ژوئن 19, 2022
۱۹ مدل عینک شنا باکیفیت و کاربردی + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس عینک شنا

۱۹ مدل عینک شنا باکیفیت و کاربردی + خرید اینترنتیلوازم ورزشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

عینک شنا از جمله اقلام ضروری برای ورزش شنا می باشد. تفاوتی ندارد که به صورت حرفه ای شنا می نمایید یا برای سرگرمی و تفریحی به دنبال شنا هستید، در هر حال لازم است تا برای محافظت از چشم های خود در آب از یک عینک شنای خوب بهره ببرید.
ژوئن 17, 2022
۲۴ مدل دوچرخه ثابت ارزان و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس دوچرخه ثابت

۲۴ مدل دوچرخه ثابت ارزان و پرفروش + خرید اینترنتیلوازم ورزشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

دوچرخه ثابت یکی از آن دسته اقلام ورزشی است که امروزه در خانه ها و باشگاه ها دارای کاربرد بسیاری می باشد. این دوچرخه ها می توانند برای حفظ تناسب اندام و سلامتی کمک شایانی به افراد نمایند. اگر شما نیز جزء آن دسته از افراد می باشید که زمان زیادی برای ورزش کردن و رفتن به باشگاه در اختیار ندارید، توصیه می شود اقدام به خرید دوچرخه ثابت نمایید.
ژوئن 12, 2022
۲۴ مدل اسکوتر برقی ارزان و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست

۲۴ مدل اسکوتر برقی ارزان و پرفروش + خرید اینترنتیلوازم ورزشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

اسکوتر برقی یک وسیله جذاب است که امروزه افراد در تمام سنین از آن استفاده می نمایند. با توجه به اینکه امروزه تولیدکنندگان مختلفی انواع متفاوتی از آن را به بازار عرضه می دارند لذا انتخاب یک گزینه عالی دشوار است.
ژوئن 12, 2022
۱۹ مدل تردمیل باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس تردمیل

۱۹ مدل تردمیل باکیفیت و پرفروش + خرید اینترنتیلوازم ورزشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

تردمیل یکی از لوازم ورزشی است که این روزها جای خود را در خانه ها باز نموده است و علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب نموده است
ژوئن 4, 2022
۱۹ مدل لباس ورزشی زنانه اسپرت و شیک + خرید اینترنتی - گرین لیست . عکس لباس ورزشی زنانه

۱۹ مدل لباس ورزشی زنانه اسپرت و شیک + خرید اینترنتیلوازم ورزشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

لباس ورزشی زنانه یکی از ملزومات مهم و کاربردی برای افرادی است که به ورزش نمودن علاقه مند هستند. شاید برایتان جالب باشد اما باید در نظر داشته باشید که تهیه لباس خوب موجب می شود تا شما انگیزه بیشتری برای ورزش کردن به دست آورید.
می 12, 2022
۲۴ مدل زیرانداز ورزشی مقاوم و راحت + خرید اینترنتی-گرین لیست. عکس زیرانداز ورزشی

۲۴ مدل زیرانداز ورزشی مقاوم و راحت + خرید اینترنتیلوازم ورزشی 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

زیرانداز ورزشی که به آن مت نیز گفته می شود در انواع رنگ ها امروزه در بازار یافت می شود. با توجه به اینکه این زیراندازها برای ورزش هایی چون یوگا، ایروبیک و مواردی از این قبیل که لازم است فرد بر روی زمین بنشیند یا دراز بکشد، واجب هستند لذا در این مقاله قصد داریم تا یک راهنمای خرید اینترنتی کامل را در اختیار شما قرار دهیم
آوریل 23, 2022
۲۵ مدل کفش بسکتبال مقاوم و راحت + خرید اینترنتی - گرین لیست. عکس کفش بسکتبال

۲۵ مدل کفش بسکتبال مقاوم و راحت + خرید اینترنتیورزش و سفر 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

کفش بسکتبال و راهنمای خرید آن از جمله مهمترین دغدغه‌های بسکتبالیست‌ها به شمار می‌رود. انتخاب کفش بسکتبال برای آن‌دسته از افرادی که به طور حرفه‌ای به انجام این ورزش می‌پردازند از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. زیرا انتخاب کفش مناسب باعث افزایش سرعت عمل بازیکن در بازی بیشتر شده که این امر بر کیفیت بازی بسیار تاثیرگذار است.
آوریل 16, 2022
۲۵ مدل توپ بسکتبال باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۲۵ مدل توپ بسکتبال باکیفیت و ارزان + خرید اینترنتیورزش و سفر 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

توپ بسکتبال از لحاظ شکل، کروی بوده و در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود. توپ‌های بسکتبال با توجه به فاکتورهای مختلفی نظیر: سن، جنسیت و سطح بازی کارکنان دسته‌بندی شده و در بازار به فروش می‌رسند. توپ بسکتبال از تجهیزات مهم این ورزش پرطرفدار محسوب شده و تهیه آن به ورزشکاران حرفه‌ای توصیه می‌شود.
آوریل 10, 2022
۳۰ مدل دمبل ایروبیک برتر و ارزان + خرید اینترنتی-گرین لیست

۳۰ مدل دمبل ایروبیک برتر و ارزان + خرید اینترنتیورزش و سفر 
⏱زمان مطالعه: 4 دقیقه

دمبل ایروبیک از جمله وسایل ورزشی مورد علاقه خانم‌ها و آقایان به شمار رفته که از آن می‌توان در باشگاه یا در خانه جهت انجام فعالیت‌های مختلف ورزشی استفاده نمود. رویه دمبل‌ها از جنس‌های مختلفی ساخته شده که باعث حفاظت بیشتر آنها در برابر هرگونه آسیب یا ضربه‌ای می‌شود. انواع دمبل‌های ایروبیک را بعد از مطالعه راهنمای خرید اینترنتی می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین ورزشی معتبر در سراسر کشور تهیه نمایید.