلرها، سایه ها، رژ لب ها و کرم پودرها، معمولا با توضیحات کاملی بر روی وب سایت های معتبر و حرفه ای ارائه می شوند. در این توضیحات معمولا رنگ محصولات بر روی تناژ های پوستی مختلف نیز نمایش داده می شوند. بنابراین، اگر شما تناژ پوستی خود را بشناسید، خرید بسیاری از محصولات آرایشی برایتان آسان تر خواهد بود.

راهنمای خرید اینترنتی: ایمیل خود را در اختیار برند ها و فروشگاه های محبوبتان قرار دهید!

اگرچه دریافت ایمیل مشتریان یکی از تکنیک های بازاریابی آنلاین است، اما شما هم از این تبادل اطلاعات سود می برید. شما می توانید با عضویت در خبرنامه ها و ماهنامه های فروشگاه های آنلاین و برند ها، از جدید ترین محصولات و برنامه های تخفیفی آنها آگاه شوید. ممکن است برای یک مدت زمان کوتاه، برند محبوب شما تصمیم بگیرد به ازای یک مقدار مشخصی از خرید آنلاین، اشانتیون یکی از محصولات جدیدش را برایتان ارسال کند. بدین ترتیب، شما می توانید با جدید ترین محصولات برند محبوبتان آشنا شوید و همچنین با هزینه به مراتب کمتر، محصولات آرایشی و بهداشتی را دریافت کنید. کوپن های تخفیف، شرایط خاص برای خرید برخی از محصولات و حتی قرعه کشی ها نیز از طریق ایمیل برای مشتریان وفادار ارسال می شوند و شما می تواند از آن ها بهره مند شوید. خرید اینترنتی آرایشی و بهداشتی شاید در ابتدا چالش بر انگیز و پر ریسک به نظر برسد، اما با صرف اندکی زمان و تحقیق پیرامون محصول مورد نظر در چندین وب سایت امکان پذیر است. انتخاب وب سایت های قابل اعتماد و حرفه ای که از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند، در نمایش نظرات و امتیازات کاربران برای محصولات خود صادق هستند و توضیحات جامع و کاملی را در خصوص محصولاتشان ارائه می کنند، در آسان تر کردن فرایند خرید بی تاثیر نیست.